Zkušenosti s dietologem-obezitologem Poradíte?

Už jsem se rozhodla, že po všech možných pokusech zkusím odborníka Někoho, kdo by mi poradil "na míru", před kým bych mohla otevřeně mluvit o svých stravovacích prohřešcích, kdo by mi pomohl najít cestu k rozumnému stravování. Myslíte, že tohle můžu od obesitologa čekat? Potřebovala bych najít odborníka, který by dokázal vzít v uváhu mou velkou nadváhu i dlouhodobé problémy s přejídáním )a dříve i bulimií). Před kterým bych se nemusela stydět, dokázal by vidět věci komplexně.
Ach jo, jsem náročná. Ale stejně...máte zkušenosti? Jak to chodí "u doktora přes hubnutí"? A nemáte tip na někoho v Olomouci?
Díky!!!!!
10.12.2006

Diskusi založil(a) 10.12.2006 Amanitta

reagovat Zindusa 18.4.2018 19:29  5%    +  -

Já mám s výživovým poradcem dobrou zkušenost. Je to o tom nastavit si pravidla.

reagovat kajaha 24.3.2018 20:00  5%    +  -

To je pravda, pokud člověk nemá pevnou vůli, tak mu nepomůže nikdo. Ani při hubnutí.

reagovat Vverus 21.3.2018 15:17  5%    +  -

No nevím, i s výživovým poradcem musí mít člověk pevnou vůli.

reagovat vendyska 24.7.2017 16:14  5%    +  -

Je důležité si najít opravdu dobrého poradce. Protože jinak jsou to vyhozené peníze a jojo efekt jako blázen. A následně dodržovat rady...

reagovat Petruus 6.8.2014 17:00  5%    +  -

Kika80: A kde jsi byla? Rada bych vedela kolik to tak cenove vyjde a jestli udelaji i jidelnicek pro me kdyz jsem cukrovkarka. Mnohdy se mi stane ze si uvarim neco dobreho co si myslim ze bude dobre a pak je mi akorat zle. Chtelo by to poradit a nejlepe cely jidelnicek at nemusim premyslet co budu porad varit.

reagovat Kika80 6.8.2014 16:50  5%    +  -

Holky kdysi sem měla uplně ten samý problem! Hlavně jsem žadnou z diet nedokázala držet a furt sem měla hlad. Pak sem dostala od manžela poukazku k nutričnímu poradci. Zpočátku sem váhala, ale nakonec sem zašla a udělala jsem dobře! Vůbec sem nehladověla a to sem si myslela že to bude největší problém! Po měsíci už sem viděla rozdíly a ted se blížím ke své vysněné postavě. Neuvěřily by ste co dokáže pouhá změna jídelníčku. No ze svých 108kilo mam ted 83 a cítím se skvěle! Můžu jen doporučit!! I náš osobní život to hodně změnilo sem sebevědomější a mám lepší náladu a manžel se hryzl a byl tam taky a už se drží 3 měsíce a de to na něm vidět. :) Doporučuji odborníka !

reagovat PaldusovaIrena@sezna 4.2.2014 23:53  1%    +  -

amalka15: Dobrý, den,jsem taky z Orlové,prosím o zaslaní adresy na obezitoložku ,jestli ji máte. Byla bych Vám moc vděčná. S pozdravem Paldusová

reagovat ellein300@seznam.cz 19.9.2013 9:56  1%    +  -

Dobrý den,

mate niekto skusenosti s redakce dietologie?Je to poradenstvo prostrednictvom skypu,mailov .Poplatok je 490Kc. Prosim

reagovat Kateřina 29.8.2013 11:05  1%    +  -

3 x P, tj. psychika, potraviny a pohyb :-). Takže: mít se rád, věřit si a chválit se (opravdu se nejedná o trénink narcismu:). Jako jídlo doporučuji obiloviny, luštěniny a zeleninu. Pohybové možnosti jsou neskutečné. Když připustím, že to půjde, zaručeně to půjde. Trošku se zabývám stravou, když by někdo chtěl poradit, ráda. atarina.aterina@seznam.cz

reagovat Jana 1.3.2012 14:57  1%    +  -

Prosím neznáte někdo poradnu na hubnutí v Českých Budějovicích kde by to hradila Vojenská pojišťovna?

reagovat amalka15 1.2.2012 9:05  5%    +  -

Dobrý den,prosím nemáte někdo kontakt na paní z Orlové,obezitoložka byla i v pořadu sama doma.děkuji

reagovat viky 31.1.2012 18:46  1%    +  -

Sidli v Olomouci,zadejte si ho do googlu.Drzim pesti.

reagovat viky 31.1.2012 18:45  1%    +  -

Zkuste pana dr.Krupu,dala jsem dolu 17kg za 3mesice.stoji cca-par stovecek:-) zadne tisice.

reagovat NatyH 20.1.2012 21:38  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím,jak se stravovat,co udělat,abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat xixzxix 27.9.2010 18:19  5%    +  -

Ahoj ráda bych také zhubla pomocí rad dietologa, celý život se snažím bojovat se svou váhou a špeky ale zatím bez větších úspěchů. Je to se mnou jak na houpačce - nahoru, dolů .... Ale teď jsem si řekla DOST! Neznáte prosím někdo nějakého opravdu kvalitního dietologa v Ostravě? Nevěřím inzerátům, které můžete najít na internetu a bez toho aby jste se s lékařem sešli vám sestaví jídelníček a poradí co a jak!
Pokud tedy některá z vás může poskytnout dobré reference na některého z Ostravských dietologů, budu vděčná! Děkuji :D

reagovat H.M. 29.8.2010 14:22  5%    +  -

http://www.iscare.cz/obezita.html
Tam je vše hrazeno VZP je to na Praze 7 .Take jsou harzené veškere operace jako Bay-pass a bandaže žaludku.
Možna někomu to pomuže!!!!!!!!!!

reagovat H.M. 27.8.2010 14:56  5%    +  -

Dobrý den!mám znamou ktera ma vahu 140kg. Potřebuje někoho kdo by bral na VZP.Poud je to možne pošlete prosím kontakt na Maninach.... Předem děkují Vám.H.M.About:

reagovat H.M. 27.8.2010 14:52  5%    +  -

Fiona: Srdečně Vás zdravím.Byla jste už u pana Havlcka?Jsem objednana na 29.09.2010.???jake mate vysledky??ted už to je za 8.500kč.

reagovat H.M. 27.8.2010 14:48  5%    +  -

Halyna Mokhovyk:

reagovat Halyna Mokhovyk 12.8.2010 20:44  1%    +  -

Zdravím Všechny!!! jsem objednana k Havličkovi ale tam se čeka prý až 3měsice.Takn že jdu tam nějak 27.09. Požad čekam a nevim zda li je tob ten pravý doktor.Nema výstudovano medicínu je Ing. Viděla jsem 2 holký ktrere skutečne zhubli po jeho ošetření a jidelničku.Cena je asi 7tis kč.Plati se na 2krat při 1navšt.a za měsic .
Hodně take jsem slyšela že není přy profik v tom oboru.
Poradte !!!kdo ma osobní skušenosti.???z panem Havličkem!!!!!!!
skoro nic nejím a zhubnu ale pak zase jedu......a mám vše spadky.Mam deprese skusila jsem všechny možne prašky a kapky na hubnuti ale to zabere jen na chvilku a pak to same a dodkola.

reagovat oteklanitka 26.6.2010 6:49  5%    +  -

zelvicka: Držím ti moc palečky,aby vše bylo OK. Hodně zdravíčka.

reagovat zelvicka 22.6.2010 15:30  7%    +  -

oteklanitka: děkuju ale já ty kila právě nabrala a přitom se hejbu a nepřejídám. Měla jsem sestavený i jídelníček od výživové poradkyně a kila šla stále nahoru. Teprve teď se zjistilo, že mám něco s ledvinama. Ve čtvrtek jdu na vyšetření a uvidíme co dál.
Pan doktor už mě ale v životě neuvidí.

reagovat oteklanitka 21.6.2010 16:47  5%    +  -

zelvicka: Tedy tomu se říká hulvát a né lékař. No dobře,že jsi šla jinam. Xenical takové svinstvo.No hlavně,když jinde paní doktorka pomohla!Super tolik kilíček dole, držím palce aby se dařilo a hlavně hodně zdravíčka.

reagovat zelvicka 21.6.2010 14:09  6%    +  -

Děvčata pokud budete hledat obezitologii tak se obloukem vyhněte Hloubětínu (areál Gyncentra) Pan doktor je nepříjemný, mé první setkání s ním skončilo tim, že jsem se tam rozbrečela jak želva . Stále na mě chtěl jen letopočty, čísla apod, byl protivný, sprostý. Byla jsem pro něj pouze tlusťoch který musí zhubnout. Příčiny nehledá. Nezajímá ho zda cvičíte, jak jíte zkrátka nic. Za 2 návštěvy u něj jsem dala 1000,- za konzultaci a dostala léky Xenical. Vše úplně zbytečné. Až na žádost mé lékařky která mi udělala podrobné testy se zjistilo, že mám problémy s ledvinama a váha šla nahoru díky nim (za 6 měsíců 18 kg), takže teď to řešim na jiném oddělení a na pana doktora jen nerada vzpomínám.

reagovat IVA 29.5.2010 9:42  12%    +  -

Havlíček z toho má fakt slušnej byznys. Doufám, že v tom je i pořádné vyšetření ...

reagovat Hana 2.4.2010 13:55  1%    +  -

Janutska : j sem tam dnes volala a je to uz 8 000 tak sem docela koukala

reagovat Huhla 20.1.2010 14:33  1%    +  -

ahojda, nevite prosim nekdo kontakt na ing. Havlicka? Chtela bych si u nej nechat sestavit jidelnicek....
predem dekuji

reagovat monikar 25.5.2009 18:38  5%    +  -

ahoj chtěla jsem vás upozornit na špatné jednání p.dietologa Bergra z dietcentra v Praze,pokud jste platící zákazník tak je to v pořádku ale chtěla z jistých důvodů skončit,přestal mi brát telefon,neodpovídá na maily,dokonce jsem zjistila že na uvedené adrese tato firma ani nesídlí píši to abyste si dávaly pozor na podobné podvodníky a nenaletěly jako já

reagovat About 23.5.2009 11:30  100%    +  -

Tady je kontakt:

http://www.iscare.cz/spec.php?article=1

reagovat About 23.5.2009 11:29  100%    +  -

Ahojky všem!

Předně bych chtěla upozornit, že u BMI větším než 30 na léčbu hubnutí přispívá pojišťovna resp. ji hradí. Chce to však vytelefonovat - ne každý dr. má s každou pojišťovnou smlouvu.

Já mohu doporučit Iscare na Praze 7 - Maninách - docházím tam pravidelně a nic neplatím (kromě případných léků).

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zkušenosti s dietologem-obezitologem Poradíte?
Diskusi založil(a): Amanitta
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?