Máme rádi zahradu

Tvůj poměr k věcem se změnil. Prší-li, pravíš, že prší na zahrádku ; svítí-li slunce, nesvítí jen tak, nýbrž svítí na zahrádku; je-li noc, libuješ si, že si zahrádka odpočine.

Karel Čapek: Zahradníkův rok

1.6.2006

Diskusi založil(a) 1.6.2006 Lejdy

JAK UDĚLAT ODKAZ NA URČITOU STRÁNKU JEDNÍM ROZKLIKNUTÍM

1.Otevřu si stránku kterou chci v diskuzi ukázat jedním rozkliknutím.
2.okopíruju to nahoře s názvem stránky( zamodřím a dám kopírovat)
3.Potom vlezu na Dámu na okno pro přidávání příspěvků, a napíšu TENTO ODKAZ( místo špičatých závorek dám já ted kulaté VY DÁTE ALE ŠPIČATÉ) !!!!:
(a href=SEM VLOŽÍTE TEN OKOPÍROVANÝ ODKAZa uzavřete to závorkou ) ted napíšete slovo které bude vidět tj. třeba KUK (/a).
To je vše .Nezapomente VŠUDE dát ty špič. závorky, Pro jistotu doporučuju ještě zkontrolovat kliknutím na OK+kontrola, to KUK musí být vidět že je tam červené. …).

jitula 4.6.2014 7:56

JAK VLOŽÍTE DO JEDNOHO PŘÍSPĚVKU VÍCE FOTEK NARÁZ?

ZDE JE PODROBNÝ NÁVOD

nejprve si najedete sem HOP SEM
dole máte možnost dát si stránku v češtině, ,,Vyberte jazyk"
jinak: nyní klik na VYBERTE SOUBOR vyberete fotku nebo i více ze své složky v PC. pak klik na VYBERTE TYP dáte to RODINA OBSAH (FAMILY SAFE ) pak klik na NAHRÁT NOW a pak chvíli počkáte fotky (a) až se načte, a v horním okýnku se ukáže tág který okopírujete a celý vložíte sem do okna na příspěvek.
Pokud chcete vložit více fotek na jeden příspěvek naráz, , stačí pod první okopídovaný tag zase kliknout na NAHRÁT SOUBORvybrat si ze své složky další fotku ,načte se další fotka, a pak další a další až máme načtené všechny fotky které chceme ukázat,pak teprve klikneme na to FAMILY SAFE OBSAH A FOTKY SE NAČTOU, PAK OKOPÍRUJEME VŠECHNY TY TAGY V HORNÍM PRAVÉM OKNĚ A CELÉ TO VLOŽÍME DO DISKUZE DO PŘÍSPĚVKU
A to je vše. Vložit tak mužete více fotek naráz, a diskutujícím se lépe prohlížejí, nebot stačí po otevření jedné fotky klikat nad ni nahoře v pravo na odkaz ,,DALŠÍ SNÍMEK" NAHOŘE NAD FOTKOU. …).

jitula 5.2.2011 19:12

JAK DNES BUDE?

>Mapa počasí kuk

jitula 4.6.2010 9:15

Když chcete utrácet...

Tady najdete obchod se semínky SEMÍNKA
lukon-glads
LukonBulbs
zahradnictví Chovanec
zahradnictví Kruh

Lejdy 24.3.2009 8:24

reagovat Ada445 23.4.2017 21:03  100%    +  -

Hlavně, aby už bylo teplo. Brambory už mají větší klíčky.

reagovat Ada445 23.4.2017 21:01  100%    +  -

Hezký večer všem přeji.
Už máme připraveny naše lány na sázení brambor.

reagovat Awanti 23.4.2017 20:02  40%    +  -

čeredka: Tobě už kvete vistárie,my máme zatím jen šištičky

reagovat Awanti 23.4.2017 20:01  40%    +  -

zahrádkářka: Jaruško kytičky jsou krásné a kiwi ti obroste

reagovat Iivetata 23.4.2017 14:41  39%    +  -

ceranda: super,já ještě musím chviličku počkat,tak týden

reagovat ceranda 23.4.2017 13:18  35%    +  -

konečně jsem ve skleníku uřízla první salát

reagovat kiklop 23.4.2017 12:31  89%    +  -

zahrádkářka: Pak máme mít z něčeho radost když i tu nám zkazi mrazy.

reagovat zahrádkářka 23.4.2017 8:05  100%    +  -

čeredka: Tak to je hodně,u mě na zahradě jabloně ještě nekvetou,broskev má snad trochu chytnuté květy,ale to se prý pozná do tří dnů,tak zatím doufám

reagovat čeredka 23.4.2017 7:50  45%    +  -

..u nás to chytly třešně,jahody.kiwi,vistárie,některé květy jabloní...mrkev,petržel,hrášek a brambory trčí v zemi...chjo..

reagovat Iivetata 22.4.2017 23:05  39%    +  -

zahrádkářka: aspon ty kytičky,že vydržely

reagovat Ada445 22.4.2017 22:02  100%    +  -

zahrádkářka: Jaruško, je to smutné. U nás je to také tak. Nejvíce to odnesla krásně kvetoucí magnolie.

reagovat zahrádkářka 22.4.2017 18:02  100%    +  -

Na zahradě: detail pomrzlého kiwi,kvetoucí muchovník,borůvka a květiny

reagovat Iivetata 22.4.2017 13:09  39%    +  -

tak jsem včera zase odnosila sadbu paprik a rajčat do skleníku,tak snad už to bude mírnější,domů bych to nerada tahala znovu,ted už jen budu přikrývat,včera jseme měli -4 a dnes +7.

reagovat Awanti 21.4.2017 19:15  43%    +  -

U nás sice sníh není,ale v noci taky mrzne,některé kvítka na třešních jsou hnědé,spálené od mrazu,tohle už jsme nečekaly,je to k vzteku

reagovat rehek 21.4.2017 18:15  100%    +  -

zahrádkářka: Kiwi máme též po dnešní noci omrzlé a omrzly růže, hortenzie, kvetoucí srdcovky, skoro vše co mělo mladé výhony. A mrazům ještě asi není konec podle předpovědi.

reagovat Jaja47 21.4.2017 17:27  100%    +  -

U nás jsme měli nádherně rozkvetlé třešně a broskvičku. Pořád jsem se utěšovala, že nás nepotkají ničivé mrazy a stačila dnešní noc a je vše rezavé. Je to smutný pohled, ještě včera byly stromy jako nádherné rozkvetlé kytice a dnes je vše rezavé. Je to smutný pohled! A teď je venku 15 stupňů a sluníčko! To by člověk brečel!

reagovat zahrádkářka 21.4.2017 17:17  100%    +  -

ceranda: Tak mám hlášeno od sousedky ze zahr.osady,že po včerejší noci máme obě dvě totálně černé výhonky minikiwi,zítra to uvidím na vlastní oči,snad už nic jiného nebude spáleného mrazem

reagovat ceranda 21.4.2017 14:13  37%    +  -

ve skleníku jsou saláty, kedluby a ředkvičkyv pohodě. jinak veškerou sadbu mám stále na oknech doma a na zahrádce jen cibuli globo. ta snad mrazíky zvládla. vše ostatní mě teprve čeká, zatím jsem nic nevysela. snad to pak vše dožene

reagovat Awanti 20.4.2017 17:25  45%    +  -

zahrádkářka: Jaruško nebyl,ale taky v noci trochu mrzlo,měli jsme takový ledový povlak na sudech

reagovat zahrádkářka 20.4.2017 17:20  100%    +  -

Awanti: Leničko krása,u nás právě zase začal poletovat sníh,u vás nebyl vůbec?

reagovat Awanti 20.4.2017 17:15  45%    +  -

U nás se sice také ochladilo,ale když vidím ty fotky se sněhem,tak tomu nemůžu ani věřit,dnešní foceníimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

reagovat zahrádkářka 20.4.2017 17:10  100%    +  -

rehek: To ti věřím,taky se bojím,na zahrádku se dostanu v sobotu

reagovat rehek 20.4.2017 16:35  100%    +  -

Zdravím vespolek, u nás na zahradě je všechno v květu, bojíme se mrazů

reagovat zahrádkářka 20.4.2017 14:26  100%    +  -

kiklop: Jiřinko,u nás už jsme bez sněhu,jen sem tam tak jenom do dlaně

reagovat kiklop 20.4.2017 11:04  100%    +  -

Awanti: Leničko,to je stejné jako když mi kamarádka napsala jestli mám rýmovnik,tak jsem jednoduše odpověděla že rýmu občas mívam ale rýmovnik nemám.Odněkud se škrábe sluníčko ale zatím bíla peřina ještě neroztála.

reagovat Awanti 20.4.2017 10:37  45%    +  -

kiklop: Jiřinko,ty mě vždycky tvojí vtipnou poznámkou pobavíš

reagovat zahrádkářka 20.4.2017 7:56  100%    +  -

monada: Tak to je dobře,že jsou zakořeněné v květináči,tam si v pohodě počkají,než půjdou zasadit ven

reagovat kiklop 19.4.2017 20:15  100%    +  -

Awanti: Leničko,máš pravdu že ředkvičky drží ale už jsi nenapsala že něčí ruka

reagovat monada 19.4.2017 18:15  51%    +  -

Dnes mi přišly malinoostružníky beztrnné . Jsou v květináčích tak počkají až se oteplí

reagovat monada 19.4.2017 18:14  51%    +  -

zahrádkářka: Jo jo v Havířově taky tak ti to posílám

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Máme rádi zahradu
Diskusi založil(a): Lejdy
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zahrada
Přečtěte si
Dekor: Fialky všude, kam se podíváš. Prohlédněte si galerii Královna Alžběta II. slaví 91. narozeniny: Nemá ani základní vzdělání Tvaroh v hlavní roli: Sladké recepty, kterým neodoláte Tři tipy na zaručený jarní detox Tuky, nebo zadržená voda v těle? Víme, jak to poznat Vyrobte si netoxické jedlé barvy: Jsou levné a vhodné i pro děti 6 smrtících ran pro partnerství: Tyhle věci jsou horší než nevěra EDITA (40): Bývalka mého muže mi dělá v práci peklo Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele Vypěstujte si kávovník: Potřebuje jen světlo a teplo