Sportovní - mléčná odtučňovací dieta

Takÿ jste vyzkoušeli už cokoliv a kila pořád nic a nic a nic? A když jo tak zas rychle zpět?? Tak to znám.... věčný boj s váhou, která kupodivu vyhrává... Ale jelikož jsem bojovník od přírody, vrhám se na dietu mléčnou, která mi snad mimo kilogramů dolů i srovná stravovací režim:)
24.5.2006

Diskusi založil(a) 24.5.2006

reagovat Rrrrrrrrrr 5.6.2016 10:32  1%    +  -

Měřim 176 cm a vážím 59,5 a chtěla bych zhubnout 6 kg😃Zkusim tuhle dietu😃Tak mi to snad vyjde🙂Jen se chci zeptat jestli po skončení diety nestloustnu znova a jeste vîc!??

reagovat Ika 29.5.2012 11:14  1%    +  -

Aleš:
Aleši... nejsem zastánce diet. Spíš jsem pro upravení jídelníčku a pohyb, který má člověk rád. Ale bohužel ne každý má štěstí a třeba nemá toloik času, aby si vyjel na kole, nebo má sedavou práci, kde kila jdou snadno nahoru. Taky spousta lidí nemá vydrž nebo se k tomu nemůže donutit. Nejsou to pitomci. Jen se k situaci staví jinač než ty. Jen bych chtěla dietářům říct...než se do nějaké diety pustíte, pečlivě si ji prostudujte a rozmyslete at si při touze shodit pár kil neuškodíte na zdraví.

reagovat Hanka 15.3.2012 17:04  1%    +  -

Ahoj.Dnes mám 4.den této diety a 3kg dole. Chodím u toho i do posilovny,ale doporučuji si po posilování dát(bud hroznový cukr jednu kostku nebo proteinový koktejl), jinak byste asi v půlce diety zkolabovali do vyčerpání. Ale zatím funguje:o)Přeji hodně uspechu a po 14 dnech dam vedet.

reagovat Eliška 23.2.2012 11:30  1%    +  -

NatyH:
Ahoj, četla jsem si tvůj článek, jak jsi zhubla a chtěla jsem se zeptat, jak tvoje dieta vypadala? Děkuju moc.
Eliska.Medackova@seznam.cz

reagovat NatyH 20.1.2012 21:29  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání.Ráda každému poradím,jak se stravovat, co udělat,abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat katy26 9.12.2011 11:53  5%    +  -

Zkoušela jsem několik diet a cvičení. Teď jím štíhlé nudle, tak jsem zvědavá, zatím se cítím líp a po jídle nejsem přecpaná. Mléčnou dietu možná vyzkouším později.

reagovat Hejta 6.11.2011 20:24  1%    +  -

Já jsem to držela a vydržela, z mých 55,5 kg jsem to stahla na 52 kg. Já jsem spokojená, při mé malé postavě je to dost vidět, už je to 3 měsíce a stále se mi to nevrací:-), ale dám si to jen tak pro udržení znovu.

reagovat Aleš 17.3.2011 20:46  1%    +  -

Vždyt jsou to kecy...Všechno...Nějaký diety uplně o hovně chce to prostě pohyb a sport..:A jíst tak akorát...vstřídmě nepřežírat se...Pak nevidim problém...

reagovat killercs 14.2.2011 11:20  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem jsme češi!

reagovat VercaPluh 10.1.2011 21:35  5%    +  -

Katka: Katko přijď do diskuze na Mlíkařky. Je na povolení, tak napiš vzkaz. Zuzka tě určitě pustí. Tady to asi moc už nežije. Jedeme právě mléčnou dietu a podporujeme se.

reagovat Katka 10.1.2011 14:28  1%    +  -

Holky, kdo držel nléčnou dietu před nějakou dobou, nevrátilo se vám to?? já jsem skoro na konci prvního dne ;) ale bojím se jojo efektu..každý s tím má jiné zkušenosti..tak co vy?? po nějajké době??

reagovat uznedietarka 18.10.2010 10:23  1%    +  -

iwannabethin1:
Ahojky holky, rozlisovaci 3 mesicni jsem vydrzela, pak jeste dalsi 3 mesice na dodietovani a kila zpatky neprichazi uz cca 4 roky, jen vydrzet to!!!!!! :)))

reagovat nerglova 14.10.2010 11:26  64%    +  -

Ahojky. Jak se dostaneš do pátého dne, tak už to pak docela jed - teda alespoň u mě to tak fungovalo. Jinak jsem ale stejně zhubla více u tukožroutské políky a přišlo mi, že jsem neměla takový hlad.

reagovat Michaela68 14.10.2010 9:56  5%    +  -

jak se vám daří? Já už 4 den. Dnes v poho, ale včera byla velká krizovka.Míša

reagovat Michaela68 11.10.2010 13:33  5%    +  -

ahoj, ráda bych se přidala do vašich řad, dnes jsem začala držet mléčnou dietu. Snad to vydržím, nemám moc pevnou vůli. Míša

reagovat Škvarka 22.9.2010 15:51  5%    +  -

Holky, já jsem skoušela snad úplně všechno a nic. A jednou sem četla o diete podle krevních skupin tak jsem si řekla proč ne. našla jsem dobrou a hlavne levnou knížku a musim poklopat pomalu to jde dolu!!!!

http://www.knihy-za-babku.cz/helga-ledererova-jak-zhubnout-podle-krevnich-skupin/d-13573/

reagovat iwannabethin1 22.8.2010 11:11  8%    +  -

Robin:
jo jo, já jsem na tom hodně špatně :((

reagovat Robin 22.8.2010 11:08  5%    +  -

iwannabethin1: Tak to jo:))To se i nedivím:)) Jejej to jsi na tom tak špatně, že i v létě nosíš pořád džíny a dlouhý rukáv?:(

reagovat iwannabethin1 22.8.2010 10:59  8%    +  -

Robin:
to si ani nemyslím :-) po něm jede strašně moc ženskejch, ale myslím, že je to hlavně kvůli penězům..Je to iráčan, má dvě směnárny, mercedes..takovej pan dokonalej :)
Ty ženský taky obdivuju, já celý léto chodím v dlouhých riflích a svetříku s dlouhým rukávem...každej na mě kouká jak na vola, jestli mi není vedro... xD ..je, ale co mám dělat. vím, jak by na mě lidi koukali.

reagovat Robin 22.8.2010 10:55  5%    +  -

iwannabethin1: Chlapi sou občas vážně hrozný, ovšem hubnout nemáš kvůli nim, ale aby jsi se líbila hlavně sobě. Chce to hlavně sebevědomí, chlapi nemají rádi ušlápnuté puťky, když vidím některé opravdové macandy jak si kráčí v legínách a lodičkách a vedle sebe krásnýho kluka, musím je obdivovat. Já bych řekla, že mi sebevědomí nechybí, ale odvahu na některé modely opravdu nemám.:))
P.S.Vím, že nemám do toho co mluvit, ale třeba se nezahazuje on s tebou, ale ty s ním.:));-)

reagovat iwannabethin1 22.8.2010 10:35  8%    +  -

Robin:
no, mě někdy příjde, že on kouká jenom na vzhled :(
on hledá modelku..jenom teda nevim, proč se zahazuje se mnou.. Z lítosti? možná...
Budu nejspíš od září začínat s tou rozlišovací, teď ještě budou hody xD a pak útrum.. musím se sebou fakt začít něco dělat.. S tou vůlí máš pravdu, je to děs..

reagovat Robin 22.8.2010 9:59  5%    +  -

To je na nic, ale přítel tě má mít rád takovou jaká jsi, snad si tě nevybral jen kvůli zevnějšku:)) Tak já dnes jdu na 3.tí den, na váze zase o kilo méně to je pro mě takový dobrý hnací motor do dalšího hubnutí.
Jinak jsem docela zvědavá jak mi vydrží dlouho držet tu dietu,ach ta vůle:D.
Budeš tedy s nějakou dietou začínat?:)

reagovat iwannabethin1 21.8.2010 20:01  5%    +  -

Robin:
taky z toho mám strach....nikdy jsem nevydržela ani dýl než tejden :( je to fakt hrozný. Ke všemu přítel..ten má pořád k mojí postavě připomínky a slintá nad každým ,,žebříkem" :(

reagovat Robin 21.8.2010 19:54  5%    +  -

iwannabethin1: Snad ne:)Když se k tomu přidá nějaký pohyb. Tu neznám, ale koukám na ni a vypadá vážně zajímavě.:)Jen nevím jestli bych vydržela 3měsíce.:(

reagovat iwannabethin1 21.8.2010 19:50  5%    +  -

Robin:
o té rozlišovací :-)
já se bojím, že zhubnu všechno, jenom ne tuky :(

reagovat Robin 21.8.2010 19:44  5%    +  -

iwannabethin1: Proste na nic:(Tak doufam, ze alespon tohle by mi mohlo ubrat par kilo:)) O jaké dietě přemýšlíš?:))

reagovat iwannabethin1 21.8.2010 19:05  5%    +  -

Robin:
já mám taky sníženou funkci štítné žlázy :( ve chvíli, co jím zdravě a praviedlně začnu tloustnout..

reagovat Robin 21.8.2010 16:54  5%    +  -

nerglova: Tak snad to nebude můj problém. Vím, že to není rozhodně nejzdravější způsob hubnutí, ovšem nemám vůli na to, abych sama držela dietu 3měsíce. Minulý rok jsem pomalou dietou zhubla skvěle, ale bylo to tím, že jsem ji držela se spolubydlicí a vzájemně jsme se podporovaly:)A ačkoliv jsem se nestravovala nezdravě a tučně přibrala jsem 8kilo během 7měsícu.:/(Nejspíše to bude tím, že mám sníženou funkci štítné žlázi) chtěla bych to dat dolu co nejdříve, vím, ze potom nebudu moci hnedka jist normální jídlo, najedu na pomalou zdravou stravu, ale chtěla bych zhubnout něco do začátku, když uvidím výsledky, budu mít motivaci do dalšího hubnutí. :)

reagovat nerglova 21.8.2010 16:38  27%    +  -

iwannabethin1: Co takhle tukožroutská polívka? Pokud ti nedělá problém zelenina...

reagovat iwannabethin1 21.8.2010 16:12  5%    +  -

nerglova:
ano, řekla bych, že je to můj případ.. .

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Sportovní - mléčná odtučňovací dieta
Diskusi založil(a):
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si