Drbárna o seriálech.

Na které seriály rádi koukáte? Co se vám na kterém libí nebo co vám na nich vadí?

3.10.2006

Diskusi založil(a) 3.10.2006 Blaňulka

 
 
 

reagovat uznevimco 19.3.2019 21:23  100%    +  -

Blaňulka: :

reagovat Awanti 17.3.2019 18:07  100%    +  -

Blaňulka:

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:45  5%    +  -

Policajti z centra (11)
Prima 26. březen 21:35 › 22:50
Ananas. Krimiseriál ČR/SR (2012). Detektivové vyšetřují vykradení ateliéru, které vypadá jako běžné vloupání. Když vyjde najevo, že malíř, jemuž patří, má velké dluhy, je potřeba prověřit i jiné možnosti. (56 min)

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:43  5%    +  -

Specialisté (72)
Nova 25. březen 20:20 › 21:15
Vedoucí krizového centra požádá Čermáka o pomoc. Do centra volal už několikrát muž, který se představil jako Vilém a tvrdí, že má v úmyslu někoho zabít. Čermák s Vilémem mluví. Nejdříve to vypadá, že Vilém pouze vyhrožuje, ale záhy se ukáže, že je situace vážnější, než to vypadalo na začátku. Čermák povolává na pomoc Zuzanu a Lukáše a začíná boj s časem. Vilém je odhodlaný se mstít.

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:42  5%    +  -

Zkáza Dejvického divadla (4/6)
ČT 1 25. březen 21:05 › 21:35
Japonský výrobce luxusního nádobí Hideiyaki Yashida nepřijel do Dejvického divadla s prázdnou. Pro všechny herce Dejvického divadla přivezl luxusní nádobí, za které mu ani nestihli poděkovat. Herci Trojan a Myšička přemýšlejí o tom, že by nádobí, kterého jim Japonci zanechali celou dodávku, mohli zpeněžit. Navrhují bývalému uměleckému šéfovi Miroslavu Krobotovi, který chodí před divadlo na lavičku krmit ptáky, aby napsal a zrežíroval komponovaný pořad s tematikou hrnců, které by po představení mohli prodávat divákům. Krobot k překvapení všech souhlasí a začne chystat hru Divotvorné hrnce. Premiéra se má odehrát v Hodoníně, co nejdále z dohledu pražských divadelních kritiků. Cena jedné sady hrnců je určena na příjemných 57 tisíc, takže když se budou herci snažit, může být divadlo zachráněno. Sál hodonínského divadla se zaplňuje a publikum, podle očekávání, tvoří především důchodci. Každý příchozí dostává u vchodu skleničku sektu. Sál je pečlivě zamknut, aby nikdo nemohl odejít, aby po představení mohli herci divákům, za pomoci praktik tzv. šmejdů, nabízet předražené hrnce. Opustit sál se nepodaří ani prarodičům Václava Neužila, budou nuceni si předražené nádobí koupit i oni nebo se Vaškovi podaří je zachránit? Celkově se dá zájezd do Hodonína zhodnotit jako finančně velmi úspěšná akce. V tom se ale ve foyer hodonínského kulturního domu nečekaně objeví redaktorka Květoňová z Českého rozhlasu s mikrofonem v ruce a nadšeně míří za zaskočeným Myšičkou. Jaká bude dohra Myšičkova smělého plánu s hrnci se v tuto chvíli ještě neví.

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:41  5%    +  -

Rapl II (12/13)
ČT 1 25. březen 20:00 › 21:05
Željkova banda na útěku po sobě zanechává jenom spoušť a dopadení zatím uniká. A nejedna káď s kapry skrývá smrtelné nebezpečí, o čemž se přesvědčí i právník Zima. Sváteční období je čas vyhrocených emocí a v případě Lupínka to platí dvojnásob, když se octne mezi mlýnskými kameny. Rohanovy problémy s alkoholem už definitivně vygradují do maxima. V tomto předposledním dílu se i Kuneš dočká neobvyklého vánočního překvapení. A nakonec se pojede na výlet.

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:40  5%    +  -

Černé vdovy (7)
Prima 31. březen 20:15 › 21:30
Mirek s Billy najdou peníze u Aštangy a vypadá to, že jim nic nebrání konečně zmizet. Renata prchá před závazkem s Erikem, zjišťuje, že by jí znovunalezený Mirek v jejím životě přece jenom chyběl. Johana tahá Filipa z deprese po rozchodu s Veronikou a zamotá se do vlastní lži, když Olinovi ukradne důležitý důkaz.

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:39  5%    +  -

Černé vdovy (6)
Prima 24. březen 20:15 › 21:30
Když Johana zjistí, že Veronika spala s Filipem, zuří. Renata se holkám omlouvá, že lhala o Mirkovi, ale odmítá ho znovu zabít. Olin je přesvědčený, že majitele firmy dala zabít Anna Karolína, Písařík mu vyhrožuje vyhazovem.

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:37  5%    +  -

Strážmistr Topinka (12/13)
ČT 1 29. březen 20:00 › 20:55
V protějovském kostele se ztratil jeden z barokních obrazů s vyobrazením Křížové cesty. Krádež vyšetřuje nadporučík Vébr (M. Taclík) z ostravské kriminálky a Topinka (R. Mikluš), jenž mu asistuje, začne s výslechy místních spoluobčanů. Vébr zatím zpovídá lékárnici Kunešovou (M. Steinmasslová), která večer před krádeží hrála s farářem v kostele vědomostní kvíz. Odcizený obraz se záhy najde v zastavárně. Policisté tam dokonce naleznou téměř polovinu obrazů z křížové cesty, které zde údajně donáší nějaká žena. Při srovnání maleb se ale zjistí, že v kostele visí už jen jejich nepříliš povedené kopie. Farář při výslechu tvrdí, že o ničem nevěděl. Lucie (J. Boková) Tomášovi poradí, aby ohledně padělaných kopií kontaktoval svého bratra Reného. Ten mu vytipuje možného podezřelého falzifikátora – výtvarníka Kabáta. Topinka s bratrem malíře navštíví a vidí, že zrovna maluje další z obrazů z cyklu křížová cesta. Ten se ale brání, že to dělá na zakázku. Topinka musí tedy vypátrat skutečné objednatele. Nakonec přece jen přijde na jednu stopu a dostane také nabídku do Ostravy na kriminálku. Jak na to ale bude reagovat Lucie?

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:36  5%    +  -

Strážmistr Topinka (11/13)
ČT 1 22. březen 20:00 › 20:55
Při příležitosti chystané výstavy o Protějově se zjistí, že v místní knihovně byla odcizena památná medaile Františka Josefa I. Podezřelá je v prvé řadě nová knihovnice Klára Volná (E. Maximová), která se vrátila teprve nedávno z vězení a střídá do důchodu odcházející knihovnici Zdenu. Případu se opět ujímá se zápalem sobě vlastním Tomáš Topinka (R. Mikluš). Výslechy všech, kteří byli v inkriminovanou dobu v knihovně, ale nepřinášejí žádný pokrok v pátrání. Ukáže se, že okruh podezřelých může být díky hojně navštěvovanému čtenářskému kroužku, který vede v knihovně právě Klára, daleko větší. Ten navštěvují převážně muži, kterým Klára imponuje. I přesto ale mnozí Protějované považují Kláru stále za potenciální zlodějku. Zjistí se rovněž, že Kláře kdosi posílá i výhružné dopisy. Topinka si myslí, že jejich autora vypátrá podle identifikace písma. Ke všemu se ještě v penzionu Tomášovy matky Marie (V. Freimanová) objeví podivná dáma, která už na pohled svým jednáním vzbuzuje podezření a Tomáš zjistí, že se ho dokonce pokouší sledovat.

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:35  5%    +  -

Krejzovi (54)
Prima 28. březen 20:15 › 21:35
Cinda najde u Krejzy starou rodinnou fotku, na které jsou vzácně pohromadě všechny čtyři sestry. Krejzovi s Helenou se blíží výročí svatby a Cinda se rozhodne udělat pro ně stejnou fotku po více než dvaceti letech. Původní fotka je ale nafocená na zahradě tety Dáši, která už ale dům prodala. Nový majitel nechce o tom, že by vpustil cizí lidi na svou zahradu, ani slyšet… Policie chce Annu veřejně vyznamenat za pomoc s dopadením lupiče. Anna si ale připadá trapně a nechce to přijmout. Vyšetřující policista má zároveň problémy se svým šarpejem a Anna mu doporučí Petra. Petr policistu poprosí o malou protislužbu. Na slavnostním ocenění jsou všichni šokování a Anna ví komu za to vděčí... V rádiu se objevuje Pájův bratranec Šimon. Hrozí mu vyloučení ze školy a potřebuje si dodělat povinnou praxi. Pája je z toho nešťastný. Bratranec nic netuší o Pájově orientaci a Pája před ním musí hrát drsného chlapáka. Moc mu to ale nejde. Pája by se nejraději Šimona zbavil, ale jen ho přihraje do náručí Sabině...

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:34  5%    +  -

Krejzovi (53)
Prima 26. březen 20:15 › 21:35
Anna, s pomoci Mártyho připravila důkazy o tom, že Podzimek je ve skutečnosti bankovní lupič. Jde za Lhotským, ale ten je přesvědčený o tom, že se jen s Podzimkem pohádali a Anna se mu chce mstít. Přivolaní kriminalisté jsou ale jiného názoru a žádají Annu o další spolupráci. Z Anny je rázem tajný Agent. Podaří se jí překazit Podzimkovy plány? Ondrovi se znovu ozve Bystrý. Potřebuje, aby Ondra s Bárou připravili jeden starý dům na prodej. Samozřejmě to nechce zadarmo. Ondra nabídku přijme, ale záhy zjistí, že Bára je zavalena prací a nemá na to čas. Ondra si na pomoc zavolá Čumpelíka. Čumpelík se ale jako pomocník neosvědčí a Ondra je záhy na vše sám… Danka je zase nesvá. Ivan je skvělý chlap, ale v posteli jim to neklape. Svěří se s tím Pájovi a ten má spoustu nápadů, jak jejich sexuální život vylepšit. Pája se snaží promluvit i s Ivanem, ale Danka to naštěstí včas utne. Večer musí Danka zůstat v rádiu přesčas a pomoct Michalovi s papírováním před uzávěrkou. Se svým problémem se svěří i jemu... Cindu navštíví její kamarád a profesor z univerzity Radvan. Radvan Cindě nabídne, aby na univerzitě začala vyučovat. Cinda ho ale odmítá. Za chvíli jí mají sundat sádru a ona se těší, že znovu vyrazí na cesty. Už vybírá nový foodtrack. V nemocnici se ale dozví, že noha nesrůstá, tak jak by měla. Na cestu si bude muset ještě pár měsíců počkat…

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:32  5%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (884)
Nova 28. březen 20:20 › 21:40
Mára vyhrožuje Květě. Buď najde zloděje mobilu, nebo dostane výpověď sama. Kromě Květy je z krádeže podezřelá také sestra Tien. Marek se trápí rozchodem s Bibi a svá traumata si kompenzuje účastí v brutálních ilegálních zápasech. Kvůli nim zanedbává práci. Žárlivý Adam chce potopit Sekoru a přizná Márovi, že mu lhal. Mára toho s radostí využije, aby se Sekory konečně zbavil, chystá pro něj výpověď..

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:31  5%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (883)
Nova 26. březen 20:20 › 21:35
Pacientce v nemocnici se ztratí drahý mobil. Podezření padne na Květu, o které se ví, že má dluhy a shání peníze. Heluš se stane obětí léčitelských praktik guru Šímy. Vypije jeho lektvar s bělidlem a desinfekcí. Stav Sekorova kamaráda Jirky se zhoršuje. Mára obviní Adama a Sekoru, že něco zkazili při operaci. Sekora se ve stresu z kamarádovy nemoci i Márova teroru znovu sbližuje s Marikou. Marika, která Honzu stále miluje, doufá, že by se k sobě mohli vrátit?

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:29  5%    +  -

Život je ples (11/16)
ČT 1 28. březen 20:00 › 21:00
Nečekaná setkání a přátelství. Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců: D. Kolářovou, M. Etzlerem, O. Vlachem, I. Janžurovou, S. Zindulkou, B. Kohoutovou, L. Vlasákovou, P. Lněničkou, A. Vránovou, J. Krampolem, A. Mišíkem, T. Martinkovou, J. Zenáhlíkovou, L. Zahradnickou, M. Rumlem, A. Linhartovou a dalšími. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. Režie P. Slavík Rozárka (D. Kolářová) se nemůže dočkat návštěvy své vnučky, a proto se za ní vydá sama. Namísto setkání ji však čeká nepříjemné překvapení – její zeť dům prodal a odstěhoval se neznámo kam. Rozárka se ocitá v hluboké depresi a náhodné setkání s mladíkem, který možná zná její vnučku, ji zavede na večírek ve squattu. Nad ránem na mostě potká dalšího ztroskotance, syna Lízy Lupáčové, Hynka Nebeského (M. Etzler) a spřátelí se s ním. Během noci plné zvratů konečně sama nachází nadhled nad svou situací a vrací se do domova. Tam se jí dostane nečekaně milého přivítání od Trampa (J. Krampol). Mrzouta Bareše (O. Vlach) poznáme z trochu jiné stránky. Na procházce najde v popelnici odhozené štěně, jehož osud mu připomíná jeho vlastní. Také on si připadá opuštěný a sám. Bareš se rozhodne štěně si ponechat, ale v domově je držení domácích zvířat zakázáno. Lukáše Řípu (P. Lněnička) čekají další komplikace, tentokrát v osobním životě. Linda (B. Kohoutová) utrží další šrám na duši, když vedoucí kapely pod tlakem své žárlivé dívky přes noc změní názor a Lindu jako novou zpěvačku odmítne. Linda svůj světabol léčí alkoholem a přibere k tomu ještě Kryštofa (Adam Mišík).

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:28  5%    +  -

Život je ples (10/16)
ČT 1 21. březen 20:00 › 21:00
Intriky a pomluvy, ale i jedno nečekané sblížení. Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců: M. Etzlerem, L. Trojanem, A. Vránovou, B. Kohoutovou, S. Zindulkou, D. Kolářovou, L. Vlasákovou, P. Lněničkou, I. Janžurovou, R. Brzobohatým, V. Cibulkovou, J. Štěpánkovou, O. Vlachem, J. Krampolem, M. Hádkem, A. Mišíkem, J. Zenáhlíkovou, L. Zahradnickou, P. Vaňkem, T. Martinkovou, M. Novotným, L. Šteflovou a dalšími. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. Režie P. Slavík Lukáš Řípa (P. Lněnička) by rád kandidoval na funkci ředitele, a tak se snaží vyvrátit obvinění, která se na jeho hlavu snesla kvůli anonymnímu udání. Zdá se, že se stal obětí podvodu, důkazy ale svědčí proti němu a v konkurzu by mu zlomily vaz. Lukáš se rozhodne odstoupit, nakonec však získá nečekaného spojence. Rašková (A. Vránová) chce najít důkazy, že autorem anonymu o poměrech v domově je Bareš (O. Vlach). Vloupá se kolegovi do soukromí, ale výsledkem je nakonec překvapivé odhalení. Ben (M. Novotný) má na rozdíl od Táni (L. Vlasáková) pochopení pro Josefíniny (I. Janžurová) trampoty s mobilem. Linda (B. Kohoutová) se moc touží stát rockovou zpěvačkou. Vymyslí lest, která jí pomůže uniknout z práce a zúčastnit se konkurzu do kapely. Zadělá si ale na další malér. Nebeský (M. Etzler) se snaží vyrovnat se skutečností, že si již s matkou nebudou moci odpustit. Vyhledá proto Bořka (L. Trojan), jediného člověka, který nakonec dokáže pochopit, proč spolu syn s matkou po dlouhých 30 let nepromluvili. Eda (S. Zindulka) se dozví o rozvodu syna, který má i pro něj nepříjemné důsledky..

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:26  5%    +  -

Černí baroni (11/11)
ČT 1 27. březen 21:20 › 22:14
Dnes se rozloučíme s televizním seriálem, který se vrátil na obrazovky právě letos, kdy si připomínáme 10 let od úmrtí českého spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka (10. 8. 1932 – 26. 10. 2009). Seriál vznikl podle příběhů jeho populárních knih (Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky, Říkali mu Terazky, Pět sekyr poručíka Hamáčka, Lásky černého barona, Terazky na Hrad, Černý baron od Botiče, Kam kráčíš, Kefalíne?), podle scénáře M. Bezoušky. Věrohodnou dobovou atmosféru 50. let 20. století vtiskl seriálu renomovaný režisér Juraj Herz (od jehož narození uplyne letos 85 let), který ve spolupráci s kameramanem Jiřím Macháněm umocnil Švandrlíkův humorný nadhled nad neradostným totalitním režimem v tehdejší československé armádě. Kapitán Ořech (V. Jandák) se dozví od kamaráda z ministerstva, že ministr národní obrany generál Čepička (B. Klepl) vykoná inspekční návštěvu na Zelené Hoře. Nejen důstojníci jsou z blížící se inspekce vyděšeni, ale i jejich nadřízený major Haluška. V seriálu ho ztvárnil Andrej Hryc, který letos oslaví 70. narozeniny.

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:25  5%    +  -

Modrý kód (165)
Prima 27. březen 20:15 › 21:35
Dvakrát měř, jednou řež. Seriál ČR (2019). Černý má radost, že mu skutečně díky Adamově pomoci vrátí řidičský průkaz, ale Mery je přesvědčená, že by její otec řídit neměl. Rasputin s Adamem pracují na anonymním zveřejnění výzkumu. (55 min)

reagovat Blaňulka 17.3.2019 17:25  5%    +  -

Modrý kód (164)
Prima 25. březen 20:15 › 21:30
Černý přišel o řidičský průkaz a žádá Adama, aby mu ho pomohl získat zpátky. Vali a Žák spolu vycházejí dobře, Vlčková si ale stále myslí, že Žák si Vali nezaslouží. Rasputin je v koncích a radí se s Adamem. Slíbil Lazarevovi něco, co nechce splnit. Prokop znovu nabízí Petře pozici vrchní sestry na nové klinice. A Rasputin se Sašou se pokusí zachránit pacientovu nohu, kterou ohrožuje nekróza.

reagovat uznevimco 10.3.2019 22:05  100%    +  -

Blaňulka:

reagovat Awanti 9.3.2019 16:15  100%    +  -

Blaňulka:

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:53  5%    +  -

Černí baroni (10/11)
ČT 1 20. březen 21:15 › 22:09
V roce, kdy si připomínáme 10 let od úmrtí českého spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka (10. 8. 1932 – 26. 10. 2009), se na televizní obrazovku vrací seriál, jenž vznikl z příběhů jeho populárních knih (Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky, Říkali mu Terazky, Pět sekyr poručíka Hamáčka, Lásky černého barona, Terazky na Hrad, Černý baron od Botiče, Kam kráčíš, Kefalíne?), podle scénáře M. Bezoušky. Věrohodnou dobovou atmosféru 50. let 20. století vtiskl seriálu renomovaný režisér Juraj Herz (od jehož narození uplyne letos 85 let), který ve spolupráci s kameramanem Jiřím Macháněm umocnil Švandrlíkův humorný nadhled nad neradostným totalitním režimem v tehdejší československé armádě. Hlavním motivem desátého dílu je armádní soutěž tvořivosti mládeže ve všech kategoriích, jejíž místní kolo má být zakončeno slavnostním veřejným vystoupením. To se však neobejde bez problémů..

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:52  5%    +  -

Černí baroni (9/11)
ČT 1 13. březen 21:15 › 22:09
V roce, kdy si připomínáme 10 let od úmrtí českého spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka (10. 8. 1932 – 26. 10. 2009), se na televizní obrazovku vrací seriál, jenž vznikl z příběhů jeho populárních knih (Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky, Říkali mu Terazky, Pět sekyr poručíka Hamáčka, Lásky černého barona, Terazky na Hrad, Černý baron od Botiče, Kam kráčíš, Kefalíne?), podle scénáře M. Bezoušky. Věrohodnou dobovou atmosféru 50. let 20. století vtiskl seriálu renomovaný režisér Juraj Herz (od jehož narození uplyne letos 85 let), který ve spolupráci s kameramanem Jiřím Macháněm umocnil Švandrlíkův humorný nadhled nad neradostným totalitním režimem v tehdejší československé armádě. Zabijačka bývá na vesnici příjemnou záležitostí, ale u pomocného technického praporu našich "černých baronů" probíhala taková akce samozřejmě poněkud netradičně. Poručík Hamáček (B. Polívka) má velké osobní problémy a vojínu Kefalínovi (R. Holub) hrozí vězení..

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:52  5%    +  -

Policajti z centra (10)
Prima 19. březen 21:35 › 22:50
Ježkovo oddělení vražd, je požádáno o spolupráci na odhalení převaděčů uprchlíků. Ze Slovenska už přišli základní informace a slovenský detektiv Vlado Husár je na cestě do Prahy. Po příjezdu předá Vlado kolegům další informace ohledně šéfa organizace Vladimíra Krasina a jeho spolupracovníka, německého občana Ašrafa. Slovenští kolegové už nasbírali dost informací, včetně toho, že jsou uprchlíci převáženi do Německa kamionovou dopravou a někde v Praze je další skupina, která má být naložena k transportu do Německa. Carlos zjistil od informátora, že v Počernicích je byt, kdy by mohli být uprchlíci čekající na transport, kam se vydá s kolegou Frankiem. Uprchlíky najdou a podaří se jim i zatknout muže, který právě šel do bytu s nákupem. Detektivové mají jistotu, že pátrají správným směrem a navíc byla v noci sražena Číňanka bez dokladů, na okraji Prahy, opět v Počernicích. Tom Vlček s Majerovou jdou do nemocnice za Číňankou, aby ji vyslechli, ale dívka nechce vypovídat. Po tom, co se dívka v noci pokusí o útěk z nemocnice, zavolá lékař Vlčkovi, který ještě v noci přijede i s tlumočníkem. Čínská dívka konečně promluví, řek ne o zastřelení svého bratra a o místě z kterého utíkala, než ji srazilo auto. Vlček se snaží dovolat Janě Majerové, ale ta mobil nezvedá a tak se Vlček hned ráno vydává sám na vrakoviště, které popsala dívka. Vlček vleze do cisterny, kde najde zastřeleného čínského mladíka, ale hned na to je v cisterně zavřen jedním z převaděčů a šéf bandy Krasin nařídí, naplnit cisternu vodou. Oddělení vražd už se po Vlčkovi shání a přijedou na vrakoviště taky. Pozatýkají převaděče, kromě Krasina, Vlčka najdou v cisterně, ale musí jej oživovat, což se podaří a Vlček je v pořádku…

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:51  5%    +  -

Policajti z centra (9)
Prima 12. březen 21:35 › 22:50
Vlček neřekl na oddělení, že Majerová patří k tajným službám a přemluví ji, aby přišla normálně do práce na oddělení vražd. Šéf oddělení Ježek měl brzy ráno schůzku, kde se dozvěděl, kdo Majerová je a chce po ní vrátit odznak s tím, že Vlčkovi důrazně připomíná, aby zapomněl na Švecův případ. I když je Majerová z oddělení vyhozená, Vlček ji stále bare jako svého parťáka a zavolá jí, když najde u Zuzany kazetu s nahrávkou, která dokazuje, že Švece nechala utéci policie za asistence tajných služeb. Majerová si všimne před domem u Zuzany svých bývalých nadřízených a jde do domu zadním vchodem, při čemž v bytě odstraní odposlech. Když z domu vyjde Vlček, agenti jej zbijí, ale kazetu u něj nenajdou. Z domu vyjde Majerová, která zachrání Vlčka tím, že předá agentům kazetu, ale agenti netuší, že je na kazetě nahrávka z dovolené. Druhý den přinese Vlček, doprovázen Majerovou, tu pravou kazetu Ježkovi, který je z toho, co vidí rozladěný, ale dál trvá na tom, aby se Vlček přestal Švecem zaobírat. Vlček s Majerovou odejdou z oddělení a Vlčkovi zavolá tajný agent, který je ochoten vyměnit kazetu za Švece...

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:50  5%    +  -

Modrý kód (163)
Prima 20. březen 20:15 › 21:35
Adam se přátelí s panem Černým, Mery to nenese dobře. Maty se rozhoduje, jestli poletí za Lucií do Kanady, zdá se, že za současné situace by bylo důležitější, aby zůstal v Rubavě. Rasputin a Bojan vymyslí na Lazareva léčku, chtějí získat více času na promyšlení dalších kroků. Prokop oznamuje Filipovi, že už našel vrchní sestru pro jejich kliniku. A Adam s Vlčkovou zachraňují mladíka, který přepadl obchod a na urgent ho přivezli se střelnou ranou v hrudníku.

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:50  5%    +  -

Modrý kód (162)
Prima 18. březen 20:15 › 21:30
Změna plánu. Seriál ČR (2019). Maty je připravený k odjezdu za Lucií do Kanady. Vali zapomněla na narozeniny Denisky, Žák to ale zachrání.

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:49  5%    +  -

Modrý kód (161)
Prima 13. březen 20:15 › 21:35
Černý má být propuštěný z nemocnice, těší se, co všechno podnikne, až bude na „svobodě”. Šárka se ho snaží mírnit a odmítá jeho odvážné nápady. Lazarev naléhá na Rasputina, aby mu dal odpověď na jeho návrh. Maty je rozhozený, protože Lucie odjela do Kanady a nedaří se mu s ní spojit. Svěřuje se Prokopovi, že má Lucie plnou hlavu. A Rasputin zachraňuje těhotnou pacientku po autonehodě, u které není vůbec jisté, jestli se ještě probere k vědomí.

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:49  5%    +  -

Modrý kód (160)
Prima 11. březen 20:15 › 21:30
Mám zůstat, anebo mám jít? Seriál ČR (2019). Lucie se chystá k odletu do Kanady. Rasputin zjišťuje, že Lazareva v odborných kruzích nikdo nezná. Saša se připravuje na další zkoušku k atestaci.

reagovat Blaňulka 7.3.2019 19:48  5%    +  -

Specialisté (70)
Nova 11. březen 20:20 › 21:20
Věra Sedlářová dostane otrávený dopis v reklamní zásilce s parfémem. Specialisté se nejdříve obávají, zda se nejedná o akci nějakého šílence, který otrávené dopisy rozesílá náhodným občanům, pak se však potvrdí, že cílem útoku byla pouze Sedlářová. Podezření padne na alkoholika Peška, nespokojeného a problematického zaměstnance manželů Sedlářových, kteří provozují kurýrní službu. Věra s ním měla den před útokem konflikt a sám Pešek je od té doby taktéž nezvěstný. Podezřelý je také Věřin nevlastní syn Karel, devatenáctiletý budižkničemu, kterého Sedlář jako chlapce opustil právě kvůli Věře. Motivem by mohla být jednak pomsta, a také to, že Věra zjistila, že Karel svého otce hrubě obelhává..

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Drbárna o seriálech.
Diskusi založil(a): Blaňulka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Film a televize -> Seriály
Přečtěte si