MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA

Máte někdo zkušenosti s mladým ječmenem?
14.1.2007

Diskusi založil(a) 14.1.2007 Jana9

ZAJÍMAVOSTI

ZELENÉ POTRAVINY
MLADÝ JEČMEN
CHLORELLA

Jana9 13.12.2007 19:03

MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA

Jana9 13.12.2007 18:54

reagovat Žanett 16.4.2014 10:12  5%    +  -

Na pročištění organismu mě nejvíce vyhovuje Tree3Chlorella. Vybrala jsem si ji díky kombinaci třech látek, kdy mě oslovila kurkuma o kterou se hodně zajímám. Vím, že ji mamka brala kvůli jater a proto se chci chránit taky :)

reagovat Radostinka 25.3.2014 16:39  100%    +  -

Natálie: ječmen rozhodně levnější NENÍ,pročtěte si gramáž...složení řasy od fy co uvádíte je slabší...GW má vše podrobně uvedené složení...
Rozdíl cca 50,- neřeším...

reagovat Natálie 25.3.2014 10:43  1%    +  -

Milena:
Já jsem taky dříve brala od GW. Ale přešla jsem a kupuji tady puntura.eu
Chlorella od Puntury má tmavší barvu než GW – protože obsahuje prokazatelně více chlorofilu – nejúčinnější látky v chlorelle a také více železa. Má stejné pH jako mateřské mléko.
Navíc od Puntury je levnější.
Taky, když to člověk chce, tak to pohodlně koupí z jejich stránek. Dávají slevy na sety, mají to v tmavých farmaceutických lahvičkách, atd..

reagovat Radostinka 21.3.2014 13:07  100%    +  -

Milena: já si objednávám od GW,mám registraci a jsem spotřebitel...tedy bud si objednám 1ks,nebo celou krabici 4ks a platím 3ks...
Jinou firmu nechci,nemůžu si dovolit pít ječmen třeba za 300,-chci kvalitu,čistotu,záruku testů kvality apdo. a oni tohle všechno nabízí...Green Ways...jím obojí už 4 roky a moc moc moc mi to pomohlo zlepšit vážný stav u SLE(lupus,mám orgánový)... a pomáhá mi denně s problémy,která tahle nemoc má

reagovat Milena 20.3.2014 19:15  1%    +  -

Radostinka:
Také to berete? Od koho jestli se můžu zeptat? Kde je to levnější, lepší?

reagovat Radostinka 18.3.2014 18:39  100%    +  -

Milena: ano,je to tak...

reagovat Milena 18.3.2014 18:08  1%    +  -

Slyšela jsem, že ideální kombinace je Ječmen + Chlorella, působí synergicky a komplexně. Je to tak? Nebo jaké máte zkušenosti?

reagovat Austin 25.12.2013 20:53  1%    +  -

petr55: to je ale nesmysl - jistě víš že se to pěstuje v pásech, že to nejde v truhlíku, jinak bys tam měl plísně, tak nám pověz, jak to pěstuješ a s čím a kde....díky.
Dále by mne zajímalo jak to lisuješ atd.
Ad2 je to dávka na měsíc tj. cena /90 dní vychází asi 12 Kč den.

reagovat Radostinka 25.12.2013 16:56  100%    +  -

jirka13: není zač

reagovat jirka13 25.12.2013 14:13  1%    +  -

Radostinka: děkuji velmi pěkně, zatím se mi v tom daří, tak snad to bude pokračovat jen tím správným směrem.

reagovat Radostinka 19.12.2013 12:49  100%    +  -

jirka13: přeji at se daří líp a líp,časem se to vše porovná samo

reagovat jirka13 19.12.2013 10:14  1%    +  -

už pár měsíců užívám chlorellu i ječmen. Měl jsem problémy s imunitou, stále jsem byl nemocný a cítil jsem se špatně. Na doporučení jsem se rozhodl pro tyto zelené potraviny a konečně se zlepšil můj stav. Cítím se být silný a zdravý.

reagovat petr55 8.9.2013 22:40  1%    +  -

Šílené ceny.
Já si pěstuji ječmen sám, namrazím do zásoby a piji čerstvě vypisovány. Jenom to není tak pohodlné, jako vzít si tabletku

reagovat Radostinka 20.7.2013 10:53  100%    +  -

Figi: nemám potřebu se registrovat na doplňky na všechno možné,stačí mi 2 produkty,které mi vyřeší celé tělo...to bych se nedoplatila a účinek kde nic tu nic...jsou to tak zbytečné věci... a lidi utrácí a utrácízbytečně...ale je to věc každého...to si musí každý rozmyslet co chce....zdraví,nebo slevy

reagovat Radostinka 15.7.2013 19:37  100%    +  -

vieruse: mám to podobně jako Klárka,objednám si celou krabici a cena je skoro stejná,nevidím velký rabatje to věc každého,opravdu každého,co jí,co pije...nikomu také nic nenutím,nevyvracím...nemám to zapotřebí

reagovat vieruse 14.7.2013 18:08  5%    +  -

Radostinka:
Já taky nehledám nic horšího. Ale pokud najdu dva naprosto stejné výrobky (dle složení) a jeden je výrazně levnější, tak ho samozřejmě koupím (viz. můj příspěvek níže). Nebudu sponzorovat společnost, která si nahodí velký rabat.

reagovat Radostinka 14.7.2013 11:26  100%    +  -

Klárka: přesně s tímhle jen souhlasím....lidi jsou prostě na levné věci,hldají jen slevy,tahle společnost žije akcemi,neřeší co je dobré,co není...i mě jen pomáhají,nemám důvod hledat něco horšího...

reagovat Klárka 12.7.2013 12:46  1%    +  -

Zdravím, to je právě to když si lidé nejsou schopni nejdříve přečíst a pak teprve soudit. Jsem dost nemocná, vyzkoušela jsem spoustu značek, ale ječmenu od Green Ways se prostě nic nevyrovná. A myslete si co chcete. Kamarádka mě zaregistrovala jako odběratele a nemám naprosto žádné povinnosti. Prostě když chci, objednám, když nechci, neobjednám. Klidně rok nic neodebírám a pak zase jo.V tom je to super, dovezou mi to domu a nemusím nic řešit. A hlavně, POMÁHÁ TO! :)

reagovat betavelka 19.6.2013 14:01  11%    +  -

Lekar: Vážně, a kde, to by mě zajímalo.

reagovat Lekar 11.6.2013 18:21  1%    +  -

vy jste uplne mimo... proc kupujete predrazene produkty GW, kdyz se da koupit o polovinu levneji 100% cisty suseny produkt

reagovat vieruse 25.4.2013 17:51  5%    +  -

Radostinka:
Složení odpovídá, našla jsem to i na netu jinde a ano ceny jsou různé v eshopech. Nejlevnější jsem našla na netu
Gren ways 1.150,- Kč
a Synergy pharm za 845,- Kč
a rozdíl v hmotnosti je pouhých 20 g
Takže Synergy pharm je opravdu výhodnější nákup.

reagovat Radostinka 25.4.2013 9:11  100%    +  -

vieruse: víš tyhle srovnávací tabulky různých eshopů...prodejní cena ječmenu i řasy je 1150,-,v jejich tabulce je cena nadnesená...je na každém,za kolik prostě prodává...množství je i větší než co uvádíš u SP

reagovat vieruse 23.4.2013 20:53  5%    +  -

Holky, co preferujete ječmen od GW, tak od firmy SYNERGY PHARM má naprosto stejné složení a je o 350,- Kč levnější
viz odkaz
http://www.zelene-zdravicko.cz/mlady-jecmen-porovnani.php

reagovat monijka 21.4.2013 13:04  100%    +  -

Radostinka: i tak,díky :) pohledám si informace ,možná najdu nějakou diskuzi o této Chlorrele

reagovat Radostinka 19.4.2013 11:03  100%    +  -

monijka: ráda bych Vám pomohla,ale řasa,kterou jste si koupila je jiná,než od GW....v Chlorelle od GW je více vitaminů,mine rálů....je silnější....musíte se odvolat na obchod,kde jste si to koupila...já jím chlorelly 15 denně,při viroze 20-30 denně.Každý má dávku jinou,každý člověk je jiný,potíže-prevence...eshopy tohle nevysvětlují...

reagovat monijka 18.4.2013 22:52  100%    +  -

Ahoj,pořídila jsem si Chlorellu Original MEDICOL tbl.750 a chtěla bych poradit,kolik tablet si dát denně zezačátku ? mám ji poprvé a 15 se mi zdá moc

reagovat *Karen* 29.3.2013 9:27  32%    +  -

Sonja: A nezapomínat zvýšit pitný režim!

reagovat *Karen* 29.3.2013 9:26  32%    +  -

Sonja: To je v pořádku, reagujete citlivě a to je dobře, že jdou jedy ven
Také jsme měli doma nejrůznější reakce-od velmi výživných po téměř neznatelné.
Zelené od GW nás doma jí všech 8.

Pokud Vás tyto příznaky čištění velmi obtěžují, doporučila bych snížit dávku a velmi pozvolna přidávat.
Můj osobní názor je, když už tak už a z takové reakce jsem se radovala. Také rychleji odezněla, když jsem to do sebe hnala pod tlakem

reagovat Radostinka 29.3.2013 9:00  100%    +  -

Sonja: vždycky je pro tělo dobře,to,co se Vám stalo,je normální reakce...netuším v jakých dávkách jste ho nasadila,kdo vám o to co řekl,pokud přes net,tak určitě nikdo...
Ječmen se musí pít postupně,pomalu,aby si tělo zvyklo,že najednou dostává živiny a to co v tělu chybí,vadí,je navíc,tak musí mít čas se s tím vyrovnat....rozumíte mi?mluvím o ječmenu a řase od GW....o jiných jakýchsi produktech odmítám polemizovat.

reagovat Sonja 29.3.2013 8:43  1%    +  -

Dobrý den,

mamka mi ho taky přinesla, abych ho vyzkoušela a že si ho sama nasadila. Upozorňuji, že kojím, tak jsem chtěla pro drobečka udělat něco "navíc", že se očistím a tak.

Máma se po něm strašně osypala. Zelený ječmen sice nechutná nic moc, ale taky jsem to skousla... po třech dnech mi naskákala "puberta" na obličeji, udělaly se mi záněty na lůžkách nehtů, za další den naskákaly opary a za další den boule na lymfatických uzlinách, tak nějak netuším, kde se stala chyba? Nebo jestli jen není pro každého :-((

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA
Diskusi založil(a): Jana9
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Jarní kabátky a bundy ? vybrali jsme pro vás ty nejstylovější modely! Britská královna Alžběta II. na Velikonoční pondělí oslavila 88. narozeniny Plněná vejce - ideální zpracování vařených vajíček Jana (35): Do příchodu dětí jsme byli dokonalý pár. Teď jsme na rozchod Lunární kalendář: Navštivte přátele Jednodenní půsty pomáhají udržet hmotnost i zdraví Simona Krainová: Do postele chce modelku každý, ale do života ne Američanka zapomněla dvouměsíční dceru na kapotě, sedla do auta a odjela domů Síla mlčení. Kdy je dobré držet pusu a jak mlčením vítězit? Lunární kalendář: Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.