Drbárna o seriálech.

Na které seriály rádi koukáte? Co se vám na kterém libí nebo co vám na nich vadí?

3.10.2006

Diskusi založil(a) 3.10.2006 Blaňulka

 
 
 

reagovat Awanti 11.7.2018 19:14  100%    +  -

Blaňulka:

reagovat uznevimco 10.7.2018 16:57  5%    +  -

Blaňulka:

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:50  5%    +  -

Polda (3)
Prima 17. červenec 20:20 › 21:30
Zdravotní sestru Benetkovou někdo uškrtil. Michal s Andrejem postupně zjišťují, že mladá sestřička se zvlášť zajímala o pacienty, kteří se stali obětí domácího násilí. Často její chování způsobilo, že pachatele takového násilí vyšetřovala policie a někdy dokonce skončil za mřížemi. Zdá se, že spravedlivá zdravotní sestra musela mít spoustu nepřátel. Najdou Michal s Andrejem vraha mezi násilníky, které Benetková poslala k zaslouženému trestu? A nebo někde úplně jinde? Udělá Michal dojem na doktorku Táňu Hoškovou, která se mu čím dál víc líbí? A nebo romantická večeře s manželkou Eliškou něco změní na jejich dosavadním vztahu?

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:49  5%    +  -

Polda (2)
Prima 10. červenec 20:20 › 21:30
Hra na vojáky s paintballovými zbraněmi má zaměstnance velkých korporací ochránit před vyhořením a zároveň otestovat, jak se chovají v krizových situacích. Jenže jeden z bankéřů je při takové hře nalezen mrtvý. Ukazuje se, že každý ze zúčastněných má nějaké tajemství, které by znamenalo okamžitý konec jeho kariéry. A mrtvý muž na každého něco věděl. Poručík Michal Bříza si o bankéřích nemyslí nic pěkného už proto, že vynalezli internet banking, se kterým stale zápasí. Ale musí vyšetřit vraždu. Je za smrtí bankéře někdo z jeho kolegů nebo zavede Michala s parťákem Andrejem stopa úplně jinam? A dokáže Michal přesvědčit doktorku Hoškovou, že má na to, aby zůstal u policie přesto, že se k ní zatím chová naprosto nesnesitelně?

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:42  5%    +  -

Kriminálka Anděl II (13)
Nova 19. červenec 20:20 › 21:35
Loupežná vražda starých manželů je další ze série sofistikovaných loupeží, jichž se podle dostupných důkazů účastnil i policista. Takové případy smí vyšetřovat jen Inspekce Policie České republiky. Proto musí detektivové přibrat do týmu důstojnici poněkud nevlídných způsobů, která se navíc při pátrání pečlivě rozhlíží, kterého z detektivů by odlovila do svého týmu. Český kriminální seriál z prostředí Prahy.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:42  5%    +  -

Kriminálka Anděl II (12)
Nova 18. červenec 20:20 › 21:35
Mrtvá žena utopená v malém jezírku zámeckého parku na okraji Prahy je dcerou muže, který se vrátil z Anglie spravovat rodinný majetek. Pachatel téměř jistě pochází z okruhu jejích milenců a obchodních partnerů pohybujících se okolo jezdecké stáje. Policisté ale narážejí na uzavřenost prostředí a velmi konzervativní představy, co lze a nelze prozradit o životě mladé dámy z aristokratické rodiny.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:41  5%    +  -

Kriminálka Anděl II (11)
Nova 17. červenec 20:20 › 21:35
Dívka, kterou někdo utloukl nedaleko benzinové pumpy u dálnice, přijela do Prahy odkudsi z turecké Riviery. Byla její smrt náhoda, nebo souvisí s latentní agresivitou Čechů, kteří jsou nevraživí vůči většině cizinců z východu? Detektivové odkrývají pravidla, která platí ve světě řidičů kamionů.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:41  5%    +  -

Kriminálka Anděl II (10)
Nova 16. červenec 20:20 › 21:35
Když noční hlídka volá detektivy k vraždě zastavárníka, kterého zabili kvůli pár starožitným kouskům, zdá se, že je to případ, který se dá vyřešit za pár hodin. Stačí obejít známé firmy v okolí. Stopy ale naznačují, že pozadí zločinu je mnohem komplikovanější a že proti policistům stojí mocnější protivník, než je pouliční zlodějíček, vykrádající bazary.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:39  5%    +  -

Kriminálka Anděl II (9)
Nova 12. červenec 20:20 › 21:35
Mikrosvět vesnice na okraji Prahy, kde se srážejí povahy starousedlíků a nových obyvatel z luxusní čtvrti. Konflikt vrcholí vraždou starostky v noci po hasičské zábavě. Je to následek obyčejné opilecké rvačky, nebo tu jde o pozemky a velké peníze? Jenže tahle vražda není první ani poslední a vztahy, závisti a vášně, které musí detektivové vzít v úvahu, sahají do minulosti.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:37  5%    +  -

Kriminálka Anděl II (8)
Nova 11. červenec 20:20 › 21:35
Dívka, kterou kriminalisté nalezli utopenou nedaleko smíchovské náplavky, před třemi dny porodila. Spáchala v těžké životní situaci sebevraždu, nebo se někdo chtěl zbavit jí i dítěte? Pátrání brzy odhalí několik lidí, kteří se okolo mrtvé v poslední době pohybovali, ale vypátrat, kdo je vrah, kdo jen pasivní svědek zločinu a kdo je podezříván neprávem, nebude vůbec jednoduché.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:37  5%    +  -

Kriminálka Anděl II (7)
Nova 10. červenec 20:20 › 21:35
Motiv vraždy v zámecké kapli, kde zkouší soubor provozující starou hudbu, je na první pohled jasný. Krádež uměleckých památek. Jen je během vyšetřování stále méně jasné, jestli uškrcený šéf kurzu byl opravdu jen obětí, nebo naopak součástí sítě obchodníků s uměním. A je třeba hledat pachatele jen mezi účastníky kurzu, nebo přišel vrah tu noc zvenčí?

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:36  5%    +  -

V. I. P. vraždy (3)
Prima 19. červenec 20:20 › 21:50
I na dalším případu vraždy musí detektiv Beran snášet přítomnost zvídavé a všetečné spisovatelky Klaudie. Při pátrání po příčině kuriózní smrti známého módního fotografa Burketa odhalují překvapivou totožnost a tajemnou minulost oběti. Pod pozlátkem bohémského života promiskuitního umělce se skrývají dluhy a zástupy odmítnutých milenek, podvedených žen a žárlivých mužů. Z fádního podezření na loupežné přepadení luxusní prostitutkou či mstu se postupně vyklube zamotaný případ. Motiv vraždy souvisí s dávno zapomenutými událostmi a stopy vedou hluboko do minulosti k nevyřešenému zločinu a všem, kteří měli pádný důvod se zhýralého fotografa zbavit. Čím víc se toho Beran s Klaudií dozvídají o tajemné osobě fotografa Burketa, tím méně je jasné, kdo je vlastně v celém případu obětí a kdo hlavním zločincem.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:33  5%    +  -

V. I. P. vraždy (2)
Prima 12. červenec 20:20 › 21:50
K vyšetřování vraždy majitele prominentní realitní kanceláře Richtra se k Beranovi připojuje energická spisovatelka Klaudie Wolfová, která si na případech sbírá materiál pro psaní dalšího románu. Stopy nesourodou dvojici vedou k několik let starému spisu, kdy za záhadných okolností zmizela Richtrova manželka, Marika Břízová, bývalá slavná dětská herečka. Odhaluje se i složité soukromí zavražděného, který měl krátce před svatbou s krásnou modelkou. Klaudie vidí řešení v minulosti, zatímco Berana zajímá přítomnost, a hlavně bývalý přítel Richtrovy snoubenky, agresivní fotbalová hvězda Vencl, vyděračské anonymy, výhrůžky od nespokojených klientů realitky, a především nejlepší kamarád zavražděného – Ing. Polák. Dopadne Beran spolu s Klaudií pachatele, který paradoxně netouží po ničem jiném než po spravedlnosti, a obstojí společně na svém prvním případu?

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:32  5%    +  -

V. I. P. vraždy (1)
Prima 9. červenec 22:35 › 23:50
Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:32  5%    +  -

Kriminálka Anděl II (6)
Nova 9. červenec 20:20 › 21:35
Mrtvola šestnáctileté dívky nalezená mezi hroby na hřbitově na okraji Prahy vypadala tak klidně, spořádaně a vyrovnaně, jako by zpěvačka zdejšího farního sboru smrt přijala dobrovolně. Ale na jejím těle chybí část oblečení, kdosi ji uškrtil. Pár metrů od ní v nepoužívané márnici zůstaly stopy po černém vosku a zvířecí krvi. Šlo o černou mši s lidskou obětí, nebo je třeba hledat vraha jinde než mezi satanisty?

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:31  5%    +  -

Kriminálka Staré Město II (5/6)
ČT 1 16.červenec 20:00 › 20:55
Na televizní obrazovku se vrací úspěšný kriminální seriál se Zuzanou Fialovou a Sašou Rašilovem v rolích vyšetřovatelů Krauzová–Stránský, Milanem Lasicou jako podpl. Barónem či Miroslavem Donutilem jako soudcem Březinou. Hlavní hrdinka Zuzana (Z. Fialová) společně s kolegou Stránským (S. Rašilov) cestují do Prahy, kam je zavede stopa z posledního únosu dvou dívek. Policistům se při vyšetřování potvrdí podezření na propojení zločinu a nejvyšších složek české kriminálky. Soudce Březina (M. Donutil) vezme svérázným způsobem zákon do svých rukou a pokusí se dostat k informaci, kam zmizely unesené dívky, včetně jeho pohřešované dcery. Podivná hra policejních důstojníků stěžuje pátrání a komplikuje dvojici vyšetřovatelů situaci. Někdo v pozadí jim ale pomáhá a díky tomu se podaří jedním zátahem rozkrýt velkou část organizace. Včetně toho, kam a za jakým účelem byly dívky přepravovány.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:30  5%    +  -

Kriminálka Staré Město II (4/6)
ČT 1 9. červenec 20:00 › 21:00
Vyšetřování případu se stále více zamotává. Důkazy, které se podaří kriminalistům získat, svědčí o tom, že události spojené s případem nejsou omezeny pouze na ČR a Slovensko. Zločin se posouvá do dalšího evropského státu. Zuzaně ztěžují její nadřízení pátrání a to ji vede k domněnce, že někdo vysoce postavený zločince kryje. Jednotlivé obrazy a scény seriálu Kriminálka Staré Město natáčeli filmaři na téměř 80 místech v ČR a SR.

reagovat Blaňulka 8.7.2018 16:28  5%    +  -

Čertova nevěsta
Nova 8.červenec. 20:20 › 22:15
Král Bořivoj a královna Alžběta žijí krásným životem. Poddaní je mají rádi. Jejich štěstí však kalí jediná věc - nemají potomky. Král si z toho nedělá těžkou hlavu, ale královna se trápí a pro potomka by se upsala i peklu. A protože čert nikdy nespí, čeká ji i jejího manžela půlnoční dostaveníčko v Čertově mlýně, kde dostanou prazvláštní nabídku. V první chvíli ji odmítnou. Ale za pár měsíců se královně narodí princezna Štěpánka. Roste jako z vody a nejlíp je jí se Štěpánem, synem královniny komorné. Krátce před osmnáctými narozeninami se Štěpánka dozví o paktu, který kdysi její matka přece jen s čerty uzavřela. Podmínky jsou prosté a nesmírně kruté. Za to, že dostala od pekla život, stane se nevěstou jeho vládce. Král se na poslední chvíli pokusí dceru zachránit, uspořádá ples, na kterém si má Štěpánka z přítomných princů vybrat manžela dřív, než skončí ve spárech Lucifera. Ten však lest prohlédne a strašlivě se pomstí. Štěpánka, proměněná v černý přízrak, čeká na záchranu. Jediný, kdo je pro ni ochoten riskovat, je kamarád z dětství Štěpán. Dokáže láska porazit pekelné síly? Mladíka čeká strastiplná pouť, na jejímž konci čeká buď Štěpánka, nebo smrt.

reagovat Blaňulka 30.6.2018 11:43  5%    +  -

Awanti:

reagovat Awanti 30.6.2018 11:32  100%    +  -

Blaňulka: No už podle ukázek mě to připadá nějaký ujetý

reagovat Blaňulka 28.6.2018 19:38  5%    +  -

Awanti: To si myslím, že to bude něco jako Helena. A je to každý den, takže pochybuji, že to bude stát za to.

reagovat uznevimco 28.6.2018 15:27  5%    +  -

Blaňulka:

reagovat Awanti 28.6.2018 11:26  100%    +  -

Blaňulka: Ahojky,moc děkuji za info,docela mě překvapilo,že opakují tolik seriálů,jsem ráda,že máme na co koukat,já mám ráda kriminálku Anděl ale na Jetelín se dívat nebudu

reagovat Blaňulka 26.6.2018 16:56  5%    +  -

Kriminálka Staré Město II (4/6)
ČT 1 9. červenec 20:00 › 21:00
Vyšetřování případu se stále více zamotává. Důkazy, které se podaří kriminalistům získat, svědčí o tom, že události spojené s případem nejsou omezeny pouze na ČR a Slovensko. Zločin se posouvá do dalšího evropského státu. Zuzaně ztěžují její nadřízení pátrání a to ji vede k domněnce, že někdo vysoce postavený zločince kryje. Jednotlivé obrazy a scény seriálu Kriminálka Staré Město natáčeli filmaři na téměř 80 místech v ČR a SR.

reagovat Blaňulka 26.6.2018 16:55  5%    +  -

Tajemství staré bambitky
ČT 1 6. červenec 20:10 › 21:35
Na televizní obrazovky se vrací výpravná pohádka podle scénáře E. Gogely a v režii I. Macharáčka, která sklidila velký úspěch u televizních diváků i na několika festivalech. Vedle populárního Tomáše Kluse v roli královského synka Jakuba se můžete těšit i na řadu dalších známých herců: O. Vetchého, M. Vladyku, J. Lábuse, V. Cibulkovou, P. Štěpánka, J. Čenského, T. Kostkovou a další. Původní hudba Lumíra Hrmy "vyzbrojila" pohádku několika skvělými písničkami. V jednom malém království mají panovníka, kterého máloco udrží doma. Král Vilém s královnou Olivií jsou stále na cestách a s velkorysostí sobě vlastní přenechávají vládu nad říší královské radě, ve které hlavní slovo mají rádcové Ferenc a Lorenc. Jejich hlavním zájmem je vypisovat čím dál častěji nové daně, jejichž prostřednictvím získávají stále větší příjmy do vlastní kapsy. Práva obyčejných lidí chrání jen loupežník Karaba, který přepadá výběrčí daní a nespravedlivě vybrané peníze zase vrací původním majitelům. Když se mu narodí dcera Anička, uloží své loupežnické "nádobíčko" včetně staré bambitky hluboko na dno velké truhly a vrátí se ke svému původnímu hrnčířskému řemeslu. Ve stejnou dobu se královským manželům narodí syn Jakub. Obě děti se později, na prahu dospělosti setkají a ke slovu se znovu dostane loupežníkova bambitka, která napravuje zlodějinu královských rádců..

reagovat Blaňulka 26.6.2018 16:54  5%    +  -

Plán hry
Nova 6. červenec 20:20 › 22:30
Hvězda a mediální miláček Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu. Je králem každého večírku v Bostonu a všichni touží ho mít v reklamě. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Proto jím pohrdá a užívá si v náručí krásných žen, ale vždy jen na jednu noc. Jednoho dne se za dveřmi jeho luxusního bytu objeví malá holčička Peyton a řekne mu, že je jeho dcera. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy. Peyton mu řekne, že se o ni musí jeden měsíc postarat, protože maminka odjela na humanitární misi do Afriky. Jeho nenadálé otcovství má pozitivní vliv na jeho popularitu. Ženy obdivují jeho smysl pro rodinu a mezi týmovými hráči získá ještě větší respekt, než kdy měl. Život se sedmiletou dcerkou ale teprve začíná.

reagovat Blaňulka 26.6.2018 16:52  5%    +  -

Koukám, že 3 + 1 z Jetelína je každý den. Tak nevím jestli to sem mám dávat o čem to je????

reagovat Blaňulka 26.6.2018 16:51  5%    +  -

3 + 1 z Jetelína (6)
Prima 6. červenec 20:05 › 20:20
Mareček napíše esej o „typickém obyvateli Jetelína“. Jako předobraz mu poslouží táta Bob. Další příběh z cyklu bláznivých mikrokomedií o sousedech ze vsi Jetelín.

reagovat Blaňulka 26.6.2018 16:50  5%    +  -

3 + 1 z Jetelína (5)
Prima 5. červenec 20:05 › 20:20
Róza potřebuje přivýdělek, aby mohla splácet hypotéku na dům. Požádá kamarády Boba, Jindru a Mišáka, jestli by pro ni neměli brigádu. Další příběh z cyklu bláznivých mikrokomedií o sousedech ze vsi Jetelín.

reagovat Blaňulka 26.6.2018 16:50  5%    +  -

3 + 1 z Jetelína (4)
Prima 4. červenec 20:05 › 20:20
Čtyřicátníka Jindru trápí, že žije pod diktátem své matky. Okamžik nečekané svobody přijde, když matka odjede na třídní sraz a nechá Jindru přes noc samotného doma. Další příběh z cyklu bláznivých mikrokomedií o sousedech ze vsi Jetelín.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Drbárna o seriálech.
Diskusi založil(a): Blaňulka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Film a televize -> Seriály
Přečtěte si