Jak zhubnout 5kg????

Holky jsem hrozně oplácaná mám 160cm a 57kg, prosim poraďte mi jak se zbavit 5 kil, hlavně ať to je rychle. Ale nechci to za týden nabrat. Jsem ochotná cvičit a používat zeštíhlující gely.Myslíte, že když budu cvičit a pak přestanu,že všechno naberu??? Chci jen 5kg a abych tak pěkně vypadala pořád,ale jakmile začne škola,nebude na to čas.
30.7.2006

Diskusi založil(a) 30.7.2006

reagovat Zenuska235 18.3.2015 10:50  5%    +  -

Podařilo se vám někomu skutečně zhubnout nějakou větší váhu za pár dnů?

S manželem se pokoušíme shodit nějaké kila, ale jde to celkem pomalu. Třeba kilo až dvě za měsíc.

Čekala jsem, že to bude rychlejší :(

reagovat Gabus33 2.11.2014 10:21  5%    +  -

Co takhle cvičení? Je vidět, že jsi mladá, určitě by Tě to s nějakou kámoškou bavilo! Třeba slimbelly nebo pilates? Co řikáš?

reagovat Ally 2.6.2013 15:30  1%    +  -

kráska: ježiš ty jsi asi nějaká piča ne? každý má jinou postavu, jinou stavbu těla, jiné vnady. nemůžeš se takhle srovnávat !!!!

reagovat petulavpk 28.5.2012 14:24  16%    +  -

já díky dělenné stravě zhubla 11 kg za 2 měsíce a opravdu viditelně zmizely cm v oblasti hrudníku, stehen i břicha.... celkově se cítím perfektně a bez vynakládání zbytečných peněz

reagovat laska 26.5.2012 20:10  1%    +  -

ja zhubla 5 kg za 14 dnu ale zase se to vratilo!

reagovat maumau 14.3.2012 11:40  5%    +  -

Jo krásko, to už jsi na hraně.

reagovat kráska 11.3.2012 16:02  1%    +  -

jo to věrim že potřebuješ zhubnout já měřim 160cm a vážim 43kg

reagovat natalie novakova 12.2.2012 16:23  1%    +  -

ahoj, potrebovala bych zhubnout 5 kilo) mam 171)cm a 59kg ale mam porad nervy kdyz se vidim v zrcadle chtela bych to zhubnout treba za 3 mesice je mi to jedno ale chtela bych byt ze sebou spokojena) prosim jestli mate nekdo nejakou radu poradte dekuji predem)

reagovat NatyH 20.1.2012 21:35  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle,čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání.Ráda každému poradím,jak se stravovat, co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat pohodarka1234 25.12.2011 23:44  5%    +  -

Ahoj, já taky dlouho nemohla zhubnout. Asi proto, že jsem takový statnější sportovní typ postavy a sportem jsem nikdy nezhubla. Obrovský trend jsou teď krabičkové diety - jde o redukční dietu, kdy ti ale jídlo přivezou na celý den už ráno až domů pěkně rozdělené do krabiček. ty pak nemusíš ani vařit, ani nakupovat. všechno dostaneš pěkně naservírované. já mám zkušenost s Dietou v pohodě, tak jsem zhubla za měsíc 7 kg a neměla jsem ani hlad, ani chutě na sladké.

reagovat Sheeana 19.12.2011 8:05  5%    +  -

Držím dietu, při které se nemusím nijak moc omezovat, jen jsem omezila těstoviny. Oblíbila jsem si proteinový steak, který mě zasytí a přitom je zdravý a neztloustnu z něj.

reagovat wellness Síma 12.8.2011 15:23  1%    +  -

WELLNESS CENTRUM LIBEREC:
Chcete mít dobrou kondici?Vypadat a cítIt se mladší s pomocí komplexí výživy?

NABÍZÍME ANALÝZU S PORADNOU ZAHRNUJÍCÍ:
-Proměření svalů a tuku včetně vnitřního-nebezpečného.
-Změření kostí a vody v těle.
-Spočítání kondice,zjištění metabolického věku.
-Rozbor stravovacího návyku a pitného režimu.
-Poradna a návrh na zlepšení zdraví,kondice,váhy a postavy.

AKČNÍ CENA DO 31.8.2011:
Konzultace a změření místo 545,- JEN ZA = 199,-=
V Ceně 199,- je vše v trvání 1,5h. v centru LIBERCE.

V případě zájmu stačí poslat sms ve formátu:
ZAJEM mezera WELLNESS a poslat na tel:728 313 555 a my zavoláme zpět.
ebo poslat stejný formát a zaslat na E-MAIL:janeckova.wellness@email.cz

NIKDO NECHCE MÍT VRÁSKY,STÁRNOUT A BÝT NEMOCNÝ!!!

18 let praxe zkušeností,vedení klientů dlouhodobě zdarma!!!

reagovat Deny111 12.7.2011 11:23  5%    +  -

Já se snažím zhubnout podle bodové diety. Jde to ale velmi pomalu. Musím k tomu také cvičit jinak to nemá účinek. Ale jinak si myslím, že to není špatná dieta. Na každého to bude působit jinak tak tobě to třeba půjde lépe než mě. Zhubla jsem zatím 2 kila za měsíc.

reagovat KNEDLICZECH 31.5.2011 13:18  5%    +  -

lorinka: Já nechci být příliš kritická, ale tahle dieta stojí za prd...to složení je totálně postavený na hlavu. Fascinuje mě, jak si lidi myslí, že zhubnou bez bílkovin. Jo,sundáte svalovou hmotu, ale nechtěný tuk zůstane.Dělám ženskou trenérku pár let a sama jsem sundala 15kg. Tohle je dobrý možná tak na jojo efekt a stažení žaludku... :( nikdy by mě nenapadlo zkoušet takovouhle hloupoust

reagovat lorinka 30.5.2011 21:05  1%    +  -

ahojky vyzkoučela jsem třídenní dietu a shodila jsem 4,5kg--NESMÍ SE DRŽET DÉLE NEŽ TŘI DNY ZA
MĚSÍC!!
1.den- snídaně: 250g ananas
sváča:250g ananas
oběd:1ks banán
sváča:250g ananas
véča: 1ks banán
2.den- snídaně: 3ks kiwi
sváča: 100g hroznového vína
oběd: 4ks kiwi
sváča: 100g hroznového vína
véča: 3ks kiwi
3.den- snídaně: 200g hroznového vína
sváča: 200g ananas
oběd: 4ks kiwi
sváča: 100g ananas
véča: 100g hroznové víno
+2ks kiwi

reagovat valjuska 8.11.2010 21:38  5%    +  -

BaruskaBK:
Důležité je cvičit a postupně shazovat. Já na formování postavy i hubnutí použila power plate, ale Dream Healther taky stojí za pokus k formování postavy! Teď v Praze jej můžete využít také za slušnou cenu. Skvělé proti celulitidě, na tvarování postavy a bourání vnitřního tuku! http://www.zapakatel.cz/cs/praha

reagovat Mona 23.7.2010 12:42  1%    +  -

Je mi 24let a od 17 se mi nikdy nepodařilo zhubnout ani deko.Zkusila jsem prášky,různé rady,...nic. Ale až kniha "Zhubněte jednou provždy"-Antonie Mačingová.....to dokázala už po 2týdnech 4kila a ruce mám poloviční, a to velice necvičím.no mazec. Úplně mi ta kniha změnila životní styl a pohled na jídlo.Doporučuji

reagovat Chalco 16.3.2010 19:30  5%    +  -

petan416: ... nejste prodejcem a nabízíte Emulips za 300? To je divné, protože za jinou cenu ho mohou mít jen ti kdo spolupracují s firmou OKG. Já jsem prodejcem Emulipsu a každého zákazníka po čase kontaktuji, aby mi napsal svou zkušenost na daný produkt.

A je to tak, že Emulips NENÍ na hubnutí. Hubnutí je pouze jeho vedlejší efekt. Většina mých zákaznic po něm Nezhubnula. On byl vyvinutý pro zcela jiné účely. Evidentně pomáhá při potížích s trávením, nafouklým břichem, těžkostech po naprásknutí se tučnými jídly,žlučníkářům, ale není pravda, že Emulips je tukožrout a podobně jak se někde dočítám. Ano, někdo po něm hubne, ale je to velmi individuální záležitost a tento jev se nejčastěji projevuji u lidí obéznějších ( ne u těch oplácaných ) a po jinak dlouhé době. Někomu to trvá měsíc někomu půl roku a někdo po něm nezhubně a někdo po něm přibere :-)

Ti co zhubli, tak zhodili, když po cca měsíčním užíván Emulipsu nebo Alfy začali užívat Emulips Slim ... Tot´ zkušenost mých zákaznic, které se snažím neustále sbírat :-)

Pokud Vás trápí trávení nebo chcete vědět další informace o Emulipsu můžete nalézt například na těchto webech: (http://prozdravi.usedmikrasek.cz, http://zahradazdravi.webnode.cz/o-nas/ )

reagovat Petruska70 22.8.2009 15:48  5%    +  -

JÁ Užívám efko váha jde sama dolů http://hubnout.yolasite.com/

reagovat Daninka 21.8.2009 9:14  1%    +  -

Ahojky....radím jíst každé 3hodiny, já tímto způsobem zhubla 15kg za 4 měsíce....

reagovat petan416 11.8.2009 23:56  5%    +  -

Ahoj! Jsem Pavel a používal jsem Emulips dva týdny. S mou váhou se nic nedělo, pak jsem ho přestal brát a nabral jsem 3 kila za týden. Po znovuobnovení používání jsem za dva týdny měl opět stejnou váhu a když se k tomu přidá i trocha pohybu, tak doopravdy funguje. Všude se prodává za 375Kč, ale jestli budete chtít, můžu Vám ho sehnat za 300 Kč. Jedna lahvička zásoba na čtvrt roku a při intenzivním hubnutí na 1 měsíc. Když teda budete chtít, napište. P.S.: nejsem dealer a nevydělávám na tom. Je to má osobní zkušenost a ať si říká kdo chce co chce, mě pomáhá. Takže jestli chcete, pište: nakupujlevne@email.cz

reagovat ivacizkova2@seznam.c 16.6.2009 7:28  5%    +  -

Jsem také jedna z vás..Pár kilo dolů,ještě více nabráno.Nyní jsem vyzkoušela jinou metodu a fungujeto.24.března jsem navštívila pana doktora DIETOLOGA.Dnes mám dole 13 kg,7%tuku,13cm v pase.U pdoktora neplatím nic,za léky na měsíc 340,-.Jsem pod lékařským dohledem,sama jsem měla obavy zkoušet preparáty z reklam.Mám astma,Syndrom dávivého kašle,těžkou oboustranou ventilační poruch plic,...takže beru dost léků a nevěděla jsem co bych si sama mohla koupit.Je mě 37let a z mých 90kg je krásných 77kg a doufám že vydrží.

reagovat BaruskaBK 14.5.2009 10:38  5%    +  -

Ahoj,
doporučuji Emulips, stačí 10 kapek 3 krát denně, vždy po jídle a kila půjdou dolů. Emulips prodávám, tak můžete psát na bk.baruska@seznam.cz

reagovat toni99 14.4.2009 8:11  5%    +  -

Dobrý den, po měsící užívání produktu LIPOXAL EXTREME jsem zhubla téměř 6 kilogramů.Musím říct, že mne tento přípravek opravdu mile překvapil.Navíc jsem nepociťovala pocity hladu.Tukové polštářky se hodně zmenšily hlavně na stehnech a bocích.S tímto produktem jsem opravdu spokojena a mohu ho jen doporučit.

reagovat Lineaska 10.3.2009 11:01  5%    +  -

Terapera: Když nejíš, zhubneš vždycky, i bez zázračných přípravků a hubnoucích balíčků. Musíš jíst vyváženě a zdravě, ale proboha něco jíst!!! Např.:
Snídaně:celozrnné pečivo s rostlinným tukem,tvrdý sýr
Svačina: Nestlé Fitness s tvarohem,ovoce
Oběd: hrachová polévka, zapečené rybí filety, vařené brambory
Svačina: bílý jogurt s kousky banánu
Večeře: ryba se zeleninou na grilu

reagovat monak 9.3.2009 15:27  44%    +  -

Terapera: se nedivím, když tam není žádné jídlo. to mě přijde skoro jako hladovění, mělo by se jíst minimálně 5x denně a hlavně ovoce a zelenina. no nevím nevím. Vyzkoušet to teď nemůžu, jsem těhotná, ale myslím, že se pak dostaví jojo efekt

reagovat Terapera 5.3.2009 9:54  5%    +  -

Dobrý den, moje kolegyně si zakoupila produkt Nutriline - zvýhodněný mix balení.Jedná se o nízkokalorickou redukční dietu na 7 dní. Balení obsahuje :2Xpolévka žampiónová, 2x polévka zeleninová, 3x koktejl jahodový, 2x koktejl čokoládový, 1x tyčinka kapučínová, 2x tyčinka čokoládová s arašídy, 2x tyčinka s lesním ovocem.Po využívání celého balení měla za týden 5 kilogramů dole . Tak jsem si řekla, že to také vyzkouším.A opravdu jsem byla mile překvapena. Po využívání celého balení jsem zhubla 4 kilogramy, opravdu to funguje.Všem, kteří potřebují rychle zhubnout během 7 dnů, produkty řady NUTRILINE doporučuji.

reagovat sandy1 27.7.2008 21:44  12%    +  -

Bomba letošního roku !!! ano je to tak… jedná se o bylinný nápoj složený z mnoha druhů bylinek a čajovin… obsahuje žlutý, černý i zelený čaj…kombinace bylinek aktivuje metabolismus tuků, čímž dochází ke zlepšení spalování tuků v cévách a v podkoží.. to nám umožňuje tvarovat postavu především na centimetry po obvodech, a to především na nejproblematičtějších partiích.. spalováním tuků vzniká energie, kterou pociťujeme velmi rychle…tento nápoj je dobrý také na celulitidu, která se díky jeho pití vyhladí do ztracena… výsledky mých zákaznic jsou již do týdne  jsou pevnější už na pohled… CO TÝDEN TO JEDEN CENTIMETR !!!!!
Pokud máte chuť to vyzkoušet, napište mi, je to snadné 
Tím, že mi napíšete uděláte první krok k hezčí postavě…
e-mail : angolanecka@seznam.cz
.

reagovat padesatka 27.7.2008 11:02  40%    +  -

Každá máme problémy s nadváhou,tak buďme na sebe
hodné a pomáhejme si fér,pokud někdo něco
podvodného udělá,měl by se omluvit,ale veřejně,
ať taky trochu trpí a měl by se zamyslet nad
svým svědomím,přece nikdo nechce na někom
zbohatnout,nebo ano.V tom případě na tyto
stránky vůbec nepatří!

reagovat padesatka 27.7.2008 10:50  40%    +  -

olga palasova:

No to je tedy,prošpěšných a falešných lidí
je dost,ale,že si budeme ubližovat a tahat
z lidí peníze,tak to je hnusné!!!:

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak zhubnout 5kg????
Diskusi založil(a):
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte