Máme rádi zahradu

Tvůj poměr k věcem se změnil. Prší-li, pravíš, že prší na zahrádku ; svítí-li slunce, nesvítí jen tak, nýbrž svítí na zahrádku; je-li noc, libuješ si, že si zahrádka odpočine.

Karel Čapek: Zahradníkův rok

1.6.2006

Diskusi založil(a) 1.6.2006 Lejdy

JAK UDĚLAT ODKAZ NA URČITOU STRÁNKU JEDNÍM ROZKLIKNUTÍM

1.Otevřu si stránku kterou chci v diskuzi ukázat jedním rozkliknutím.
2.okopíruju to nahoře s názvem stránky( zamodřím a dám kopírovat)
3.Potom vlezu na Dámu na okno pro přidávání příspěvků, a napíšu TENTO ODKAZ( místo špičatých závorek dám já ted kulaté VY DÁTE ALE ŠPIČATÉ) !!!!:
(a href=SEM VLOŽÍTE TEN OKOPÍROVANÝ ODKAZa uzavřete to závorkou ) ted napíšete slovo které bude vidět tj. třeba KUK (/a).
To je vše .Nezapomente VŠUDE dát ty špič. závorky, Pro jistotu doporučuju ještě zkontrolovat kliknutím na OK+kontrola, to KUK musí být vidět že je tam červené. …).

jitula 4.6.2014 7:56

JAK VLOŽÍTE DO JEDNOHO PŘÍSPĚVKU VÍCE FOTEK NARÁZ?

ZDE JE PODROBNÝ NÁVOD

nejprve si najedete sem HOP SEM
dole máte možnost dát si stránku v češtině, ,,Vyberte jazyk"
jinak: nyní klik na VYBERTE SOUBOR vyberete fotku nebo i více ze své složky v PC. pak klik na VYBERTE TYP dáte to RODINA OBSAH (FAMILY SAFE ) pak klik na NAHRÁT NOW a pak chvíli počkáte fotky (a) až se načte, a v horním okýnku se ukáže tág který okopírujete a celý vložíte sem do okna na příspěvek.
Pokud chcete vložit více fotek na jeden příspěvek naráz, , stačí pod první okopídovaný tag zase kliknout na NAHRÁT SOUBORvybrat si ze své složky další fotku ,načte se další fotka, a pak další a další až máme načtené všechny fotky které chceme ukázat,pak teprve klikneme na to FAMILY SAFE OBSAH A FOTKY SE NAČTOU, PAK OKOPÍRUJEME VŠECHNY TY TAGY V HORNÍM PRAVÉM OKNĚ A CELÉ TO VLOŽÍME DO DISKUZE DO PŘÍSPĚVKU
A to je vše. Vložit tak mužete více fotek naráz, a diskutujícím se lépe prohlížejí, nebot stačí po otevření jedné fotky klikat nad ni nahoře v pravo na odkaz ,,DALŠÍ SNÍMEK" NAHOŘE NAD FOTKOU. …).

jitula 5.2.2011 19:12

JAK DNES BUDE?

>Mapa počasí kuk

jitula 4.6.2010 9:15

Když chcete utrácet...

Tady najdete obchod se semínky SEMÍNKA
lukon-glads
LukonBulbs
zahradnictví Chovanec
zahradnictví Kruh

Lejdy 24.3.2009 8:24

reagovat zahrádkářka 26.2.2017 7:43  100%    +  -

Ada445: A už se budeme radovat z každé kytičky

reagovat ceranda 25.2.2017 20:43  32%    +  -

paprika mám přepikýrovaný, rajčata vysetý a mi nachystal skleník, tak tam zítra mrknu a vyseju ředkvičky

reagovat janeten 25.2.2017 20:23  29%    +  -

Ada445: krása

reagovat Ada445 25.2.2017 19:11  100%    +  -

Zdravím všechny a posílám první jarní pozdrav ze zahrady.

reagovat Awanti 25.2.2017 18:54  31%    +  -

zahrádkářka: Jaruško,já prostě nikdy neodolám

reagovat Awanti 25.2.2017 18:53  31%    +  -

janeten: Naše Betty je lehounká a má maličké tlapičky,tak to v záhoně není ani znát,ale syn má berňačku a jak píšeš,to jsou pořádné dolíky

reagovat Awanti 25.2.2017 18:51  31%    +  -

ceranda: Taky nám taky občas kuna proběhne,ale kočkám se nejlíp kadí v načechrané hlíně na záhonách

reagovat zahrádkářka 25.2.2017 12:33  100%    +  -

janeten:

reagovat janeten 25.2.2017 11:29  29%    +  -

monada: jo blikací záhony a slimákům udělám diskotéku

reagovat janeten 25.2.2017 11:28  29%    +  -

Iivetata: taky zkušenost, no krmím si ptáčky , třeba se tu uhnízdí a budou zobat housenky.

reagovat zahrádkářka 25.2.2017 7:33  100%    +  -

Awanti: Leničko,to jsi udělala moc dobře

reagovat monada 24.2.2017 20:08  34%    +  -

janeten: nezůstaly ti z vánoc ty blikací nesmysly ty šňůry že bys to tam dala kolem záhonů ha ha

reagovat Iivetata 24.2.2017 20:08  25%    +  -

janeten: taky jsem jeden rok přikrývala netkanou proti škůdcům,dávala jsem si záležet,aby okraje byly pěkně zahrnuté,akdyž jsem netkanku odkryla,tak jsem tam škůdce stejně měla,mám dojem ,že šlo o zelí,od té doby jsem už nezkoušela

reagovat janeten 24.2.2017 19:36  29%    +  -

Awanti: kočky mě nevadí, horší je, když se sousedům podhrabou jezevčíci anebo když náš vlčák nechtě přeběhne přes záhon, ví, že nesmí, ale když něco honí, tak je mu to jedno, to jsou pak krátery, potřebovala bych ty záhony i oplotit

reagovat ceranda 24.2.2017 16:49  30%    +  -

Awanti: to je sice fakt, ale kočky a kuny se válejí i po netkance..
proti kočkám mi zabral anti-kot, proti kunám nicloni to byla u nás ve vsi s kunama hrůza

reagovat Awanti 24.2.2017 16:35  31%    +  -

janeten: Taky mě napadlo,že když budou pokryté celé záhony netkankou,nebudou mít kam chodit kadit kočky

reagovat Awanti 24.2.2017 16:34  31%    +  -

kiklop: Mě v loni sadba dost pomrzla a to jsem čekala až po zmzlíkách,než jsme jí dala ven a stejně se pak ještě ochladilo

reagovat Awanti 24.2.2017 16:31  31%    +  -

Zdravím všechny zahradnicednes jsme byla v Baumaxu pro zeminu a koupila si pro radost kytičkuimagebam.com

reagovat ceranda 24.2.2017 15:47  30%    +  -

janeten: s molicema taky často bojuju a nic na ně bestie nezabírá, letos půjde asi vše pod textilii

reagovat janeten 24.2.2017 14:46  29%    +  -

ceranda: ty petky mě nenapadly, nechtěla jsem, aby se ty kedlubny kladly k zemi, ale zkusím, jak říkáš. Určitě zakryju pórek a košťáloviny, stejně mám kadeřávek každý rok plný molic, těch se vůbec nemůžu zbavit a minulý týden jsem koukala, že mi v garáži leze pažitka a byly na ní malé mšice!!!no hned jsem je rozmačkala a pažitka putovala na venkovní parapet, snad zmrznout potvory.

reagovat ceranda 24.2.2017 14:02  30%    +  -

janeten: tak na ty tyčky nasuň petlahve a už se ti textilie neprotrhne
ale fakt to jde bez tyček

reagovat janeten 24.2.2017 12:57  29%    +  -

ceranda: no máš pravdu, vloni jsem mezi kedlubny dala tyčky, aby měly pod netkankou místo a se mě stejně protrhla tam, kde ty tyčky byly.

reagovat ceranda 24.2.2017 11:38  29%    +  -

janeten: netkanka funguje proti škůdcům skvěle, na tunel se vyprdnistačí zeleninu přikrýt, netkanku hodně nařasit, aby měla zelenina místo, jak roste. zalívat jde přes netkanku, oddělat se musí jen při pletí

reagovat janeten 24.2.2017 11:12  28%    +  -

ceranda: a podle toho článku co jsi mi dala odkaz si vybavuji, že mě ty potvory začaly ničit ten pozdní pórek, napřed byl dobrý, měla jsem ho dlouho na záhonu, že jej pak namrazím na zimu a nakonec ho sežraly ovce.

reagovat janeten 24.2.2017 11:10  28%    +  -

ceranda: tak u cibule se mi to ještě nestalo a u pórku vloni poprvé, asi se jich více vylíhlo, vloni bylo celkově hodně škůdců, zelí a růžičkovou kapustu jsem vyhodila všechnu, ale našla jsem postřik Lepinox plus, který se může používat i v bio zemědělství - jinak žádnou chemii nepoužívám. Je na brukvovité a celkově na ochranu před housenkami.
Mám dva dlouhé záhony 11 m a jeden metr na šířku zvýšené, nejraději bych si udělala konstrukci jako na tunel a pokrytý netkanou textilií.

reagovat ceranda 24.2.2017 10:47  29%    +  -

janeten: to je od vrtalky, napadá pórek, cibuli, klade vajíčka tuším v půli dubna..
cibuli pěstuju taky pod netkanou textilií, sundávám cca koncem května, protože:
http://www.zahrada-centrum.cz/clanky/nahled/233-vrtalka-porova-postrach-porku-i-cibule

reagovat janeten 24.2.2017 8:02  28%    +  -

Awanti: vloni jsem měla nádherný pórek, ale plný červíků, sousedka dává pod netkanku a ví co dělá, letos schovám všechno.

reagovat kiklop 23.2.2017 19:35  69%    +  -

Awanti: Leničko,já mivam kelímky ve skleníku ale až trochu později a na noc je překrývám netkankou ale i tak se mi už stalo že rajčata omrzly i pod tkaninou.

reagovat Awanti 23.2.2017 18:13  32%    +  -

janeten: To je dobrý nápad,ta netkanka je vůbec dobrá na všechno

reagovat Iivetata 23.2.2017 13:54  26%    +  -

tak u nás už sníh není a už mi vylezly 3 papriky z jednoho druhu ,dalších 5 druhů ještě spí ,ale to je normální.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Máme rádi zahradu
Diskusi založil(a): Lejdy
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zahrada
Přečtěte si
DITA (31 let): Manžel nechce, aby šel syn do školy. Učit ho mám já! Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť Tři podoby drštěk: v polévce, obalované i pekelně ostré Příběh pacientky: Operace mi po porodu zachránila sexuální život. Mrzí mne, že jsem se neodhodlala dřív Jak využít slupky z pomeranče: Na boty, hmyz i při úklidu 10 drobností, díky kterým budete zdravější a šťastnější Orgasmus zaručen! Naučte ho těchto 5 prstových technik Jak se naučit vidět auru: Pomůžou vám 3D obrázky Jak pěstovat banánovník: Potřebuje spoustu světla! DARJA (42): Naší nové babičce je 19 let!