MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA

Máte někdo zkušenosti s mladým ječmenem?
14.1.2007

Diskusi založil(a) 14.1.2007 Jana9

ZAJÍMAVOSTI

ZELENÉ POTRAVINY
MLADÝ JEČMEN
CHLORELLA

Jana9 13.12.2007 19:03

MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA

Jana9 13.12.2007 18:54

reagovat Martina 30.6.2014 9:05  1%    +  -

Už sis objednala? Já jo a super ;-) hlavně to dávkování, všude jinde jsem jich musela brál x a tady jen dvě!

reagovat Martina 18.6.2014 13:57  1%    +  -

Detox? Tree3Chlorella ;-) bereme ji se ségrou obě dvě a jde to poznat. Navíc obsahuje zelený čaj, což je super!

reagovat ursula 3.6.2014 17:26  1%    +  -

Evka:
Je, děkuji moc !! :-)
dívám se na to, zkusím si to objednat a uvidím jaké to je.

reagovat Lucie 29.5.2014 15:26  1%    +  -

Super na detox je tree3chlorella. Bereme ji s dcerou obě dvě a cítím se lépe. Jde vidět, že tělo pracuje a čistí se :) neberou se x tobolek denně, ale jen dvě a ještě obsahuje zelený čaj- což je super i na hubnutí.

reagovat Evka 23.5.2014 11:50  1%    +  -

ursula:
No já jsem se ustálila u Puntury puntura.eu
Můžes si to objednat přímo z jejich stránek, mají slevy na sety, farmaceutické lahvicky, ale hlavně mě přijdou jejich výrobky kvalitnější.

reagovat ursula 21.5.2014 12:14  1%    +  -

Evka:
A od koho tedy to kupuješ? Promin, za takové otázky, jen mě to zajímá.

reagovat Evka 15.5.2014 11:24  1%    +  -

ursula:
No za mě říkám, že v tom rozdíl je. Odebírala jsem od dvou firem..a ustálila jsem se u té druhé. Jsou tam nějaké rozdíly, určitě ;)

reagovat ursula 14.5.2014 12:30  1%    +  -

Ahoj, od koho to kupujete? Slyšela jsem, že je v tom docedla rozdíl, od koho se to kupuje. Je to tak ?

reagovat *Karen* 4.5.2014 22:34  37%    +  -

Pavel:Máte dodavatele s kvalitním zbožím?
Zkuste začít po jedné tabletce. Třeba i ob den. Už si to moc nepamatuji, ale mne první dva měsíce dostával ječmen. To bylo utrpení, to spolknout. Vysloveně se mi navalovalo a braly mne křeče.

No a už je to 3 roky, co mi chutná

reagovat Radostinka 4.5.2014 15:06  100%    +  -

Pavel: zpočátku může chlorella "nafukovat"...přejde to,víc pijte čistou vodu a tabletu si aspoň přepůlte,raději i na menší kousky...chce to čas,vydržte,je to škoda vzdát hned zkraje

reagovat Pavel 4.5.2014 14:12  1%    +  -

Moc děkuji, ale ta bolest je velmo ostrá. Je to doslova, jako by nám dávakl někdo pěstí a ještě bodal nožem. Nejsem žádná "měkota", ale připadá mi to za hranou. A úplně totožné pocity máme oba s přítelkyní ... Je to hóóódně divné ...

reagovat Radostinka 4.5.2014 7:11  100%    +  -

Pavel: při řase se musí zvýšit příjem vody cca o 1/2l denně min. a zkuste tabletku rozkousat,pokud vám vadí chut,tak jí rozmáčkněte třeba na lžíci...nemusíte na prášek,stačí jakoby "rupnout" na malé dílečky....časem tohle vše odezní

reagovat Pavel 3.5.2014 20:01  1%    +  -

Prosím o radu, či jakoukoliv zkušenost. Koupili jsme si s přítelkyní Chlorellu i Spirulinu. ALE !!! Oba nás po požití předepsaného množství tablet (samozřejmě v předepsané dávce 1/2 Chlorelly a 1/2 Spiruliny) hrozně bolí břicho. Je to pokaždé a nevíme, co si o tom myslet. To by snad nemělo ? Bylo to hodně drahé, tak se nám to nechce vyhazovat - zatím. Prosím o jakoukoliv radu ...

reagovat Žanett 16.4.2014 10:12  5%    +  -

Na pročištění organismu mě nejvíce vyhovuje Tree3Chlorella. Vybrala jsem si ji díky kombinaci třech látek, kdy mě oslovila kurkuma o kterou se hodně zajímám. Vím, že ji mamka brala kvůli jater a proto se chci chránit taky :)

reagovat Radostinka 25.3.2014 16:39  100%    +  -

Natálie: ječmen rozhodně levnější NENÍ,pročtěte si gramáž...složení řasy od fy co uvádíte je slabší...GW má vše podrobně uvedené složení...
Rozdíl cca 50,- neřeším...

reagovat Natálie 25.3.2014 10:43  1%    +  -

Milena:
Já jsem taky dříve brala od GW. Ale přešla jsem a kupuji tady puntura.eu
Chlorella od Puntury má tmavší barvu než GW – protože obsahuje prokazatelně více chlorofilu – nejúčinnější látky v chlorelle a také více železa. Má stejné pH jako mateřské mléko.
Navíc od Puntury je levnější.
Taky, když to člověk chce, tak to pohodlně koupí z jejich stránek. Dávají slevy na sety, mají to v tmavých farmaceutických lahvičkách, atd..

reagovat Radostinka 21.3.2014 13:07  100%    +  -

Milena: já si objednávám od GW,mám registraci a jsem spotřebitel...tedy bud si objednám 1ks,nebo celou krabici 4ks a platím 3ks...
Jinou firmu nechci,nemůžu si dovolit pít ječmen třeba za 300,-chci kvalitu,čistotu,záruku testů kvality apdo. a oni tohle všechno nabízí...Green Ways...jím obojí už 4 roky a moc moc moc mi to pomohlo zlepšit vážný stav u SLE(lupus,mám orgánový)... a pomáhá mi denně s problémy,která tahle nemoc má

reagovat Milena 20.3.2014 19:15  1%    +  -

Radostinka:
Také to berete? Od koho jestli se můžu zeptat? Kde je to levnější, lepší?

reagovat Radostinka 18.3.2014 18:39  100%    +  -

Milena: ano,je to tak...

reagovat Milena 18.3.2014 18:08  1%    +  -

Slyšela jsem, že ideální kombinace je Ječmen + Chlorella, působí synergicky a komplexně. Je to tak? Nebo jaké máte zkušenosti?

reagovat Austin 25.12.2013 20:53  1%    +  -

petr55: to je ale nesmysl - jistě víš že se to pěstuje v pásech, že to nejde v truhlíku, jinak bys tam měl plísně, tak nám pověz, jak to pěstuješ a s čím a kde....díky.
Dále by mne zajímalo jak to lisuješ atd.
Ad2 je to dávka na měsíc tj. cena /90 dní vychází asi 12 Kč den.

reagovat Radostinka 25.12.2013 16:56  100%    +  -

jirka13: není zač

reagovat jirka13 25.12.2013 14:13  1%    +  -

Radostinka: děkuji velmi pěkně, zatím se mi v tom daří, tak snad to bude pokračovat jen tím správným směrem.

reagovat Radostinka 19.12.2013 12:49  100%    +  -

jirka13: přeji at se daří líp a líp,časem se to vše porovná samo

reagovat jirka13 19.12.2013 10:14  1%    +  -

už pár měsíců užívám chlorellu i ječmen. Měl jsem problémy s imunitou, stále jsem byl nemocný a cítil jsem se špatně. Na doporučení jsem se rozhodl pro tyto zelené potraviny a konečně se zlepšil můj stav. Cítím se být silný a zdravý.

reagovat petr55 8.9.2013 22:40  1%    +  -

Šílené ceny.
Já si pěstuji ječmen sám, namrazím do zásoby a piji čerstvě vypisovány. Jenom to není tak pohodlné, jako vzít si tabletku

reagovat Radostinka 20.7.2013 10:53  100%    +  -

Figi: nemám potřebu se registrovat na doplňky na všechno možné,stačí mi 2 produkty,které mi vyřeší celé tělo...to bych se nedoplatila a účinek kde nic tu nic...jsou to tak zbytečné věci... a lidi utrácí a utrácízbytečně...ale je to věc každého...to si musí každý rozmyslet co chce....zdraví,nebo slevy

reagovat Radostinka 15.7.2013 19:37  100%    +  -

vieruse: mám to podobně jako Klárka,objednám si celou krabici a cena je skoro stejná,nevidím velký rabatje to věc každého,opravdu každého,co jí,co pije...nikomu také nic nenutím,nevyvracím...nemám to zapotřebí

reagovat vieruse 14.7.2013 18:08  5%    +  -

Radostinka:
Já taky nehledám nic horšího. Ale pokud najdu dva naprosto stejné výrobky (dle složení) a jeden je výrazně levnější, tak ho samozřejmě koupím (viz. můj příspěvek níže). Nebudu sponzorovat společnost, která si nahodí velký rabat.

reagovat Radostinka 14.7.2013 11:26  100%    +  -

Klárka: přesně s tímhle jen souhlasím....lidi jsou prostě na levné věci,hldají jen slevy,tahle společnost žije akcemi,neřeší co je dobré,co není...i mě jen pomáhají,nemám důvod hledat něco horšího...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA
Diskusi založil(a): Jana9
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
10 slavných žen, které jsou šťastné s mladšími partnery! 4 recepty na lahodné italské polévky Sólo dovolená ? požehnání pro vztah nebo cesta do pekel? 12 věcí v domácnosti, které se dají netradičně využít Chantal Poullain: Za láskou jdu světa kraj? 3 nejlepší pláže Evropy. Tipy na místa, která musíte vidět! Zákaz líbání na veřejnosti. Aneb cestovní kuriozity, které vás můžou překvapit Staráte se dobře o své oči? Vnímejte svoje tělo! Trenérka Zuzka Bičíková radí, jak nejlépe zapojit pohyb a relaxaci do života Dezerty pro mlsné jazýčky

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.