Freťulky-plyšová stvoření

Přijďe si popovídat o fretčích mazlících a jejich lumpovinách.Nebo starostích a zkušenostích :o))
7.6.2006

Diskusi založil(a) 7.6.2006 Keety

Nikitka

Keety 5.3.2009 16:20

Balů

Keety 1.3.2009 21:43

toto nám chutná

Keety 1.3.2009 15:21

odpočinek

Keety 1.3.2009 15:05

reagovat Maty44 25.11.2012 10:14  21%    +  -

taky mám doma 3 kousky dva kluky a jednu kousavku

reagovat diar 30.7.2010 8:45  5%    +  -

Ahoj! Náhodou jsem našla tuto již trošku starší diskusi. Mám doma tři fretky. Holčičku a její dva syny.První rok se o ně starala dcera,která si je také pořídila,ale pak odešla do podnájmu,kde fretky měly zákaz vstupu.Dětský pokoj se změnil ve fretčí pokoj. Fretky mají volieru,ale samozřejmě je pouštíme po bytě.Eldorado mají v pokojíku. Má někdo fotku zařízeného fretčího pokojíku? U nás je to spíš skladiště.Freťulata jsou moc prima. Dík za info

reagovat Keety 18.3.2009 11:22  6%    +  -

Holky, kde jste kdo?

reagovat Keety 10.3.2009 11:41  5%    +  -

Irbisiris: Tak to je škoda no jo každé těhu je nevyzpytatelné a nepomazlit se s fretkou to je k zlosti. Aspoň že jste našli novou paničku a určo se s kamarády vyřádí. Já si beru také od jedné paní freťuli jen zkrze to že dcera je alergická a nemůže se e ní pomazlit.A je úplně stejná jako maminka Jollyho.Doufám že bude mazlivá až projde tou změnou obydlí

reagovat Irbisiris 10.3.2009 10:50  13%    +  -

Keety: Kačko, freťulky nemám. Když jsem byla těhu, rozjela se mi děsná alergie na fretku, morče, králíka... Dokonce jsem dostala i dejchátko, měla jsem náběh na astma. Tak jsem morčata dala ven, nakrmím, ale nemazlím se s nimi. Ale u freťulky mi tohle bylo líto, abych na ni ani nesáhla, tak jsem Jollymu (co jsem měla od tebe) našla novou paničku. Ta měla doma už 2 freťulky, tak aspoň má s kým blbnout.o)
http://fretka.kom.cz/main/registr.php?fretka=532

reagovat Keety 8.3.2009 15:27  5%    +  -

mmiskab: No to je jak děti, někdy i horší :o)
Není zač já jsem jen uplatňovala zkušenosti které jsem nabrala.

reagovat mmiskab 7.3.2009 17:19  5%    +  -

cauky kacko..ja si v zadnem pripade nestezuji...obe dve se povedli a jsou nadherny..uz je nechavam pustene..obcas se perou ale spise se ignorujou..mzslim si ze jsi mi strasne moc pomohla ty..a ja ti moc dekuji..ja bych bez fretek nemohla uz byt..jsou to jak deti ze?

reagovat Keety 6.3.2009 8:45  5%    +  -

Irbisiris: ahoj Zuzi, jak se vede tobě a máš ještě freťulky? Zas tak se mi to nerozjelo i s tou co si dovezu budu mít 4 fre´tule z toho mám 2 u našich,bez fretek už nemůžou být

reagovat Keety 6.3.2009 8:36  5%    +  -

mmiskab: náhodo tchořinky jsou také pěkné černo tchořovitá Briketka,Balů je šampaňský ze siamskou kresbou, a mám ještě jednoho ďábla albínka s červenýma očima.Nikitka ta vypadá na krásnou šampaňku ikdyž já chtěla stříbrnou to jsme ještě neměli v chovu.

reagovat Keety 6.3.2009 8:31  5%    +  -

mmiskab:všechno špatné k něčemu dobré, a teď si doufám holky spolu budou hrát i spinkat.Já jsem zvědavá na Nikitku co ta, jak bude reagovat na Briketku.asi budeme řešit totéř

reagovat Irbisiris 5.3.2009 23:23  13%    +  -

Keety: Ahoj Katko, jen tě jdu pozdravit, koukám, jak se ti to tu rozjelo. Novej přírůstek je nádhernej Vždycky si sem chodím zaslintat nad fotkama

reagovat mmiskab 5.3.2009 22:35  5%    +  -

ja mam dva tchoriky:-)prectav si ze jsem je dnes zase dala k sobe..hrozne se popraly..kdyz uz jsem myslela ze je oddelim tak se to otocilo a barca zacala utocit na emcu..ta zdrhala:-)tak jsme je nechaly pustene..chvilime bojovaly a chvilemi se jen ocuchavaly..takhle to bylo asi 2hodiny a pak se kazda sebrala a sla spat do pelisku..moc me to potesilo:-)

reagovat Keety 5.3.2009 18:10  5%    +  -

mmiskab: a ty máš freťulky jakého zbarvení?

reagovat mmiskab 5.3.2009 16:47  5%    +  -

jezis ta je tak nadherna..takovou jsem si vzdycky prala....to se maS:-)

reagovat Keety 5.3.2009 16:21  5%    +  -

Fotečka na nástěnce

reagovat Keety 5.3.2009 16:17  5%    +  -

mmiskab: Tak rozhodla, darovali i tak mě bylo chuděrky 8 měsíční líto tak jsem se ji ujala a příští týden ji budu mít doma,fotečku pošlu co mi paní poslala

reagovat mmiskab 5.3.2009 15:02  5%    +  -

ahoooj.tak to je parada...a co ze jsi se rozhodla pro dalsi?doufam ze se podelis s foteckami:-)

reagovat Keety 5.3.2009 8:54  5%    +  -

Budeme mít nový přírůstek fretčí slečnu.

reagovat Keety 3.3.2009 8:36  5%    +  -

mmiskab: on je na to asi vždy potřeba ten chlap u nás pevnou ruku zas držel můj taťka, ten kdyby moh tak má zoo doma.Přítelova slova jsou přerostlá myš a když chceš tak se postarej.

reagovat mmiskab 2.3.2009 20:23  1%    +  -

no ja to po pravde nesla hodne spatne:-)ale pritel se do toho dal a to bylo revu..no uvidis sama az se prijedes podivat:-)

reagovat Keety 2.3.2009 9:04  5%    +  -

hlavně že se nabaštili vedle sebe kluci si to přímo kradly od huby a křečkovali.

reagovat mmiskab 1.3.2009 22:46  1%    +  -

aha tak to jo..ja zitra prijdu z prace az kolem osme..jinak jsme zkouseli jim dat maso vedle sebe..tak obe hltaly a dobry..no a pak se emca do ni pustila..chvili jsme je nechali..na to jsme dali emu do klece a barca cumela a nic hrala si dal:-)) myslim si ze to zvladnem:-)tak pekny zbytek vecera preji

reagovat Keety 1.3.2009 21:25  5%    +  -

Jsem tu, ale musím jít ještě trochu pouklízet a připravit tadu do školky a přítele do práce.Tak si písnem zítra.Já jsem skoro po celý den doma.A ty?

reagovat mmiskab 1.3.2009 19:42  1%    +  -

jsi tu kaciii?

reagovat mmiskab 1.3.2009 17:48  1%    +  -

musim bezet.jsem stale na mailu tak se ozvy ju?:-)moc diky a papa

reagovat mmiskab 1.3.2009 17:14  1%    +  -

jasne utikej:-)ja si jdu zas pohrat s barunkou je vzhuru:-)zatim pa

reagovat Keety 1.3.2009 17:12  5%    +  -

Jdu ty svoje ratolesti vyvětrat, ale jinak můžeš psát já se kouknu jen co dojdu.

reagovat mmiskab 1.3.2009 17:04  1%    +  -

ty jsou legracni:-))

reagovat Keety 1.3.2009 16:58  5%    +  -

tak to jsou ty puberťácký sklony. Mě to briketka také dělala a jakmile má v záchůdku víc než dva bobky tak už jde radši vedle můra jedna

reagovat mmiskab 1.3.2009 16:52  1%    +  -

no vsimla jsem si ze zacina nejak zlobit.odsunovat zachodek a delat ee jinak|:-)emicka ta si obcas pohraje ale je spise tuntitko mazlivy..ted 26 jsme slavili rok:-))

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Freťulky-plyšová stvoření
Diskusi založil(a): Keety
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si