DĚTI, DĚTI, DĚTIČKY....

vše, co patří k dětičkám, vítejte u nás...

hlídání dětí na doporučení již spokojených maminek - liberecko -

Internetový server s informacemi a odkazy na místa kam zajít s dětmi v Libereckém kraji. Informujeme o místech, která jsou dětem přívětivá - nekuřácké restaurace, dětské kluby, koutky, atrakce a pod.

Měli jsme tu profesionální chat s chůvou v akci, ale jaké zkušenosti máte ve vaší rodině s chůvou vy?, využíváte tuto službu? rády byste, ale nevíte pro koho se rozhodnout? nebo snad už u vás jedna chůvička i bydlí?
Já sama chůvu dělám skoro 3 roky, a jsem velice spokojená, no a myslím, že podle napsaných doporučení byly a jsou spokojené i moje hlídací rodiny...
takže pište své názory na chůvy v rodinách, budu se moc těšit, na vaše příspěvky...
prima den, Jana

kuk sem klikněte pokud chcete písničku CHňapík,maličký krokodýl

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

obrázek od zlatíčka333

8.10.2006

Diskusi založil(a) 8.10.2006 jana@ariel

FILÍPKOVA galerie( Filípek je moje hlídací sluníčko ) kuk sem Filípkova galerie
NAVŠTIVTE MOU WEBOVOU STRÁNKU: KLIKNĚTE

A také naši nástěnku: KLIKNĚTE

A DALŠÍ DVĚ DISKUSE: PRVNÍ-KLIK A DRUHÁ KLIK

jana@ariel 26.2.2007 19:02

reagovat lucic 28.8.2016 21:38  5%    +  -

petruska_35: nz...veřím, že se detem bude líbit..vedoucí a celkový přístup je fakr skvelý :)

reagovat petruska_35 28.8.2016 21:36  5%    +  -

lucic: jeee to vypada skvele..dekuji moc :) přesně neco takového jsem hledala :)

reagovat petruska_35 28.8.2016 21:26  5%    +  -

lucic: asi sportovní...mam maleho raubiře s velkým množstvím energie :)

reagovat lucic 28.8.2016 21:17  5%    +  -

petruska_35: a spíš nejaké sportovní nebo třeba tvořivé?

reagovat petruska_35 28.8.2016 21:15  5%    +  -

lucic: no to me taky napadlo..mužeš mi nejake doporučit prosím :)

reagovat lucic 28.8.2016 21:00  5%    +  -

a co nejaké kroužky :)?

reagovat petruska_35 28.8.2016 20:54  5%    +  -

ahoj maminky, jak prosím řešíte to, že nestíháte vyzvedávání a starání se o se deti odpo..2x týdne musím být v práci déle..:/

reagovat Kika80 22.12.2014 15:02  5%    +  -

olivia7: řešila bych to podobně, kdyby byl sníh určitě bych to zakryla, ať se dřevo zbytečně neničí, a hlavně ať nenasákne zbytečně vodu když se to bude tát potom.

reagovat robinse 12.12.2014 14:36  5%    +  -

nevyznám se do toho ale určitě bych ho zakryla. My máme venku kola a ty zakrýváme takovou plachtou nepromokavou, což je vhodná i na stany, takže možná něco podobného, aby na to zbytečně nepadal sníh (pokud nějaký bude)

reagovat olivia7 19.11.2014 16:30  5%    +  -

ach tolik nostalgie v jedné větě, ale dobře vím jak se při tom cítíš :) také mi je líto za některými věcmi, které dnes již nejsou .... maminky jak budete řešit "zazimování" hřiště na dvoře či zahradě? Máte nějaké nápady? Budete ho něčím zakrývat nebo nechat vše tak?

reagovat valentyna3 19.10.2014 16:43  5%    +  -

Simona99: tak se nemusí vůbec starat :) vědí co dělají, i když je to škoda. My jsme měli houpačku na stromě :) ještě teď ji vidím před očima, škoda, že ten strom již dnes nestojí ..

reagovat Simona99 24.9.2014 16:43  5%    +  -

i tak si myslím že se po tom děti věší a zkoušejí to, někdy se nedají udržet, ale je to škoda, že to nemají zpřístupněné, možná by to mnozí rodiče uvítali, kdyby se tam mohly děti chvilku zahrát. K těm dětským hřištím bych ještě řekla, že je to fajn věc něco takového doma mít, my jsme měli pískoviště a houpačku a trávili jsme na dvoře spoustu času.

reagovat olivia7 21.9.2014 13:04  5%    +  -

MatDan: tak to je asi jediné možné rozumné vysvětlení, i když by mohly napsat že nutný dozor a odpovědný jsou samotný rodiče kdyby se náhodou něco stalo. Nevíš náhodou co to je za dřevo? Vy jste od nich něco takového kupovali? My jsme byli včera v bauMaxu ale zapomněla jsem se zeptat co to je tač.

reagovat MatDan 19.9.2014 16:03  9%    +  -

Na těch vystavených domečcích je to napsáno proto, aby se zbavili zodpovědnosti, když jim po tom lezou děti zákazníků bez dozoru, kdyby se náhodou něco stalo...

reagovat valentyna3 19.9.2014 10:53  5%    +  -

olivia7: to jsem si všimla i já a nevěděla jsem jak to myslí, v těch Tachlovicích mají také postavené hřiště ale vše se dá vyzkoušet, na všechno se dá jít, takže člověk má jako takovou jistotu, že se to hned nerozsype a to tam muselo po těch hřištích skákat hodně děti.

reagovat olivia7 11.9.2014 9:42  5%    +  -

Kamila: podle mě ty domečky z bauMaxu a podobných obchodů nemohou dlouho vydržet, když si člověk vezme jen to, že tam je napsáno že nezkoušet nebezpečí úrazu tak jak to má být dobré pro děti doma na zahradě když u nich v prodejně to je jen na výstavu? Třeba brát ohled na kvalitu, životnost, záruky a hlavně bezpečnost.

reagovat Simona99 5.9.2014 13:52  5%    +  -

robinse: osobně bych využila leo express, mají nyní lístky za 99Kč, což je skvělá cena, pro děti mají na výběr spoustu her, omalovánky, pastelky, knihy a co já vím co všechno ještě. Také tam je dostatek prostoru i na kočárek, příjemná obsluha a také občerstvení. Nejednou jsme s nimi šli a vždy to byla skvělá cesta.

reagovat robinse 27.8.2014 9:44  5%    +  -

Ahotel, prosím vás o rady jakou společnost využít. Příští týden se k nám chystá sestra i s dětmi, chtěli bychom jet na výlet vlakem (Praha - Olomouc) a rádi bychom navštívili zoo. Našla jsem pár vlakových společností jako RJ, LE, samozřejmě ČD. S kým se nám to nejvíce vyplatí?

reagovat Kamila 24.8.2014 12:18  1%    +  -

ještě jednou děkuji, už jsem si jejich nabídku prohlížela, mají tam hezké věci. Nepodařilo se nám najít nějakou podobnou firmu, pouze baumax, hornbach a podobně, takže nejdříve budeme brát sestavu z Tachlovic, dokonce bychom měli mít dopravu zdarma.

reagovat valentyna3 22.8.2014 10:54  5%    +  -

pokud hledáš inspirace a také někoho u koho byste to koupili, tak zkus web firmy jungle-gym, dá se říci, že ti se na dětská hřiště specializují, ve fotogalerií mají množství sestav, nebo zkus jejich facebook, tam jim dávají i klienti vlastní fotky a také tam najdeš informace o slevách.

reagovat Kamila 15.8.2014 11:25  1%    +  -

oliviaděkuji za povzbuzení, prostor samozřejmě máme i něco ušetřené, proto nad tím uvažujeme. Půjčku bychom si na něco takového určitě nebrali. Hledám stále inšpierácie na googlu a jiných stránkách, je toho strašně moc. Jednu věc co víme, že to budeme kupovat a nebudeme to dělat sami.7:

reagovat olivia7 13.8.2014 10:50  5%    +  -

Kamila: Ahoj Kamilo, v takovém případě ani neváhejte a pokud máte prostor a finance na to, tak si hřiště určitě udělejte. Nemusíte hned něco velké, například začněte právě s houpačkou a domečkem s skluzavkou a postupně uvidíte jak to děcka využívají.

reagovat Leona 21.7.2014 19:31  1%    +  -

nám dělají radost naše roční holčičky, dvojčata. Bydlíme v bytovce, ale rodiče mají dům s velkou zahradou tak tam trávíme hodně času. Máme postavený malý bazének ve kterém se naše zatíčka koupají. Rodiče už vymýšlejí jaké hřiště jim dobúcna postaví. Nápad se nám líbí, plně ho podporujeme a zhnáňame nápady.

reagovat valentyna3 12.7.2014 10:38  5%    +  -

Kamila: Ahoj, pokud máte daleko veřejní hřiště a máš alespoň dvě děti tak to až tak špatný nápad není. Pokud vám to dovolují finance tak proč ne. Mluvili jste o tom už s dětmi? Třeba si dát pozor na to aby to chtěli i oni a ne jen vy: P Promyslete si jestli jste schopni si něco postavit sami, např. domeček a zbytek dokoupit nebo budete chtít kupovat celou sestavu.

reagovat Kamila 8.7.2014 16:19  1%    +  -

Ahojte maminky, budoucí maminky, tety, sestry ... :) chtěla bych se zeptat na váš názor na "domácí" dětská hřiště. Je to dobrý nápad? Stojí to zato? Neomrzí to děti po pár dnech / týdnech? V blízkosti nemáme žádné veřejné hřiště a někdy je to náročné dojíždět pár kilometrů aby se spustily na skluzavce nebo pohojdali na houpačce. Máte nějaké rady?

reagovat hanča 30.11.2013 7:20  1%    +  -

leonicka: ahoj to je skvělé už se na to moc a moc těšíme, asi zkusíme zítra kluziště a já si zajdu po obchodech na Vánoční nákupy, hurááá =)

reagovat leonicka 29.11.2013 13:26  5%    +  -

hana: ahoj a víte že už se tu bruslí? A co teprve říkáte na akci příštího týdne pro děti http://www.galerieharfa.cz/cs/#/mikulasska-nadilka/ je se určitě na co těšit už se tam těšíme s dětmama snad se jim to tam bude líbit.

reagovat hana 25.11.2013 17:44  1%    +  -

nela: Jé to už se moc těším na tyto hody, jak si dáme s manželem kvasnicové a pořádnou tlačenku, moc se mi líbí kolik akcí tu dělají jak pro nás tak pro naše dětičky, už se moc těším na kávičku a pak hlavně na ty akcičky v obchodech.

reagovat nela 20.11.2013 13:31  1%    +  -

ahoj jo to aasi tuším, kde to je a zastavuje tam i vlak od nás, což je perfektní. A 30.11. jsou zabijačkové hody hmm manžel miluje tlačenku a ovárek,koukám budou to balit i domů, tak tomu vezmu, ať mu udělám radost, než uvidí ten vítr na účtě z vánočních nákupů.

reagovat Pavla8 12.11.2013 20:18  5%    +  -

Bara: ahoj Galerie Harfa je hned vedle O2 arény, jestli víte kde to je? Jinak Praha-Libeň, my se právě tento týden chystáme na http://www.galerieharfa.cz/cs/#/smoulokoleda-v-harfe/ určitě tam vyrazíme.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: DĚTI, DĚTI, DĚTIČKY....
Diskusi založil(a): jana@ariel
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si