Máme rádi zahradu

Tvůj poměr k věcem se změnil. Prší-li, pravíš, že prší na zahrádku ; svítí-li slunce, nesvítí jen tak, nýbrž svítí na zahrádku; je-li noc, libuješ si, že si zahrádka odpočine.

Karel Čapek: Zahradníkův rok

1.6.2006

Diskusi založil(a) 1.6.2006 Lejdy

JAK UDĚLAT ODKAZ NA URČITOU STRÁNKU JEDNÍM ROZKLIKNUTÍM

1.Otevřu si stránku kterou chci v diskuzi ukázat jedním rozkliknutím.
2.okopíruju to nahoře s názvem stránky( zamodřím a dám kopírovat)
3.Potom vlezu na Dámu na okno pro přidávání příspěvků, a napíšu TENTO ODKAZ( místo špičatých závorek dám já ted kulaté VY DÁTE ALE ŠPIČATÉ) !!!!:
(a href=SEM VLOŽÍTE TEN OKOPÍROVANÝ ODKAZa uzavřete to závorkou ) ted napíšete slovo které bude vidět tj. třeba KUK (/a).
To je vše .Nezapomente VŠUDE dát ty špič. závorky, Pro jistotu doporučuju ještě zkontrolovat kliknutím na OK+kontrola, to KUK musí být vidět že je tam červené. …).

jitula 4.6.2014 7:56

JAK VLOŽÍTE DO JEDNOHO PŘÍSPĚVKU VÍCE FOTEK NARÁZ?

ZDE JE PODROBNÝ NÁVOD

nejprve si najedete sem HOP SEM
dole máte možnost dát si stránku v češtině, ,,Vyberte jazyk"
jinak: nyní klik na VYBERTE SOUBOR vyberete fotku nebo i více ze své složky v PC. pak klik na VYBERTE TYP dáte to RODINA OBSAH (FAMILY SAFE ) pak klik na NAHRÁT NOW a pak chvíli počkáte fotky (a) až se načte, a v horním okýnku se ukáže tág který okopírujete a celý vložíte sem do okna na příspěvek.
Pokud chcete vložit více fotek na jeden příspěvek naráz, , stačí pod první okopídovaný tag zase kliknout na NAHRÁT SOUBORvybrat si ze své složky další fotku ,načte se další fotka, a pak další a další až máme načtené všechny fotky které chceme ukázat,pak teprve klikneme na to FAMILY SAFE OBSAH A FOTKY SE NAČTOU, PAK OKOPÍRUJEME VŠECHNY TY TAGY V HORNÍM PRAVÉM OKNĚ A CELÉ TO VLOŽÍME DO DISKUZE DO PŘÍSPĚVKU
A to je vše. Vložit tak mužete více fotek naráz, a diskutujícím se lépe prohlížejí, nebot stačí po otevření jedné fotky klikat nad ni nahoře v pravo na odkaz ,,DALŠÍ SNÍMEK" NAHOŘE NAD FOTKOU. …).

jitula 5.2.2011 19:12

JAK DNES BUDE?

>Mapa počasí kuk

jitula 4.6.2010 9:15

Když chcete utrácet...

Tady najdete obchod se semínky SEMÍNKA
lukon-glads
LukonBulbs
zahradnictví Chovanec
zahradnictví Kruh

Lejdy 24.3.2009 8:24

reagovat monada 18.9.2018 14:35  25%    +  -

Holky na předzahrádce se mi usídlil potkan udělal si tam pár dír . Nechci dávat žádné traviče . Máme tady psy a nechci aby mi uhynuly kytky takže jsem vyčetla , že je odpuzuje máta , heřmánek a listí z ořechu a to zrovna mám tak jim ho tam nacpu a přidám štěrk.Uvidím jinak budu muset udělat nějaký větrník ať mají hluk.Hlukový odpuzovač za 500 a více to teda nedám ještě by mi ho ukradli.

reagovat zahrádkářka 18.9.2018 7:02  21%    +  -

pecka: Děkuji moc za přání k narozeninám, taky ti přeju k tvým všechno nejlepší, hlavně zdraví, pohodu a radost ze zahrádky, takže Na zdraví!

reagovat pecka 17.9.2018 20:38  15%    +  -

zahrádkářka:
Také ti přeji k narozeninám všechno nejlepší, klidně bychom mohly slavit spolu, já mám narozeniny 14. Alespoň na dálku si můžeme připít na zdraví a přát si radost z našich zahrádek a našich výpěstků.

reagovat Iivetata 17.9.2018 6:19  17%    +  -

ceranda: mrkev jsem už vyndala ,bála jsem se ,že bude okousaná od myší.ale na celer jsem zapomněla ten mám ještě v zahrádce a ve skleníku mám už jen papriky,okurky mi zlikvidovali svilušky

reagovat ceranda 16.9.2018 19:39  11%    +  -

Iivetata: na části zahrádky roste jako hnojivo svazenka,ale jinak je ve skleníku pořád plno hadovek,paprik, na záhonech mrkev,petržel,celer,giganti, řepa,nějaká cuketa se taky snaží..čím dýl to půjde do sklepa,tím líp

reagovat Iivetata 16.9.2018 18:24  17%    +  -

ceranda: já mám na zahrádce už jenom rajčat a ,mangold a cukety, zbytek zahrádky mám posetou hořčicí jako hnojivo, včera jsem zavarila řepu 23 skleniček od Tatarky,jsem ráda , že už to mám za sebou

reagovat ceranda 16.9.2018 18:05  11%    +  -

právě jsem slezla ze zahrádky,okopala jsem špenát a trochu odplevelila, aby se semínka nevysypala

reagovat kiklop 16.9.2018 15:08  21%    +  -

vanika: Já nekupuji sazenice ale semínka,kdyby je sežrali slimáci tak by mi to pak bylo líto,také jsem měla některé navrtané ale včas jsem jim v tom zabránila

reagovat vanika 15.9.2018 23:32  6%    +  -

kiklop: Tak to je úrodička parádní, mě se nepodařily vypěstovat i když jsem si kupovala roubované a to jsem jim věnovala velkou péči i zálivku.

reagovat Iivetata 14.9.2018 6:20  18%    +  -

kiklop: také jsem jednou dala melouny,1 sazenici ,a byly z toho 2 melouny,byly výborné,ale já na to nemám místo,jinak by jich bylo víc.

reagovat kiklop 13.9.2018 15:25  12%    +  -

zahrádkářka: kdybych rodině nedala sazenice tak by také zájem byl,ale tak si vypěstovali svoje,jen neteři je manžel zkosil a sestře zarostly dýňemi a plevelem.

reagovat zahrádkářka 13.9.2018 14:09  15%    +  -

kiklop: Jiřinko, tak u mě by byl o melouny v rodině určitě velký zájem

reagovat kiklop 13.9.2018 11:40  12%    +  -

zahrádkářka: Jaruško,já jich měla 8,z posledního mám ještě půlku v lednici a lezou mi už i ušima.

reagovat zahrádkářka 13.9.2018 11:22  15%    +  -

Ada445: Aničko, moc ti děkuji za přání, narozeninovou oslavu si užiju příští sobotu, kdy se sejdeme celá rodina i se dvěma pravnoučaty, dnes jsem byla jenom nakoupit, musím všechen nákup vozit v nákupní tašce a pak tahat do druhého poschodí po schodech, takže nakupuju na etapy

reagovat zahrádkářka 13.9.2018 11:20  15%    +  -

kiklop: Jiřinko, moc děkuji za přání, příští rok se chystám nasadit meloun, nestačím se divit, kolik jich vidím sklizených na FB Zahrádkáři, snad se příští rok teplotně taky tak vydaří, i když tolik tropických dní by zrovna být nemuselo

reagovat Ada445 13.9.2018 10:09  67%    +  -

zahrádkářka:
Naše milá Jaruško,
k dnešním narozeninám Ti přeji hodně spokojenosti, pohody, zdraví a ještě hodně a hodně radosti na Tvé hezké zahrádce. Dnešní den si užij, je jen Tvůj.

reagovat kiklop 13.9.2018 8:36  12%    +  -

zahrádkářka: Jaruško,na tom malém prostranství máš větší úrodu než já na tom větším a proto ti k dnešním narozeninám přeji ještě dlouho zdraví a radost ze všeho co ti roste na zahrádce i v rodině.

reagovat zahrádkářka 12.9.2018 18:51  15%    +  -

Ada445: Aničko

reagovat pecka 12.9.2018 18:09  7%    +  -

zahrádkářka: Je to škoda, ale někdy se změny musí provést. Já dostala od kamarádky 3 stromkové rybízy, mladí je chtěli vykopat, že o rybíz nikdo nestojí. Tak už je mám v zahrádce.

reagovat Ada445 12.9.2018 8:44  66%    +  -

zahrádkářka: Nádherné.

reagovat zahrádkářka 12.9.2018 8:24  15%    +  -

Iivetata:

reagovat Iivetata 12.9.2018 6:22  18%    +  -

zahrádkářka: panečku to je úroda

reagovat zahrádkářka 12.9.2018 5:53  15%    +  -

Awanti, pecka: Kiwi 3 roky po sobě pomrzlo, tak si to letos vynahradilo, ale bohužel letos po sklizni půjde pryč, je hned za malým trávníčkem, rodina se rozrůstá a chybí místo

reagovat pecka 11.9.2018 19:43  5%    +  -

zahrádkářka: Panečku, to je úroda.

reagovat Awanti 11.9.2018 17:41  100%    +  -

zahrádkářka: Jaruško to je krása,nevím co mám chválit dřív,to kiwi je výstavní

reagovat zahrádkářka 11.9.2018 14:49  5%    +  -

Červené minikiwi

reagovat zahrádkářka 11.9.2018 14:47  5%    +  -

reagovat Iivetata 11.9.2018 6:39  6%    +  -

kiklop: jo jo ,syn už má taky svojí domácnost,ale sklep navštěvuje rád,a já jsem ráda ,že zavařeniny ubývají a tak to má být a proto to dělám

reagovat kiklop 10.9.2018 19:54  5%    +  -

Iivetata: Také jsem vařila ale už jsem sama a syn i dcera mají své domácnosti tak se mjí o koho starat a já jim jen připravím co vyroste na zahradě a mám radost že ještě mámu potřebuji.

reagovat Iivetata 10.9.2018 6:56  6%    +  -

kiklop: já musím vařim už jenom pro 3,ale musím být na každý den teplé jídlo

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Máme rádi zahradu
Diskusi založil(a): Lejdy
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zahrada
Přečtěte si