strihy na vebe

Ahojte chcela by som vas poprosit či nietko neviete o neakch strihoch na nete, čo by sa dali aj stiahnut :) DAkujem vam
16.10.2006

Diskusi založil(a) 16.10.2006

reagovat Šikulíci 15.2.2012 14:13  5%    +  -

Vytvořila jsem návody a střihy, třeba někomu pomůžou http://sites.google.com/site/sikulici

reagovat Andrea - Kladno 27.2.2011 22:38  1%    +  -

Ahojky všem šikovným ženám, našla by se jedna žena, která by mi poskytla krejčovské střihy? Danona@seznam.cz

reagovat petulema 8.10.2010 20:21  1%    +  -

podívej se na modnistrihy.cz

reagovat Bobuštek 28.6.2010 12:05  3%    +  -

Ahojte mám 154cm a zháňam strih na overál bez rukávov ale s dlhými "nohami" neviete kde také niečo nájdem? :-)
Ďakujem

reagovat jana 23.2.2010 17:43  1%    +  -

hledam stryhy na detke vecicky

reagovat Rynn 15.2.2010 11:03  5%    +  -

Ja a nie je to vobec tazke.

reagovat jana23 12.1.2010 21:40  5%    +  -

mozte mi prosim niekto poradit kde by som zohnala alebo nasla japonske strihy - moda pre psi dakujem

reagovat Trinity3232 22.7.2009 16:09  5%    +  -

Jedna stranka se střihama...našla jsem ji nahodou:
http://www.zlamals.eu/siti/02-strihy/strihy.htm

reagovat sisa 18.7.2009 20:45  1%    +  -

Kasiopea<
to si musíš najskor urobiť jeden základný strih tvojej velkosti a podla toho čo chceš šit si to upravuješ.

reagovat sisa 18.7.2009 20:37  1%    +  -

ahoj aj si našla niektoru stránku na tie strihy.

reagovat Jannette Bančanska 14.7.2009 1:37  1%    +  -

Svetluska78: musim uznat že si ma milo prekvapila modely som videla a je to asi najviac čo som nasla .nabuduce sa ozvem iba Tebe a po rusky aspon si oživim rustinu.Ja mam zasa problem so strihmy na panov to by som rada niekde nasla,som pohodlna a nechce mi listovat v starych burdach,tak ak by si niečo mala tak to priloz do ponuky,dakujem

reagovat LUBICA 26.4.2009 15:57  1%    +  -

Mste pravdu,ziadne strihy tu niesu.sakra,potrebujem strih na pelerinku pre moju dcerku vel.98.

reagovat Trinity3232 22.2.2009 17:46  5%    +  -

umí udělat nekdo střih na korzet?

reagovat the Dark Lord 21.6.2008 19:03  1%    +  -

Ono se to snadno řekne, člověk by si to rád nakreslil sám, ale když člověk nemá představu, tak je v háji. A já ani nehledám střih, který bych si vytisknul. Spíš obrázek vzorovýho střihu, podle něhož bych si moh udělat ten svůj.

Ale najít někde něco jako střih k županu . . . .
HORROR!!!!

To nejlepší, co jsem našel, je střih na župan pro barbie.

Jinak samý e-obchody s župany a nebo blogy, kde je kulový. Nejlepší je, že polovina blogů má o těch županech naprosto totožnej článek.

reagovat Kasiopea 13.2.2008 9:36  1%    +  -

Ahoj holky, chtela bych se zeptat, jak se takovy strih dela ... treba podle to´ho, co si sama nakreslim. Nebavi me ty nudnosti, co se daji koupit v obchodech, a tak bych si chtela neco udelat sama. Muzete mi poradit, jak na to? Diky.:-)

reagovat z-z 19.1.2008 15:52  5%    +  -

Ahoj, koukněte se na stránky o šití. Střihy, návody atd. - www.zlamals.eu/siti

reagovat mimoza 28.12.2007 15:36  1%    +  -

Střih je zaležitost složíta a draha, tak prč to davat zdarma?

reagovat Pavlína 28.5.2007 7:29  1%    +  -

Segina: Že ty si ta tlustoška co bydlí na Kanadě ani Margitce nedáš pokoj mrcho jak jsme ti tam vozili s Babičkou Adélou Tothovou a mou sestrou Jiřinou Podlesnou časopisy o Právém bohu Jehovovi jen si je vyhazovala a navíc si vždy páchla potem chudáci tví děti vůbec nechápu jak tam ještě můžou přežívat i když jsou malí Sbohem Segino páchnoucí potem.

reagovat Segina 15.5.2007 12:24  5%    +  -

Svetluska, prosim Ta, ako sa to po stiahnuti da otvorit? inak je to perfektna stranka, len asi budem musiet zapojit svoju rusofilnu maminu k prekladu:) Dakujem

reagovat Radka 25.2.2007 18:42  1%    +  -

Holky souhlasím s Váma, já taky nic nemůžu najít.

reagovat BiBi 17.2.2007 7:24  1%    +  -

Ahoj

reagovat Svetluska78 28.10.2006 18:05  8%    +  -

Ahoj, pár střihů najdeš třeba tady , ale je to v ruštině

reagovat Klaudie 18.10.2006 22:50  5%    +  -

ahoj

reagovat mos 18.10.2006 18:11  6%    +  -

Střihy na šití na internetu nejsou.Aspoň já o žádných nevím,důvod je ten,že jsou moc velké. Akorát na stránkách burdy mají každý měsíc jeden střih k vytištění. http://www.burdamode.com/ vlevo cvaknout na downloads.Dají se najít střihy pro děti-baby pattern nebo charity pattern, to jsou střihy na charitu do nemocnic,ale taky většinou pro děti. Hodně střihů na netu je na pletení,háčkování,výrobu hraček...Ale střihy na šití pro dospělé vyjímečně.

reagovat Canada 17.10.2006 16:17  13%    +  -

Tak strihy konkretne nevim,ale zkus si najit treba stranky nejakeho lepsi casopisu (Burda nebo tak)Tam by mohly neco mit,nebo ti aspon poradit,ne!

reagovat Durga 17.10.2006 4:02  9%    +  -

To je problém, jak to zadat. Protože pod pojmem "střih" je toho moc. Navíc by se ti to asi blbě stahovalo a tisklo. Co takhle zkusit kreslit sama?

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: strihy na vebe
Diskusi založil(a):
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Tvoření
Přečtěte si
Tori Spelling jásá: Manželství je zachráněno. Manželovi odpustila nevěru! Zdědili jsme hodně peněz, ale štěstí nám nepřinesly. Naše manželství se kvůli tomu rozpadlo Výživová poradna. Odpovědi na otázky, které vás zajímají. Zeptejte se také! Báječné drinky na konec prázdnin Maminka paterčat Alexandra: Nejvíce se bojím reakcí lidí, závisti a bohužel i rasismu Zpěvačka Míša Nosková má nová prsa. Co ji k tomu vedlo? Otěhotněla jsem a tchýně mi od té doby nedá pokoj Znáte triky na vytvoření sexy dekoltu? Ukrajina má třetí živoucí Barbie. Prý nemá žádnou plastiku! Dokážete si představit život bez rukou? Matka (35) i syn (9) žijí plnohodnotný život navzdory velkému handicapu

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.