Bellasin

Máte někdo prosím zkušenosti s Bellasinem?
22.6.2006

Diskusi založil(a) 22.6.2006 Hribka

reagovat peterkooo 27.10.2015 17:04  5%    +  -

Na Bellasin nájdete pár recenzií, táto je celkom ok : http://www.recenzieproduktov.sk/bellasin/ . Inak čo pozerám to zloženie tak to asi dáva zmysel... len neviem, či sa potom schudne alebo nie. Každopádne ak nezapojíte pohyb, tak tabletky nepomôžu.

reagovat maruska 9.6.2015 10:44  1%    +  -

bellasin jsem nezkusila ale vyzkousela jsem syneslim a s tim jsem byla spokojena. :)

reagovat tanja 8.6.2015 22:37  1%    +  -

Ivca: ktorá zložka v Bellasine má ničiť pečeň? nezmysel

reagovat tanja 8.6.2015 22:35  1%    +  -

: vitamíny skupiny B Bellasin neobsahuje

reagovat Nutynta 9.5.2015 13:49  5%    +  -

Ahoj děvčata. Já měla 2balení, první jsem si koupila sama a druhý domesl Ježíšek. Je mi 56let a musím říci, že to se mnou neudělalo nic...nic jsem na sobě nepozorovala a ani nezhubla. Tabletky byly bílé.

reagovat majuška 4.4.2013 14:08  1%    +  -

zivot mozebit velmi dobri z belasinu?:)

reagovat JITKA HLAVACOVA 7.4.2012 18:12  1%    +  -

muj nazor je ten ze me bellasyn pomohl
JA JSEM Z TYCH CO JSEM ZHODILA JEMI 52 A MENOPAUSE SEBLIZI PROSIM CHCTELA BYCH SEHNAT BELASYN NOCNI TEN TMAVO FIALOVY NA KOHO SE OBRATIT NAVSTIVILA JSEM SPOUSTU LEKAREN ALE MAJI POUZE JEN BILE TABLETY BYLA BYCH MOC VDECNA KDO MUZE PORADIT KDE TO KOUPIT NEBO OBJEDNAT DEKUJI

reagovat k jit 7.3.2012 14:17  1%    +  -

lena11: ahoj jmenuji se jitka
prosila bych o odpovezeni na tento dotaz kdysi jse mela bellasin nočni tableta byla tmavo fialova nemohu tento bellasin zehnat tet v lékarnach maji jen tablety bile .tmava tableta mela v sobe nejakou bylinu nebo mineral ktery me v teto bile tablete chybi .po tych tmavych tabletach jsem zhodila 8kg.ale po bilem jen3kg zadné vedlejsi ucinky nemam a je fakt ze se citim lépe ale po tych tmavych tabletach me bylo lepsi me telo to proste vyzadovalo
jemi 51 let a zacimam mít problemi z menses jak jsem začala uzívat bile tablety prestal me upne menses pri tmave tablete jsem mela menses pravidelne proto bych chtela vedet rozdil ve slozeni a kde se daji sehnat tmave tablety bellesinu dekuji za odpovet

dotaz bellasin

reagovat NatyH 20.1.2012 20:36  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj, i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout,už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím, jak se stravovat, co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat OK 20.1.2012 14:18  1%    +  -

Bellasin 40+ je super, odbourala jsem noční pocení, cítím se skvěle, dodává vitalitu, dobrou náladu. Zda se hubne? Možná pomáhá, ale vsázím na pohyb a zdravou stravu. Vřele doporučuji, je po něm i dobrá pleť, vlasy.....

reagovat 2.9.2010 14:21  1%    +  -

No, já bych k bellasinu řekla asi tohle.
Žádný prostředek není samospasitelný. Složení bellasinu je přizpůsobeno tomu, že po dobu jeho užívání a hubnutí se budete více hýbat a proto přebytečnou energii, která se při užívání uvolňuje a kofein nabuzuje organismus, vydáte při sportovních aktivitách. Týká se to hlavně příměsí guarany a coly, takže v době užívání omezte pití kávy nebo ji nepijte brzy po tabletkách.
Ostatní přípravky, jako jsou vitamíny skupiny B, vitamín D, hořčík, vápník a rostlinné výtažky jetele, ty jsou organismu jen ku prospěchu.
V žádném případě přípravek nemůže poškozovat játra, jak tu někdo psal.
Kdo má potíže, ať sníží užívání na 1 tbl.denně a to nejlépe ráno, pokud tedy není po noční a nejde spát.
Nejsem dealer, jsem celkem spokojený uživatel a vím, že když si vezmu bellasin, tak musím jít běhat, jezdit na kole nebo se jinak hýbat, abych tu energii ze sebe dostala.
Navíc u mě zabrání únavě a nechuti něco dělat a pohyb u mě navozuje dobrou náladu, tak nemám potom chuť se přejídat.
Díky bellasinu jsem zhubla za 2 měsíce 6kg a cítím se fajn.
Jenže už jsem také 10 let po přechodu, takže přisuzuji, že na ženy v produktivním věku může působit naprosto jinak.
Já díky bellasinu, pohybu a přiměřené stravě jsem schopná se více pohybovat, dobře spím a jsem v psychické pohodě. Ale jak píšu, není to jen díky bellasinu, je to o celkové změně životního stylu.

reagovat syberie 1 9.3.2009 18:32  5%    +  -

Po měsíci užívání jsem milý Bellasin hodila do koše. A věřím, že to bylo spávné ani nelituji peněz. 5 kg během měsíce nahoře a větší chuť na sladké, což jsem předtím neznala.

reagovat Stáňa 2.6.2008 20:06  1%    +  -

No, já taky přidám svou trošku do mlýna. Užívala jsem Bellasin díky reklamě a potřebě zhubnout. Měla jsem většinu potíží jako se tu píše. Mimo jiné jsem dárcem krvě a v době, kdy jsem ho brala jsem měla i špatné výsledky jaterních testů, až později jsem zjistila, že příčinou bylo užívání Bellasinu, už ho neberu a k darování krve jsem se vrátila.
Stáňa, máma trojčat

reagovat blabta 1.3.2008 13:55  5%    +  -

Díky za tu diskuzi ušetřím par stovek a koupím si za to ovoce malem jsem také naletela je mi 40 a mam menstr.Jak jsem pochopila je to pro ženy ktere již nemenstrulují.

reagovat slunicko 16.2.2008 9:49  1%    +  -

Můžu si jen říkat, jak stará tak blbá. To byl první a poslední potravinový doplněk, který jsem koupila.Po Bellasinu jsem přibrala 2kg, přidala se nespavost, bolesti v nohou, změny nálad, neustálá nutnost být v blízkosti toalety (čurala jsem a čurala...). Nekupujte to, běžte raději na procházku.Slunicko

reagovat Ivana1 11.1.2008 13:23  1%    +  -

Ahoj!
Zdraví Vás Ivča. Své zkušenosti s Bellasinem jsem již popisovala. Reaguji na novou reklamní kampaň Bellasinu. Musím se tomu dnes, kdy jsem opět v pohodě, smát. A smála jsem se ještě více, když jsem uviděla další reklamu na Bellasin night. No není to skvělé - nechat si huntovat tělo i během spánku? Fuj již nikdy Bellasin a podobné svinstvo. Ivca

reagovat Jana 10.1.2008 12:39  1%    +  -

Ahojky! Také jsem naletěla na reklamní kampaň přípravku bellasin.Brála jsem ho jen pár dní a už se začaly projevovat velmi, velmi nepříjemné projevy. Jinak musím říci, že jsem zdravá, v pohodě, čilá a žádné zdravotní problémy jsem před tím neměla. A co se tedy stalo? Začalo mi bušet srdce, začala se mi motat hlava, postupně jsem dostávala potíže se spaním a vůbec celkově jsem se cítila velmi, velmi mizerně. A co následovalo? Menses jsem dostala opožděně, začala jsem nepříjemně špinit, a vůbec průvodní projevy byly nepříjemné. Prostě jsem nebyla fit. Hledala jsem příčinu změn a dospěla jsem k jednoznačně k tomu, že je to bellasin. Kdybych si předem přečetla vaše zkušenosti, tak bych do bellasimu vůbec nešla, ale reklama je reklama. Radím bellasin NEBRAT!!!!

reagovat Ivca 5.10.2007 17:45  1%    +  -

Právě jsem se vrátila od svého gynekologa, který mi doporučil Bellasin vyhodit. Trvalé používání prý může zničit játra. Jelikož jsem měla úplně rozhozený cyklus a delší dobu jsem špinila doporučil mi Norethisteron na urovnání cyklu. Ty skvělé tabletky Bellasin letěly do popelnice a já si raději dala domácí uzený a klobásku. Můžu doporučit. Ivca

reagovat Hana U. 14.9.2007 8:08  1%    +  -

D.D. - Přečti si pozorně návod: ...užívat již PŘED nástupem menopauzy..." Pro ženy PO čtyřicítce, což u některých může být až deset let před nástupem menopauzy.
Jediné možné komplikace jsou v podstatě přemíra kofeinu a s tím spojené nepříjemné bušení srdce, nespavost atd...
Po bitvě každý generál, že???

reagovat dagmar današová 13.9.2007 12:40  1%    +  -

JaninaNov: načo bereš bellasin, keď máš menštruáciu???????? veď to sú fytohormóny!!! a keď máš ešte aj tvoje hormóny, tak sa nečuduj, že špiníš! Keď chceš schudnúť, kúp si tabletky na schudnutia a nie na menopauzu!!!!!!!!

reagovat mila 29.8.2007 18:47  1%    +  -

Zdravím, já beru Bellasin 3 týdny, shodila jsem 12kg a cítím se ok. Je pravda, že beru 3 tbl a pak nemůžu usnout,ale pokud kila ubývají.....a taky nejím, jen zeleninu a piju zelený čaj.Nevím, jakou zásluhu na úbytku váhy má tedy Bellasin, ale třeba ano.Menstr. už nemám, takže nemám žádné problémy a je mi47 let.

reagovat JaninaNov 25.8.2007 20:31  5%    +  -

Ahoj. Právě celá vyděšená projíždím net a sháním odpověď na své potíže, které jsou úplně stejné, jako u lottky. Spadl mi kámen ze srdce, když jsem našla právě tuhle diskuzi kolem bellasinu. Já měla taky vždycky pravidelnou menstruaci, nikdy žádné problémy a až teď začalo nevysvětlitelné špinění. Až teď mi došlo, že jsem právě před měsícem začala brát bellasin. Nechci už ho ani vidět, čert vem ty peníze...

reagovat liba 2.7.2007 14:10  5%    +  -

Ahoj holky.Chtěla jsem Vás poprosit,kdo má zkušenosti s BELLASINEM,podělte se semnou.Nevím proč,začaly mi blbnout měsíčky,mám je 2krát do měsíce,dost se i potím a to i v noci,jsem dost náladová atd.No je toho dost Je mi 41let,jsem z toho dost vykolejená,že ta menzes začala blbnout,a tak co tady čtu mi mic kuráže nepřidává.Pomozte mi AHOJ

reagovat lottka 30.1.2007 10:03  5%    +  -

Nedoporučuji Bellasin pro ty, které mají ještě normální pravidelnou menstruaci. Já jsem taky podlehla a koupila jsem si hned velké balení, snášela jsem ho v pohodě do doby než jsem dostala menstruaci. Odkroutila jsem si svých pravidelných pět dní, ale krvácení teda spíše silnější "špinění" pokračovalo stále dál. Byla jsem z toho vyděšená co se děje, po poradě s lékařem jsem počkala do dalšího cyklu, prášky jsem ale okamžitě přestala brát a až po další menstruaci jsem zase byla v pořádku. Lékař mi doporučil brát ho později, až přestanu mít pravidelný mences. Takže mám prášky na nic, uložené v šuplíku. Překvapilo mě teda, že Monča psala, že se jí mences upravil. To by mně zajímalo jak. Jo, shodila jsem za měsíc asi tak 2kg. To jediné bylo na něm pozitivní.

reagovat Lucie 7.1.2007 16:58  1%    +  -

Ahoj, chtela bych se vas zeptat jestli nekdo nevite co je lepsi, Bellasin nebo Cortisil? Popripade jake mate zkusenosti, diky moc Lucka

reagovat hedus 2.10.2006 15:31  1%    +  -

Bukca: mate recht jsou to pekny podvodnici ,asi na ne podam tresni oznameni ze delaji z lidi blbce buh vi co je v tech lecich je. Ja vubec nespim,mam navaly ,deprese a str ach no hrozny a to ho beru teprve 1 mesic hedus

reagovat danina 25.8.2006 19:41  1%    +  -

Na Bellasin mohu jen psát samou chválu,zhubnula jsem,psychika se dala do pohody,prostě super...

reagovat Bukca 13.7.2006 9:47  5%    +  -

malenka: Brala jsem Bellasin tři měsíce. První měsíc úbytek 2,5 kg, druhý měsíc nic a třetí měsíc 2,5 kg nazpět. Takže to na mne nezabralo. Celé tři měsíce jsem měla děsné návaly. Několikrát denně zpocená úplně celá. Už ho neberu.

reagovat Monča 11.7.2006 14:57  1%    +  -

Mám, začala jsem ho brát v únoru a mám o 10 kg méně, v každém případě se mi upravila menstruace, nálada atd. Pravda je, že ho beru stále - je mi 45 let, mám velikost 38 a Bellasin je opravdu snad první výrobek, který dává to, co je psáno.
M.

reagovat tornado 23.6.2006 9:18  13%    +  -

neznámmm

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Bellasin
Diskusi založil(a): Hribka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle