DIETA MODELEK - 3 KG/3 DNY - KDO SE PŘIDÁ?

Ahojky, léto se blíží a kila ne a ne zmizet, nabízí se rychlé řešení zbavení se 3 kg/3dny, z lékařského hlediska není tato dieta závadná drží-li se max.1x za měsíc a nesportuje se u ní.
Není tedy důvod proč do ní nejít.
Začátek 30.5.2006 - kdo se přidá?
29.5.2006

Diskusi založil(a) 29.5.2006 stanula

DIETA MODELEK

DIETA MODELEK: 1 DEN: SNÍDANĚ: 250 G ČERSTVÉHO ANANASU SVAČINA: 250 G ČERSTVÉHO ANANASU OBĚD: BANÁN 1 KS SVAČINA: 250 G ČERSTVÉHO ANANASU VEČEŘE: BANÁN 1 KS 2 DEN: SNÍDANĚ: 3 KIWI SVAČINA: 100 G HROZNOVÉHO VÍNA OBĚD: 4 KIWI SVAČINA: 100 G HROZNOVÉHO VÍNA VEČEŘE: 3 KIWI 3 DEN: SNÍDANĚ: 200 G HROZNOVÉHO VÍNA SVAČINA: 200 G ČERSTVÉHO ANANASU OBĚD: 4 KIWI SVAČINA: 100 G ČERSTVÉHO ANANASU VEČEŘE: 100 G HROZNOVÉHO VÍNA A 2 KIWI KAŽDÝ DEN 2 L TEKUTIN - VODA BEZ BUBLIN NEBO IDEÁLNĚ BYLINNÉ ČAJE BEZ CUKRU DŮLEŽITÉ JE DODRŽET KOMBINACI OVOCE A NEKOMBINOVAT HO JINAK NEMÁ SE DRŽET ČASTĚJI NEŽ 1X MĚSÍČNĚ PO 3 DNY

stanula 31.5.2006 9:33

reagovat Alex 31.7.2014 19:42  1%    +  -

Ahojte holky :)
Od zítřka se chystám držet dietu :P
Měřím 170 cm a vážím 58 kg a je mi 21 ..Ikdyž nemám nadváhu tak ty 3 kila bych chtěla dát pryč :)

reagovat L 24.5.2014 11:40  1%    +  -

Je normální když po dvou porcích ananasu krvácí celá pusa....už tohle mě odrazuje

reagovat Anonym 21.8.2013 13:10  1%    +  -

Chci se zeptat kdyz neni sezona na ananas jestli můžu použít v plechovce??

reagovat Z 9.4.2013 19:59  1%    +  -

Ahoj :-)
Dnes je to druhy den, co drzim modelkovskou dietu. Musim rict, ze citim plossi brisko. Akorat jsem trochu vic nervozni.
Dulezite je hodne pit! Jestli merite jako ja - 175 cm a vazite 56-57, tak byste mely vypit asi 3 l vody.
K teto diete cvicim, jako jine ostatni dny 45-60 min.
Porce jsou v pohode a necitim hlad ani, jak rikam, je dulezite k tomu pit.
Samozrejme dieta neni vhodno pro ty, co chteji zhubnout na vzdy. Je to opravdu na nejakou prilezitost (to jsem se docetla).
Rozhodne to zvladnete jako ja a mejte hlavne PEVNOU VULI!!! :-)))

reagovat Lucy 17.3.2013 21:35  1%    +  -

Nejlepší dieta!!! Neměla jsem při ní vůbec hlad, připadala jsem si sytá, nicméně nejsem zrovna velý fanoušek ananasu, ale dalo se to vydržet :) Spokojenost!

reagovat Wendy 11.9.2012 9:45  1%    +  -

Sylva: Děkuji za Váš příspěvek, bála jsem se joja, ale sama jsem říkala, že když potom se budu hlídat a najedu na zdravý režim tak by být neměl, dnes jsem začala, akorát mám hroznou chuť na kafe :-D... ale ikdyž piji jen černé bez cukru, tak jsem si říkala, že ho vynechám...

reagovat Natálie 19.7.2012 1:25  1%    +  -

NatyH: Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, jak jsi to dokázala tolik zhubnou? Děkuju Natálie :)

reagovat Sylva 21.5.2012 14:47  1%    +  -

NENÍ pravda že by u této diety byl JOJO efekt. vždycky před létem podstoupím tuto dietu, pročistím se, zmenší se mi žaludek a pak se snažím jíst tak abych si ho zase neroztáhla a neplácat páté přez deváté a udržim si to vždycky docela dlouho:) než se (třeba za pár měsíců) zase uchýlím k přežírání zákuskama v cukrárně:DDD a stejnak přiberu pouze na původní váhu,takže se nebojte. Zrovna dnes do toho jdu (po roce) znovu:)

reagovat ojojnaroj 7.5.2012 19:00  1%    +  -

ať žije jojo efekt,při modelkovský dietě ho máte na 100% :D můžete dát za 3dny dolu klidně 5kg,ale to co ztrácíte neni tuk,jen voda a částečně svalová hmota a jak se najíte normálně,tělíčko si začne hezky ukládat,protože utrpělo šok :D každej svýho štěstí strůjcem :D dieta pro sraby bez pevný vůle změnit životní styl :D

reagovat adeeelka 9.11.2011 18:31  1%    +  -

tak první den mám za sebou a žádný problém, hlad jsem neměla, jen ten ananas už mi začíná pěkně lézt krkem x)) tak jsem zvědavá, co bude dál

reagovat Leji 2.11.2011 13:51  1%    +  -

No tak to bych při mém "nepohybu" ještě přibrala....

reagovat donny0007 30.6.2011 16:24  5%    +  -

no teda banán a hroznové víno jíst na večeři? to mi dietní poradce zatrhnul hned v úvodu, že ovoce jíst jen dopoledne, bo to má plno cukrů a odpo už je zeleninku a libové maso případně...když ale já mám večer největší hláád

reagovat Luca 24.4.2011 10:28  1%    +  -

Jezis vy jste proste prasteny,ovoce ma cukry a bez pohybu?to bych chtela videt. za tri dny 3kg zhubnout?jasne,ale je to jen voda,ne tuky! takze bravo tomu kdo to vymyslel :D

reagovat Nicol 7.3.2011 20:43  1%    +  -

no za 100 to asi nenakoupíte(pokud nekupujete všechno ovoce ve slevě) :D, ale tak do 200Kč ano, je to velmi účinné, např. když víte, že za 3dny jdete někam do společnosti opravdu se to hodí!!! mohu potvrdit účinek, ovšem varovala bych před "převitamínováním":),pokud máte jíst například 4kiwi k obědu, já osobně jsem to nezvládala, protože jsem měla osypaná ústa, jinak i to pročištění je skvělé a dobré například na celulitidu ;)a jednou za měsíc nám tři dny s ovocem neuškodí!!!:)

reagovat Barbarelka 20.1.2011 18:53  100%    +  -

je tu někdo??

reagovat Žužu 29.12.2010 16:56  1%    +  -

myslím,že jako pročišťovací kůra např. povánocích je to supr :-)

reagovat luca1999 28.12.2010 15:54  1%    +  -

Aneta: opravdu..a šlo to??fááákt?? :))

reagovat luca1999 28.12.2010 15:53  1%    +  -

modelka: si sportsaaa

reagovat Lucka1999 28.12.2010 15:52  1%    +  -

Mě to nejjde furt musím něco jíst jak to mam udělat??? :(:( Fáákt jim malo ale takk skusím to nejím ananas co??jak to mam dělat když ho nejím????
:)))))

reagovat modelka 13.11.2010 8:09  1%    +  -

H@ňulk@..: tak to asi hovnooooo!!!!

reagovat Katevilla 9.8.2010 15:08  1%    +  -

dieta:
ahoj mohla by jsi napsat víc na email : Katevilla@centrum.cz

díky :)

reagovat Aneta 5.8.2010 22:26  1%    +  -

Já jsem ji jednou kdysi dávno držela a bylo to super! Zhubla jsem sice necelé tři kila, ale cítila jsem se pak dobře. Hezky to i tělo pročistí :) Ale opravdu to není rozumné držet déle než ty tři dny :)

reagovat SvobodovaP 20.5.2010 14:13  5%    +  -

Zdravím Vás,

až dojdete k tomu jedinému správnému názoru, že snížit tělesnou hmotnost a procento tělesného tuku se dá pouze přijetím správné potravy a pohybem a ne jen kupováním nesmyslných "zaručeněfungujících" výrobků a až dospějete do stádia, kdy budete chtít změnit Váš styl života a opravdu s tím budete chtít začít něco dělat a ne jen sedět na zadku a číst si o tom v kdejaké diskusi, tak zkuste načerpat informace ze stránek www.stylzivota.com

A psát Vám to tu budu tak dlouho, dokud konečně nepochopíte, že nepotřebujete nic jiného než pevnou vůli a dobře se najíst. Né hladovět :-)

reagovat kkk 23.3.2010 21:00  1%    +  -

se smejete ale treba ja chvi zhodit aspon 10 kg ale nemam vuli... neni to takova sranda!

reagovat MartinaWint 29.9.2009 11:04  5%    +  -

Zdravíčko, tak Vás tu tak čtu a nedá mi to, zkuste se třeba podívat na www.stylzivota.com dají se tam najít celkem dobré informace, jak na hubnutí. Já sama mám 15 kilo dole. Hubnutí není o tom mít hlad. Hodně štěstí všem ;-)

Hezký den,,
Martina Winterová

reagovat baruna 13.7.2009 20:53  1%    +  -

ajuse:
počkej ono ti to začne vadit, až se začneš koukat po klukách a budou se ti posmívat a nikdo tě nebude chtít

reagovat ADAM 13.7.2009 12:28  1%    +  -

kača: 38kg TAK TO TI FANDÍM JA CHLAP TI REKNU,ZE JE TO HRUZA.NA TAKOVE PRKNO BY NEVLAZL NORMALNI CHLAP.TO SE MAS CIM CHLUBIT JSI KOSTITRESKA.

reagovat Bajush 12.4.2009 17:33  1%    +  -

MÁŤA: myslíš, že to nenabereš zpět? Blbost, nabereš a to i po mléčné dietě, vlastně po každé dietě, která takhle vymezuje potraviny!porad se s odborníkem, vyzkoušej redukční dietu->5 malých porcí denně, dbát na zdravé potraviny a máš to na celý život!

reagovat andrejcinka20 6.4.2009 16:57  7%    +  -

holky nezlobte se na me ale kazdej normalni clovek by vam rekl at se na takovou dietu vykaslete!tohle vubec neni zdravi a trpi tim cele telo!!ovoce je sice zdravi ale ne kazdy den od rana do vecera!a navic ovoce ma v sobe hodne cukru!!to spis ta zelenina.hlavne to chce pohyb a omezit se v jidle ale ne tohle pekne si zahravate!!

reagovat MÁŤA 5.4.2009 20:42  5%    +  -

Vážně je tu někdo kdo po tom ovoci zhubl a nenabral zpět?zvažuji to zkusit,ale přemýšlím i o té mléčné dietě.Jen už mám to tělo tak zhuntované dietami a to nemám děcko,to pak vůbec bude

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: DIETA MODELEK - 3 KG/3 DNY - KDO SE PŘIDÁ?
Diskusi založil(a): stanula
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si