Máme rádi zahradu

Tvůj poměr k věcem se změnil. Prší-li, pravíš, že prší na zahrádku ; svítí-li slunce, nesvítí jen tak, nýbrž svítí na zahrádku; je-li noc, libuješ si, že si zahrádka odpočine.

Karel Čapek: Zahradníkův rok

1.6.2006

Diskusi založil(a) 1.6.2006 Lejdy

JAK UDĚLAT ODKAZ NA URČITOU STRÁNKU JEDNÍM ROZKLIKNUTÍM

1.Otevřu si stránku kterou chci v diskuzi ukázat jedním rozkliknutím.
2.okopíruju to nahoře s názvem stránky( zamodřím a dám kopírovat)
3.Potom vlezu na Dámu na okno pro přidávání příspěvků, a napíšu TENTO ODKAZ( místo špičatých závorek dám já ted kulaté VY DÁTE ALE ŠPIČATÉ) !!!!:
(a href=SEM VLOŽÍTE TEN OKOPÍROVANÝ ODKAZa uzavřete to závorkou ) ted napíšete slovo které bude vidět tj. třeba KUK (/a).
To je vše .Nezapomente VŠUDE dát ty špič. závorky, Pro jistotu doporučuju ještě zkontrolovat kliknutím na OK+kontrola, to KUK musí být vidět že je tam červené. …).

jitula 4.6.2014 7:56

JAK VLOŽÍTE DO JEDNOHO PŘÍSPĚVKU VÍCE FOTEK NARÁZ?

ZDE JE PODROBNÝ NÁVOD

nejprve si najedete sem HOP SEM
dole máte možnost dát si stránku v češtině, ,,Vyberte jazyk"
jinak: nyní klik na VYBERTE SOUBOR vyberete fotku nebo i více ze své složky v PC. pak klik na VYBERTE TYP dáte to RODINA OBSAH (FAMILY SAFE ) pak klik na NAHRÁT NOW a pak chvíli počkáte fotky (a) až se načte, a v horním okýnku se ukáže tág který okopírujete a celý vložíte sem do okna na příspěvek.
Pokud chcete vložit více fotek na jeden příspěvek naráz, , stačí pod první okopídovaný tag zase kliknout na NAHRÁT SOUBORvybrat si ze své složky další fotku ,načte se další fotka, a pak další a další až máme načtené všechny fotky které chceme ukázat,pak teprve klikneme na to FAMILY SAFE OBSAH A FOTKY SE NAČTOU, PAK OKOPÍRUJEME VŠECHNY TY TAGY V HORNÍM PRAVÉM OKNĚ A CELÉ TO VLOŽÍME DO DISKUZE DO PŘÍSPĚVKU
A to je vše. Vložit tak mužete více fotek naráz, a diskutujícím se lépe prohlížejí, nebot stačí po otevření jedné fotky klikat nad ni nahoře v pravo na odkaz ,,DALŠÍ SNÍMEK" NAHOŘE NAD FOTKOU. …).

jitula 5.2.2011 19:12

JAK DNES BUDE?

>Mapa počasí kuk

jitula 4.6.2010 9:15

Když chcete utrácet...

Tady najdete obchod se semínky SEMÍNKA
lukon-glads
LukonBulbs
zahradnictví Chovanec
zahradnictví Kruh

Lejdy 24.3.2009 8:24

reagovat monada 24.3.2017 20:15  40%    +  -

Holky u nás se opět ochladilo brrr je mi zima.

reagovat ceranda 24.3.2017 16:53  33%    +  -

za chviličku běžím z práce a chci přeházet kompost, aby byl nachystaný pod rajčata..
hezký víkend a ať nám svítí sluníčko

reagovat Iivetata 24.3.2017 8:50  31%    +  -

Awanti: já seji 5 dní před

reagovat ceranda 23.3.2017 20:03  32%    +  -

Awanti: to nemáš zač. pšenka roste doma v teple rychle. pšenici jen lehce přimáčknu do substrátu a udržuju stále vlhké

reagovat Awanti 23.3.2017 19:40  37%    +  -

ceranda: Já už jsem myslela,že to nikdo nevítak to ještě počkám

reagovat yvonne 23.3.2017 19:30  54%    +  -

čeredka: Noo,on už má docela dlouhé výhony,takže omotat zatím o oporu takže rukávek by asi nešel.A asi bych se bála že kdyby foukal vítr a opřel se do těch petek tak by ho to mohlo zlomit... Uvidíme jaké budou hlásit počasí.

reagovat čeredka 23.3.2017 19:26  43%    +  -

yvonne: bych ho asi už dala ven a na něj rokávek z dvoulitrových PET lahví - ze dvou uřízńout dno a rukáv použít jako foliovník...

reagovat monada 23.3.2017 17:18  40%    +  -

Já dnes chtěla jít na předzahrádku , ale je mokro . Uvidíme v sobotu

reagovat yvonne 23.3.2017 14:26  55%    +  -

memi: Děkuju,tak já ho taky strčím do skleníku.doma v teple mám strach že by se mi vytáhl.

reagovat memi 23.3.2017 13:32  52%    +  -

yvonne: Zdravím a také jsem si koupila klematis u Lídla a dala jsem ho i s květináčem do skleníku nevím co s tím dělají ale má lístky a je krásný...to ještě nemůže ven podle mne by to zmrzlo...pokud můžeš nedávej ještě ven...hlásí mrazíky v noci a pomrzl by a to je škoda...

reagovat yvonne 23.3.2017 10:10  54%    +  -

rehek:

reagovat janeten 23.3.2017 9:40  38%    +  -

ceranda: já jsem na Vysočině a taky mám dost chladno a morko jsme 650 mnm. ještě to asi nechám, až to vítr ofouká a sluníčko prohřeje. Ve skleníku mám zatím nasetý salát a rannou kapustu a v truhlíkách kytičky. Hodila jsem přes to netkanku.
Tak ještě s tím výsevem počkám (byla právě dobrá fáze měsíce).

reagovat rehek 23.3.2017 9:39  100%    +  -

yvonne: já bych ho otužovala zatím v květináči a do země dala až bude tepleji

reagovat ceranda 23.3.2017 9:20  32%    +  -

janeten: my jsme v podkrkonoší a zahrádku osívám většinou až v půli dubna. zatím je hodně namoklo a chladno.. ale ve skleníku už to roste

reagovat janeten 23.3.2017 9:17  38%    +  -

monada: jj přesně tak, mě brzdí jen místo na zahradě, jinak to tam zkoupím všechno

reagovat janeten 23.3.2017 9:16  38%    +  -

Děvčata, je už čas vysévat cibuli a mrkev, ale zem je docela mokrá, tak nevím, jestli ještě nepočkat.

reagovat yvonne 23.3.2017 8:47  54%    +  -

Děvčata koupila jsem si v Lidlu klematis,myslíte že už ho můžu zasadit ven?Nevímkde to předpěstovávají,aby mi nedostal rýmičku.

reagovat mila52 22.3.2017 20:08  20%    +  -

Také mám žluté a červené v závěsu.Vypadá to moc pěkně

reagovat yvonne 22.3.2017 18:26  55%    +  -

Žluté jsou krásné,já prostě miluju žlutou barvu

reagovat monada 22.3.2017 18:01  40%    +  -

janeten: já si koupila poprvé převislé půjdou k dceři na barák do závěsných květináčů a jednu mám nízkou strakatou prostě jsem neodolala a šla jsem pouze pro jednu žlutou donesla jsem 4. Ale to jsme určitě všechny zahrádkářky takové co děvčata.Prostě se neudržíme když vidíme něco hezkého.

reagovat ceranda 22.3.2017 17:10  32%    +  -

Awanti: 7 dní před velikonocema

reagovat Awanti 22.3.2017 14:10  38%    +  -

Děvčata kdy vyséváte osení do misky na Velikonoce?

reagovat Awanti 22.3.2017 14:04  38%    +  -

Já si koupila letos tři nové po 28 kč a ještě nemají ani klíček

reagovat janeten 22.3.2017 13:25  39%    +  -

monada: mě koupené letos v Osevě taky klíčí pomaleji, než moje přezimované, je to možná druhem, koupila jsem si oranžové a doma mám červené, ale dnes ráno jsem pozorovala první klíčky.

reagovat monada 22.3.2017 12:16  40%    +  -

mila52: Vyhazovat né mají u mě šanci stály 25 kč .Denně je stříkám rozprašovačem a domlouvám.

reagovat mila52 22.3.2017 11:18  20%    +  -

monada: Některým to trvá déle.Mám jich asi 10 a některé jsou už velké a některé teprve začínají vyrážet.Musíš vydržet.Hlavně je nevyhazuj.

reagovat monada 22.3.2017 9:41  40%    +  -

Nevíte jak dlouhou dobu mají begonky na probuzení ? Jednu co jsem měla ve sklepě už začíná pouštět druhou jsem koupila a ta měla už výhonek a další 3 co jsem koupila ještě spí .Nechám je uvidíme jestli pustí jak né tak hold koupím pak na trhu už vyrostlé.

reagovat monada 22.3.2017 9:37  40%    +  -

Holky u nás dnes leje jak z konve. manžel ani nešel na pochůzku. Ještěže jsem si neplánovala dosadit na předzahrádce petrklíče chci je sadit v pátek .

reagovat zahrádkářka 22.3.2017 6:58  100%    +  -

Awanti, yvonne, MarunaS:

reagovat zahrádkářka 22.3.2017 6:56  100%    +  -

Awanti: Leni,jsou to skalkové kosatečky,fotku jsem ti poslala mejlem

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Máme rádi zahradu
Diskusi založil(a): Lejdy
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zahrada
Přečtěte si
Zpověď mužů: Na tohle myslíme při sexu ŠÁRKA (35): Ztrácím nejlepší kamarádku kvůli její závisti Jak vyčistit troubu snadno, levně a rychle Herečka Míla Myslíková: Nechtěla prát ponožky, radši zůstala sama Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví Zelí jako hlavní jídlo: Pizza, domácí těstoviny nebo salát Jak vyrobit provázkovou kraslici s čokoládovými vajíčky uvnitř Pozor! Tyhle mýty o hubnutí ničí vaše zdraví Nechcete sex? 5 tipů, jak ho odmítnout, aby se neurazil Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně