Nejlepší dietky a sauna belt

Ahojda všichni!
Tuto diskusi jsem založila proto, aby jsem si ujasnila kolik diet vůbec existuje a která je nejúčinnější doufám že mi v tom pomůžete..........
A druhá věc je sauna belt, chtěla bych si ho pořídit, ale nevím jestli má takové zázračné účinky
Prosíííím poraďte......
8.4.2006

Diskusi založil(a) 8.4.2006 peach

reagovat Danka005 27.10.2015 11:24  5%    +  -

Do sauny chodim poměrně často, ale ted bych chtěla vyzkoušet nějakou masážni proceduru, třeba lavove kamenny nebo thajskou masaž?

reagovat Jara 10.9.2012 22:12  1%    +  -

Ja to kombinuju s fitkem a bojovym sportem vitim se lip a myslim ze v tehle kombinaci to funguje podle me i na drzeni hmotnosti i na uvolneni po treninku.

reagovat NatyH 20.1.2012 21:23  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj, i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání.Ráda každému poradím,jak se stravovat, co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře. Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat Nik 23.11.2011 12:28  1%    +  -

Dámy i pánové,
Právě mám na sobě vibro -therm belt a nemohu si stěžovat. Nejen,že jsem to koupila ve sportu,takže tomu důvěřuji mnohem více,než z nějakého e-shopu. Používám ho s dnešním dnem 3 dny a změny se sice projevují pomalu,ale i tak je to celkem vidět. Bolest zad je pryč,pěkně mi proudí krev a nemohu si stěžovat na únavu. Tvarování postavy jsem,ještě nezaregistrovala,ale i tak 600Kč je dobře utraceno. :)

reagovat lla 20 21.3.2011 10:48  1%    +  -

Musim rict, nekupvat! mam ho doma.. pouzival sem ho par dni, ale 2krat jsem z toho byl nemocnej.. mam podstatne duvody si myslet, ze je to z toho.. Mej te se..

reagovat Ninýsek 13.1.2011 20:00  5%    +  -

Kate: Ztratit celulitýdu za 2 dny je opravdu možné.. do mých 18 ti let mi stačilo, cvičit 5minut na každou nohu a po celulitýdě nebylo památky =o) Mladý maso je mladý maso ;o)

reagovat senos 24.8.2010 8:19  1%    +  -

lacan: moc tady nekokotuj a přečti si co píšeš. češtinu si asi neměl, to se VÝ :D debile

reagovat Beseda 24.3.2010 17:52  1%    +  -

Já osobně mám vibra belt genius to je varianta pásu s masáží i vyhříváním a to dle programu nebo samostatně jsem si jist že to funguje měl jsem dva a jeden používá moje rodina zalíbily se jim masáže i vyhřívání těla a druhý používaný zhruba 14 dnů rád prodám za 700kč původní cena 1200kč kdyby měl někdo zájem stačí napsat na besedapavel1@seznam.cz
Děkuji.
Beseda

reagovat sonina 15.2.2010 13:44  1%    +  -

Ajšinka: mno , mozna by jsme tomu verila ... prece jen ty vybrace jsou " necim" pohaneny... ale to mate jako s mobilnim telefonem , mikrovlnkou a podobne ... na druhou stranu , proc to zbytecne pokouset. vibra by se nemel pouzivat ani pri menses, pry :)

reagovat lady_la 2.2.2010 11:24  1%    +  -

Kate: Tady je někdo tak moc přechytralý, že zapomíná číst!!!

reagovat MS 15.1.2010 9:06  1%    +  -

Kate: Máme doma Sauna Belt a nikdo si na něho zatím nestěžoval. I když ho používám déle než je v návodu dovoleno, tak mě to nikdy nepopálilo ani jsem neměl žádnou vyrážku a co se týče hubnutí, tak to opravdu zabírá ;-)

reagovat Irenka21 20.8.2009 10:08  5%    +  -

Mrkněte se na zdravé recepty na mojí stránce www.kgdolu.estranky.cz jsou se zeleninkou a netloustne se po nich.E

reagovat Verča 19.8.2009 15:27  1%    +  -

Já nevím potřebuji shodit jen pár kilo,myslíte že mi může ten sauna belt pomoct?

reagovat Eidriena 13.8.2009 0:19  5%    +  -

lleňulka: Holky neblbněte... Vibrační pásy a sauna obleky nefungují... Mají pouze masážní účinek a jsou o tom i studie. Dost najdete na idnes.cz. Ja jsem jedině pro vibrační plošiny... Cvičí se na nich perfektně a stačí pár minut denně. Mám DH1006 z www.maddiamond.cz a nemůžu si stěžovat!

reagovat lleňulka 26.7.2009 11:47  5%    +  -

ahoj,prodám vibra belt!Používala jsem ho krátce,ale i tak jsem s ním byla naprosto spokojená!Jenže přišel stres a já zhubla jinou cestou.Cenu nabíněte email:lleennuullkkaa@seznam.cz

reagovat Kate 14.7.2009 9:07  1%    +  -

Malaholka: On bude i nějakej rozdíl mezi Tebou, malou holkou, která je ještě ve vývinu a mezi třicetiletou ženou, která chce schodit nějakej ten špek;)

reagovat Malaholka 13.7.2009 11:42  1%    +  -

Mně je 15 vibra tone používám už dva roky a vážně si nemusím stěžovat..ted už ho používám jen jako relaxaci..ale samozřejmě že funguje jen se správným jídelníčkem ale lidi zapomeňte na DIETY!!jezte všeho s mírou :-)

reagovat Kate 1.7.2009 14:27  1%    +  -

Jaru: Nechci Ti brát iluze, ale NENÍ možné, aby Ti za půl týdne i když jen částečně zmizela celulitida na zadku a na bocích. Sundej brejle holka a utrácej radši za fitko.

reagovat Jaru 29.6.2009 12:37  1%    +  -

Ahoj,před týdnem a půl jsem si koupila vibra belt a musím říct,že mě i po tak krátké době příjemně překvapil.Samozřejme se nestal přes noc žádný zázrak,ale musím říct,že i když to nijak nepřeháním,tak mám určitě na zadku a bocích méně celulitidy a na břiše to zase krásně podpořilo peristaltiku (supr pro všechny,kteří občas trpí zácpou).A navíc je hrozně příjemné to prohřívání.Takže zatím rozhodně nelituju,že jsem si ho pořídila a těším se na další výsledky!

reagovat lacan 20.6.2009 0:03  1%    +  -

nefunguje to,nebudte blby a zaroven liny prasata a zacnete min zrat a trosku se hybat,jinej spusob hubnuti proste neexistuje,tady uz to nekdo napsal,ze kdyby to fungovalo tak dotycny ma nobelovku,nic takovyho nefunguje,proc sou asi celebrity takovy tlusty prasata,i kdyz maj hafo penez,no protoze nic podobnyho proste nefunguje,a na cvicenia taky na zmenu stravovani sou to moc liny lemry,teda ne vsichni,to ne,takze zapomente na naky takovyhle picoviny a zamyslete se nad sebou,je to byznys a oni vy ze sou lide hloupy

reagovat Kate 16.5.2009 9:48  1%    +  -

Lukas: sauna belt NEPOUŽÍVAT!! Spoustu lidí s tím má špatné zkušenosti co se týče i popálenin..

reagovat Lukas 12.5.2009 18:06  1%    +  -

Když mám 14 let tak můžu používat sauna belt nebo vibra tone ?

reagovat Poupe30 11.5.2009 12:49  5%    +  -

Máte někdo zkušenost se saunou z Tv shopu?

reagovat jana.h 20.3.2009 13:26  24%    +  -

cValda: tak to je superasi o tom budu také uvažovat prý to je fajn i místo masáží a pomůže to i od bolesti zad

reagovat cValda 20.3.2009 12:19  1%    +  -

Jsou to skoro 2 měsíce, co jsem zde napsal poslední příspěvek, tak Vás tedy zdravím znovu. Přemohl jsem se, a Vibra Tobe stále používám 2-3x denně po dobu 30min (nebo přesněji, dokud se stroj sám nevypne). Co se týče váhy těla, zaznamenal jsem 2kg dolů. To ale není to hlavní, co jsem od něj očekával. To, co jsem totiž očekával bylo zpevnění břišní části, a to věřte nebo né, přišlo. Jsem chlap, neměřím se, takže Vám zde údaje v centimetrech dávat nebudu. Co je ale podstatné je to, že jsem změnu poznal nejen já, ale i přítelkyně (která o tomto stroji neví!!). Aby jste si zase nemysleli že to má zázračné účinky : když sedím, stále mi "překypuje" pivní břich, nicméně když stojím, je to sakra že rozdíl ! Co se týče používání : jednoduše nasadit , co nejvíce utáhnout a dát manuálně na nejrychlejší režim. Pravda, prvních 10 akcí bylo někdy až nepříjemných, ale později si tělo zvyklo a teď, např. při sezení u PC, to ani nevnímám - jen po zvukové stránce, což je snad jediný zápor tohoto přístroje. Jestl jsou nějaké doporučení či upozornění na používání skutečně nevím, ale problémy nepociťuji - spíše naopak, cítím se líp´, což je možná spíše duševně, ale to je někdy nejdůležitější ! Hezký den

reagovat Mácinka 4.3.2009 12:30  1%    +  -

Tak tedy nevim, poraďte co je tedy nejlepší na zpevnění - vibra tone, vibra belt, bo sauna belt...sem z těch vašich vzkazů zmatená....odpovězte prosím někdo na meila MacaMaca@seznam.cz

reagovat Jaaanicka 15.2.2009 19:59  1%    +  -

Michaela111: Ahojky chtěla bych se tě zeptat jestli ktomu máš český návod?? Protože já ne a nevím jak to použít....

reagovat cValda 25.1.2009 10:45  1%    +  -

Nedalo mi a také jsem si zakoupil Vibra Tone. Těch 600 korun mě přece nezabije. Používám ho 3. den, vždy ráno, odpoledne a večer na 30 minut. Z počátku jsem se cítil po vypnutí přístroje takový malátný, ovšem to po pár minutách přešlo a teď už si tělo zvyklo. Co je ale důležité, pomáhá to ! Nechci zhubnout, čímž myslím ztratit na váze, ale obebrat břišní tuk, kterého tam mám narozdíl od ostatních části těla docela hodně - z piva. Neměřím se, nicméně změnu nejen že vidím, ale také cítím. Když povolím břicho, je o poznání tvrdší a když jdu, necítím že mi překáží špek, ale cítím příjemné chvění. To chvění občas pociťuji i tehdy, jak zalehám do postele. Jako bych ten přístroj měl na těle, ale nemám. Možná vám budu připadat jako blázen, ale za ty 3 dny (u mě tedy 9x 30 min) cítím změnu a přinejmenším se cítím fit.

reagovat Žanda 22.1.2009 8:04  1%    +  -

Ahojky chci se zeptat kdo teda zhubl s pouzivanim VIBRY TONE dekuji ja ho mam ale tet spis hubnu brisko a tet budu pouzivat VIBRA TONE !!!!!!!!

reagovat Kate 13.1.2009 18:17  1%    +  -

Dawwe: břicho ti určitě nespálí ani jeden z jmenovaných přístrojů, já mám doma vibra belt, ale leží někde ve skříni:-D..strašně mě rozčiluje ten rámus, co to dělá:-/

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nejlepší dietky a sauna belt
Diskusi založil(a): peach
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?