Dělená strava

Máte njaké zkušenosti s dělenou sravou a hubnutím? Podělte se o něj s námi.
20.4.2006

Diskusi založil(a) 20.4.2006 nukinka

reagovat padesatka 13.11.2009 16:43  62%    +  -

kikulikkkk0,:

Vrať školný,když neumíš psát !!!

reagovat kamculenka 29.8.2009 12:26  5%    +  -

ahoj holky, webovky jsou www.delenastrava.estranky.cz

reagovat kikulikkkk0, 21.8.2009 15:09  10%    +  -

lKopIerqLwsbO: Neumíš psát nebo co?

reagovat padesatka 15.8.2009 16:47  21%    +  -

kamculenka:

pošli mi ji také

horova.hana@seznam.cz

dík

reagovat ivetta 7.8.2009 15:13  21%    +  -

mamuše: http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=13074

reagovat Moka 7.8.2009 8:22  71%    +  -

kamculenka: Neznám tuto dietu,pošleš mi ji?Do vzkazů nebo monounek@centrum.cz
.

reagovat kamculenka 6.1.2009 9:12  5%    +  -

Ahoj holky, tak je tady ještě někdo kdo by chtěl hubnout dle diety ale dle Haye??? Ozve se tady někdo, nebo je to mrtvé??

reagovat Reprex 7.3.2008 19:05  1%    +  -

Zdravím, pokud chcete skutečně zhubnout, písněte mi na mailík reprex@seznam.cz, společně něco zkusíme vymyslet. Hanka

reagovat Zdenka 26.11.2007 20:01  1%    +  -

Ahoj,potřebovala bych poradit.kořínkovou dietu jsem držela,ale bez úspěchu.Můžete mi někdo napsat,jaká dělená strava je nejlepší a poslat mi přesný rozpis,co můžu a co nemůžu?Strašně moc děkuju!icq:403539111

reagovat mamuše 13.6.2007 9:02  5%    +  -

Ahoj, já jsem držela dietu Lenky Kořínkové. Dá se v pohodě držet, člověk si na ni celkem rychle zvykne. Kila jdou rychle dolů, aspoň první týden jsem měla vždy tři dole a během měsíce i šest. Je to jen o zvyku.

reagovat Boubelka 8.4.2007 23:35  1%    +  -

zdravehubnuti: Dieta Lenky Kořínkové není žádný nesmysl !!!!!! Držela jsem jí několikrát a vždy s perfektním výsledkem.Vloni jsem zhubla za 5 měsíců 17 kilo.Spadnul mi cholesterol a přestala jsem mít střevní potíže.Vůbec nehuntuje zdraví !!!!

reagovat zdravehubnuti 8.4.2007 18:55  5%    +  -

Ahojky, dieta Kořínkové a dělení na zvířátka a rostlinky je nesmysl. Více funkční dělená strava je dle Dr. Haye. Pizza, tortily a pita chléb se samozřejmě může, dokonce i s částí "zvířátek" a jde to! Pokud ale chceš zhubnout efektivně a trvale, navštiv odkaz: linie.stylove.com a vyplň mi tam nezávazný dotazníček, já si tě zkontaktuji a začneme s hubnutím, které má skutečně smysl a neohrožuje zdraví . . . Hanka

reagovat Stangri 20.9.2006 9:53  5%    +  -

Ahoj, potřebovala bych se zeptat, zda někdo nevíte, jak je to s jezením pizzy (samozřejmě bez jakýchkoliv zvířátek), tortil a pita chleba? Nevím, zda se to bere jako bílé pečivo... Faktem ale je, že kořínkovou držím již po několikáté (naposledy asi před rokem) a vždycky šla kila dobře dolů. Teď však stagnují. Tak nevím, čím by to mohlo být. Díky za poradu

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dělená strava
Diskusi založil(a): nukinka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle