Reklama:

Jak na jaře zhubnout ?

Jaro je před námi, léto tu bude coby dup a vánoce ( a mnohdy smutná zima) určitě zanechala své stopy. Než se pustíte do hubnutí, zkuste nejdříve zjistit, zda to máte opravdu zapotřebí? Mnoho žen má pocit, že musí hubnout a přitom má štíhlou postavu, jen na některých místech něco "plandá".

V tom případě je lepší než hubnout, začít posilovat. "Plandání" kůže a svalstva není otázkou tuku, ale zpevněného svalstva. Zajděte proto do slušné posilovny a pokud nevíte, jak na to, sežeňte místního trenéra a ten vám poradí. Řekněte mu, že potřebujete zpevnit zadek, břišní svaly, prsa a paže. On už vám určitě poradí.

Posilování má jednu velkou výhodu. Zpevněné svalstvo má oproti tuku a ochablým svalům o mnoho větší spotřebu energie, a to i v klidovém stavu. Když bude vaše tělo plné silných svalů, nejen, že se budete cítit lépe, ale tělo bude spalovat více energie a vy si můžete dopřát i o trochu více jídla.
Při posilování se neděste změn na váze. Svaly jsou o mnoho těžší než tuk, a tak můžete vážit více a přesto být štíhlejší.
Příště si povíme, jak se zbavit uložených zimních tuků.

autor: Michal

Datum vydání: 20.3.2001
zdroj: MS
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

reagovat vymazat NORA 29.4.2017 11:58  5%    +  -

Já četla takový zajímavý článek jednoho známého českého běžce, ale už ho asi nedohledám, abych to sem vložila, a ten v článku uvedl takovou zajímavou, a bojím se, že velice pravdivou věc. As. můžete běhat jako o život, ale pokud nepůjdete razantně dolů s kalorickým příjmem, je vám to houby platné.

reagovat vymazat JanickeZ 23.4.2017 10:59  5%    +  -

Irča: Já jsem hodně zhubla bezlepkovou dietou, na internetu najdeš spousta informací, ale vyloženě to je opravdu o tom jíst pravidelně, menší porce a vyvarovat se lepku. Takže například pečivo, paštiky apod. Tady máš výčet potravin, které vynechat ??https://www.radcevyzivou.cz/bezlepkova-dieta-zbavi-tuku-oblasti-briska-procisti-organismus/

Opravdu doporučuji, je to sice dražší dieta, ale za 3 měsíce jsem zhubla 8kg a v podstatě bez cvičení.

reagovat vymazat Irča 22.4.2017 21:56  1%    +  -

Zdravím, po antikoncepci jsem přibrala skoro 12 kg, snažím se doma hubnout. Cítím se vyloženě jako žok.

reagovat vymazat siraell 25.1.2017 16:20  5%    +  -

Já mám takovou zkušenost. Začala jsem cvičit. Rotoped, lehy=sedy, vibrační plošina asi 3měsíce a to hodinu denně. A co a nic Takže přidáme úpravu jidelníčku. Hledala jsem na netu dietu, kde se můžu pořádně nadlábnout a přitom hubnout.Našla jsem Dukanovu dietu. A co - první týden 4kg dole, další týden 3kg dole. Dnes mám dole 12kg a to mi stačí. Opravdu to funguje. Doporučuji vřele.

reagovat vymazat Kikuška 23.1.2017 14:28  1%    +  -

Já si třeba dávám každý den třetinku piva, je pro zdraví, pivo má spoustu vitamínů a nedávno jsem zkoušela nové pivo. V jedné opavské hospůdce sjem ochutnala desítku Golema a byla jsem fakt překvapená. výborné pivo, pořádně hořké. :) mimo jiné chodím běhat :) to je pro mě to nejlepší

reagovat vymazat Blabla 2.8.2016 19:00  1%    +  -

Ahoj holky,pokud byste měly některá zaručené tipy na zhubnutí bříška nebo toho co přetejká nad kalhotama, tak se o ně určitě podělte :D klidně i pište na mail Bara.knotkova@seznam.cz

reagovat vymazat lucic 15.4.2016 17:08  5%    +  -

Ahoj holky, máte někdo tip nebo radu na to jak ted na jaře začít s hubnutím? je lepší začít detoxem, nějakou dietou nebo třeba krabičky? díky moc :)

reagovat vymazat semínko 8.3.2016 18:21  100%    +  -

daniela1658:

reagovat vymazat daniela1658 1.3.2016 12:00  5%    +  -

Ja mam tady dost dobrou dietu na jaro http://uloz.to/xgWgANJA/krabickova-dieta-4-1-13-2-2016-7z/?partner=10486602

reagovat vymazat tamicek 20.6.2015 22:04  5%    +  -

Holky máte vyzkoušený nějaký jarní detox, který funguje?

reagovat vymazat simonazana 10.4.2015 14:51  5%    +  -

Máte, prosím, tip na nějaké hubnoucí prášky (prosím ne Adipex)Díky

reagovat vymazat simonazana 10.4.2015 14:31  5%    +  -

Je pravda, že pomáhá, když jíte večer? Pořád mi to nejde do hlavy. Přece kalorie jsou kalorie a je jedno, kdy je do toho těla dostanete.

reagovat vymazat gabcapatis 7.2.2015 11:21  5%    +  -

Nejlepší způsob jak hubnout - pozměnit jídlo a k tomu se hýbat... ale je to běh na dlouhou trať, nemůžete chtít během 1 měsíce vypadat jako modelka, to pak vede akorát k zaručenému jojo efektu...chce to čas

reagovat vymazat hbvkbdfvil 23.2.2009 19:59  1%    +  -

dit je to moc drahy zlevneteho ????pls

reagovat vymazat Ilsano 7.8.2007 9:16  5%    +  -

Ahojky všechny zahoďte všechny prášky, krémy, vykašlete se na všechny diety po kterých je zle a cítíte se unaveně a zkuste to tady www.wellness.stb.cz fakt to pomáhá. Jsem moc nadšená je to jediné co mi pomohlo. Brala jsem hormony, přibrala 22kg a nešly dolů ani pod dozorem lékařů. Pročistila jsem se a už téměř všechno zhubla.

reagovat vymazat wonderful 24.7.2007 20:44  5%    +  -

Ja bych mohla pomoct pri zhoubnouti. Kdoby mnel zajem nech sa ozve na e-mail casia@centrum.sk pro blizsi info. Je to za pomoci buňkové vyzivy. Zadne diety anebo neco podobné.Seriozne.

reagovat vymazat Maruna S 21.3.2007 11:35  6%    +  -

Ještě k tomu C.L.A. Půjčila jsem si v knihovně knihu "Žena není muž ani u prostřeného stolu" - vše o výživě pro ženy od RNDr.Petra Fořta, CSc.Cituji:
C.L.A působí cíleně, současně je to všestranně užitečná látka.Působení v procesu redukce tuku je ověřena současným experimentem. Tato zvláštní forma esenciální mastné kyseliny působí dokonce specificky na horní končetiny a břicho.
A ještě mne zaujalo: C.L.A. je účinná jako prostředek prevence nabírání tuku! může velmi dobře posloužit jako o c h r a n n ý prostředek v krátkých obdobích přejídání. (např. různé svátky)

reagovat vymazat volksbank 20.3.2007 16:47  5%    +  -

Jo zhubnout bych taky potřebovala, ale chybí mi vůle. Jakmile vidím něco sladkého tak se neudržím.

reagovat vymazat Allien 11.3.2007 20:44  5%    +  -

Ahojky,potřebovala bych poradit.Chci zhubnout nějaká ta kila,abych v létě a i teď vypadala trochu lépe.Docela se mi zvýrazňují boky což nevím jak zhubnout.Spíš bych potřebovala jen zpevnit bíško a nějaká ta 3-5kila dolů.Vždycky si říkám tak od zítra se v jídle krotím a začnu cvičit,ale vydrž mi to maximálně týden.prosím poraďte.

reagovat vymazat Maruna S 9.3.2007 20:42  5%    +  -

hankka: S C.L.A.mám velmi dobrou zkušenost. Už několikrát jsem držela odtučňovací dietu, ale díky C.L.A.jdou kila rychleji dolů. Samozřejmě bez pohybu,omezení jídla a pevné vůle to nejde.Za dva měsíce jsem zhubla 7 kg. A to jsem skoro nejedla a za 3 týdny jsem nezhubla ani deko! Ale potom, každý den úbytek. C.L.A. jsem zakoupila v lékárně (HEMA C.L.A.500) cena je příznivá, kolem 100 Kč. Mrkni na www.hemax.cz

reagovat vymazat hankka 9.3.2007 16:33  1%    +  -

Má někdo zkušenosti s C. L. A . ?
Díky .

reagovat vymazat lenk 8.3.2007 22:26  5%    +  -

ahoj,nejím po 17 hod. každý večer cvičím a jím tmavé pečivo, tak se hubne nejlépe.

reagovat vymazat Kateřina Holubová 17.2.2007 12:56  1%    +  -

ahoj jmenuji se Katka je mi 26 a mám dvě děti.V prvním těhotenství jsem přibrala 28 kg, pak jsem něco zhublana 85 kg no pak jsem čekala druhé dítě a přibrala 12 hg. No a teď mám 80 kg. Nevím co s tím, diety držet nevydržím, ráda bych se pustila do aerobicu nebo do powerjogy ale nevím jak poradte díky...katerinah25@seznam.cz

reagovat vymazat Radúz 14.2.2007 8:55  5%    +  -

Ahoj zkuste něco ze zaručeně přírodních produktů pro redukci nadváhy na www.prozdravi.cz.

reagovat vymazat Runka8 13.2.2007 12:14  5%    +  -

Ja osobne mam teda nejlepsi zkusenosti s celkovou zmenou stravovani, hubnu uz leta a diky vsem pripravkum a doplnkum, jsem si pekne zpomalila metabolismus a vzdy se vaha vratila zpatky. Pak jsem jednou napsala na www.flora.cz,kde mi fakt dobre poradili, jak zmenit zivotni styl, navic tam maji i e-kalkulacku, ktere je supr - muzu si pak spocitat kolik jsem toho fakt snedla. Vyzkousejte - doporucuji!!

reagovat vymazat Tana 10.2.2007 21:22  1%    +  -

Ahojte, máte nějaké zkuěnost s Formia4

reagovat vymazat Pavina 6.2.2007 11:58  5%    +  -

Ahoj, začala jsem užívat koktejl Wellness 21.1. azatím jsem zhubla 2,5 kg. Máte někdo s tímto koktejlem zkušenost?Každá rada dobrá.

reagovat vymazat pepe13 6.2.2007 8:10  13%    +  -

drahuska: Ahoj a můžu se zeptat proč to prodáváš?

reagovat vymazat drahuska 5.2.2007 14:39  7%    +  -

ahoj holky, nabízím doplněk stravy Formia4, který snižuje příjem potravy a omezuje chuť na sladké, více na http://formia.phorum.cz/ . Jedná se o 60 tablet na 1 měsíc. PC 450Kč, nyní za 250Kč. Pište do vzkazů, díky.

reagovat vymazat terka 26.12.2006 13:45  5%    +  -

zkus si najít nějaký jídelníček pro ženské, začni se nějak hýbat, kup spalovač tuků, vitamíny a minerály, hodně pij a hlavně to dodržuj (beru hydroxycut a kalibrum, balenou vodu bez bublinek, jídlo mám v menších porcích, ale 5x denně a pravidelně a 3x týdně chodím na 1,5 hodiny do fitka popř. zaplavat do bazénu) - za 6 měsíců jsem zhubla asi 11 kilo a postava se mi celkově zpevnila - pokud chceš poradit, tak písni na terezakresalkova@centrum.sk - ráda pomůžuEva Blažejová:

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky