O knížkách Stephena Kinga

Ahoj lidičky,miluju knížky tohoto "mistra hororu " . Pojďte si povídat o jeho skvělých knížkách.Najde se další človíček,který je na jeho knížkách závislý tak jako já?
30.8.2006

Diskusi založil(a) 30.8.2006 ladyannn

reagovat ladyannn 9.3.2010 17:32  36%    +  -

panečku,mám dočtenou Temnou věž,co já budu teď bez Rolanda dělat?furt na to myslím:-(
ale až bude víc korunek tak vyšla knížka o Kingovi ( Stephen King - Mistr strachu ),tak se mooooc těším až ji budu mít doma

reagovat ladyannn 3.1.2010 10:25  37%    +  -

Tak jsem někde za půlkou série Temná věž a už teď se děsím toho dne až to dočtu, vůbec si neumím představit jak bez Rolanda budu žít:-))

reagovat Farinka 11.11.2009 11:39  33%    +  -

ladyannn: ahojky! Já se přiznám, že si Kinga půjčuji v knihovně, sbírám totiž T.Pratchetta a N. Gaimana a pak vše o psech a drobných savcích, papouškách a ono to hrozně leze do peněz...

reagovat ladyannn 11.11.2009 10:41  56%    +  -

Farinka: mně taky,ale měla jssem štěstí,že jsem začla knížkou TO,to mě dostalo a už nepustilo:-)Mám jeho skoro všechny,jedna co mi chybí a moc ji chci je running man-jenže za toho chtějí min 500:-( to si počkám až jestli ho znovu nevydají

reagovat Farinka 9.11.2009 8:43  33%    +  -

ladyannn: ahojky, nene, to jsem nečetla, děkuji za typ, přiznám se, že jsem s Kingen dost na začátku, ale nadchl mě moc!

reagovat ladyannn 9.11.2009 8:22  56%    +  -

Farinka: taky super:-)já četla už skoro vše,snad jen zbytek -Věže a pak už ani nevím co jsem nečetla,skoro už vše:-)A četlas o něm O Psaní?To taky dooporučuju,je to o něm,no super knížka.

reagovat Farinka 5.11.2009 19:48  34%    +  -

ladyannn: jj, taky jsem se od ní nemohla odtrhnout, zvláště druhá půlka.... Ted jsem si donesla Mrtvou zónu, tak jsem zvědavá.

reagovat ladyannn 5.11.2009 13:20  58%    +  -

Farinka: taky se mi moooc líbí,já teď čtu Temnou věž-jsem u čaroděj a sklo a taky supeer

reagovat Farinka 5.11.2009 12:13  33%    +  -

ladyannn: Ahojky, Dumu Key jsem právě dočetla a supeeer!

reagovat ladyannn 4.6.2009 12:48  43%    +  -

Ivetata: zrovna jsem na aukru jednu viděla, teď je na 249

reagovat Ivetata 4.6.2009 12:23  63%    +  -

ladyannn: Díky, tam jsem to nezkoušela, ale na mimibazárku si to hlídám

reagovat ladyannn 4.6.2009 8:50  42%    +  -

jinak jsem včera dočetla Dumu key a bomba,rozhodně doporučuji!!!

reagovat ladyannn 4.6.2009 8:49  42%    +  -

Ivetata: já mám,ale neprodám :-)
ale na netu se dá sehnat:-)zkuste aukro

reagovat Ivetata 3.6.2009 22:28  62%    +  -

Já osobně ho nečtu, ale dcera to přímo miluje.Sháním pro ni TO, neprodáte někdo kdo už máte přečteno?

reagovat ladyannn 3.5.2009 15:59  26%    +  -

Tak mám Dumu Key doma a začínám číst:-))

reagovat ladyannn 2.1.2009 11:15  40%    +  -

Úplně mi uniko,že je poprvé u nás vydaný Ostrov Duma Key - to moc chci:-)))

reagovat ladyannn 16.5.2008 17:57  48%    +  -

Ahoj všichni:-) Taky miluju Kingovy knížky.Já jsem se k němu dostala přes moji první přečetenou knihu TO-naprosto super,potom následovala Nespavost a už to se mnou šlo z kopce-těžká závislost:-)
Mám 34 jeho knih,ale ještě jsem nezkončila:-)Teď si dělám zálusk na Blaze:-)

reagovat 1niki1 8.12.2007 18:09  5%    +  -

Rozmarýna: jasně že dají, dá se to obnjednat z nakladatelství beta http://www.dobrovsky.cz/catalog/catalog.asp?cid=0&csm=&stxt=king&page=1#plist

reagovat helateka 27.2.2007 8:49  5%    +  -

ahoj, jsem taky velkou obdivovatelkou Kinga, první kniha byla Nadaný žák + Tělo, dnes už mám 37 knih, zrovna minulý týden jsem si koupila novou - Puls

reagovat Rozmarýna 7.9.2006 12:42  8%    +  -

Lenulam: Asi nemá cenu kupovat si jen některý díl, protože to asi navazuje, ale dají se někde sehnat všechny díly najednou?

reagovat Rozmarýna 7.9.2006 12:41  8%    +  -

panky: Dík za typ na ty www stránky, jsou dobré

reagovat panky 6.9.2006 23:43  5%    +  -

Ahoj,s Kingem jsem začala před několika lety.Myslím,že první bylo "Svědectví",a to rozhodlo.Přečetla jsem toho hodně a když se podívám na to,co King napsal,tak mi toho ještě hodně zbývá.Právě hltám "Pavučinu snů",taky se postupně prokousávám všemi díly "Temné věže"/teď jsem dočetla "Vlci z Cally"/.A mám tu připraveny"Čtyři roční doby".Typ na dobré stránky stephenking.kbx.cz

reagovat Lenulam 6.9.2006 21:18  5%    +  -

Ahoj,
zrovna se chystám na narozeninový dárek : poslední díl Temné věže.
To ale musím vypnout počítač, tak se mějte a držte Rolandovi a jeho společníkum palce.Lenka

reagovat tornado 5.9.2006 13:03  13%    +  -

čauky taky jsem velký příznivec S. Kinga mám od něj spoustu knih..škoda že jeho zfilmované věci jsou vždy jen slabej odvar ...

reagovat Tinulinka 1.9.2006 15:11  5%    +  -

lijik: Ahoj, já mám od něj knihu "Podpaľačka". Je ve slovenštině, česky by to asi bylo podpalovačka (žhářka se mi na to nehodí - to je záměrné zakládání požárů).
Je strašně napínavá. Je to o tom,že armáda dělala nějaký pokus s psychotronickými schopnostmi. Přemluvila studenty, aby šli do pokusu (pravdu o pokusu jim neřekli). Při pokusu některým píchli nějakou látku a jiným placebo a pak zkoumali, co to s těmi lidmi udělá. Když studenty pustili domů, tak se spolu seznámili kluk a holka z toho pokusu. Vzali se. Od toho pokusu měli zvláštní schopnosti. Ona například se podívala na televizi a pomyslela, že ji chce zapnout a televize se zapnula. Nebo si otevřela lednici a zapomněla ji zavřít, tak se podívala na dveře lednice a pohledem je zavřela. On získal možnost "přitlačit" tzn. přesvědčovat lidi. Např. dal někomu do ruky pětidolarovku a řekl mu, že to je pětistovka a přitom mozkem "přitlačil" a ten člověk viděl, že je to pětistovka. Narodila se jim holčička, která už co by mimino měla schopnost podpalovat. Když se počurala a nebyla hned přebalená, ale musela začít plakat, tak při tom pláči se vzňaly záclony nebo popálila matku. Nakonec její matku iniciátoři pokusu zavraždili, když už byla holčička asi 10 letá a ona se musela s otcem skrývat, aby ji nenašli. Je to kniha, která se čte jedním dechem. Nevím, jestli byla vydána i u nás v Česku.
Pak mám knihu, která se jmenuje Potřebné věci (nebo snad Nezbytné věci - nuda, ani jsem ji nedočetla).

reagovat lijik 1.9.2006 12:04  13%    +  -

Ahojky.Ja miluju Stephena.Jednu dobu jsem snad necetla nic jineho.Knizky co na me zatim nejvic zapusobily:Pavucina snu,Rbitov zviratek...z povidek zminim Rimsu.Doufam,ze nejsem jediny ctenar,co miluje "Kingovske napeti"...

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: O knížkách Stephena Kinga
Diskusi založil(a): ladyannn
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si