TVOŘENÍ - PRO MALÉ DĚTI

Já sama mám malé děti školkového věku ,pracuji v mateřském centru a tak je pro mě a všechny maminky určena tahle diskuse,kam můžeme dávat své typy na tvoření pro děti a navzájem se tím inspirovat.

RÁDA BYCH VÁS MILÉ MAMINKY ( P.UČITELKY,VEDOUCÍ KROUŽKŮ...PROSTĚ ŠIKULKY)POPROSILA, O OMEZENÍ BREBENTĚNÍ,KTERÉ SI LZE VYŘÍDIT NA VZKAZECH.PAK TO TADY MUSÍM MAZAT(COŽ ZABERE ČAS), ABY NEZANIKLY DOBRÉ NÁPADY, KVŮLI KTERÝM SEM PŘECI VŠECHNY CHODÍME.NEZLOBTE SE NA MĚ PROTO,NEMYSLÍM TO ZLE, JEN BYCH CHTĚLA, ABY ZDE BYLA STUDNICE DOBRÝCH NÁPADŮ NA TVOŘENÍ S DĚTMI A NE DEBATNÍ KROUŽEK.KOHO JSEM SE DOTKLA, TAK SE MOC OMLOUVÁM .

10.5.2006

Diskusi založil(a) 10.5.2006 DášaK.

Stránečky členů naší diskuse

Ozvěte se mi do vzkazů, pokud máte zájem o zveřejnění Vašich stránek na nástěnce této diskuse.
http://www.tvorimeproradost.estranky.cz/
http://www.patchwork-dekorace.cz/ polystyrenové výlisky, rolničky ... http://www.svetcz.com/ tvoření s dětmi, pomůcky, ubrousky....

medela 26.9.2009 7:55

Upozornění !!!!!!!

Odkazy, vlastní náměty a nápady (třeba i s fotkou a popisem na výrobu), které by podle vás neměly být zapomenuty a ztraceny, mi můžete napsat do vzkazů nebo na můj e-mail (zašlu na vyžádání). Postupně je budu zveřejňovat na nástěnce:-)

medela 3.3.2009 11:20

Další diskuse s náměty pro děti

Diskuse karnevalové masky (Dáma)
klik ZDE
Living - výrobky v mateřském centru:klik ZDE

23.2.2007 12:57

reagovat leniš 3.4.2014 13:25  5%    +  -

ahojky, právě jsem narazila na zajímavé velikončí tvoření, jsou tam tři docela super nápady, tak jen pro upozornění :-) http://www.magazinrodina.cz/tvoreni-a-volny-cas

reagovat kikalka212 5.3.2014 10:25  5%    +  -

Ahoj, mrkněte na tyto stránky:
http://napady-na-doma1.webnode.cz/

reagovat lenilu 11.11.2013 10:32  5%    +  -

krásný den .....ve volnu vedeme partičku malinkejch capartů,můžu mezi vás a dělit se o zkušenosti a příjmat rady děkuji moc

reagovat Henriete 10.11.2013 21:28  69%    +  -

Dovoluji si dát inzerát klidně smažte pochopím
děkuji
prodám ám kozačky velk 24 nové

reagovat Irčule 25.10.2013 10:43  37%    +  -

calimeroo: Složit našikmo bankovku jako harmoniku, uprostřed stáhnout drátkem a stejným drátkem přidělat tykadla a na konec korálek. Přidělat na špejli a vložit do suché vazby..

reagovat Myva 24.10.2013 21:23  32%    +  -

Mám v nabídce tři dárkové krabičky ve tvaru dortíků:

Fler.cz

reagovat calimeroo 23.10.2013 19:15  51%    +  -

Dobrý večer,
mám k Vám velikou prosbu.
Sleduji Vaše výtvory a někdy se divím z čeho všeho jde něco vyrobit
Nemáte prosím nějaký nápad na :teta má 50 let.Chce peníze,nemáte někdo nějaký dobrý nápad jak peníze zakomponovat do dárku ? Kytici,obraz ve formě 100 korun už jsme dělali,takže něco jiného.Pokud Vás něco napadne budu ráda,klidně do vzkazů.Má to v sobotu,tak pokud Vás něco napadne budu ráda.Díky moc

reagovat Henriete 14.10.2013 13:13  67%    +  -

chtěla jsem něco tady na netu a našla jsem to pod děrkovačky a dělají tvary hvězdiček slonů slunce a pod jeden tavar cca80kč.
Já jen že jsou zybtky ze stříhání tak by je šlo ještě nějak využít.

reagovat Pidryduše 14.10.2013 10:17  24%    +  -

Henriete: Henriete: myslíš embosovací kapsy?jsou to takové desky,mezi které vložíš papír,projedeš Big shotem (vypadá to jako malý mandl) a máš vzorovaný papír
zkoušela jsem to i válečkem na nudle,ale musíš hodně tlačit a výsledek není takový
nebo jsou raznice
ale jsou i vykrajovací šablony do toho big shotu a tam můžeš vyřezávat i větší tvary

reagovat Margarita 14.10.2013 8:48  32%    +  -

Henriete: v papírnictví, výtvarné potřeby - ozdobné raznice např. srdíčka,hvězdičky,...a můžete lepit,... nebo vlnkovačky,vloží se z jedné strany hladký měkký papír a vyjede jakoby vytlačený papír ( vlnky,harmonika, otisk listů,květů,....)

reagovat Henriete 13.10.2013 21:51  66%    +  -

Dámy prosím vás hledám tvarovačky pro děti jsou to jakoby raznice nebo jak to nazvat a dá se do toho papír a zmáčkne a vyjede tvar.
Poradíte prosím

reagovat Myva 13.8.2013 8:16  22%    +  -

Další várka dětských potravin:

reagovat Myva 26.5.2013 20:39  31%    +  -

Trochu jsem vařila z filcu (pro holky do kuchyňky):

reagovat taffi 19.5.2013 23:40  43%    +  -

Silvi: a co knoflíkový obrázek? ty namaluj něco jednoduché a malá může do toho nalepovat knoflíky. můžeš u toho povídat, co kreslíš a učit ji i barvičky a ona si hravou formou bude trénovat i jemnou motoriku.

je to z Fcb stránky Malý pacient. tady https://www.facebook.com/photo.php?fbid=454170537997551&set=a.435393686541903.1073741828.429544240460181&type=1&theater

reagovat Myva 28.4.2013 10:21  28%    +  -

Silvi: Já mám holčičky dvě - 25 a 11 měsíců, takže bohužel na tvoření moc času není, ale se starší jsem teď před Velikonoci zkoušela tvoření. Ona na čtvrtky malovala temperami, já z toho pak vystřihla velká vejce a dala jí výseky z pěnovky ve tvaru kytiček. Ona sama si pak dávala lepidýlko, kam chtěla a lepila tam kytičky. Zvládly jsme čtyři vajíčka a nic jsme při tom neumazaly. Byla nadšená a babičky samozřejmě taky.

reagovat Silvi 27.4.2013 16:29  48%    +  -

holky dík! no trhat časopisy zvládá už v 7 měsících,ale asi z toho nic neslepí

reagovat MeduLinDa 27.4.2013 12:17  44%    +  -

Silvi: :-):-) Jednou jsem na to téma psala článek :-), tak alespoň kousek z něho:

*Když dítě začíná vědomě a s radostí vytvářet stopy a otisky (rozmazává omáčky po stole :-).
*Už dvouleté dítě umí otiskout razítko.
*To je okamžik pro nabídnutí přiměřených prostředků k výtvarnému tvoření.
*Vhodné jsou: malování prsty a houbičkou, razítkování, trhaní, lepení, navlékaní velkých těstovin

Výborné nápady pro tvoření s takhle malými dětmi jsou třeba tady: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.476264342427454.1073741826.469386063115282&type=3 (Nejsem to já, ale chodila jsem tam s dcerou a fakt super. Výborné pro malé děti).

Více zde: http://www.casprodeti.cz/tvorime-s-malymi-detmi/

reagovat Modráček 26.4.2013 19:05  45%    +  -

Silvi: to asi záleží, jaký očekáváš výsledek:) Já s malým dělala už v 15 ěms. - ale bylo to něco tipu: já vystříhla vajíčko z papíru, nasypala před něj vysekaná kolečka z děrovačky, on to sypal na vajíčko(pomazané lepidlem) - podobně "zdoibil" ruličku od toaleťáku, s mou pomocí jsme dali očička a bylo strašidýlko. Ale to je spíš takové seznamování a on vidí starší sestru,jak sama něco dělá, tak napodobuje.

reagovat Silvi 26.4.2013 17:21  48%    +  -

holky od kolika se dá nejdříve s dětma něco dělat?

reagovat taffi 26.4.2013 11:17  34%    +  -

tohle je taky hezký a jednoduchý nápad na rychlé tvoření. a zvládnou to myslím i děti. korálkové dekorace

reagovat Modráček 24.4.2013 20:04  45%    +  -

Myva: díky, jdu mrknout

reagovat taffi 24.4.2013 8:08  34%    +  -

Zhuska: jé, to jsem dělali s holkami v zimě. ruličku jsme ale natřěli arašídovým máslem, dá se použít i jakýkoliv tuk a pak jsem to obalili různým zrním a pověsili na strom před barákem. holky byli nadšené a každý den jsme museli kontrolovat, zda ptáčkové už snídali.

reagovat Myva 23.4.2013 23:42  28%    +  -

Modráček: Jejda. Tady je adresa: http://diskuse.dama.cz/d.php?d=13437

reagovat Modráček 23.4.2013 11:56  43%    +  -

Myva: moc hezký, rád abyhc mrkla na diskusi,ale nefunguje mit en odkaz pod "ZDE"

reagovat Myva 22.4.2013 23:11  27%    +  -

Ahoj, založila jsem novou diskuzi s nitěnou grafikou. Ve zjednodušených motivech lze použít i na tvoření s dětmi (podle kamarádky cca od 4 let. Přijďte nakouknout ZDE.

reagovat taffi 1.4.2013 19:46  27%    +  -

ahoj tvořillky. nakoukněte prosím ke mně do e.shopu, nastavila jsem na většinu akční ceny. ubrousky jenom za 1,00. děkuji

wwww.pedigtaffi.cz

reagovat Irčule 23.1.2013 12:07  24%    +  -

Já dostala staré malé květináčky, zrovna byl v akci nějaký tuk za pár korun a rozehřáli jsme ho v hrnci a smíchali s pšenicí, strouhankou, mákem, prostě co děti donesly. Dírkou jsme prostrčili provázek na který se uvnitř květináčku prostrčil klacík a vše se zalilo napůl stuhlým tukem se zrním. Ještě předtím si květináčky pomalovaly progresama.

reagovat Zhuska 20.1.2013 19:21  5%    +  -

denys: nn, lepidlem ne děti to moc bavilo a pak jsme to o rozvěsili po celé zahradě

reagovat denys 20.1.2013 17:55  100%    +  -

Margarita: Já mám plný balkon sýkorek...mám tam navěšené koule a pak taky plním prázdné síťky od nich oříšky...o ty se přímo rvou.

reagovat denys 20.1.2013 17:54  100%    +  -

Zhuska: ahojky...tak jsi objasnila záhadu...já si říkala,přece to snad nelepili lepidlem...Dobrý nápad,taky zkusíme.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: TVOŘENÍ - PRO MALÉ DĚTI
Diskusi založil(a): DášaK.
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Tvoření
Přečtěte si
FOTO: Nejslavnější fotbalová manželka slaví. Victorii Beckham je 40 let Lunární kalendář: Kontaktujte staré přátele Velikonoční nádivka krok za krokem Babiččin třený beránek Chcete povečeřet s idolem Bradem Pittem? Právě teď má deset fanoušků šanci! Soumrak manželství: Proč se nám nechce do svatby? A proč je tolik rozvodů? Lunární kalendář: Obchodujte Velikonoce ? jak si zamlsat a nepřibrat. Zdravější velikonoční recepty Sestřička z Cest domů jako drsňačka Brigita (35): Kineziologie mi změnila život

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.