Tukožroutská polévka

V říjnu jsem přestala kouřit a samozřejmě jsem tím pádem nabrala 5kg.
Mé okolí mě ujišťuje, že to není moc, ale čím rychleji se blíží léto, tím mě mých 5 kg navíc rozčiluje. Kamarádka mi doporučila tukožroutskou polévku. Podělte se se mnou, prosím o své zkušenosti s touto dietou. Díky.
26.4.2006

Diskusi založil(a) 26.4.2006 Jana71

reagovat janeka 8.8.2012 13:42  31%    +  -

Mirka: většinou 3-5kilo ale ona to byla spíš jen voda zadržovaná v těle

reagovat WDWDQIDWIWIDJEFKFEJK 25.7.2012 9:51  1%    +  -

ŮREDHWEZHFUHJFDDODDE

reagovat Mirka 19.7.2012 12:11  1%    +  -

čauky ženské ;)..polévku jim 4 den a mám dole 3 kila jde to hodne poznat v objemu..za 3 fny ji vysadim a budu na černém chlebu a zeleninou a na obed mi poradili vyřenou rýži ! držím palce..:) a kdo kolik po 7 dnech shodil ? pište ! :)

reagovat janeka 23.4.2012 18:50  25%    +  -

Veronika: mixlou bych ji nesnědla. já hodně pepřím a chilli dávám. ted jsem se naučila i česnek chudák taťka

reagovat Veronika 18.4.2012 13:02  1%    +  -

já ji jím a chutná mi dávám si do ní hodně pepře a hlavně ji MIXUJI :) držím palce

reagovat NatyH 20.1.2012 21:28  6%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání.Ráda každému poradím,jak se stravovat,co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat simona 20.11.2011 18:25  1%    +  -

holky a kdyz se pak najite neni vse za dva dny zpet?

reagovat donny0007 30.6.2011 16:22  5%    +  -

tak to jsem zkoušela jednou a naposled, třetí den jsem to už nemohla ani vidět, hnusná chuť..to už néééé

reagovat janeka 20.10.2010 13:32  73%    +  -

padesatka: já bych k tomu potřebovala ¨lehký průjem, mam s tím problém, jinak čůrám snad 5x víc než normálně, no stejně ta tukožroutská neni na hubnutí ale na odvodnění, a proto jsem si ji uvařila

reagovat padesatka 20.10.2010 12:56  62%    +  -

janeka:

To tam nemám,ale nevadí a lítačku

potvrzuji.

reagovat janeka 20.10.2010 12:54  73%    +  -

padesatka: a máš v ní chilli??
jo a ještě - jím jí fakt uvařenou jen dopoloměkka, aby bylo co kousat, a taky miluju horký vývar, prostě si naberu polívku-jen to hustý a sním to a pak vypiju půllitru horkého vývaru, pánečku to pak je lítačka na záchod

reagovat padesatka 20.10.2010 12:51  62%    +  -

janeka:

Docela mi polévka chutná

reagovat janeka 20.10.2010 12:14  73%    +  -

tak jsem tady asi sama .. a za odměnu jsem si třetí den dala do polívky konzervu fazolí a čili papričku

mnam

reagovat janeka 18.10.2010 16:03  72%    +  -

padesatka: bude muset! potřebuju se odvodnit už jsem si koupila na lékárně,cz ještě pár diuretik (bylinky, prášky necu)
ale dává se do mě hlad tak to vidím na další megaporci polívky

reagovat padesatka 18.10.2010 15:35  61%    +  -

janeka:

Dneska to už nezvládnu,ale zítra dojdu do obchodu

a jdu na to,doufám,že to trošku pomůže.

reagovat janeka 18.10.2010 12:31  72%    +  -

Ahoj, je tu ještě někdo??
dnes jsem začala na tukožroutovi, dělám si ji už leta a funguje super jako odvodňovač.
do vody dám mrkev, zelí, pak bujon, česnek, cibuli, papriku a nakonec rajčata. dodržuju tento postup protože akorát tak mam vyzkoušeno že to bude všechno akorát tuhé-měkké.
1/4 hl.zelí, 2 papriky zelené. 2 rajčata, 4str.česneku, 2cibule, 2 bujony
1,5l polévky
a nakonec 1 chilli papričku tu si předem nakrájím nadrobno a dávám přímo na dno talíře a zalévám vroucí polévkou, mnam.
a vařím denně čerstvou.

jestli tu někdo je, nechce se ke mně přidat?

reagovat Katka 16.7.2010 12:05  1%    +  -

Ahoj, mám dotaz. Chci tu dietu zkusit, jen by mě zajímalo, v jakém množství vody mám všechnu tu zeleninu vařit. :-D

reagovat nat 13.7.2010 17:33  1%    +  -

polévka je naproto užasná, já jí jím už dýl a fakt mi chutná.. ještě jsem nevydržela jedn týden na ní takže nevím :// ale doporučuji všem, fakt dobrůtka..

reagovat Helena 18.1.2010 21:05  1%    +  -

Tak vážené dámy, já do ní jdu. je leden a je to potřeba :-)))) Zelenina mi nevadí a myslím,že zvládnu i polévku..chicht

reagovat Zuza20 29.6.2009 16:35  5%    +  -

1. den - tak uspěšně jim po celý den polévku. Uvidime jak se mi bude dařit dál, ale jsem odhodlaná se ted omezit a vidět výsledky. Stojí to za to. Dnes ráno váha 61,7kg. Uvidime zítra, ale víc příští pondělí. Zas zítra nashle. Pokud se tu objeví taky někdo zoufalej, kdo potřebuje rychle shodit naky kila, tak pevnou vuli.

reagovat Zuza20 29.6.2009 0:58  5%    +  -

Zdravím. Potřebuji akutně zhubnout. Jako většina. Zkoušela jsem vyvážený stravování, cvičení atd., ale nevydržela u toho a ted už mě tlačí čas. Mám 18 dnů na to zeštíhlet. Aktuálně 164cm/62.5kg. Potřebuju se dostat na 55. Rozhodla jsem se první týden (od zítra) jíst jen polívku. Už ji mám uvařenou. Nená to typicky tukožrout, ale lepší a stále zdravá. Tzv. droždová. Osmažená cibulka na trošičku oleje, 2ks droždí, nastrouhaná mrkev, porek, celer, kedluben, bujon, pepř a navrh petržel. Je to moc dobrý. Takže Vám sem budu každý den večer psát jak se mi dařilo a taky kolik jsem zhubla. Každopádně jak tan na to koukám, pokusim se to vydržet dokud neshodim 4,5kila na 58 a pak to nak obmenim. Jinak chci každej den 30min dělat k tomu kardio. Polevce zdar. Nazdar.

reagovat Jarka58 30.4.2009 11:10  5%    +  -

Já už taky rok nekouřím,mám špatnou funkci štítné žlázy ,tak jsem přibrala ze 65 kg na 76,5.Dnes jsem poprvé zkusila polévku zatím to bylo dobré,ale uvidíme jak dál a jestli bude úbytek váhy.

reagovat pelík 22.4.2009 17:41  28%    +  -

renáto: jakto

reagovat renáto 22.4.2009 2:21  5%    +  -

Myslim,ze nejvetsi blbost!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat pelík 21.4.2009 13:41  26%    +  -

ahoj jeee taky bych to chtela zkusit fakt ta polivka pomáha a pošlete mi receptík a radu jak se to ji kolikrat za den

reagovat jananavratilova66@se 19.4.2009 16:06  1%    +  -

zdravím holky, od zítřka začínám s kolegyněmi držet tuto dietku, mám s ní dobré zkušenosti, vždy zhubnu za 5dní 4kg, držím jí každý rok, zkoušíme novou polévku a už se těším, jestli některá z Vás má nějaké dobré zkušenosti s nějakými prostředky na hubnutí nebo nějakou dobrou dietou na pište, čao Jana

reagovat fufineckafufinkovata 2.4.2009 18:15  20%    +  -

holky tak se na ni od zitra taky vrhnu , hubnete i objemove nebo jen vaha jde dolu? dekuji

reagovat Karolina 17.3.2009 16:04  1%    +  -

Ahoj,mam 2 dny za sebou,zatim mi chutna. Pridala jsem tam cili papricku a pridala tam morskou sul ochocenu bylinkami,ale prej ze ta polevka nesmi moc solit,ja ji osolila dost,nedavala tam bujon a varila ji temer tak 15min.nemam rada rozvarenu zeleninu. Tak to jsem zvedava jak to bude fungovat.

reagovat padesatka 2.2.2009 11:55  55%    +  -

alanis85:

Neotravuj v každé diskusi

reagovat alanis85 2.2.2009 10:39  5%    +  -

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

www.obezita.kubikula.net

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Děkuji předem za Váš čas. V.Kašparová

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Tukožroutská polévka
Diskusi založil(a): Jana71
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle