Znamení PANNY

Zajímalo by mě kolik Panenek chodí na Dámu a jestli si opravdu jsme charakteristicky tak podobné jak nám astrologové tvrdí.

ODKAZY NA NÁSTĚNKU KDE JSOU

PANENKY

RECEPTY PRO PANNY

KDY KTERÁ SLAVÍME NAROZENINY

CHARAKTERISTIKA PANEN

4.8.2006

Diskusi založil(a) 4.8.2006 Martia

reagovat pecka 9.9.2015 20:09  71%    +  -

Panenky, kde všechny jste? Nastal čas našich oslav, přeju tedy všem co narozeniny oslavily a nebo ještě oslaví hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v životě, lásku bližních, vždyť si to zasloužíme.

reagovat pecka 23.6.2014 8:05  84%    +  -

Millu: Asi právě proto, že se "vykecáme", tak už nemáme na psaní čas.

reagovat Millu 17.6.2014 21:29  44%    +  -

pecka: Také sem občas kouknu a je tady mrtvo a přitom my panenky jsme ukecané, teda aspoň já jo!

reagovat pecka 15.6.2014 20:56  100%    +  -

DANA:

reagovat DANA 11.6.2014 12:27  100%    +  -

reagovat DANA 9.9.2013 20:14  100%    +  -

Všem panenkám přeju všechno nejlepší k jejich narozeninám

reagovat Millu 6.8.2013 9:33  32%    +  -

redrune: A co ty?

reagovat Millu 6.8.2013 9:31  32%    +  -

redrune: Dítko už je dospělé a my s manžou užíváme toho, co jsme si za mlada neužili. Neboť jsme se brzo brali a založili rodinu. Propadli jsme geocachingu a tak s našimi pejsky lítáme stále někde a lovíme poklady. Strašně nás to baví, hodně toho nachodíme, jsme stále v přírodě a je to moc fajn. A pak zbytek volnýho času zabere barák, okolo něj a na něm je stále co dělat.

reagovat redrune 6.8.2013 9:08  37%    +  -

Millu: tak to je fajn,jak jde život

reagovat Millu 6.8.2013 9:04  32%    +  -

redrune: Ahojky, jo, jo, budeme a já to letos oslavím daleko mimo domov na dovolené.

reagovat redrune 6.8.2013 8:56  37%    +  -

Ahoj PANENKY,zachvíli budem slavit!!!!

reagovat pecka 3.10.2011 22:31  46%    +  -

redrune: Ahojky, tak jsme letos ty naše narozeniny ani neoslavily. Pořád jsem se dívala, jestli tu je něco nového a pak to všechno prošvihla.
Teď už slaví Váhy. Ale zas aspoň to září bylo pěkné, že snad většina byla někde venku a na sezení u počítače neměla ani pomyšlení. Rozhodně bylo lépe než v srpnu, když jsem měla dovolenou.
Ten dort na obrázku bych si hned kus zakrojila, já sladký miluju.

reagovat redrune 16.9.2011 21:58  36%    +  -

Hodně štěstí, hodně zdraví, plnou náruč růžiček,
hodně lásky, věrných přátel a splněných přáníček Vám všem PANENKÁM z celého srdce přeji ...

reagovat redrune 16.9.2011 21:56  36%    +  -

reagovat redrune 16.9.2011 21:37  36%    +  -

Panna
23. 8. - 22. 9.
Nebudete lpět na svém vzhledu. Díky vztahu který vás ve všech směrech naplňuje, pochopíte, že jsou mnohem důležitější věci. Partner vás miluje pro vaši osobnost a ne váš zevnějšek. Zní to sice jako klišé, ale nakonec je to jediné, na čem záleží.Láska a sex
Jste mistři v ovládnutí situace. V krátké chvíli jste schopni obrátit výhodu v nevýhodu a naopak. Využijete svých schopností.
Práce a peníze
Finanční rezerva se vám bude hodit. Nečekané opravy, do kterých budete muset investovat, tak přímo neovlivní váš rozpočet.
Domov a rodina
Spolu s blízkými si uděláte příjemný večer. Ani menší spor mezi příbuznými nepokazí dobrou náladu a pohodové rozpoložení.

reagovat pecka 2.5.2011 11:45  26%    +  -

Millu: Musí to být moc velká legrace a pejskové si to fakt užívají.

reagovat Millu 1.5.2011 7:06  18%    +  -

Také se i vám tady musím pochlubit, začali jsme se synkem pro pejsky pořádat coursing a na jednom z tréninků nás navštívila reportérka TN.CZ a natočila u nás reportáž. Poznáte mě tam? KUK SEM
To co tam mluví přímo na kameru je můj synek a naše dvě jezevčice, tak ty jistě nemusím představovat!

reagovat pecka 28.4.2011 20:42  28%    +  -

Kapucinka76: Tak to já dva dny po tobě. A v práci jsme měli asi 4 Marušky, tak si ten den pamatuji.

reagovat Kapucinka76 28.4.2011 10:57  22%    +  -

pecka: Děkujííí. Já slavím na Marušku 12.9.

reagovat pecka 28.4.2011 9:35  27%    +  -

Kapucinka76: Jasně, vítej mezi námi. Kdy máš narozeniny?

reagovat Kapucinka76 27.4.2011 10:27  21%    +  -

Ahoj holky, smím se k vám přidat??

reagovat LencaD 23.4.2011 8:26  5%    +  -

Mile Panenky,sice jsem tu dlouho nebyla,ale chtela bych vam vsem poprat krasne a pohodove velikonoce. a bohatou pomlazku.

reagovat Millu 23.4.2011 1:42  31%    +  -

pecka: Pecičko díky, no holky jsou prostě modelky a rády se fotí...., vždycky když pózují tak pak dostanou mňamku..., tak to je asi ten nej důvod proč to dělají...

reagovat Ticek 22.4.2011 22:12  75%    +  -

reagovat pecka 22.4.2011 20:19  33%    +  -

A také všem Panenkám přeji krásné a prosluněné velikonoce.

reagovat pecka 22.4.2011 20:19  33%    +  -

Millu: Holkám to zas nebezpečně sluší.
Děkujem za přání k velikonocům a my s Pajdou přejeme také velikonoční svátky strávené podle svých představ.

reagovat Millu 22.4.2011 11:10  31%    +  -

..

reagovat Ticek 9.4.2011 15:38  79%    +  -

pecka:Jo to je ono,nikam nejdou,až to snima třískne,ale to už může být pozdě.Nejvíc se mi líbí jak druhýmu rozdává rady,když mi v listopadu zemřela sestra,tak sám říkal,že si měla dojít k doktorovi a né to nechat takhle rozjet.Teď 17.5.mu bude 63 let,jeho táta zemřel v 72 letech a máma v 69 letech,jeho táta zemřel na rakovinu prostaty,taky byl chytrej nikam nešel,až,když měl velké bolesti,ale to už bylo pozdě,během dvou měsíců byl pryč.Ti chlapi žijou jen přítomností vůbec nehledí do budoucna jako my ženský.

reagovat pecka 9.4.2011 10:06  25%    +  -

Ticek: Je pravdou, že prý se stářím všechny negativní vlasnosti posilují. A chlapi svoje stárnutí špatně snášejí a nic neřeší. Ten můj taky kašle na doktory, jen si chodí pro prášky na štítnou žlázu, to se bojí, protože než zjistili co mu je, tak málem umřel a bylo mu hodně zle. Teď ví, že ty léky brát musí, aby mohl fungovat. Ale to je tak všechno. Ale zas je fakt, že nefňuká.

reagovat Ticek 8.4.2011 22:31  79%    +  -

pecka:Upřímě tě řeknu,že si kolikrát říkám jestli by mě nebylo lépe samotný.Když chodil do práce tak měl povinost,teď opravdu nic nedělá a,když má něco udělat je to problém.Špatně se mu dýchá,posílám ho k doktorovi má ho u huby mikam nejde.Bolí ho záda,tak mu říkám dojdi si k doktorovi na opychy,nebo kapačky taky nikam nejde.Já to mám furt poslouchat,tak když je mi špatně tak se sebou něco dělám né?Strašně zchátral a je hubený kost a kůže,nemá žádný svaly a vypadá jako s koncetráku,tak mu říkám nech se vyšetřit můžem mít stařeckou cukrovku,taky ne tak to je naposr...s takovým bláznivým dědkem.Hodně ženský na ty svoje dědky nadávají,na starý kolena jsou z nich tyrani.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Znamení PANNY
Diskusi založil(a): Martia
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít Škůdci a choroby pokojových květin v zimě: Jak je zlikvidovat Jak připravit batáty? 6 nejlepších receptů s masem i rybou Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018 Chcete letos zhubnout? Tyto diety jsou nejlepší! Skuteční loterijní milionáři. Jak utrácí výhru?