CHOU CHOU, BABY BORN ČI ANNABEL

Prosím všechny lidičky, které mají nějaké zkušenosti s panenkami, aby je napsaly. Nevím totiž, jakou panenku mám koupit své malé-velké, má 5 roků a až teď se o ně zajímá (asi proto, že má malou sestřičku).
8.9.2006

Diskusi založil(a) 8.9.2006 kmotřička

reagovat Kveta 9.2.2017 14:25  1%    +  -

Máš prsa🍑

reagovat Kveta 9.2.2017 14:23  1%    +  -

Ale my taky

reagovat Sstajda 20.8.2015 14:32  5%    +  -

já jsem asi mimo, ale o chou chou jsem nikdy neslyšela. Já teď dceři ke čtvrtým narozeninám objednala z 4kids panenku baby annabell, tu co se učí chodit. Měli jich tam teda na výběr hodně - holčičku, kluka, novorozeně, v kočárku nebo na nočníku. Doufám, že se jí bude líbit, protože pořád o ní mluví.

reagovat Barborka Kaislerová 23.10.2011 19:36  1%    +  -

ahoj dnes jsem si koupila chou chou jako živé miminko já mám ještě baby born baby annabell a ještě jednu chou chou myslím že je nejlepší chou chou jako živé miminko..... určitě doporučuji!!!!!!!!!!!!!!

reagovat Bugg 8.8.2011 10:23  5%    +  -

Holky, všechny Vás zdravím, plánuji dceři koupit k 3.narozeninám panenku, ale rozhoduji se mezi baby born nebo baby annabell. Baby born jsem viděla u malé kamarádky, ale moc se mi nelíbí obličej. Víc se mi líbí Baby annabell, ale bojím se toho tělíčka, jak asi vypadá na netu jsem žádnou fotku nenašla. Tělíčko od panenky Chou chou jsem viděla, ale to mi přišlo strašný. Prosím poraďte.Moc děkuji

reagovat Moona 4.1.2011 8:18  1%    +  -

POMOC. Mame doma dve baby born. Prinesl je loni Jezisek. Ouhle jenomze jedne panence se jednoho krasneho dne zavrela ocka a uz se nechteji otevrit, dudlik nedudlik, nefunguje. Nema nekdo podobnou zkusenost. Mala je nestastna, ze panenka nevidi a kupovat novou se nam teda moc nechce. Druha panna funguje bez problemu. Diky predem, budu rada, kdyz se nekdo ozve.

reagovat vitrik 14.5.2009 21:26  53%    +  -

Mirrule: Nejvíc se mi líbí Baby Annabell, protože je taková drobná a obě dcerky mají tuto panenku nejraději. Chou chou má větší hlavičku a Annabellka je taková jemňonká. Funkce sice moc holky nezajímají :-) :-)

reagovat Mirrule 18.1.2009 13:58  5%    +  -

Ahojky. Nám Ježíšek nadělil Annabell. Jelikož jí nemám možnost porovnat s jinou, tak nevím jestli nám funguje jak má.
Když jí zapneme, místo žvatlání se jako by směje s vysokým vypísknutím. To beru jako že se směje, protože tak reaguje i na zpívání. Za hlasem hlavu otáčí, motorek v hlavičce trochu slyšet je, ale to je snad normální.
Co se týče žvatlání, mě to spíš příjde jako povzdech, než že by si pro sebe něco žvatlala...Když jsme si jí nevšímali, abychom zjistili jestli se ještě nerozmluví, tak se po chvilce vypnula.
Jaká je ta vaše Ananabell ?

reagovat karolinka 3.5.2008 11:27  1%    +  -

na já mám teda chou-chou a jsem s ní spokojena asi bych koupila chou-chou

reagovat Peeters 14.12.2007 11:56  30%    +  -

zdravím, koupili jsme jako dárek na vánoce panenku chou chou jako živé miminko. Objednali jsme ji přes net a bohužel nefunguje. Po vložení baterek začala žvatlat a pak se při pokusu uspat ji, kousla a ani ťuk. Nepomohlo ani vyndat baterky a dát znovu. Takže místo pod stromkem bude panenka schovaná a čekat na reklamaci.

reagovat Monika 9.12.2007 13:09  1%    +  -

Ahoj všem my máme TALKING CHOU CHOU,chou chou jako živé miminko i annabelku a baby born.No podle nás je nejlepší annabelka .Baby born jen leží ve vaničce jelikož je koupací tak i po koupání z ní teče zbytek vody tak není možné jí dát hned dceři do postele. A nejvíce použité jsou baby annabel a chou chou TALKING.I když ta mluví nádherně tak je taková nevim.Takže vede annabelka.A pro malé je asi nejlepší.

reagovat cvachova 26.11.2007 17:37  50%    +  -

doporučuji panenku Agátku je jako chou chou, ale mnohem levnější a je moc pěkná.

reagovat Martinka 23.11.2007 10:51  1%    +  -

Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s Baby born,která má magické oči?Zajímalo by mně jestli umí dýchat a když pohybuje nohama a rukama sama jestli jí děti nějak neublíží kdyby zahýbaly rukou místo ní.Teda snad to píšu srozumitelně...A není lepší koupit panenku na baterky?Ty se vymění,ale ona funguje bez baterek,ale něco v sobě přeci mít musí když se hýbe...Udělá mi v tom nějaká maminka jasno?

reagovat nikusa 22.9.2007 16:59  7%    +  -

Jo-sedátko sháníme už rok!

reagovat simulinka 19.9.2007 22:02  5%    +  -

moje dcerka ma chou chou uz dva roky ,ted je ji pet let a zacala si sni hrat,ale je z ni nadsena bereme ji vsude sebou,ma i baby born a tu si bere do vany protoze se da koupat,sou to pekne panenky,ted schanime sedatko na kolo pro chou chou a prilbu poradi nekdo?

reagovat Adéla Šmahelová 1.9.2007 10:50  1%    +  -

Já mám chou chou už čtyři roky,je to jako živé mimino.Líbí se mi ze všech panenek nejvíc a teď ji bude mít i moje sestřenice.Doporučuju chou chou.

reagovat Liba.O. 21.7.2007 8:51  1%    +  -

Ahoj mám 4letou dceru a přemýšlíme jestli koupit chou -chou nebo anabell.Poradíte někdo?Děkuji.

reagovat kacabek 14.9.2006 21:16  5%    +  -

Ahoj my máme Baby born i Chou chou a u BB nám zrůžověli oči tak vypadá jak martánek,můžu vážně doporučit CHCH,dcerka ho miluje už od 1.roku a to ho máme už 5.let a je pořád bezvadné.

reagovat Martia 14.9.2006 11:18  13%    +  -

Máme od lonských vánoc CHou-Chou.Řešila jsem stejný problém s Anabelkou nebo Chou -Chou.Nakonec jsme koupili Anabelku a když jsme ji doma zkoušeli-vůbec nefungovala tak jak měla--ale byla nádherná--plakala slzičky a říhala a zvuky vydávala jako opravdové mimnko.Akorát byl vždy slyšet její motorek v hlavičce.A protože když jsme jim ji vraceli že je špatná už jinou neměli a peníze nám vrátit nechtěli tak jsme vzali Chou-Chou.Je také nádherná--motorek v hlavičce není slyšet a myslím že když náhodou upadne tak je odolnější na rozbití.

reagovat Fakt 13.9.2006 10:11  5%    +  -

My máme CHOU CHOU už 2 roky a pořád stejný baterky, takže je to držák. Miminko je to moc pěkný a holka si s ní opravdu vyhraje.

reagovat walli 12.9.2006 14:05  13%    +  -

Máme Anabel a holka je z ní nadšená, u nich ve třídě vede

reagovat Radulka 11.9.2006 19:07  13%    +  -

My máme panenku Chou chou. Vypadá jako opravdové mimčo,za to Baby born vypadá jak marťan, ta má hrozný obličej. Moje malá neteř se jí dokonce bála.
Podle mě je ta "šušu" nejlepší a pro malé děti ideální

reagovat sk8mamina 11.9.2006 17:31  13%    +  -

I já se rozhoduji,kterou dceři koupím pod stromeček, ve velké diskusi na mimibazaru je většina maminek pro chou chou, tak asi tu.

reagovat lena11 11.9.2006 15:32  13%    +  -

Dělala jsem presentační akci na Anabel, když se doprodala, dali mi Chou Chou. Naopak si myslím, že Anabel má mnohem lepší zvuky. U Chou Chou jsem kolikrát ani nepoznala, co dělá

reagovat makynka 11.9.2006 11:19  6%    +  -

a nemáte někdo zkušenosti s TALKING CHOU CHOU?

reagovat grygy 11.9.2006 10:23  13%    +  -

Taky jsem pro chou chou...sice dcerka si s ní hrála snad jen půl roku a od té doby je na skříni,ale naštětsí mám ještě mladší dcerku,tak snad jí využije.(i když ta raději auta,hokejky,balony)

reagovat Simča 11.9.2006 9:26  1%    +  -

K pátým narozeninám své dcery jsem jí koupila panenku Chou chou, kterou strašně moc chtěla. Vždy, když viděla reklamu v televizi, tak byla úplně hotová.
Sice byla drahá, ale řekla jsem si, že jí udělám radost. Po dvou měsících ležela panenka v koutě a už si jí dcera ani nevšimla.
Takže podle mého je to pitomost, za kterou akorát utrácíme zbytečné peníze. Od té doby jí raději koupím něco, co jí pomůže rozvíjet fantazii.. Třeba Lego...

reagovat Maldová 11.9.2006 8:45  13%    +  -

Ahoj. Máme doma i Chou-chou i Baby born. Ta první je lepší. Už jenom proto, že je látková a je lepší na "smíkání". Taky vydává hezké zvuky a má hezký obličej. Očička se zavírají a otvírají. U Baby born to nehrozí. Nemá ani víčka. Ale zase se dá koupat, protože není hadrová. A taky čůrá ;o) Malá si zatím vyhraje s oběma.

reagovat Yasmin.Hayatt 11.9.2006 6:59  13%    +  -

ahoj, my máme už tři roky chou chou, je to miláček obou mých dcer. Baby born jsem zamítla s tím, že je panenka celkově ošklivá a novou Anabell jsem viděla u příbuzných a oproti chocho je už vývojově dokonalejší, ale hůř ozvučená a tak vydává spíše neidentifikovatelné skřeky. rozhodně opatříme i druhé dceři chou chou, ta je opravdu jako skutečné miminko.
dívám se i mezi ostatníma dětma s čím si hrají a nejvíce holčiček má chou chou a pak baby born.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: CHOU CHOU, BABY BORN ČI ANNABEL
Diskusi založil(a): kmotřička
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika