Máme rádi zahradu

Tvůj poměr k věcem se změnil. Prší-li, pravíš, že prší na zahrádku ; svítí-li slunce, nesvítí jen tak, nýbrž svítí na zahrádku; je-li noc, libuješ si, že si zahrádka odpočine.

Karel Čapek: Zahradníkův rok

1.6.2006

Diskusi založil(a) 1.6.2006 Lejdy

JAK UDĚLAT ODKAZ NA URČITOU STRÁNKU JEDNÍM ROZKLIKNUTÍM

1.Otevřu si stránku kterou chci v diskuzi ukázat jedním rozkliknutím.
2.okopíruju to nahoře s názvem stránky( zamodřím a dám kopírovat)
3.Potom vlezu na Dámu na okno pro přidávání příspěvků, a napíšu TENTO ODKAZ( místo špičatých závorek dám já ted kulaté VY DÁTE ALE ŠPIČATÉ) !!!!:
(a href=SEM VLOŽÍTE TEN OKOPÍROVANÝ ODKAZa uzavřete to závorkou ) ted napíšete slovo které bude vidět tj. třeba KUK (/a).
To je vše .Nezapomente VŠUDE dát ty špič. závorky, Pro jistotu doporučuju ještě zkontrolovat kliknutím na OK+kontrola, to KUK musí být vidět že je tam červené. …).

jitula 4.6.2014 7:56

JAK VLOŽÍTE DO JEDNOHO PŘÍSPĚVKU VÍCE FOTEK NARÁZ?

ZDE JE PODROBNÝ NÁVOD

nejprve si najedete sem HOP SEM
dole máte možnost dát si stránku v češtině, ,,Vyberte jazyk"
jinak: nyní klik na VYBERTE SOUBOR vyberete fotku nebo i více ze své složky v PC. pak klik na VYBERTE TYP dáte to RODINA OBSAH (FAMILY SAFE ) pak klik na NAHRÁT NOW a pak chvíli počkáte fotky (a) až se načte, a v horním okýnku se ukáže tág který okopírujete a celý vložíte sem do okna na příspěvek.
Pokud chcete vložit více fotek na jeden příspěvek naráz, , stačí pod první okopídovaný tag zase kliknout na NAHRÁT SOUBORvybrat si ze své složky další fotku ,načte se další fotka, a pak další a další až máme načtené všechny fotky které chceme ukázat,pak teprve klikneme na to FAMILY SAFE OBSAH A FOTKY SE NAČTOU, PAK OKOPÍRUJEME VŠECHNY TY TAGY V HORNÍM PRAVÉM OKNĚ A CELÉ TO VLOŽÍME DO DISKUZE DO PŘÍSPĚVKU
A to je vše. Vložit tak mužete více fotek naráz, a diskutujícím se lépe prohlížejí, nebot stačí po otevření jedné fotky klikat nad ni nahoře v pravo na odkaz ,,DALŠÍ SNÍMEK" NAHOŘE NAD FOTKOU. …).

jitula 5.2.2011 19:12

JAK DNES BUDE?

>Mapa počasí kuk

jitula 4.6.2010 9:15

Když chcete utrácet...

Tady najdete obchod se semínky SEMÍNKA
lukon-glads
LukonBulbs
zahradnictví Chovanec
zahradnictví Kruh

Lejdy 24.3.2009 8:24

reagovat monada 14.1.2018 12:19  35%    +  -

kiklop: ta asi má 1 rok tak počkám až zakvete a pak ji zkrátím.

reagovat zahrádkářka 13.1.2018 16:44  100%    +  -

Awanti:

reagovat Awanti 13.1.2018 15:54  32%    +  -

zahrádkářka:Jaruško,ta je úžasná

reagovat kiklop 13.1.2018 12:06  73%    +  -

monada: Pokud myslíš kalanchoi tak já ji po odkvětu dost zkrátim všechny výhony a ony se krásně opustí a zahusti,ta plnokvětá bude mít v květnu 2 roky a červená je od loňska.Oranžova má víc chladno v pokojíku a červena je v kuchyni na okně.

reagovat kiklop 13.1.2018 12:01  73%    +  -

zahrádkářka: Jaruško,nejen že kvetou ale krásně kvetou.

reagovat monada 13.1.2018 10:44  35%    +  -

kiklop: Já ji dostala od souseda a má jen jeden stonek mám ji nějak seříznout nebo vypustí sama?

reagovat ceranda 13.1.2018 8:16  30%    +  -

tak děvčata, už to nebude trvat dlouho a začneme zas chystat na novou sezonu. takže-výsevní substrát a vybírat správná semínka
tak za měsíc budeme vysévat semena paprik. dušuju se, že letos toho budu dělat míň/a jako každý rok to asi zas nevyjde

reagovat zahrádkářka 13.1.2018 7:30  100%    +  -

kiklop: Jiřinko,moje květiny jsou stále v teplu a tak si myslím,že jsou moc rozmazlené a nechtějí kvést,ale zase fialkám to asi vyhovuje,protože ty mi kvetou

reagovat Awanti 12.1.2018 17:11  32%    +  -

kiklop: Tak to jsme na tom stejně,já je také mívala ale nepřežily mojí přehnanou péčijá totiž většinu kytek uleju

reagovat kiklop 12.1.2018 17:01  74%    +  -

zahrádkářka: Jaruško,ta plná má větší zimu v pokojíku a ta červená byla na schodišti a druhá v kuchyni,tu jsem už ale darovala dceři,takže zůstava v rodině.

reagovat kiklop 12.1.2018 16:59  74%    +  -

Awanti: Není to pravda,fialky mi nejdou.měla jsem jich už hodně a prostě se jim u mně nelíbi.

reagovat Awanti 12.1.2018 16:57  32%    +  -

kiklop: Jiřinko u tebe se fakt všemu daří

reagovat zahrádkářka 12.1.2018 16:37  100%    +  -

kiklop: Ale já závidím to kvetenství,mám doma 2 větší a jednu malinkou a po květech ani památky

reagovat kiklop 12.1.2018 16:07  74%    +  -

zahrádkářka: Jaruško,nemáš co závidět,obě mám od tebe

reagovat zahrádkářka 12.1.2018 15:55  100%    +  -

kiklop: Jiřinko nádhera,tiše závidím

reagovat kiklop 12.1.2018 15:28  74%    +  -

Tato je teprve mládě již 4 léte původni kalanchoiky

reagovat kiklop 12.1.2018 15:19  74%    +  -

Kalanchoice se zřejmě také daři

reagovat kiklop 12.1.2018 15:14  74%    +  -

Venku už to také začína kvést ale doma je toho zatím víc.

reagovat Ada445 7.1.2018 10:56  100%    +  -

monada: Ahoj, napěchuj to malou kvedlačkou.

reagovat Iivetata 6.1.2018 19:16  30%    +  -

Lejdy: ty to nezatezkas, ale je pravda,že takhle jsem taky nakládala zelí a nezavarovala,ale nakládanou zeleninu zateskavam mám jí v galerii

reagovat Lejdy 6.1.2018 17:55  100%    +  -

Iivetata: to právě nedělám a dobrý.Zavíčkuju.

reagovat Iivetata 6.1.2018 17:17  30%    +  -

Lejdy: já myslím,že ano,ale musí se to zatížit

reagovat Lejdy 6.1.2018 13:48  100%    +  -

Já dělám zelí do zavařovaček a pėchuju pěstí. Nestačilo by to tak i pro to malé množství zeleniny?

reagovat monada 6.1.2018 11:16  35%    +  -

rehek: No právě tak raději něco v celku.Než koupit pružinu , kterou prostě nedám do nádoby.

reagovat rehek 6.1.2018 9:57  100%    +  -

monada: já mám keramický kvašáček i tu pružinu z Reproplastu KUK , ale ta je docela velká, do malé zavařovačky se nevejde

reagovat Iivetata 6.1.2018 9:32  30%    +  -

A špetku kmínu

reagovat monada 5.1.2018 20:24  35%    +  -

rehek: Koukala jsem na nádoby ta by se mi líbila , ale ceny mají dost velké i hrnce mě by stačil 1 litr budu hledat možná zavítám i do polska .Nebo koupím jen na stlačení ten uzávěr.

reagovat Iivetata 4.1.2018 19:28  31%    +  -

monada: dávám 1% soli a špetku soli.

reagovat monada 4.1.2018 12:11  35%    +  -

rehek: No to právě nevím kolik té soli bylo a asi jsem to měla i málo utlačené. Dělala jsem to z 1/2 kg zeleniny . Jen na zkoušku . Udělám ještě jednu várku a uvidím . Musím si něco pořídit na utlačování dávala jsem to totiž do sklenic od přesnidávky to je porce akorát pro mě.

reagovat rehek 4.1.2018 8:49  100%    +  -

monada: Kolik jsi dala soli ? Dává se na 1kg zeleniny 10-20g soli, zelenina musí být stlačená bez vzduchu a ponořená ve vlastní šťávě. Jsou na to nádoby nebo se prodává spirála.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Máme rádi zahradu
Diskusi založil(a): Lejdy
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zahrada
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte