ALOE - pročištění organismu

Rozhodla jsem se někdy před rokem užívat šťávu z aloe, která má prý blahodárné účinky na lidské zdraví. Nejdřív jsem si říkala,zkusím to. Sice to není nejlevnější, ale uvidíme. A už to piji rok a účinky to rozhodně má. Např. mě pořád bolely ruce, nohy - zřejmě ze sedavého zaměstnání a teď s tím nemám problémy a uvolnilo mi to svaly na krkem, že už se necítím tak ztuhlá. Pozoruji toho na sobě více, ale to už v diskuzi .............

A díky tomu jsem se rozhodla tento výrobek doporučovat dál a začít ho i propagovat, protože si myslím, že opravdu účinky má a proč zatěžovat organismus zbytečnými léky, když si můžeme pomoci i přírodní cestou.
21.8.2006

Diskusi založil(a) 21.8.2006 kristin

Aloe šťávy:

- Forever Freedom nápoj z aloe

- Aloe Vera Gel

kristin 23.8.2006 10:01

www.aloeinfo.cz

Koukněte se na tyto stránky, kde se dozvíte více. Pokud si vyberete nějaký výrobek, písněte mi do vzkazíků o další info a pro objednání.

kristin 21.8.2006 8:41

reagovat ryby66@seznam.cz 9.3.2019 12:38  5%    +  -

Prodám léčivku Aloe Vera stáří cca 5 let, Tel: 733109967, nebo email: ryby66@seznam.cz

reagovat deamon 27.6.2015 19:31  14%    +  -

Dávkování je jednoduché...
0,3 dcl (neboli 30 cl - což je mrňavej frťan) a to 3x denně na prázdej žaludek. Neboli - minimálně 15 minut před jídlem. To proto, aby žaludeční stěna měla čas vstřebat živiny a minerály. Je pochopitelný, že když na to hned frknu "ďábelskej guláš" s feferonkama, tak mi toho zdravýho asi moc nezůstane, co by do mně přešlo.

reagovat deamon 27.6.2015 19:21  14%    +  -

zuzak:

Chtěl bych jen tak na okraj podotknout, že 100%-ně organické ještě neznamená, že mají 100%-ní koncentraci.

reagovat vikinakop 24.2.2015 14:52  5%    +  -

děkuji za upřesnění, myslela jsem si že to je jen jedná polévková lžíce. Nemám doma takovou odměrku na mililitry, jedině si dát každé ráno půl deci šťávy, ale to bych si připadala jako alkoholik, Mimochodem, může mít aloe i nějaké negativní účinky pokud bych ho například pila hodně?

reagovat Kika80 20.2.2015 17:37  5%    +  -

vikinakop: já beru každé ráno ještě před snídaní dvě lžíce, ani jsem nečetla co píší na lahvi, protože štávu mi doporučila kamarádka, která mi hned řekla abych si takto ráno dávala dvě lžíce, tak si dávám do dnes.

reagovat Domina 23.1.2015 10:36  5%    +  -

vikinakop: polévková lžíce má objem 0,15 ml takže pokud to chceš na lžíce tak dvě. Já jsem se držela doporučeného množství a po dvou týdnech jsem začala cítím zlepšení.

reagovat vikinakop 16.1.2015 10:26  5%    +  -

dámy prosím vás, dostala jsem šťávu z aloe jako dárek na vánoce a nevím kolik toho mám denně užívat, na obalu je 0,3dlc denně ale ráno? Na prázdný žaludek nebo jak? 0,3 je polévková lžíce?

reagovat Domina 22.12.2014 19:13  5%    +  -

se šťávou jsem začala před týdnem, ještě velmi nepociťuji nějaký rozdíl, ale věřím že přijde. Doporučila mi ji kamarádka, která ji sama užívá.

reagovat Kika80 15.12.2014 12:56  5%    +  -

mně velmi pomohla 100% BIO šťáva z aloe vera. Nevěřila jsem, že může mít takové příznivé učinky, dokud jsem si to sama nevyzkoušela.

reagovat Žanett 2.5.2014 15:41  5%    +  -

Pročištění organismu je moje téma :) hodně jsem se o to zajímala a zkoušela, co mě nejlépe sedne. Jsem moc spokojená s Tree3Chlorellou jsem byla nejvíce spokojená, protože jsem konečně našla něco, kde se nemusí brát tolik tobolek denně, ale jen dvě. Nejvíce mě přesvědčilo složení – kurkuma a zelený čaj, kdy čaj je super na hubnutí a kurkuma snad na vše :) mamka ji bere např. kvůli jater a mě se zase více hodí na záněty..

reagovat rena25 28.1.2011 13:53  5%    +  -

u oslabených jedinců náchylných k bakteriálním a virovým onemocněním
při psychické a fyzické zátěži
u diabetiků jako prevence diabetické retinopatie
při únavě očí a přispívá k zlepšení ostrosti vidění - zlepšuje regeneraci očního barviva a tím se podílí na zlepšení nočního vidění
ke snižení a stabilizaci krevního tlaku - působí vasodilatačně a zlepšuje elasticitu cév
u diabetu I. a II.typu působí svou antioxidační aktivitou proti blokaci periferních receptorů
rozšířené použití je v nutriční výživě
slouží proti stárnutí, buněčnému poškození a předčasnému stárnutí
(jednou z hlavních příčin stárnutí je, že organismus není schopen sám se zbavit všech toxinů a odpadních látek - různé škodliviny, oxidační stres, sluneční záření, znečišťující látky, pesticidy, cigaretový kouř, atd.)
napomáhají při zažívacím procesu
pomáhají udržovat v těle rovnováhu cholesterolu
pro zvětšení svalové aktivity
bohatý zdroj antioxidantů a energie
vysoký obsah vitamínu C, nenasycených tuků, vlákniny, proteinů, minerálů
pomáhá udržet kardiovaskulární systém v dobré kondici
je doporučováno také při dietních režimech pro svou bohatost a sytost
posiluje imunitní systém
pomáhá absorbovat cholesterol
více info na mail r.e.n.a.t.a1@seznam.cz

reagovat normenka 19.12.2009 19:25  100%    +  -

ráda bych nabídla aloe pokud by měl někdo zájem o radu ,pomoc a seznámení s produkty firmy pište do vzkazů a koukněte sem kuk sem

reagovat deamon 24.11.2009 23:36  12%    +  -

zuzak:

CITACE :

výrobce mají zaručeno, že jsou téměř 100% organické

...... asi není o koncentraci !!!!!!!!!!!!

A pokud vím, já vznesl dotaz právě na koncentraci !!!!

Jedno rozemletý jablko ve 100 litrech vody je taky 100%-centně přírodního a organického charakteru. Bohužel...., koncentrace takovýho "džusu" bude asi OUVEJ!!! - tak nějak někde okolo 0,000000........099 procenta.

Nepleť si pojmy a dojmy. Je rozdíl mezi tím, co je původ a co koncentrace.

A pokud by v oloupané aloi nebyly konzervanty, tak se gel (pokud není přímo v rostlině, kde vydrží po zaschnutí řezu listu až 3 měsíce), začíná kazit a hnědnout již po 30 hodinách.

Píšeš sice hezky, ale .... nemá to hlavu ani patu.

Já o voze a ty o koze!

reagovat petr1985 14.11.2009 21:56  5%    +  -

Dobrý den, pokud by jste měli zájem o přírodní produkty a poradenství od lékařů zabývajících se Aloe Verou , Colostrem aj. , navštivte naše stránky www.zdravaporadna.cz

reagovat zuzak 13.11.2009 21:14  75%    +  -

deamon: cituji :Organické aloe z Austrálie- Naším dodavatelem se stala firma Aloe Wellnes z Bundabergu v Queenslandu (Austrálie). Tento dodavatel patří mezi naprostou světovou špičku díky řízené kontrole celé produkce, splňující přísné normy Good Manufacturing Practice (GMP). Všechny produkty tohoto výrobce mají zaručeno, že jsou téměř 100% organické. Tedy že neobsahují nevhodné konzervanty, nejsou ředěny vodou či dobarvovány. Navíc díky kontrole produkce mají výrobky poměrně stabilní složení i při hodnocení mezi jednotlivými sériemi výroby.
Ještě jeden nezanedbatelný efekt má správná příprava produktu. Takový výrobek totiž neobsahuje příměsi ze středních a povrchových částí listu aloe. Právě tam je přítomen aloin a emodin, což jsou látky s velmi silným projímavým efektem, pro který bylo aloe dříve vyhledáváno. Takže pokud přejdete z nějakého běžného aloe na náš (australský) produkt, pak vám možná bude chybět nutnost opakované návštěvy toalety.;-).....

Po otevření je třeba nápoj uložit v lednici a do tří týdnů spotřebovat (džus je organický = tj. živý, přírodní -
bez konzervačních látek, proto by se mohl rychleji zkazit). Ovšem při doporučeném dávkování se toho
není třeba obávat - jedno balení džusu vystačí akorát na 20 dnů.

reagovat deamon 12.11.2009 23:40  12%    +  -

zuzak:

micropulp 99,9% aloe ;-) TAK TO JSTE OPRAVDU "KÁDŘI" protože vlastně prodáváte olopanou alojku a přisipete do plechovčičky 0,1 % obsahu pro xantal. Xantal je totiž ta běžná konzervace u aloii. To teda čumim. A kdo to pro Vás vyrábí ? Když je běžné, že 1 kg Aloe (nelopané) stojí běžně na mezinárodním trhu od 2.850,- do 3.600,- dolarů. Kokni občas na burzy... Třaba na holandskou..., jestli si myslíš, že kecám.

Zkus popřemejšlět o tý koncentraci.... Myslím, že už teď je jasný, že někde není něco v pořádku.

reagovat deamon 12.11.2009 23:35  12%    +  -

zuzak:

Můžeš mi teda vysvětlit, jak je možný, že je 90% aloe a 10% džus a to tam jsou ještě i konzervanty ? No heršvec..., to to teda prodáváte "lisovaný" v kostkách !!!, nebo si to prostě nedokážu představit _!_?_!_?

reagovat zuzak 8.11.2009 8:29  69%    +  -

deamon: u džusů 90% a micropulp 99,9% aloe ;-)

reagovat deamon 8.11.2009 0:46  12%    +  -

zuzak:

Jo,.... dobrý..., ale jaká je koncentrace ?

reagovat zuzak 1.11.2009 10:42  52%    +  -

Pro organismus v dobré kondici a rovnováze
Aloe je legendární rostlina se spoustou blahodárných účinků. Obsahuje více než 200 aktivních složek, má celkově posilňující vliv na organismus a poskytuje našemu tělu množství výživných látek.
Při nákupu 3 a více Aloe Vera (v jakékoli kombinaci) sleva 10% u každého.
Aloe vera

reagovat certula 12.7.2009 16:58  5%    +  -

Bylinný koncentrát s obsahem enzymů zabezpečuje uvolnění nahromaděných buněk a

jiných odpadních produktů ze sliznic

Tento lahodný osvěžující nápoj obsahuje stabilizovaný koncetnrát šťávy z Aloe Vera spolu s výtažkem heřmánku, který má uklidňující účinky. Herbalife při výrobě tohoto výrobku využívá metody zadržování přirozených organických ingrediencí rostliny. Aloe obsahuje důležité enzymy, aminokyseliny, vitamíny a minerály, které mají příznivé účinky na zažívací ústrojí a jsou důležité pro přirozený proces samočištění organismu. Má vysoký obsah vápníku a hořčíku a je zdrojem vitamínu A. Z nápoje je zcela odstraněn aloin - hořká látka která se nachází v dužnatých listech Aloe. Odstraňuje odpadní látky z povrchu sliznic. Tomuto nahromadění říkáme toxický film, který pokrývá sliznici trávicího straktu a tak zhoršuje možnost vstřebávání živin do krve. Má úžasný hojivý účinek, zbavuje žaludek a střeva hlenů.
    Pomáhá při zánětech močových cest, zlepšuje trávení a pohyblivost střev a žaludku a napomáhá tak k lepšímu vylučování stolice. Je velmi důležitá pro čištění vnitřních povrchů těla a příznivě působí na funkci ledvin. Dále zlepšuje funkci jater a pomáhá při dlouhodobé zácpě a zánětlivém onemocnění střev. Velmi dobré je použít Aloe na popáleniny, egzem, ložiska lupenky, odřeniny, jizvy..
     Enzymy, které jsou hlavní složkou tohoto koncentrátu se při ohřátí na 45 °C ničí a protože jíme hodně vařené stravy, tyto enzymy nám v těle chybí a následně trpíme na poruchy trávení. Aloe je možné dávat dětem od 3 let.
Aloe - jedinečný důvod, proč začít konzumovat vyšší množství vody.

Efekty používání Aloe
- upravuje zažívací potíže
- odstraňuje pálení žáhy
- zlepšuje vylučování střevního i ledvinového systému
- napomáhá k odstraňování zánětlivých změn na sliznicích trávícího traktu
- zlepšuje tvorbu trávících šťáv
- odstraňuje zácpu
- příznivě působí na hemeroidy
- při zevním použití odstraňuje krusty a mrtvé buňky z egzemů a lupenky

Dávkování
Aloe začínáme brát pomalu, půl moka lžičky ve sklenici vody před jídlem a postupně zvyšujeme na 2 čajové lžičky před jídlem ve 1.25 dcl až 1.50 dcl. dvakrát denně. Při žaludečních vředech a bolestech břicha dáváme jen půl moka lžičky v 0.5 dcl vody a pijeme v malých doušcích hodinu před každým jídlem a po jídle. Později můžeme zvyšovat dávku na 2 čajové lžičky před jídlem 3x denně. Při velmi silné zácpě můžeme pít i neředěné. K Aloe vždy používáme nerezové nádobí (umělé lžičky a pod.). Čím jsou bolesti zažívacího traktu silnější, tím bereme menší dávky, ale častěji během dne. Po otevření uchováváme obsah Aloe v lednici.

Složení
Cukr, koncentrát Aloe Vera, voda, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), sušená citrónová šťáva ( aroma ), výtažek z vojtěšky, výtažek z heřmánku, sorban draselný,( konzervant ), benzoan sodný ( konzervant ), kyselina askorbová ( antioxidant )

kolarovamarka@seznam.cz
Tel: 776 737 218
Markéta Kolářová

reagovat na.mo 31.3.2009 12:06  5%    +  -

Ahoj všem!

Aloe Vera je opravdu velmi kvalitní přírodní produkt a účinky jsou zaručené. Pročistí organismus, zejména po zimě či po porodu, kdy je imunita oslabená. Pomáhá i při lupénce, alergiích, migrénách a spousta dalších případech.

Máte-li zájem o tyto produkty nebo vlastní registraci, stačí mne kontaktovat.

Olomouc, Prostějov a okolí - na.mo@seznam.cz
Náchod, Jaroměř a okolí - vera.dlabolova@seznam.cz

reagovat altea 30.7.2008 13:32  5%    +  -

jj a co takle aloe vera v bio kvalitně mrkněte
http://www.snama.cz/bio/in-pure.htm
info : altea-16@seznam.cz

reagovat Lenkac 28.6.2008 10:29  5%    +  -

Dobrý den,
je fakt, že Aloe přeci jen pomáhá, mně například pomohl od migrén . . . .za což jsem velice ráda :-) A doufám, že pomáhá i více lidem, aby se cítili lépe.

reagovat Zuzana-hwc 6.5.2008 22:21  7%    +  -

Výrobky z Aloe vera TADY

reagovat Aloeman 1.12.2007 23:23  5%    +  -

Zde se již nikdo dlouho neobjevil.
Je ale prosinec 2007. Pokud hledáte zkušenosti jak Aloe Vera gel pomáhá nejen očišťovat organizmus,tak se podívejte na
www.aloe-gel.cz

reagovat kristin 10.10.2007 9:13  33%    +  -

Natálie: jj přesně tak

reagovat deamon 26.9.2007 14:56  16%    +  -

Natálie:

Ale jóóó...., občas zafrčí. I když tu někdo zavrčí.

reagovat bambuca3314 21.9.2007 18:29  100%    +  -

Natálie:

reagovat Natálie 21.9.2007 6:55  54%    +  -

koukám tahle diskuze už nefrčí asi co?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ALOE - pročištění organismu
Diskusi založil(a): kristin
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si