Multifunkční hrnec

Multifunkční hrnec je elektrický hrnec, na rozdíl od pomalého hrnce (který vaří jen pomalu) má několik funkcí. Většinou 6 - 16 funkcí: vaří, vaří pod tlakem (papiňák)takže uvaří i za 30 nim, dusí, smaží, peče, frituje, vyrábí jogurt, uvaří marmeládu, kyne těsto... záleží na typu konkrétního MH.
A to vše bez toho, abys musela stát u sporáku. Teda, pokud nesmažíš ty řízky :-)
Pojďme si předat zkušenosti, recepty, tyty na ten nejlepší!
Prosím, diskutujme pouze na téma MH, děkuji.
13.4.2018

Diskusi založil(a) 13.4.2018 nervík

reagovat nervík 1.5.2018 16:59  5%    +  -

chystám se objednat syřidlo na výrobu sýra. Na MH značky Combivar je program výroba sýra, tak dám vědět, jak to dopadlo! A hlavně, jak chutnalo :-)

reagovat anitas85 30.4.2018 15:52  5%    +  -

Já mam doma taky Thermáč. Jiné spotřebiče už nepotřebuji, což vítám obzvláště se svou malou kuchyní. Jinak na co se teď s jeho pomocí chystáme, jsou domácí zmrzliny. To moje děti milují. Zabaví je to a já mám radost, že alespoň vím, co obsahují - tedy samé poctivé suroviny.

reagovat MarieM78 29.4.2018 22:14  5%    +  -

Já doma vařím s Thermomixem. Je to výborný pomocník a zvládne úplně vše. Díky němu mi začal pomáhat při vaření i můj chlap, což jsem přivítala s velkou radostí. Dneska mě třeba potěšil a SÁM, teda s pomocí Termáčku, upekl výborné slané rohlíky!

reagovat nervík 29.4.2018 12:32  5%    +  -

Pečená krůtí křídla, spíše dušená, pak se musí dopéci programem "kůrčička" byla skvělá, měkkounká a šťavnatá.

reagovat nervík 29.4.2018 12:31  5%    +  -

Polévka kuřecí z MH vařeno pod tlakem (papiňák) uvařena za 30 min.

reagovat nervík 13.4.2018 12:58  5%    +  -

Jdu si vyzvednout svůj první multifunkční hrnec. Už se moc těším na jiné vaření

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Multifunkční hrnec
Diskusi založil(a): nervík
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Vaření a recepty
Přečtěte si