ŽENSKÉ A POČÍTAČ? - pojďme si poradit...

Vítám vás všechny
TUTO DISKUSI ZAKLÁDÁM PRO NÁS CO SI OBČAS POTŘEBUJEME VYMĚNIT ZKUŠENOSTI S PRACÍ S POČÍTAČEM,TABLETEM NEBO I MOBILEM.>BR> BUDEME SI TU RADIT SE VŠÍM CO NÁM UDRŽUJE NAŠE MILÁČKY V CO NEJLEPŠÍM STAVU. ALE HLAVNĚ:
BUDEME SI TU POVÍDAT POČÍTAČOVÝM JAZYKEM PRO ŽENY- TUDÍŽ: POLOPATĚ !!
Některé důležitější věci najdete na nástěnce, postupně budu doplňovat, to co se bude zdát zajímavé.

NEZAPOMEŇTE NAVŠTÍVIT OBČAS NÁSTĚNKU, NÁVODY NA VŠE ZAJÍMAVÉ UKLÁDÁME NA NÍ, AŤ SE TO NEMUSÍ OPAKOVAT NA DISKUZI

21.3.2006

Diskusi založil(a) 21.3.2006 jitula

filtry do Adblocku

##DIV[id="top_box"]

##DIV[id="bottom_box"]

evelyn 27.2.2014 21:21

A PROSÍM, DRŽTE SE TÉMATU, PRO KTERÝ JE TATO DISKUSE, POKUD SE ZAPOVÍDÁ TOTO TÉMA, NĚČÍM JINÝM, BUDU DISKUZI PROMAZÁVAT!!!!!

bábrle 8.6.2010 8:49

Jak blokovat reklamu na Dámě

Internet Explorer

starší verze do IE6

verze IE7 a IE8
stáhnout a nakopírovat do IE
Pravou myší na ikonku Pro (vpravo dole), v tabulce zafajfkovat
Povolit blokování reklam
Povolit blokování flash animací

Pak kliknout na Nastavení – Volba funkcí – zafajfkovat BLOKOVÁNÍ REKLAM
V té tabulce ještě zkontrolovat, jestli v Blokování reklam jsou nahoře zafajfkovaná všecka 3 políčka.
Na konec dole OK

Firefox
Nástroje - Správce doplňků - Získat nové doplňky - Ad Block Plus
Do prohlížeče se pak ještě musí stáhnout sada filtrů, aby blokování reklam fungovalo automaticky

Fitr pro Ad Block Plus do Mozilly na blokování reklamy
Nástroje - Správce doplňků -
Adblock plus - Možnosti -
ouško: Filtry - Přidat cizí filtry -
vpravo dole: Přidat další sadu cizích filtrů - Czech list -
Dole ještě zaškrtnout - Automaticky aktualizovat - Přidat cizí sadu Filtrů - OK

Celou tabulku pak pozavírat přes OK

Google
Nastavení(ikonka klíče) - Rozšíření - Získat další rozšíření
AdBlock nebo AdThwart - nainstalovat

Opera
Tady vygenerovat filter reklam a uložit ho do:
Tento počítač - Disk, kde je nainstalovaná Opera - Opera - Profile

bábrle 8.6.2010 8:06

Windovs 7

Obnovení systému:
Tento počítač - Ovládací panely - Systém a zabezpečení - Centrum akcí - Obnova systému

Vymazání všech bodů obnovení kromě posledního:
Počítač - pravým tlačítkem Disk C - Vlastnosti - Obecné - Vyčištění disku - dole Vyčistit systémové soubory - Další možnosti - Obnovení systému a stínové kopie - Vyčistit - Odstranit - OK - Odstranit soubory

jitula 3.1.2010 12:52

TIP NA BEZVA PROGRAMY

Image disk backup

Clear Cache
Doplněk pro Mozllu na vyčištění cache jedním tlačítkem, funguje i ve čtyřkové verzi

TRANSLATOR (Překladač) pro Mozillu
Stejný doplněk pro překládání stránek jako je v Google Chrome

Winstallinator Beta
Program na vyčištění Windows 7 od zbytečných předinstalovaných věcí

HIJACK
(Program na kontrolu počítače)

GOOGLE CHROME
(Rychlý a jednoduchý prohlížeč)

Program na zmenšování fotek (neinstaluje se)

RADY, NÁVODY, OVLADAČE

Pohrejte si s vlastními fotkami - rámečky, pozadí atd. ..

Anti - Malware
(Program na ostranění malwaru)

jitula 22.6.2009 21:46

reagovat evelyn 16.1.2018 18:48  100%    +  -

Blaňulka: vyčisti dočasné a cookies

reagovat Blaňulka 16.1.2018 18:20  54%    +  -

evelyn: Děje se něco s Dámou? nemám tam smajlíky ani fotky u přezdívek.

reagovat Blaňulka 16.1.2018 17:54  54%    +  -

evelyn: tak to pomohlo, už to tam není

reagovat Blaňulka 16.1.2018 16:44  54%    +  -

evelyn: v prohlížeči ne. vyskakuje to na plochu. koukáš na video a ono ti to tam vyskočí. Můžeš to okno zvětšit, zmenšit nebo dát do lišty, tak jak klasický prohlížeč. třeba teď když ti tady píšu, mi to několikrát vyskočí a já nemohu dál psát , kurzor jakoby vyskočí.
vyfotím to a dám ti to sem.

reagovat evelyn 15.1.2018 22:07  100%    +  -

Blaňulka: kde ji to vyskakuje v prohlížeči? Je to adware, tak adwcleaner a vycistit

reagovat evelyn 15.1.2018 22:05  100%    +  -

Hani-410: Ale záleží, jestli je kompatibilní se osmičkou IE, to je nejvyšší verze v XP

reagovat Blaňulka 15.1.2018 18:25  57%    +  -

evelyn: Ahojky. jdu za tebou s prosbou. Dceři z noťasu, jsem vyhodila Amazon. jenže vždy když má zaplí noťas tak ji tam vyskakuje okno Amazon assistan. a nejde to odinstalovat. hlásí to že se zrovna používá. jak na to? díky

reagovat Hani-410 15.1.2018 17:16  95%    +  -

evelyn: to ano, ale jak jsem už ti psala, viz.12.1.v 11.19hod. stáhla jsem si překladač do IE - ve W 10 a nejen, že se tam nikde neobjevil, ale ani ho nemohu najít,kde se schoval, abych ho odstranila. Tak jak se mám zase znovu " odvážit" stahovat jiný překladač do jiného prohlížeče??

reagovat evelyn 15.1.2018 16:00  100%    +  -

Hani-410: překladač je taky jako doplněk do prohlížeče

reagovat Hani-410 15.1.2018 10:07  74%    +  -

evelyn: víš, jak jsem na tom se " znalostmi" PC nevím, kde to hledat a nerada bych si tam zas něco nainstalovala a pak to nemohla odinstalovat a ani najít-
ještě jeden dotaz Evelynko, ve W - 1O je překladač?? díky

reagovat evelyn 14.1.2018 17:03  100%    +  -

Hani-410: zkus tam nějaký doplněk do prohlížeče mejloveho klienta

reagovat Hani-410 14.1.2018 15:34  53%    +  -

evelyn: díky -hledala jsem to v té Opeře - nic takového tam nemám - mě se maily otevřou, ať text nebo video, ale až po uložení - a tam v té nabídce v možnostech je jen, kam se mají věci uložit - o mailech, jak se mají otvírat, nic
no když jsem to nenašla, budu to muset překousnout a zdlouhavě ukládat a otvírat

reagovat evelyn 13.1.2018 22:17  100%    +  -

BlankaKov:

reagovat BlankaKov 13.1.2018 19:55  23%    +  -

evelyn: MOC DĚKUJI

reagovat evelyn 13.1.2018 9:27  100%    +  -

BlankaKov: http://moje.dama.cz/nastenka_funkce.php

reagovat BlankaKov 12.1.2018 23:20  23%    +  -

Zdravim a prosim o pomoc...
Chtela bych na svoji diskuzi vlozit odpocet casu a ne a ne najit ten spravny
Nemate nejaky tip? Dekuji

reagovat evelyn 12.1.2018 21:44  100%    +  -

Hani-410: najdeš si na server, kde máš mejl, seznam, centrum... a tam ti to nabídne přihlášení do mejlu

reagovat Hani-410 12.1.2018 20:04  54%    +  -

evelyn: Děkuji Evelynko, fakt nevíš, jak v Opeře nastavit to otvírání mailů?? Jak jsem zjistila, tak ještě dost lidí má to W - XP - je to velice jednoduchý Windows - a když bych to chtěla předělat na W-1O, tak se mi ztratí plno programů, a proč je to nebezpečné??

reagovat evelyn 12.1.2018 11:30  100%    +  -

Hani-410: t5o nevim, ty XP jsou uz nebezpecne pouzivat, veskere programy ustupuji z aktualizaci, uz to nepodporuji

reagovat Hani-410 12.1.2018 11:19  54%    +  -

Zdravím a prosím ještě o dvě rady. 1. V noťasu jsem si chtěla dát do IEsploreru překladač - stáhla jsem ho, instalovala ale nikde se mi neobjevil a teď ho ani nikde nemohu najít - abych ho dala pryč, když v IE na liště není. 2.V pevném PC mám stále W-XP, takže už se mi IE neaktualizuje a tak se mi ho nedaří ani otevřít, a GogleChrome mi píše, že už také neaktualizuje, což bude za chvíli asi stejné. Stáhla jsem si Operu, je to dobré, aktualizuje, ale mailové zprávy se mi neotvírají, ale ukládají, musím do dokumentů a tam si je přečíst- prosím, jde to někde nastavit, aby se mi otvíraly přímo v mailu?? děkuji

reagovat Hani-410 10.1.2018 14:10  53%    +  -

evelyn: děkuji, děkuji moc

reagovat evelyn 10.1.2018 10:22  100%    +  -

Hani-410: nic, Windows má vlastní nástroj,

reagovat Hani-410 10.1.2018 9:31  53%    +  -

Anndy, evelyn: po odinstalování jsem restartovala a NIC - tak jsem si na netu našla návod, jak ten Malwarebytes odinstalovat - bylo tam více takových lidí, co jim to nešlo odinstalovat - a podle toho návodu se mi to podařilo -myslím, teď už ho nikde nevidím - díky děvčata a přeji dobrou noc
Evelynko, mám ještě dotaz, co si mám nainstalovat na čištění?? Mám na na Noťasu W-10 a když jsem použila CCleaner, tak se mi PC tak rozhodil, že mi to musel dát do pořádku odborník - díky

reagovat evelyn 9.1.2018 21:51  100%    +  -

Hani-410: ten obrázek říká, že nás reálnou ochranu vypnutou, ale pro kontrolu používat můžeš, že ti to nejde odinstalovat je spíš, že jo musíš úplně vypnout před instalací

reagovat Anndy 9.1.2018 21:23  100%    +  -

Hani-410: po odinstalování si restartovala pc?

reagovat Hani-410 9.1.2018 20:26  53%    +  -

Anndy: děkuji moc - já to přes programy odinstalovala, ale napsalo mě to, že vše se nepodařilo odstranit a zbytek musím "ručně" no a při odstraňování ručně to chce toho Administrátoraje to v Program Files- ty zbytky a ty nejdou - viz foto co jsem dala

reagovat Anndy 9.1.2018 19:33  100%    +  -

Hani-410: odstraňujes složku. Musíš přes Start - programy -......

reagovat Hani-410 9.1.2018 15:16  53%    +  -

evelyn: to jsem chtěla, ale nechce to pryčchce to toho Administrátora !!

reagovat evelyn 9.1.2018 15:01  100%    +  -

Hani-410: když ti to šlo nainstalovat, máš práva i odinstalovat,

reagovat Hani-410 9.1.2018 13:18  53%    +  -

Ahoj Evelynko, tak jsem si nainstalovala Malwarebytes- pak jsem zjistila, že je to jen trial- tak jsem to chtěla odinstalovat a píše mi to, že to nejde, musím požádat Administrátora- a já nevím jak?? poradíš? děkuji

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ŽENSKÉ A POČÍTAČ? - pojďme si poradit...
Diskusi založil(a): jitula
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Alergie
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte