Tukožroutská polévka

Máte zkušenosti?Děkuji za příspěvky!
10.1.2007

Diskusi založil(a) 10.1.2007 ata001

reagovat NatyH 20.1.2012 21:40  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle,čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání.Ráda každému poradím,jak se stravovat, co udělat,abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat asanty 18.10.2009 18:52  5%    +  -

Já jsem se seznámila s jednou poradkyní přes internet a ta mi poradila nejen jak zhubnou ale i jak si udržet váhu.A nebudete věřit zadarmo.

reagovat Mmm 28.3.2009 14:34  1%    +  -

Drzim taky 1den,a uz jsem ji snedla 3litry,nevim jestli ma cenu pokracovat

reagovat Misha 16.10.2008 9:50  1%    +  -

Paní Dano, že Vám to není trapné. Myslíte, že by vám na to někdo naletěl a hned kupoval?

reagovat Dana58 10.10.2008 12:40  5%    +  -

polévku jsem také jedla a chutnala mi.holky ubývají cm více než kila - tuk je lehký-přibývá svalovina.Mám vyzkoušeny Emulipsy na trávení tuků a slim napomoc odbourání uloženého tuku
www.traveni-hubnuti.czin.eu

reagovat Angedi 30.8.2008 19:09  9%    +  -

Bjetushkaaa: Jakože "zbodneš" na co přijdeš?

reagovat Bjetushkaaa 17.7.2008 15:54  5%    +  -

Polévku jsem vydržela jíst jenom jeden den a od té doby nesnáším polévky se zelím :D teď držím bodovou dietu a ta mi vyhovuje :)

reagovat Pavliina 12.6.2008 12:21  1%    +  -

Ahoj, zdravim po delsi dobe. Kdo chce drzet tuto dietu, at ma pevne nervy, shozena kila si vsak rychle uzivejte, nebot ja jsem je take nabrala. Takze uz nekolik let si me telo usmyslelo, ze bude mit stejnou vahu, at delam, co delam. A mezitim nekolik diet, dite, kojeni, proste se vzdycky ustali na stejne vaze. Tukozroutska dieta je tedy opravdu na jednorazovou prehlidku ve vecernich satech nebo svatbu apod. Vsem drzim palce, at prolomi dogma a udrzi si vahu.

reagovat nnnaaatttyyy 31.5.2008 19:23  5%    +  -

Dnes jim 1. den tukožroutskou polévku a už se cítim slabě a mam chuˇna normální jídlo nebo alespoň si k tomu dát nějaké pečivo, tak snad to vydržim ale polévka mi moc moc chutná.

reagovat pavlako 29.5.2008 12:12  1%    +  -

Alice: Kdybych tyden jedla jen tuto polevku tak verim ze zhubnu i 15kg a co potom kdyz se normalne najim?to mam zase za tyden zpet 20kg je to nesmysl telo potrebuje bilkoviny atd.timto si jen zhuntujete zaludek a mate porad hlad bez masa vas to nenasyti a to co zhazujete holky jsou tak max.svaly a ne tuk protoze nedodavate telu co potrebuje,na vaze je to sice videt ale to je tak asi vsechno,tuk vam skoro v cele mire zustal stejny,zbytecne hladovite Pavla

reagovat val 24.4.2008 8:34  1%    +  -

Sslunicko: tak jak si dopadla že ses neozvala po skončení diety

reagovat MARIE ŠPERNOGOVÁ 24.4.2008 8:33  1%    +  -

ahoj dneska držím dietu první den polévka mi zatím chutná tak jsem zvědavá jak to tady čtu nejvíc se bojím jojo efektu potom písnu jak jsem dopadla tak pá běžím cvičit

reagovat Sslunicko 2.4.2008 12:16  5%    +  -

Zdravím, rozhodla jsem se pro tuto polévku ( dietu ) a zatím jsem s ní spokojená.
Držím jí 6.den. Co den to kilo dolů. Cítím se skvěle :-) a snad to zase nenaberu :-( ?
Fakt je ten, že první 2 dny byly hodně náročné, ale když se opravdu do toho pustíte a máte pevnou vůli - výsledek je překvapivý.
Polévku jsem si udělala více pikantnější a každý 3.den si dělám čerstvou.
Doporučuji hodně pít ( nejlépe čistou neperlivou vodu ).
Tak hodně štěstí všem, co se pro polévku rozhodli. Příjemný den s úsměvem :-)). Zdeňka

reagovat Molly 26.3.2008 10:42  41%    +  -

abych řekla pravdu, tukožroutskou polívku mám ráda, jen si ji vylepšuju více druhy zeleniny - a do diety je vhodná, pokud se teda nejí jenom ta polívka - ale třeba jako večeře je úplně bezva - má minimum kalorií, velkou zasycovací schopnost a v tomhle mizerným počasí zahřeje .... taky si ji dávám i v poledne, místo běžné polívky. Spočítejte si, jak má málo kalorií. Tudíž zaplní žaludek a na to ostatní vám nezůstane místo v podstatě každá zeleninová - pokud tam nedáváte škrobovité sacharidy (brambory ap.) samo pár kukuřiček na "obarvení" neva - a nezahušťujete zásmažkou, ale uděláte jen vývar, tak je dost fajn jídlo.
jinak zde platí obrácené pravidlo: RYCHLE POZBYL, RYCHLE NABYL bohužel. Jednostrannou šokovou dietou se dají shodit jen 2-3 rychlé kila do šatů. Ale pro nadváhu to řešení není. Taky hledám, zkoumám, zkouším.... a kila ubývají jen pozvolna. Narozdíl od nabývání, to kynou superrychle.

reagovat stana 25.3.2008 16:12  1%    +  -

Jistě zase nějakej Herbalife...

reagovat Jitka+Pavla 25.3.2008 13:57  21%    +  -

lukepha: To by mě tedy zajímalo co preferuješ. Můžeš to upřesnit?

reagovat R 25.3.2008 10:19  1%    +  -

Ahoj, tak já po měsíci mám nahoře 6 kilo. Tak by mě zajímalo, jak se dá lépe zhubnout? Nějaký zázrak? Na ty už dávno nevěřím..... :-)

reagovat Pavliina 9.3.2008 14:48  1%    +  -

Tak to se tedy chci zeptat, protoze jsem taky shozena kila nabrala.... Sver se!

reagovat lukepha 4.3.2008 9:21  19%    +  -

Tukožřoutskou jsem také zkoušela... po třech dnech jsem jí nemohla ani vidět nicméně jsem shodila. Jenže...shozená kila opět nabrala. Preferuji tedy jiný nenáročný způsob, kde se nemusím omezovat v jídle. Chcete vědět jaký? Zeptejte se

reagovat Pavliina 1.2.2008 15:19  1%    +  -

Tak jsem tu asi po 2 tydnech, kdy jsem po poctive drzene diete zhubla horko tezko 4 kg. 2kg se vratily zpet, jaksi jsem nabobtnala, to jak z tukovych bunek ubyla jen voda. Ale dodalo mi to sebevedomi a hlavne chci zhubnout vic, tak ji dnes drzim opet 2. den a zadny problem. Podle me se kg urcite vrati, ale ne vsechna.

reagovat Sima 25.1.2008 21:28  1%    +  -

Já jsem začala omezovat jídlo už před měsícem jím ovoce,zeleninu,5krát denně malé porce.Zhubla jsem 4kg.Polévku mám jako,změnu aby to šlo rychleji,pak se vrátím zase k dietě,tak to snad nahoru nepůjde.

reagovat R 25.1.2008 16:53  1%    +  -

Já mám po 3 dnech normálního jídla 2 kila nahoře. Ale to se dalo předpokládat, protože jsem byla jenom dobře vyčištěná. Je to holt pouze na chvíli, proto to vynalezli na rychlé odbourání tuků před operacemi srdce a ne na trvalé hubnutí :-D

reagovat Lenja17 25.1.2008 16:22  5%    +  -

a je tu někdo kdo jedl polévku už třeba před 2 měsíci? jako jestli mu ty kila zase nešli nahoru?

reagovat sima 25.1.2008 15:22  1%    +  -

Polévka je docela dpbrá,ale chutná víc pokud se rozmixuje na kaši.Uvidíme jak to půjde,jím ji teprve druhý den

reagovat R 22.1.2008 16:49  1%    +  -

Lenja17: Ubývá i tuk, ale tím, že nemáš vyvážený příjem všech živin, tak holt ubývá i to svalstvo. Proto to není pro dlouhodobé držení.

Dneska jsem začla pomalu normál stravu. Všechno je teď milionkrát lepší, než se zase rozpapám :-D

reagovat Lenja17 22.1.2008 15:11  5%    +  -

proč se tomu říká tukožroutská polévka, když ubejvá svalstvo?

reagovat andilek999 22.1.2008 6:59  5%    +  -

5.den Tak zatím jsem zhubla jenom 2,5kg
Doufám, že za ty dva dny ještě půjde něco dolů.
Vrátily se po nějaké době někomu kila zpátky?

reagovat R 21.1.2008 13:53  1%    +  -

Pavliina: Dobrý, budu to tady sledovat a občas písnu. Pa

reagovat Pavliina 21.1.2008 12:45  1%    +  -

R: Napis za nejaky cas, jestli se Ti vaha vratila, taky se sem vratim. Je to takovy slib, ze se to budu snazit udrzet :-))

reagovat Pavliina 21.1.2008 12:44  1%    +  -

Vcera jsem skoncila, 3,5kg dole i po ostrihani nehtu na nohou :-) Nic moc, ale hlavni je, ze se vejdu do kalhot pred porodem. Rano jsem si dala musli s jogurtem a na me chutove bunky to zapusobilo jako exploze, kterou jsem si vychutnavala jeste pul hodiny po jidle, tzn. ze dalsi plus je vytribeni chutovych bunek a samozrejme zmenseni zaludku a po tak dlouhem case vetsi kontrola nad mnozstvim jidla a cetnosti "zobani" zbytku. Nevim, co jsem delala spatne, byla jsem opravdu poctiva, ale zrejme to za mesic az dva vyzkousim znovu, abych se ujistila, ze jde zhubnout i vice.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Tukožroutská polévka
Diskusi založil(a): ata001
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle