Zdejší diskuse

Hezký den všem,
na Dámu chodím již jen velmi málo, ale když sem nahlédnu, mám pocit, že se tu už moc nediskutuje. A tak zase jdu. Chodila jsem sem před lety (už to bude dost let) a žilo to tady. Je tu někdo z let minulých (dost minulých?). Co je se zdejšími diskusemi? Nebo je to jen můj špatný pocit? Chodíte třeba na jiné stránky?
23.6.2018

Diskusi založil(a) 23.6.2018 LENNNA

reagovat helza 11.7.2018 13:55  13%    +  -

No, soutěže tady nějaké jsou a máš pravdu, jsou uzavřené. Ale když se ti diskuse líbí a je uzavřená, klikni na ikonku správce a napiš mu. Určitě se ti ozve.

reagovat I-vet 10.7.2018 20:17  5%    +  -

Ahoj holky, jsem moc ráda že jsem tu našla fungující diskuzi! Chodila jsem prakticky denně kolem roku 2008-9, měly jsme diskuze se soutěžemi. Hledaly jsme soutěže, odpovědi na otázky v soutěžích a doufaly že vyhrajeme. Pak jsem změnila práci za časově i obsahově hodně náročnou nezbyl čas a přestala jsem sem chodit. Ted jsem z přemíry práce a stresu skončila v invalidním důchodě. Na hledání soutěží a odpovědí by byl čas, ale už není s kým. Nikoho už neznám a diskuze jsou jiné, uzavřené:-( Nevím co s tím, je mi z toho moc smutno

reagovat jitka567 6.7.2018 22:19  5%    +  -

Tak to jsem nevěděla že to má noví majitel.Jinak dříve to bylo lepší.

reagovat Rozmarýna 6.7.2018 17:52  5%    +  -

Ahojte. Jednoznačně nastal úpadek Dámy, když ji Michal prodal.

reagovat helza 4.7.2018 18:43  5%    +  -

jitka567: mš pravdu.

reagovat jitka567 4.7.2018 16:49  5%    +  -

Ahojky já také jsem tu dříve byla a žilo to tu.Ted už ne,nikdo tu ani nepíše a nebo tu nikdo není.Což je škoda,tady si mohl člověk svěřit,nebo poradit a najít to co člověk hledal.Ted to je jiné,je to škoda.

reagovat LENNNA 29.6.2018 18:15  5%    +  -

Mirka: Mirko, to máš pravdu! Hodně to tady upadlo v době, kdy přišel nový majitel. Taky to asi mělo svůj podíl.

reagovat Mirka 28.6.2018 12:32  1%    +  -

LENNNA: Já jsem sem dříve chodila pořád, denně, tak od roku 2001. Dokud to měl zde Michal, bylo to super. Teď je to ale samá reklama, která jen obtěžuje a mě nebaví si něco nainstalovávat, předělávat, aby mi to zmizelo. Jsem žena v letech a už je to i nad mé chápání něco přes PC instalovat.
Kdo má nyní Dámu se o to vůbec nestará, nemyslím, že je každý na FB, ale tady prostě už dávno není hezky.

reagovat helza 27.6.2018 14:02  5%    +  -

LENNNA: Ono to tak není jenom ve virtuálním světě, mnohde je to i v reálných kolektivech. Možná to tak je a bylo vždycky. Časem se tvrdý trend úspěšnosti, a síly lidempřejí a ocení jiné vlastnosti a zase se to otočí, nevím. Ale moc bych to svým potomkům přála.

reagovat LENNNA 27.6.2018 13:57  5%    +  -

helza: Helzo, máš pravdu, že i lidé jsou asi jiní. Zatímco kolem toho roku 2005 byly diskusní fora pohodové, lidi opravdu psali své trápení a ostatní se snažili povzbudit, poradit.... dnes ve svých odpovědích jen shazují, nadávají, ponižují. Většina lidí už by svůj dotaz nenapsala. Tohle jde vidět hlavně na diskusích Babinet. Je to celé někde jinde

reagovat LENNNA 27.6.2018 13:52  5%    +  -

Je to škoda Je fakt, že facebooku asi nic moc konkurovat nemůže a většina diskutujících odešla asi tam - mám to stejně, to říkám upřímně. Ale je škoda, že se lidé alespoň občas nevrací i na ta stará místa, kde to bylo fajn, mezi staré známé. Protože každý takovýto web měl svého ducha, svůj styl a své známé lidi. Doufala jsem, že se ozve více těch "starých", ale asi už sem opravdu nechodí

reagovat Mata69 27.6.2018 11:18  43%    +  -

helza: ale tak to asi v takových diskuzích chodí, občas mrknu na diskuze pod články o jiných věcech různě na webu a někdy fakt žasnu nad sprostotou a hulvátstvím lidí. Někteří to snad mají za zálibu, že trolí na diskuzích. Je to anonymní, tak mají pocit, že se mohou vylít.
Na rovinu - Helzi, kdybych měla vážný problém, nepůjdu s ním na veřejný web žádat o radu. To fakt ne.
A že si dnes ty články vymýšlí redakce, nebo je má jinde z netu, je evidentní. Fakt to často nemá hlavu ani patu, jsou tam odporující si údaje, nebo si ani nezapamatují jména aktérů a v průběhu článku se mění. No, tak jim to dáme v diskuzi najevo, že jim takové bludy nežerem (i když je to redakci evidentně jedno)

reagovat helza 27.6.2018 10:01  5%    +  -

Vlastně jsme tady všechny od roku 2005.

reagovat helza 27.6.2018 10:00  5%    +  -

Mata69: Víš, já si vzpomínám na to, jak se to začalo měnit a ze začátku to nebylo články. Psávali tam skuteční lidé, občas se i ozvali a reagovali na to co jsme tam psali. Pak se tam ale začali objevovat kritici a pamatuju, že přicházeli z jiných webů a celá ta artmosféra se změnila. Kdybys měla vážný problém, napsala by sis tam o radu? Vždyť by tě jenom tloukli po hlavě jak jsi blbá, že jsi k tomu problému nechala dojít. Dnes už to asi nejsou dopisy, ale články psané redakcí, to je pravda. Ale jde to jaksi ruku v ruce.

To se netýká tebe, tebe tady vždycky každý znal, jak máš jedovatý jazýček víme a že máš k tomu dobré srdce víme taky.

reagovat Mata69 25.6.2018 20:14  16%    +  -

helza: Helzi nediv se, taky jsou ty články pěknej šrot, často to nemá hlavu ani patu.

reagovat Mata69 25.6.2018 20:14  16%    +  -

Ahoj, jsem tady taky od r. 2005 a pravda je, že se dost změnilo. Hodně lidí je jistě na facebooku (což já už mám defacto jako životní postoj, že tam nejsem), na instagramu a já nevím kde všude. Vidím to i na naší diskuzi, holky ubyly, jsou kdoví kde...jenže tak to v životě chodí - lidé se mění, mění se jejich zájmy...tak to prostě je. Ale pár "starých" nicků tady je Třeba Helza!

reagovat helza 25.6.2018 9:53  5%    +  -

LENNNA: Lidi byli jiní, jiná byla atmosféra. Já mám například takové webovky, dost na ně lidi chodili, ale pak se opravdu všechno změnilo, už tam nepíšu - mám pocit že jsem někde úplně jinde, lidi dnes potřebují a hledají úplně něco jiného. Tím, co jsem tehdy dělala, tím bych tak akorát popouzela, nebo byla směšná, nebo byla za blbce. A psát to, co by dnes lidi oslovilo, to já určitě nechci.

Je tady taky taková část Dámy, a to jsou články a pod nimi diskuse. I ty změnily tvář a to velice. Kdysi jsme pod článkem hledali jak autorovi nějak poradit, jak mu pomoct, dnes se hledá jak co nejvtipněji a nejpádněji komentovat článek. Není to pěkná změna, ale je.

reagovat LENNNA 23.6.2018 20:07  5%    +  -

helza: nene, na malování asi ne.

reagovat LENNNA 23.6.2018 20:03  5%    +  -

Ahoj Helzo, jj tehdy to tady hodně žilo, hodně se diskutovalo a jak říkáš, bylo to jiné, možná lidi byli také jiní. Je to škoda.
Asi je pravda, že hodně lidé přešli na facebook (i já tam chodím nejvíce). Ale škoda, že to dál nežije i tady. Chodím ještě na diskuse Babinet.cz a tam je to dost podobné jako tady.

reagovat helza 23.6.2018 19:53  5%    +  -

LENNNA: Tak koukám, obě jsme tady od roku 2005, ty od května, já od listopadu. Nechodila jsi na diskusi o malování?

reagovat helza 23.6.2018 19:50  5%    +  -

Ahojky, máš pravdu, časy se hodně změnily. Hodně lidí zlákal facebook, hodně lidí nemá na nějaké povídání čas a mám dojem, že oproti časům dávno minulým jsme se všichni tak nějak změnili. Jako by lidi už k sobě neměli tak blízko, nebo co. Nevím. Ale ráda tě vidím.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zdejší diskuse
Diskusi založil(a): LENNNA
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost -> Ženy a svět
Přečtěte si