Kadeřnictví v Brně

Ahoj holky, docela dlouho už sháním nějaké dobré a přitom ne moc drahé (do 650) kadeřnictví v Brně. Můžete poradit? Podělte se o svoje zkušenosti s brněnskými salony :-)
2.5.2006

Diskusi založil(a) 2.5.2006 Judits

reagovat Janca 25.8.2014 23:01  1%    +  -

Milan strihat umi, ale barvy a melir u nej stoji za houby. Navic barvy Loreal moc nechytaji. Ale jak pisi, strihat umi.

reagovat Nikolka 6.8.2014 10:07  1%    +  -

Holky zkuste Milana Motycku,naprosto spokojena,vynikajici strih a barva,všechno semnou probral,doporucuji.Pracoval u Edwarda.

reagovat Pelyněk 7.7.2014 1:27  1%    +  -

Dobrý den, prosím poraďte dobré kadeřnictví v Brně, kde se pracuje se zn. MATRIX, potřebuji si udělat blond melír. Předem moc děkuji.

reagovat Kika80 16.6.2014 13:44  5%    +  -

Taky mám velice dobré zkušenosti s tím salonem Slim up! :P Já jsem si tam teda nechávala prodlužovat řasy :P

reagovat margaritapat 10.6.2014 18:41  5%    +  -

Petruus: Děkuji Petruus byla jsem tento salon navštívit a opravdu se mi velice líbili příjemní lidé. Ještě jednou díky!

reagovat Silvie 3.6.2014 14:51  1%    +  -

Ahoj,má někdo zkušenosti s kadeřníkem Vráťou ze salonu Josefína?Objednala jsem se k němu a nevím jaký vůbec je,měl nejobsazenější termíny.

reagovat Petruus 24.5.2014 15:42  5%    +  -

margaritapat: Hledala jsem internetovou stránku a je to liposukce-masaze.cz :) Vlastně, je to hned u autobusové zastávky Karlova :) Krásně značené, tak to najdete hnedka :)

reagovat margaritapat 17.5.2014 15:43  5%    +  -

Petruus: Dobrý den Petrus. On pojem Maloměřice je široký. Mohla by jste mi specifikovat, kde přesně?

reagovat Petruus 13.5.2014 17:47  5%    +  -

margaritapat: Ahoj, pokud bych mohla poradit tak podle mne je v Brně nejlepší v Maloměřicích studio :) Byla jsem se tam stříhat a připravovat na dceřiny promoce a opravdu se svým účesem jsem byla nad míru spokojená! :) Cena taky není nikterak přehnaná za to, kolik věcí Vám tam udělají :)

reagovat margaritapat 11.5.2014 19:12  5%    +  -

Dobrý podvečer. Stříhat se chodím k známé, ale chtěla bych zkusit nějaké kvalitní studio, protože mě čeká svatba kamarádky, tak bych chtěla vypadat nějak jinak. Můžete mi poradit, kde opravdu budu v Brně se stříháním spokojena a kde to nebude přemrštěná cena?

reagovat caliope01 17.4.2014 22:32  5%    +  -

hipsta: Ahojky, na Toma Holiče jsem slyšela už více pozitivních reakcí. Na kolik tam střih zhruba vyjde, prosím? A jsou chlapci nakloněni experimentům? ráda bych si nechala poradit, jak se mám nechat ostříhat, ale nikde mi nebyli moc schopní říct co by mi slušelo. Většinou jsem odcházela jen se zastřihnutýma konečkama, báli se do těch dlouhých vlasů víc zasáhnout :-( Díky ...

reagovat Katka 8.4.2014 15:45  1%    +  -

Pavlína : No a s jakou vlas. kosmetikou ta pani Martina pracuje? Shanim nekoho kdo mi udela melir. Dekuji

reagovat Hanka 2.4.2014 16:12  1%    +  -

Ahoj, jen tak z nudy jsem se na netu mrkla na recenze kadeřnictví, které jsem začala navštěvovat, konkrétně Gardin v Brně na Úvoze. Musím říct, že to, co píše Marta je jen těžko uvěřitelné. Ostříhání za půl hodiny a ještě k tomu s rozdílem 3 - 4 cm oproti druhé straně? Opravdu pochybuji. S prací Martiny Šťastné jsem nadmíru spokojena, na všem se vždy předem domluvíme, případně dolaďujeme v průběhu. Pokud mohu přispět se "svým příběhem".. Má přirozená barva vlasů je špinavá blond, téměř 9 let jsem se barvila na hnědo s tím, že jsem nebarvila pouze odrosty, ale celé délky. Letos jsem se rozhodla jít na blond a začít stahovat barvu. Pouze v kadeřnictví Gardin a s pomocí Martiny se podařil opravdu krásný melír, podotýkám bez oranžové barvy, nebo zrzavého odlesku, opravdu pěkná blond barvička, kterou jsem ještě podpořila silver šamponem. Odnikud jinud jsem takto spokojená nikdy neodcházela. Za mě tedy určitě ANO!

reagovat Leona 17.3.2014 10:24  1%    +  -

Pavel Novák: Ahojky,bohužel,e-mail nejde odeslat.. :-(

reagovat Pavlína 4.3.2014 11:38  1%    +  -

Katka:
Katko, nemáš vůbec proč děkovat za Martin názor na kadeřnické studio Gardin. Já Martinu Šťastnou navštěvuji již 8 let a Gardin od jeho vzniku. A promiň, ale i když jse šla jen stříhat, tak jsem tam byla minimálně hodinu. Znám Martinu a věř mi, že tohle by ona nikdy neuděla, jelikkož ke každé zákaznici přistupuje individuálně, a za půl hodiny to určitě hotové neměla. Vzhledem k tomu, že tam chodím už řadu let, viděla jsem její práci i u dalších zákaznic a je to opravdu kvalitně odvedená práce s tím, že zákaznice odchází spokojené. A pokud byla Marta tak moc nespokojená, tak snad má pusu a umí si říci, že takhle tedy ne a že za takovou službu platit nebude.....
Jen chci říci, že já kadeřnictví Gardin na Úvoze 88 v Brně vřele doporučuji a každý komu jsme doporučila byl nad míru spokojen.
pěkný den :)

reagovat Mirka 24.2.2014 9:30  1%    +  -

Ahoj! Hodně lidí tu zmiňuje "em-beauty studiuo" Na jejich stránkách jsem ale našla informace jen o nehtech. Je tedy pravda, že je tam kadeřnictví s vlasovou kosmetikou Davines? Sháním v Brně nějaké takové. Ale ráda bych třeba znala ceník služeb, než se objednám...

reagovat Kadeřnikonline 21.1.2014 17:59  5%    +  -

Ahoj...takže ze začátku abych se představil: Jsem mladý kadeřnik, milující svou práci. Rád se zajímám o vlasovou modu , Velmi rád radím lidem, jak pečovat o vlasy a sdílím s nimi své zkušenosti Za určitou dobu jsem nasbíral mnoho zkušeností a tipů a triků jak o vlasy pečovat

Jak praví staré pořekadlo: „Stříhaná grafika korunka krásy” Proto se nechte i Vy hýčkat Protože vaše spokojenost a důvěra v naše služby je pro nás prioritou číslo jedna,Pokud nemáte čas nebo náladu po celodenním shonu či v den volna zajet do salonu krásy se svým zevnějškem nevadí, Poskytujeme kadeřnické služby dle vašeho přání (dámské, pánské i pro vaše nejmenší ratolesti – děti).

Poradíme Vám s volbou účesu, střihu, barvy

přijedeme přímo k Vám

s pozdravem https://www.facebook.com/xhairstylornament2014breclav

Kde mě najdete

Narodních hrdinů 117145 Břeclav 69002
Poskytovatel kadeřnických služeb do domu kadeřnické služby do 24 hodin on line

Mobil:732112982

reagovat Katka 25.12.2013 13:48  1%    +  -

Marta : Dekuji za upozorneni. Ale pro priste Ti doporucuji, pokud si vyberes nejake kadernictvi, tak bez tam a domluv se primo s tim kadernikem/kadernici co Ti bude delat strih. Ja to tak delavam. Katka

reagovat hipsta 11.12.2013 15:35  1%    +  -

kadeřnictví toma holiče je naprosto božské :)!! borci jenom stříhají, nebarví, ale jsou neuvěřitelně šikovní, naprosto v pohodě a ještě k tomu bonus, jsou hrozně hezcí :D

reagovat Marta 11.11.2013 21:26  1%    +  -

Dobrý den, chci se podělit o hroznou zkušenost s kadeřnictvím Gardin v Brně, Úvoz 88. Mám dlouhé vlasy, chtěla jsem si udělat radost a zkusit nové kadeřnictví. K mému neštěstí jsem zvolila kadeřnictví Gardin, Martinu Šťastnou. Za necelou půlhodinu jsem byla hotová. Viděla mě poprvé, na vlasy se ani nepodívala a hned umývala. Pak mi z vlasů ještě kapalo a ačkoliv jsem říkala, že chci plastický střih, postupně sestříhaný, hřebínkem mi sčesala vlasy, jednou střihla (upozorňuju, že křivě) a to bylo všechno. Vyfoukat to do žádného tvaru nešlo ani kadeřnici, takže jsem musela za necelý týden kontaktovat jiného kadeřníka, který se divil, co to mám na hlavě. Zavolal si kolegyni, oba nic tak hrozného ještě neviděli. Rozdíl délek na jedné a druhé straně byl 3-4 cm. Na to, jak to bylo drahé, to byl opravdu hrubý amaterismus, navíc dost drahý. Kadeřník, který mi to hezky všechno opravil, mi řekl, že daná kadeřnice nemůže být snad ani vyučená, protože takto by mě neostříhal nikdo ani v 1.ročníku. Takže za sebe říkám, moje nejhorší zkušenost s kadeřnictvím byla právě s kadeřnictvím Gardin v Brně, Úvoz 88.

reagovat veraa 7.8.2013 22:27  1%    +  -

Ahoj my chodíme do em-beauty studia. Jsme zde velice spokojeni, co se týká nehtů mají veliký výběr barev a hlavně v kadeřnictví používají přírodní značku Davines.

reagovat danča 5.8.2013 15:54  1%    +  -

ahoj já sháním, nějaké nové nehtové studio.Ráda bych, aby měli velký výběr barev. Pak také hlavně žádné ťamany prosím. Potom, aby se nelámali a aby byla paní/slečna šikovná a originální.

reagovat pettulka66 23.7.2013 13:29  5%    +  -

Mohu vám jedno studio doporučit.Kvalita nehtů je velice slušna nelámají se a jsou hladké. Účesy jsou velice pěkné, originální. Ano s účesy jsem vždy spokojená i s nehty, jak cenově tak s výsledkem, tak že se nemusíte vůbec bát.

reagovat Dana 22.7.2013 10:22  1%    +  -

ahoj má sestra se bude na podzim vdávat a hledáme nějaké slušné studio v brně, které by dělalo jak gelové nehty, tak svatební účesy. Neznáte někdo, nějaké takové studio? Rádi bychom v okoli hlavasu, nebo Svoboďáku. A pak rádi bychom věděli jak hodně dopředu se objednat? Děkuji předem

reagovat Alice 20.7.2013 7:01  1%    +  -

Melisa: Ahoj nabízejí: Kadeřnictví, pedikura,manikúra, modelaž nehtu...moc dlouho zde nefungují, ale praxi mají bohatou, to se obávati nemusíte. A sídlí ul. Bašty č.6 .Pokud budete mít další dotaz, určitě se ptejte =)

reagovat Melisa 16.7.2013 12:18  1%    +  -

Alice: Ahoj a kde přesně to je? A co vše nabízejí? A jak dlouho tu fungují? Mají praxi?Vyžaduji nějaké zkušenosti, jelikož jsem trošku náročnější…děkuji

reagovat Alice 24.6.2013 5:11  1%    +  -

Kika:Kika: Ahojky já znám kadeřnictví, kde používají přírodní značku Davines –přírodní báze, šetří to pokožku, vlasy. Pak dále nabízejí pedikuru,manikúru, modelaz nehtu.

reagovat Kika 23.6.2013 10:43  1%    +  -

ahojky hledám kadeřnictví v Brně, ráda bych kvalitní kadeřnictví, kde budou používat přírodní značky a dělat účesy. Děkuji

reagovat Katka 24.5.2013 22:24  1%    +  -

Dobrý večer,
Velmi prosím o radu, za měsíc bych chtěla si zajít v Brně na blond melír, potřebuji si dobarvit pouze odrůsty u hlavy. Chodila jsem do Delvera na Malinovském náměstí k pí Lucce, bohužel není to ono, navíc mám po její melíru poničené vlasy. Dříve jsem chodívala do kadeřnictví R.Gajdoše centrum Omega v Brně. Chodila jsem k sl. Míše F.(mohutnější holka) 1x udělala mi ten melír na výbornou, po druhé mi pěkně zničila vlasy, nenapojila proužky vlasů na odrosty, přítel toto všiml až doma. Prostě hrůza.
Potřebuji nějakou šikovnou holku co opravdu umí dělat melír a třeba pracuje s Matrixem. Předem moc děkuji. Hezký večer všem, Katka

reagovat Zorka 27.4.2013 14:52  1%    +  -

Jana:
Bohužel moje chyba, že jsem si dopředu nezjistila reference na Marcela Krejčího. Barva vlasů jiná než jsem chtěla-to bych ještě zkousla, střih takový, že ho nemůžu nijak upravit - konce jakoby ohryzané, ale co nejhorší - zničené vlasy.Nevím si s nimi vůbec rady.Totální rozčarování

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kadeřnictví v Brně
Diskusi založil(a): Judits
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si
Letní menu na železnici Otec paterčat Antonín: Když jsem po porodu zjistil, že jsou celí, spadl ze mě obrovskej šutrák! Neurofeedback: Mozek v posilovně Britští konstruktéři vyvíjejí letoun bez okýnek. Bude přepravovat levněji Jsme v patové situaci. Já nechci dítě bez svatby, on chce dítě, ale svatbu ne Vojtova metoda. Zeptejte se odbornice na vše, co vás zajímá Věčný denim. Džínové kousky, kterým neodoláte! Nedostatek estrogenu může vyvolávat nutkání přejídat se Agáta Prachařová: Diety jsem držela snad od narození Ženy a muži pod drobnohledem. Co nás dělá opravdu sexy?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.