Drbárna o seriálech.

Na které seriály rádi koukáte? Co se vám na kterém libí nebo co vám na nich vadí?

3.10.2006

Diskusi založil(a) 3.10.2006 Blaňulka

 
 
 

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:41  5%    +  -

Specialisté (63)
Nova 21. leden 20:20 › 21:20
Doktor Grulich zkolabuje v nemocnici a není jisté, zda se nešťastnou náhodou předávkoval léky, nebo zda šlo o vražedný úmysl. V podezření se ocitá Grulichova kolegyně doktorka Kořánová, se kterou měl kdysi vztah a kterou pustil k vodě, a vdovec Šnajdr, který Grulicha viní z úmrtí své manželky následkem zanedbané lékařské péče. Podezření Specialistů vzbudí i podivné mezery v životopise Grulichovy manželky. Smrtelnou dávku Grulich pozřel formou čokoládových bonbonů, které patřily právě Grulichové. Navíc se ukáže, že Grulichová už jednou ovdověla, její první manžel zemřel při záhadné autonehodě. Když Specialisté narazí na záhadného Trčku, údajně rodinného přítele a bývalého spolužáka z vysoké školy, a když všichni tři, Grulichová s dcerou i Trčkou zmizí, mění se podezření v jistotu, že prchají před spravedlností. Ale nic není tak, jak vypadá na první pohled, a Specialisty čeká ve vyšetřování ještě další velký obrat.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:40  5%    +  -

Most! (4/8)
ČT 1 28. leden 21:00 › 21:45
Komediální seriál z města Most. Kola vozu městských služeb zavezou Luďka do Chánova. Netuší, že ho tam čeká setkání se synem Tondou. Luděk Tondu zachrání a Luďka zachrání Franta. Kamarád Franta to myslí dobře, ale lež, kterou vymyslel, Luďkovi pořádně zkomplikuje život.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:40  5%    +  -

Most! (3/8)
ČT 1 21. leden 21:05 › 21:50
Komediální seriál z města Most. Luděk zjišťuje, že když je špatně, může být ještě hůř. Nutně potřebuje peníze na zaplacení alimentů, ale jezdit s popeláři, jak mu navrhuje kamarád Franta, se mu nechce. Navíc nesmí do své domovské hospody Severky. Jeho život ztratil směr...

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:39  5%    +  -

Rapl II (4/13)
ČT 1 28. leden 20:00 › 21:00
Željkův bratr Drago je zraněný při přepadení transportu peněz. Navíc gangu někdo jejich lup vyfoukne. Rohan se zaměří na dopadení Željkovy bandy, ale Kuneš spíš hledá komplice uvnitř bezpečnostní agentury. Nezpochybnitelným králem detektivů se však stává Mácha se svojí originální vyšetřovací metodou.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:38  5%    +  -

Rapl II (3/13)
ČT 1 21. leden 20:00 › 21:05
Na smetišti je nalezena mrtvola fotbalisty Šlapka. Hlavní podezřelý ale spáchá sebevraždu, a tak se vyšetřování stáčí jiným směrem. Patolog Knecht je podveden, podplukovníku Rohanovi zase někdo ukradl všechna kola od auta. Na policejní ubytovně stále bují plíseň a Kuneš se po hlavě vrhá do svého druhého zaměstnání. Željko z vězení dál řídí své ilegální aktivity.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:37  5%    +  -

Kapitán Exner (4)
Prima 27. leden 20:15 › 21:55
Po cvičných střelbách zůstane na vojenském tankodromu mrtvý muž. Ale jak se brzo ukáže, s vojenským cvičením má jeho smrt jen málo společného. Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:36  5%    +  -

Kapitán Exner (3)
Prima 20. leden 20:15 › 22:00
Do osobitého světa archeologů přivede pražského detektiva potřeba vyřešit otázku, kdo zavraždil dívku, která hlídala vzácný nález obsahující několik tisíc denárů. Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:35  5%    +  -

Strážmistr Topinka (3/13)
ČT 1 25. leden 20:00 › 20:55
Na můstku přes potok, přesně na hranici dvou policejních rajonů – Tomáše Topinky (R. Mikluš) z Protějova a jeho slovenského kolegy Ľubomíra Ostrého (M. Geišberg) ze sousední Brehové – je nalezena mrtvola ovce. Konkurenční dvojice policistů zjišťuje, že nejde o první případ, a vydává se po stopách masového ovcovraha. K objasnění případu pomůže nakonec konzultace s ne zrovna vstřícným doktorem Martinem Elingerem (M. Donutil), Irenin (G. Marcinková) rázný zásah a postřeh Topinkovy matky Marie (V. Freimanová).

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:32  5%    +  -

Strážmistr Topinka (2/13)
ČT 1 18. leden 20:00 › 20:55
Do Topinkova domu i života se nečekaně vrací jeho matka Marie, které vyhořel penzion, jenž provozovala, a přišla tak nejen o své podnikání, ale i o střechu nad hlavou. Svěří se Tomášovi se svým podezřením, že její penzion někdo podpálil. Topinka započne vyšetřování a volí k tomu řadu nezvyklých metod, kterými chce postupně vypátrat možné podezřelé. Ale pátrání nikam nevede a iniciativy se nakonec ujímá sama Marie, která vymyslí důmyslný plán vedoucí k odhalení skutečných pachatelů. A Topinka se v mezičase sbližuje čím dál víc s místní pošťačkou Lucií.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:32  5%    +  -

Život je ples (3/16)
ČT 1 24. leden 20:00 › 21:00
Kryštof poznává svého dědečka. Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců:Tánina (L. Vlasáková) naděje na lepší práci a oživení staré lásky se zbortí. Nastupuje do domova seniorů jako pečovatelka, zažívá první střety s ředitelkou Tůmovou (V. Cibulková) a poznává i méně příjemné stránky této práce. Její syn Kryštof (A. Mišík) chce poznat svého dědečka (R. Brzobohatý), kterého dosud nikdy neviděl. Narazí ale na Davidovu manželku Zdeňku Požárovou (P. Mourková), která je ostře proti. Kryštof se s dědou Požárem přece jen setká a ti dva snad k sobě najdou cestu. Tramp (J. Krampol) propaguje práva seniorů na intimní život a požaduje na ředitelce Tůmové (V. Cibulková) zavedení nové terapie. Shání podpisy pod petici a upjatá ředitelka běsní. A jako by katastrof nebylo dost, do Tánina života vtrhne její energická a lehce potrhlá matka (I. Janžurová), která chce dceři pomoci a rovnou se k ní nastěhuje...

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:30  5%    +  -

Život je ples (2/16)
ČT 1 17. leden 20:00 › 21:00
Rozárka Malá se postupně sžívá s klienty domova seniorů... Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců: L. Vlasákovou, J. Krampolem, K. Fialovou, T. Hanákem, B. Kohoutovou, P. Lněničkou, V. Cibulkovou, D. Kolářovou, A. Vránovou, J. Štěpánkovou, S. Zindulkou, O. Vlachem, I. Barešem, A. Mišíkem a dalšími. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. Režie P. Slavík Táňa (L. Vlasáková) je nucena řešit základní existenční starosti. V divadle dostala výpověď a okolnosti ji zavedou do domova seniorů, kde vezme záskok za úspěšnou kolegyni z divadla. Ze čtení Saturnina se nakonec stane povídání o trablech života. Celou akci ale naruší Tramp (J. Krampol), který na divadelním kroužku začne předčítat ukázku z erotické literatury, což zapříčiní ostrý střet mezi ním a upjatou ředitelkou Tůmovou (V. Cibulková). Ukazuje se, že v domově seniorů dokáže být pěkně rušno. Lukáš Řípa (P. Lněnička) stále marně shání novou pečovatelku a Táňa začne vážně uvažovat o tom, že by zde začala pracovat. Kryštofovi (A. Mišík) se matčiny plány nelíbí a ujme se iniciativy sám. Požádá o pomoc svého otce, úspěšného podnikatele Davida Požára (T. Hanák), který s nimi nežije. Táňa nakonec souhlasí se společnou večeří, kde jí David učiní lákavou nabídku. Vypadá to, že ani její vztah k Davidovi není zdaleka mrtvý. Zdá se, že by se mohlo začít blýskat na lepší časy...

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:28  5%    +  -

Černí baroni (3/11)
ČT 1 23. leden 21:15 › 22:09
V roce, kdy si připomínáme 10 let od úmrtí českého spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka (10. 8. 1932 – 26. 10. 2009), se na televizní obrazovku vrací seriál, jenž vznikl z příběhů jeho populárních knih (Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky, Říkali mu Terazky, Pět sekyr poručíka Hamáčka, Lásky černého barona, Terazky na Hrad, Černý baron od Botiče, Kam kráčíš, Kefalíne?), podle scénáře M. Bezoušky. Věrohodnou dobovou atmosféru 50. let 20. století vtiskl seriálu renomovaný režisér Juraj Herz (od jehož narození uplyne letos 85 let), který ve spolupráci s kameramanem Jiřím Macháněm umocnil Švandrlíkův humorný nadhled nad neradostným totalitním režimem v tehdejší československé armádě. Major Haluška (A. Hryc, jenž letos oslaví významné životní jubileum, gratulujeme) a jeho důstojníci dostanou za úkol propustit z pracovních oddílů nepřátelské živly, které rozvracejí morálku branců. Důstojníci se rozhodnou, že než třídní nepřátele propustí do civilu, pořádně je přezkouší z politických znalostí. Na tyto prověrky nečekaně přijíždí sovětský poradce - vysoký důstojník KGB... Vojín Ciml (P. Liška) spěchá na rande za dcerou jistého důstojníka. Generál Mandel (P. Nárožný) zuřivě spílá majoru Haluškovi, neboť v hospodě prý došlo k závažné události..

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:27  5%    +  -

Černí baroni (2/11)
ČT 1 16. leden 21:15 › 22:09
V roce, kdy si připomínáme 10 let od úmrtí českého spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka (10. 8. 1932 – 26. 10. 2009), se na televizní obrazovku vrací seriál, jenž vznikl z příběhů jeho populárních knih (Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky, Říkali mu Terazky, Pět sekyr poručíka Hamáčka, Lásky černého barona, Terazky na Hrad, Černý baron od Botiče, Kam kráčíš, Kefalíne?), podle scénáře M. Bezoušky. Věrohodnou dobovou atmosféru 50. let 20. století vtiskl seriálu renomovaný režisér Juraj Herz (od jehož narození uplyne letos 4. září 85 let), který ve spolupráci s kameramanem Jiřím Macháněm umocnil Švandrlíkův humorný nadhled nad neradostným totalitním režimem v tehdejší československé armádě. K útvaru přichází nový náčelník kontrarozvědky nadporučík Moucha (P. Nečas), který chce udělat u pétépáků kariéru, aby se dostal k zahraniční rozvědce. Moucha oznámí majoru Haluškovi řečenému Terazky (A. Hryc, jenž letos oslaví významné životní jubileum, gratulujeme), že zahájí pohovory s vojáky, provede prověrky a odhalí diverzanty a špiony. Poručík Hamáček (B. Polívka) se svěřuje Haluškovi se svými osobními problémy.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:27  5%    +  -

Modrý kód (148)
Prima 28. leden 20:15 › 21:30
Při ošetřování pacienta s akutním zánětem slinivky to mezi Petrou a Prokopem zase začíná jiskřit. Vali dostane anonymní dopis obviňující Denisku z krádeže, dozvídá se tak, že sousedé v domě jsou plni předsudků. Žák stojí při ní a Vali si vědomuje si, že bez něj by to s holkama měly těžší. Tým Saši, Prokopa a Matyho se vrací z finále doktorské soutěže. A Vali pátrá po příčině bolesti břicha u malé pacientky. To, co objeví u ní v žaludku, všechny překvapí.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:26  5%    +  -

Modrý kód (147)
Prima 23. leden 20:15 › 21:35
Prokopovi není dobře, na další kolo soutěže se necítí a má pocit, že zklame. Eva potřebuje odejít z práce kvůli problémům s domem po jejím otci, Libuška se nabídne, že za ni práci vezme, ale využije situace ve svůj prospěch. Saša si přeje, aby je Mery místo služby nechala s Matym a Prokopem nacvičovat na soutěž. Maty a Prokop si ale myslí, že je to zbytečné. A Maty přijímá pacientku se slepákem, ze kterého se vyvine daleko vážnější zdravotní problém.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:26  5%    +  -

Modrý kód (146)
Prima 21. leden 20:15 › 21:30
Adam zjišťuje, že David je pro Mery ještě stále citlivé téma, musí si příště dávat pozor. Někdo prozradil, že Prokop pracuje na klinice v Ústí, Prokop podezírá Petru. Libuška přesvědčila Evu, aby se v její prospěch vzdala kurzu pro zdravotní sestry, Maty se ale Evy zastává. Žák je rozhodnutý, že chce odejít ze společné domácnosti s Vali. A sedmnáctiletý pacient utrpěl vážnou nehodu na motorce, Adam s Rasputinem na sále zjišťují, že mu nedokážou zachránit slezinu.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:26  5%    +  -

Modrý kód (145)
Prima 16. leden 20:15 › 21:35
Po dlouhé době to vypadá, že Adam je zpátky ve formě, po vyřešení kauzy se soudcem Votavou je plný energie. Prokop tají, že pracuje na soukromé plastické klinice, ale je prozrazen, když se matka jedné pacientky prořekne Petře. S přípravou na vstupní test na sesterský kurz Evě pomáhá Libuška, kamarádky si přece musí pomáhat. Prokop přijel pozdě na další kolo soutěže, Maty se Sašou jsou na něj naštvaní. A Rasputin s Adamem po operaci mozku objevují u pacienta ještě Tourettův syndrom.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:24  5%    +  -

Policajti z centra (3)
Prima 29. leden 21:35 › 22:50
Když Franta oznámil Vlčkovi, že by se hledaný Hanák mohl ukrývat v hale staré továrny, jedou spolu tuto informaci prověřit. Hanáka opravdu najdou, ale ten se nehodlá vzdát a Franta je Hanákem zastřelen. Hanák uteče a jeho nalezení je prioritou pro celé oddělení vražd. Oddělení navíc stále řeší vraždu Ireny Altmanové, kde jsou tři podezřelí, šéf modelingové agentury Ben, Irenin manžel Altman a Hanák, který zřejmě dodával Ireně drogy. Po Frantově pohřbu mluví Tom Vlček s Frantovo ženou Zuzkou a zjišťuje, že mu Franta lhal ohledně splácení hypotéky. Franta Vlčkovi tvrdil, že mu, s financováním bydlení, pomáhají Zuzaniny rodiče, ale Zuzka o žádné finanční pomoci od rodičů neví. Tom je sice zaražený, ale nic neřeší a netuší, že se o Frantu celou dobu zajímá jiné policejní oddělení, pro které pracuje i nová kolegyně Majerová. V novinách se hodně píše o hospodyni Altmanů, o paní Frankové, s tím, že si novináři upravili fakta a v článcích tvrdí, že paní Franková viděla vraha Ireny Altmanové.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:16  5%    +  -

Policajti z centra (2)
Prima 22. leden 21:35 › 22:45
riminalista Tom Vlček se svým kolegou Frantou stále tajně pracují na případu Herberta Švece, který utekl na Kajmanské ostrov při zatýkání. Vlček nechce nechat případ jen tak bez vyřešení, i když jejich oddělení bylo z vyšetřování vyloučeno. Šéf oddělení vražd, major Ježek, si pozve Vlčka s Frantou do kanceláře, neboť byl informován, že oba na útěku Švece stále pracují a důrazně jim připomíná, že mají na Švece zapomenout. Podnikatel Zbyněk Altman se má dostavit kvůli Švecovi k výslechu, jelikož se Švecem obchodoval, ale výslech musí být odložen, protože je Altman odvezen do nemocnice s podezřením na infarkt. Altmanova žena Irena, by se ráda s manželem rozvedla, ale ten rozvod odmítá, i když si Irena, která je modelkou dělá, co chce. Večer je Irena zastřelena, vše nasvědčuje tomu, že Irena vyrušila lupiče a na případu budou pracovat všichni policisté z oddělení vražd, včetně nové kolegyně, vyšetřovatelky Majerové. Kriminalisté zjistili, že Irena Altmanová měla dost odpůrců, se svým manželem už dlouho nejlepší přátelé nebyli a šéf modelingové agentury, Ben, měl s Irenou nějaký spor kvůli financím. Telefonní záznamy zavedou vyšetřovatele do autoopravny, kterou vlastní bývalý kriminálník a zaměstnává dalšího kriminálníka Hanáka…

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:16  5%    +  -

Policajti z centra (1)
Prima Dnes 21:35 › 22:50
Kriminalista Tom Vlček začíná den hádkou s manželkou Marikou, které už došla trpělivost. Hlavně kvůli Tomovým záletům se Marika rozhodla ukončit jejich soužití a vyhodila Toma z bytu. Tom Vlček jede z domova rovnou k případu, neboť se na jedné ubytovně poprali dva Ukrajinci, přičemž došlo k pobodání jednoho a zastřelení druhého. Vlček jede za pobodaným Ukrajincem,Vasilijem do nemocnice, aby zjistil původ zbraně, ale ten tvrdí, že ji našel zastřelený Voloďa. Balistika prokázala, že zbraň byla použita už při jiných vraždách, na Slovensku a Vlčkův kolega Kosek požádá slovenské kolegy o informace. Navíc byly na zbrani troje otisky prstů a jedny patří mezinárodně hledanému, nájemnému vrahovi, Glebovi. Když uvidí Vlček fotografii Gleba, tak si vzpomene, že Gleba viděl před ubytovnou a vyhlásí po něm pátrání s tím, že pražská kriminálka předá informace i slovenským kolegům. Tom náhodou zjistil, že jeden z jeho kolegů, vyšetřovatel Carlos, se schází s jeho ženou Marikou a Tom se s Carlosem popere. Další den ráno zahlédne Tom Vlček hledaného Gleba v kavárně nákupního centra a po krátké honičce jej zatkne. Sotva začne Vlček Gleba vyslýchat, přijde Glebův právník, který žádá okamžité propuštění svého klienta, ale k propuštění nedojde. Krminalisté mají proti Glebovi dostatek důkazů a navíc soud rozhodne o vydání Gleba na Slovensko, kde spáchal horší zločiny. Vlčkův nadřízený Ježek se rozhodne zúčastnit převozu Gleba na Slovensko, a jelikož s Vlčkem očekávají komplikace vyšlou nejprve z vazební věznice falešné auto a pak sami jedou jinou trasou. Gleb je předán slovenským kolegům, ale Vlček s Ježkem se nemohou zdržet, protože se stal v Praze průšvih při zatýkání podnikatele Švece..

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:15  5%    +  -

Krejzovi (37)
Prima 29. leden 20:15 › 21:35
Flanderková dovede k Báře známou kartářku a ta Báře předpoví, že bude čekat miminko. Bára tomu nejdříve nevěří, když se ale začnou objevovat různá podivná znamení, znejistí nejen Bára ale i Ondra. Přítrž tomu musí udělat až Luky. Nechá si od kartářky vyložit karty a ta je najednou vedle jak ta jedle… Vedení banky Anně pořádně zkomplikuje život. Ředitel po Anně chce, aby propustila jednu ze svých kolegyň. Pro Annu to ale nejsou jen kolegyně, ale taky nejlepší kamarádky. Anně s rozhodováním pomáhá i pragmatický Podzimek, ale nic to není platné. Anna se prostě nedokáže rozhodnout. Ponese za to následky ona sama? V rádiu se před bulvárními novináři ukrývá Michalův kamarád. Je to slavný hokejista působící v NHL. Teď přijel z ničeho nic do Čech a jen pár zasvěcených ví, co se ve skutečnosti stalo. Novináři obléhají Krejzovic vilu a Michal s Dankou se hokejistu snaží tajně propašovat na Michalovu chatu. Sabina má s hokejistou úplně jiné plány… Výstavní pes jménem Pilát Eduard Stephan Johann di Monaco, má problém. Sežral svému páníčkovi švýcarské hodinky. Majitel ho ale odmítá operovat. Kdyby pes měl jizvu, ztratil by totiž svoji výstavní hodnotu. Petr musí respektovat přání majitele a hledat jiné způsoby, jak hodinky ze psa dostat ven. Povede se? Nebo nakonec někdo skončí s jizvou na čele?

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:15  5%    +  -

Krejzovi (36)
Prima 24. leden 20:15 › 21:35

Danka se utápí v depresích z rozchodu s Markem. Z postele ji dostane až zpráva, že do rádia dorazil exekutor a chce zabavovat veškeré vybavení. Danka okamžitě začne jednat a vyhlásí okupační stávku. Všichni se semknou a ke stávce se přidají. Teď jenom zjistit, kde se stala chyba. Michal o žádném důvodu k exekuci neví… Celá rodina se chystá na víkend pryč. Anna se těší že bude mít dům pro sebe a stráví tam víkend s Podzimkem. Když se to ostatní dozví, rozhodnou se změnit plány a romantický víkend Anně překazit. Plán je jasný. Zastat se Petra a Podzimka vypudit. Z Podzimka se ale k překvapení všech vyklube zábavný společník… Krejzu už rozčiluje, že celá rodina pořád něco hledá v mobilu nebo tabletu. Vyhlásí soutěž o to, kdo bez elektroniky vydrží nejdéle. Nikomu se ale do soutěže nechce, tak Krejza navrhne, že kdo soutěž vyhraje, tomu koupí cokoli, co si bude přát. To už rodinu k soutěživosti vyburcuje. Jak se ale ukáže, není to tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ze Zoo utekl klokan Ali. Krampera a místní myslivecké sdružení se zapojí do jeho odchytu. Pro Kramperu se Zdeničkou to ale znamená nečekané potíže. Krampera se totiž rozhodne, vyfotit si s klokanem selfíčko…

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:14  5%    +  -

Krejzovi (35)
Prima 22. leden 20:15 › 21:35
Helena má narozeniny a rodina řeší její dárek. Anna už to ale celé vymyslela. Pošlou ji profesionální rodinnou fotografii. Všichni budou oblečeni v bílém a budou se usmívat. Anna zná jednoho výborného portrétního fotografa. Ostatní na to kývnou, a to spustí sérii naprostých katastrof. Už jenom najít společný čas… a přijede i Cinda? Flanderková přihlásila Scarlet a Viky do klavírní soutěže. Má to ale jeden háček. Viky totiž už nejméně rok necvičila. Flanderková tedy Viky aktivně domluví i profesorku klavíru. Viky ale hodiny s profesorkou nebaví a Márty se nabídne, že bude Viky učit on. Bára má obavy, aby to neskončilo trapasem. Moc dobře si totiž vzpomíná, jak kdysi dopadla na kytarové soutěži ona… Pája nabude dojmu, že Danka potřebuje „převozníka“. To má být kluk, který jí pomůže dostat se ze vztahu s Markem. Danka o ničem takovém ale nechce ani slyšet. Pája s Martinou ji ale přesto tajně domluví s jedním Martininým známým rande. Danka si sním nečekaně padne do oka. Během druhého rande se jí ale ozve Marek a chce se sejít. Co jí asi může chtít? Malíř si ke slepicím pořídil ještě víc než sto indických běžců. Teď ale části z nich díky vlhké podestýlce natekly klouby. Malíř to sám nezvládá, tak mu musí znovu pomáhat Slepičák. Když je Slepičák v ordinaci, potká se tam s Dagmar, která potřebuje akutní pomoc. V bytě ji prosakují stupačky. Slepičák nabídne pomoc i ji…

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:14  5%    +  -

Krejzovi (34)
Prima 17. leden 20:15 › 21:35
Aneta má ve škole soutěž o nejlepší návrh závěrečné maturitní řeči. Moc ji záleží na tom, aby tam byli i oba rodiče. Anna i Petr na to ovšem zapomenou. Aneta je pořádně naštvaná. Tu soutěž vyhrála a oni tam nebyli. Petr ji nabídne, aby jim za to udělila trest a Anna s tím souhlasí. Aneta se nenechá dvakrát pobízet. Petr s Annou dostanou domácí vězení… Babička se pohádala s Růženkou a má pocit, že ji Pája zanedbává. Pája to chce napravit, ale babička už o to nemá zájem. Tvrdí Pájovi, že má mladého milence. Pája i Danka se to snaží prověřit a skutečně tomu vše nasvědčuje. Je to mladý vychovatel v pečovatelském domě. Pája je přesvědčený, že je to jen zlatokop. Babička se ale asi opravdu zamilovala… Báru osloví mladý podnikatel Filip Divíšek, aby mu udělala design na novou řadu pánské kosmetiky. Bára si s Filipem rozumí a Ondra začne žárlit. Projevy jeho žárlivosti jsou ale poněkud trapné a místo, aby Báře dokazoval, jaký je chlapák, spíše se před ní ponižuje. Filip je s Bářinou prací moc spokojený a nabídne jí podíl ve firmě, na oplátku ale chce, aby s ním odletěla na měsíc na obchodní jednání s Čínskými partnery… Manželé Nečasovi řeší nečekaný problém. Jejich milovaný pes se z ničeho nic začal chovat agresivně. Zašlo to tak daleko, že jim pokousal dceru, kterou vždycky miloval. Petr si nejdříve neví rady a navrhuje psího psychologa. Následně ale najde jiné vysvětlení a dobrá zpráva to pro majitelé není. Nic ale ještě není ztraceno, jen to bude něco stát…

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:13  5%    +  -

Krejzovi (33)
Prima Dnes 20:15 › 21:35
Čumpelík má nový vynález - voňavý mobil. Ten jeho mu totiž spadl do rumu, a to Čumpelíkoví voní náramně. Krejzovi to připadá jen jako další nesmysl. Márty se toho nápadu ale chytí a s kamarádem chemikem začnou vyvíjet voňavé obaly na telefony. Nápad zaujme i Annu, která se do vývoje rozhodne investovat naspořené peníze… Bára s Ondrou se vracejí ovínění od Bářiných klientu. Když procházejí okolo Lukyho školy, Bára neodolá a na fotografii ředitelky přimaluje kravské rohy a zvonec. Druhý den je z toho ve škole pozdvižení a ředitelka za trest zruší plánovaný výlet do astronomického centra. Luky je z toho zoufalý a Bára s Ondrou se rozhodnou, že se musí ředitelce přiznat… Danka sežene nového klienta a zároveň sponzora pořadu Písničky na přání. Klient je štědrý, ale má jednu podmínku. Moderátora si vybere sám. Danka i Michal souhlasí. Pochopili to tak, že klient si bude vybírat moderátora z jejich týmu. Druhý den je ale čeká překvapení. Klient jim jako moderátora přivede svého synovce. Bývalého osobnostního kouče Mirko Dobeše… Petrovi se Zdeničkou zůstane v péči tlustá třínoha kočka, jejíž majitelka náhle zemřela. Zdenička se marně pokouší sehnat jí nového majitele. Některým klientkám dokonce slibuje, že když si ji vezmou, domluví jim rande s Petrem. Už to vypadá, že Petr bude muset kočku utratit, když se jí ujme někdo, od koho by to nikdo nečekal.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:13  5%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (866)
Nova 24. leden 20:20 › 21:35
Ordinace v růžové zahradě 2 (866)
Leoš Mára se stal zastupujícím primářem a těší se, že si začne vyřizovat účty se všemi nepřáteli. První na ráně je Marika, Mára hledá záminku, aby ji mohl vyhodit. Jedinou nadějí pro oddělení zůstává primář Sekora, který je ale stále v kómatu. Květa s Vilíkem marně shánějí peníze, aby zaplatili půjčku a vyhnuli se tak exekuci. Heluš si hraje na psycholožku a snaží se odloudit Jarmiliny klienty. Dokonce se vloupe do její ordinace.

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:12  5%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (865)
Nova 22. leden 20:20 › 21:35
Pátrání po ztracené Haničce Suché pokračuje. Zoufalá Zdena obviňuje ze ztráty dcery Davida, který byl v práci, místo aby vyzvedl Haničku ze školky. Tragická událost trápí také Elišku a Bělu, které měly v době zmizení Haničku hlídat. Stres působí i na Eduarda Valšíka, který zapomíná na pracovní povinnosti, čehož by rád využil ve svůj prospěch Mára. Květa nezvládá splácet dluh u lichvářů a ti se jí přijdou připomenout, hrozí jí exekucí..

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:11  5%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (864)
Nova 17. leden 20:20 › 21:30
Policie dál hledá Haničku. Se Suchými se vypraví k chatě blízko Kamenice, kterou si nedávno pronajal Andrej Martynčák. Na zahradě chaty objeví místo, kde nedávno někdo kopal. Zdena se hroutí, zdá se, že našli hrob Haničky… Bibi dělá všechno proto, aby otěhotněla. Nedochází jí, jak velmi tím otravuje Marka, který její touhu po dítěti nesdílí. Mázla čeká veliké překvapení. Z Ameriky se vrátila jeho dcera Naďa!

reagovat Blaňulka 15.1.2019 18:11  5%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (863)
Nova Dnes 20:20 › 21:35
Suší jsou v šoku. Hanička se beze stopy ztratila. Pátrá po ní policie i dobrovolníci z nemocnice. Všichni doufají, že se dítě jen někam zaběhlo, ale tato naděje postupně slábne. Je pravděpodobné, že Haničku někdo unesl… Mára operuje s Marikou ledvinu Honzy Sekory. Marika musí spolknout hořkou pilulku, měla by Márovi za pomoc při složité operaci přede všemi poděkovat. Karel Rytíř cestou z hor narazí na krásnou stopařku, doufá, že by se s ní mohl potkat znovu

reagovat Awanti 2.1.2019 19:04  100%    +  -

Blaňulka: Ahojky v novém roce,koukám,že se máme na co těšitmoc

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Drbárna o seriálech.
Diskusi založil(a): Blaňulka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Film a televize -> Seriály
Přečtěte si