Máchovo jezero

Navštívili jste někdy Máchovo jezero? Máte někdo zkušenosti s ubytováním v chatkách, atd ? Napište.
26.6.2006

Diskusi založil(a) 26.6.2006 karadyova

reagovat Ina 7.7.2017 20:46  1%    +  -

Dobrý den, chtěla bych se optat, zda li je zde někdo kdo si pamatuje Máchovo jezero v sedmdesátých letech. Jezdívali jsme tam s rodiči do chatek. Bylo to naproti Doks. Pod zalesněným kopsem. Nalevo byly Staré Splavy. Jezdívali jsme tam z otcova podniku - doly Vladimíra Iljiče Lenina. Bydleli jsme v chatkách hned u jezera. Bývala tam vodní klouzačka. Bývalo tam moc krásně. Zajímalo by mne jak se teď ta část jmenuje. Ráda bych se tam podívala. Děkuji za dpověď.

reagovat Lucka 13.7.2012 14:51  1%    +  -

jedem na mácháč už po 3 je to tam supr v chatkách IMA :)

reagovat simona 24.1.2011 20:22  1%    +  -

byli jsme na Mácháči v porcelánové manufaktuře lidi je to fakt hruza. radím vám dobře nejezděte tam. je tu strašná špína a jsou zde jen 2 sprchy na ktere cekate 1 hodinu.

reagovat Míša 19.7.2009 14:50  1%    +  -

ahoj já přijela ted v sobotu z mácháče byly sme v karakulu moc pekny..a hledam 5 kluků co tam byly snama od 11.7 do 18.7 (Marcel,David,Tomáš,Pája,Petr)prosim jestli o nich neco výte napište sem

reagovat monisekv@seznam.cz 23.7.2008 20:57  1%    +  -

ahoj lidi,před týdnem jsem přijela z penzionu Fami,je moc hezky nafocen,ale realita nic moc.Pokoj je moc malý,bez Tv,výhled byl na sousední stavbu,kde od 6 h jeli snad všechny stavební stroje.Parkování bylo taky moc krásné šlo o cm,takže výlety jsem raději řešila vlakem.Vstup na pláž je 100kč a to i když je zima a chcete se jen projít,celé jezero je totiž oploceno a hospody zejí prázdnotou,takže fakt paráda..

reagovat karkulka.a 17.7.2008 19:36  6%    +  -

my už 15let jezdíme do kempu Perla, ten je asi 15min lesem od Bílého kamene a stejně tak daleko od vody, Klůček znám moc velký a nelíbí se mi

reagovat Pohůnkovi 8.6.2008 15:00  1%    +  -

Na Mácháči je pěkné a KARAKUL némá chybu,hídá to tam pejsek a pani správcová a pan správce.Je tam pořádek a čisto.

reagovat hrášek12 31.3.2008 23:41  1%    +  -

Ahoj. Já už léta jezdím do chatové oblasti pod Borným do střediska Barbara. Je moc hezké a personál ochotný a milý. Letos tam určo zase pojedu. Ahoooj

reagovat Lucinka 4.3.2008 11:11  1%    +  -

njsdhfhguz:Tak já to znám na Karakulu taky.Je to tam dobrý.Paní správcový se nedivim,když tam jezdí takové bandy,pořádek musí být.Letos se tam chystáme zase.

reagovat Martin 14.10.2007 22:07  1%    +  -

My jsme byli take ubytovaní v soukromí a uplná krása. Cisto a vynikajici snidane. Doporucuji:
w.doksy-ubytovani.cz

reagovat Karolinka.V 26.8.2007 16:36  5%    +  -

Já s ubytováním v chatkách mám zkušenosti snad nejhorší, zastaralé šipnavé vybavení, dost vysoká cena, k tomu všemu mě okradli o doklady. Letos jsme s přítelem bydleli v privátu a kvalita se nedá srovnat. Pronájem pokoje pro dvě osoby stálo stejné peníze, pevná střecha nad hlavou, klid. Našli jsme zde : www.ubytovani-doksy.cz, ahoj, Karolínka a Michal

reagovat Drahuse 30.7.2007 22:32  5%    +  -

Ahojky já jedu 11.8. taky na mácháč Staré Splavy penzion Fami.Ještě nikdy jsem tam nebyla a tak jsem velice zvědavá.Jedu tam s mojim synkem je mu rok a půl.Dočetla jsem se tady že se na pláži platí 100kč a platí se taky za takhle malé děti?A mam ještě takovej menší dotaz plánovala jsem že vezmu nafukovací člun myslíte že ho tam využiju?předem díky za odpověď snad někdo odpoví.pa pa Drahuš

reagovat njsdhfhguz 27.7.2007 13:15  1%    +  -

na Máchově jezeře je náderně!!!jezdíme do chatové oblasti...Karakul(pod borným)...sice drahé,ale je to nejklidnější osada!!a Hlídá ji správcová...takže se nic ztratit nemůže,protože tam sedí celý den!!!Ale pozor je dost nepříjemná!!!

reagovat A. 30.6.2007 22:18  1%    +  -

Ahoj, byl jste někdo na Mácháči v hotelu Bezděz? ozvěte se denny.kal@seznam.cz

reagovat Alenagernatova 9.6.2007 19:33  19%    +  -

a

reagovat Zase ten Zajíc 30.4.2007 11:00  1%    +  -

Na Mácháč jezdíme taky skoro každý rok,je to tam super,dá se tam najíst za přijatelné ceny, je tam hodně akcí...ale to něco stojí,jezdíme do kempu Borný,je to prima,žije to tam,spousta stánků,disko v hotelu,ale drahé vstupné na pláž,ale je super, aquapark,bazén...i Doksy jsou super.Půjčujeme si šlapadla,jezdíme parníkem,fakt si tam člověk užije.

reagovat No Zajíc 30.4.2007 10:59  1%    +  -

Já jsem Zajíc

reagovat mircaa 2.8.2006 23:39  5%    +  -

Na Mácháč jezdíme taky skoro každý rok,je to tam super,dá se tam najíst za přijatelné ceny, je tam hodně akcí...ale to něco stojí,jezdíme do kempu Borný,je to prima,žije to tam,spousta stánků,disko v hotelu,ale drahé vstupné na pláž,ale je super, aquapark,bazén...i Doksy jsou super.Půjčujeme si šlapadla,jezdíme parníkem,fakt si tam člověk užije.

reagovat Yasmin.Hayatt 15.7.2006 21:35  13%    +  -

kosova24: chatovou osadu ??? hoď info, to mně zajímá jak jsmou chatky vybavené ?

reagovat kosova24 15.7.2006 21:21  1%    +  -

Mácháč je super. Příbuzní tam vlastní chatovou oblast a já tam jezdím každý rok. Bílý kámen je super a je tam děsně moc dalších akcí, na který se vyplatí jít! Sice si tam člověk musí dost namastit kapsu, aby si užil, ale vyplatí se to! Teď je tam super akvapark...no myslím, že kdo se tam nepodíval, tak neuvěří!

reagovat MIRAHEL 13.7.2006 14:02  7%    +  -

jjirka: Jj to je fakt a Splavy maj tuhle nehoráznost do sezóny zdarma,to kilo je jen přes prázdninyV Doksech chodíme přes Yacht klub,bratránech tam má plachetku

reagovat jjirka 8.7.2006 10:28  13%    +  -

macicek03: Jestli můžu upřesnit tu cenu na Mácháči. V Doksech je to za 30 Kč, ta 100 je ve St.Splavech a jsou v tom započítaný všechny atrakce.

reagovat macicek03 29.6.2006 11:27  13%    +  -

Yasmin.Hayatt: to budeme v chorvatsku , myslela jsem ze bych se za tebou prijela podivat

reagovat Yasmin.Hayatt 29.6.2006 10:32  13%    +  -

macicek03: první víkend v srpnu

reagovat macicek03 29.6.2006 10:03  13%    +  -

Yasmin.Hayatt: kdy jedes ?

reagovat Yasmin.Hayatt 29.6.2006 9:12  13%    +  -

macicek03: už abych tam byla !!!

reagovat macicek03 29.6.2006 9:10  13%    +  -

Yasmin.Hayatt: ja taky , hlavne je tam klidek a pohodicka

reagovat Yasmin.Hayatt 29.6.2006 9:01  13%    +  -

macicek03: jo jo, miniglof na Borným mám moc ráda

reagovat macicek03 29.6.2006 8:54  13%    +  -

Yasmin.Hayatt: to mi povidej
jako kdyz to vezmu ze by jsme za nas 2 zaplatili 200,- a jeste ta cena neodpovida kvalite

stejne tam nebudeme jezdit , je tam moc lidi a jeste voda nic moc i kdyz se snazi

spis jenom vecer na minigolf atd.

reagovat Yasmin.Hayatt 29.6.2006 8:52  13%    +  -

macicek03: ano ano, člověk může být blbý, ale musí si umět poradit, že ?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Máchovo jezero
Diskusi založil(a): karadyova
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle