Dovolená na Slovensku-menší termální koupaliště

Chtěli bychom s dětmi (12 a 5) na dovču na Slovensko. Nemáme nikde nic domluvené, rádi bychom do kempu pod stan. Nechceme ale do velkých center (Bešeňová, Tatralandia) z důvodu ceny i spousty lidí. Nemáte typ na nějaká menší termální koupaliště, kde je to fajn hlavně pro děti? Nebo i typy na výlety po Slovensku? Popřípadě dole hned nějaký výlet za maďarskými hranicemi? Děkuji moc :-)
8.7.2018

Diskusi založil(a) 8.7.2018 andilek2x

reagovat helza 12.7.2018 9:52  14%    +  -

Mata69: Byli jste v Jáně? To mi musíš povyprávět. Já tam nebyla už nejméně 50 let. Akorár Mlynčekovci byli asi před 20. lety u nás, ukazovali nám fotky a my koukali jak puci, co se to tam stalo. Za nás to byla malá vesnička, světem zapomenutá, pro mmně to byl druhý domov. Pořád nosím místo v srdci, ale asi už docela jiné.

reagovat Mata69 11.7.2018 16:30  100%    +  -

andilek2x: když už byste byli v Liptovském Jáně, velmi doporučuji Podzemie pod vežami a mincovníčkovo - byli jsme tam vloni. Byli jsme nadšení z průvodkyně, z tématu a ze způsobu jakým celou expozici prezentují a určitě je to vhodné i pro menší děti. Mají zajímavé vstupné viz tady mrkni. Když jsme u pokladny kupovali vstupné (večer jsme si četli tyto jejich stránky) řekla jsem pokladní, že jsem Penelope Cruz a za mnou (kamarádka) že je Cameron Diaz, opravdu jsme obě platily vstupné 1 euro ani nechtěla občanku
A pak jsme měli slevu do jeskyně, Stanišovská jaskyňa, kde to bylo taky super! Místo osvětlení v jeskyních, všichni vyfasují čelovky a průvodci jsou také velmi vtipní, to byl nejlepší výlet z celé naší dovolené. Byli jsme ubytovaní v Hybe, bohužel paní už chalupu nepronajímá.

reagovat helza 11.7.2018 13:46  13%    +  -

andilek2x: A jestli tam náhodou pojedeš, napiš. Já se tam už nedostanu a moc ráda vzpomínám.

reagovat andilek2x 11.7.2018 8:03  5%    +  -

Díky, podívám se na to

reagovat helza 9.7.2018 14:45  5%    +  -

Termální koupaliště tam je, je to v Nízkých Tatrách, nicméně od maďarských hranic docela daleko.

reagovat helza 9.7.2018 14:43  5%    +  -

Jezdili jsme kdysi do Liptovského sv. Jána. Dlouho jsem tam nebyla, ale je tam nádherné. Bydleli jsme u Mlynčeků, myslím, že poskytují ubytování dodnes. Taky jsme tam trávívali dovču pod stanem, což tehdy šlo kdekoliv v lese. Okolí je nádherné, výlety - Ďumbier, Chopok, Demenovské jeskyně, Ohniště.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dovolená na Slovensku-menší termální koupaliště
Diskusi založil(a): andilek2x
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si