MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA

Máte někdo zkušenosti s mladým ječmenem?
14.1.2007

Diskusi založil(a) 14.1.2007 Jana9

ZAJÍMAVOSTI

ZELENÉ POTRAVINY
MLADÝ JEČMEN
CHLORELLA

Jana9 13.12.2007 19:03

MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA

Jana9 13.12.2007 18:54

reagovat Simik00 25.8.2014 10:16  5%    +  -

Mě pomohla tree3chlorella. Doporučili mě ji v lékárně a když jsem slyšela, že obsahuje kurmuku, která je super na záněty, tak jsem neváhala.

reagovat Martina 30.6.2014 9:05  1%    +  -

Už sis objednala? Já jo a super ;-) hlavně to dávkování, všude jinde jsem jich musela brál x a tady jen dvě!

reagovat Martina 18.6.2014 13:57  1%    +  -

Detox? Tree3Chlorella ;-) bereme ji se ségrou obě dvě a jde to poznat. Navíc obsahuje zelený čaj, což je super!

reagovat ursula 3.6.2014 17:26  1%    +  -

Evka:
Je, děkuji moc !! :-)
dívám se na to, zkusím si to objednat a uvidím jaké to je.

reagovat Lucie 29.5.2014 15:26  1%    +  -

Super na detox je tree3chlorella. Bereme ji s dcerou obě dvě a cítím se lépe. Jde vidět, že tělo pracuje a čistí se :) neberou se x tobolek denně, ale jen dvě a ještě obsahuje zelený čaj- což je super i na hubnutí.

reagovat Evka 23.5.2014 11:50  1%    +  -

ursula:
No já jsem se ustálila u Puntury puntura.eu
Můžes si to objednat přímo z jejich stránek, mají slevy na sety, farmaceutické lahvicky, ale hlavně mě přijdou jejich výrobky kvalitnější.

reagovat ursula 21.5.2014 12:14  1%    +  -

Evka:
A od koho tedy to kupuješ? Promin, za takové otázky, jen mě to zajímá.

reagovat Evka 15.5.2014 11:24  1%    +  -

ursula:
No za mě říkám, že v tom rozdíl je. Odebírala jsem od dvou firem..a ustálila jsem se u té druhé. Jsou tam nějaké rozdíly, určitě ;)

reagovat ursula 14.5.2014 12:30  1%    +  -

Ahoj, od koho to kupujete? Slyšela jsem, že je v tom docedla rozdíl, od koho se to kupuje. Je to tak ?

reagovat *Karen* 4.5.2014 22:34  37%    +  -

Pavel:Máte dodavatele s kvalitním zbožím?
Zkuste začít po jedné tabletce. Třeba i ob den. Už si to moc nepamatuji, ale mne první dva měsíce dostával ječmen. To bylo utrpení, to spolknout. Vysloveně se mi navalovalo a braly mne křeče.

No a už je to 3 roky, co mi chutná

reagovat Radostinka 4.5.2014 15:06  100%    +  -

Pavel: zpočátku může chlorella "nafukovat"...přejde to,víc pijte čistou vodu a tabletu si aspoň přepůlte,raději i na menší kousky...chce to čas,vydržte,je to škoda vzdát hned zkraje

reagovat Pavel 4.5.2014 14:12  1%    +  -

Moc děkuji, ale ta bolest je velmo ostrá. Je to doslova, jako by nám dávakl někdo pěstí a ještě bodal nožem. Nejsem žádná "měkota", ale připadá mi to za hranou. A úplně totožné pocity máme oba s přítelkyní ... Je to hóóódně divné ...

reagovat Radostinka 4.5.2014 7:11  100%    +  -

Pavel: při řase se musí zvýšit příjem vody cca o 1/2l denně min. a zkuste tabletku rozkousat,pokud vám vadí chut,tak jí rozmáčkněte třeba na lžíci...nemusíte na prášek,stačí jakoby "rupnout" na malé dílečky....časem tohle vše odezní

reagovat Pavel 3.5.2014 20:01  1%    +  -

Prosím o radu, či jakoukoliv zkušenost. Koupili jsme si s přítelkyní Chlorellu i Spirulinu. ALE !!! Oba nás po požití předepsaného množství tablet (samozřejmě v předepsané dávce 1/2 Chlorelly a 1/2 Spiruliny) hrozně bolí břicho. Je to pokaždé a nevíme, co si o tom myslet. To by snad nemělo ? Bylo to hodně drahé, tak se nám to nechce vyhazovat - zatím. Prosím o jakoukoliv radu ...

reagovat Žanett 16.4.2014 10:12  5%    +  -

Na pročištění organismu mě nejvíce vyhovuje Tree3Chlorella. Vybrala jsem si ji díky kombinaci třech látek, kdy mě oslovila kurkuma o kterou se hodně zajímám. Vím, že ji mamka brala kvůli jater a proto se chci chránit taky :)

reagovat Radostinka 25.3.2014 16:39  100%    +  -

Natálie: ječmen rozhodně levnější NENÍ,pročtěte si gramáž...složení řasy od fy co uvádíte je slabší...GW má vše podrobně uvedené složení...
Rozdíl cca 50,- neřeším...

reagovat Natálie 25.3.2014 10:43  1%    +  -

Milena:
Já jsem taky dříve brala od GW. Ale přešla jsem a kupuji tady puntura.eu
Chlorella od Puntury má tmavší barvu než GW – protože obsahuje prokazatelně více chlorofilu – nejúčinnější látky v chlorelle a také více železa. Má stejné pH jako mateřské mléko.
Navíc od Puntury je levnější.
Taky, když to člověk chce, tak to pohodlně koupí z jejich stránek. Dávají slevy na sety, mají to v tmavých farmaceutických lahvičkách, atd..

reagovat Radostinka 21.3.2014 13:07  100%    +  -

Milena: já si objednávám od GW,mám registraci a jsem spotřebitel...tedy bud si objednám 1ks,nebo celou krabici 4ks a platím 3ks...
Jinou firmu nechci,nemůžu si dovolit pít ječmen třeba za 300,-chci kvalitu,čistotu,záruku testů kvality apdo. a oni tohle všechno nabízí...Green Ways...jím obojí už 4 roky a moc moc moc mi to pomohlo zlepšit vážný stav u SLE(lupus,mám orgánový)... a pomáhá mi denně s problémy,která tahle nemoc má

reagovat Milena 20.3.2014 19:15  1%    +  -

Radostinka:
Také to berete? Od koho jestli se můžu zeptat? Kde je to levnější, lepší?

reagovat Radostinka 18.3.2014 18:39  100%    +  -

Milena: ano,je to tak...

reagovat Milena 18.3.2014 18:08  1%    +  -

Slyšela jsem, že ideální kombinace je Ječmen + Chlorella, působí synergicky a komplexně. Je to tak? Nebo jaké máte zkušenosti?

reagovat Austin 25.12.2013 20:53  1%    +  -

petr55: to je ale nesmysl - jistě víš že se to pěstuje v pásech, že to nejde v truhlíku, jinak bys tam měl plísně, tak nám pověz, jak to pěstuješ a s čím a kde....díky.
Dále by mne zajímalo jak to lisuješ atd.
Ad2 je to dávka na měsíc tj. cena /90 dní vychází asi 12 Kč den.

reagovat Radostinka 25.12.2013 16:56  100%    +  -

jirka13: není zač

reagovat jirka13 25.12.2013 14:13  1%    +  -

Radostinka: děkuji velmi pěkně, zatím se mi v tom daří, tak snad to bude pokračovat jen tím správným směrem.

reagovat Radostinka 19.12.2013 12:49  100%    +  -

jirka13: přeji at se daří líp a líp,časem se to vše porovná samo

reagovat jirka13 19.12.2013 10:14  1%    +  -

už pár měsíců užívám chlorellu i ječmen. Měl jsem problémy s imunitou, stále jsem byl nemocný a cítil jsem se špatně. Na doporučení jsem se rozhodl pro tyto zelené potraviny a konečně se zlepšil můj stav. Cítím se být silný a zdravý.

reagovat petr55 8.9.2013 22:40  1%    +  -

Šílené ceny.
Já si pěstuji ječmen sám, namrazím do zásoby a piji čerstvě vypisovány. Jenom to není tak pohodlné, jako vzít si tabletku

reagovat Radostinka 20.7.2013 10:53  100%    +  -

Figi: nemám potřebu se registrovat na doplňky na všechno možné,stačí mi 2 produkty,které mi vyřeší celé tělo...to bych se nedoplatila a účinek kde nic tu nic...jsou to tak zbytečné věci... a lidi utrácí a utrácízbytečně...ale je to věc každého...to si musí každý rozmyslet co chce....zdraví,nebo slevy

reagovat Radostinka 15.7.2013 19:37  100%    +  -

vieruse: mám to podobně jako Klárka,objednám si celou krabici a cena je skoro stejná,nevidím velký rabatje to věc každého,opravdu každého,co jí,co pije...nikomu také nic nenutím,nevyvracím...nemám to zapotřebí

reagovat vieruse 14.7.2013 18:08  5%    +  -

Radostinka:
Já taky nehledám nic horšího. Ale pokud najdu dva naprosto stejné výrobky (dle složení) a jeden je výrazně levnější, tak ho samozřejmě koupím (viz. můj příspěvek níže). Nebudu sponzorovat společnost, která si nahodí velký rabat.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA
Diskusi založil(a): Jana9
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Jak na nejlepší svačinu pro děti? Vlhká chalupa nemusí znamenat pohromu Správné vibrace aneb Historie ženského potěšení Horoskop na září. Budou vám hvězdy přát? Proč podstoupit detoxikaci? Krevety, kalamáry, chobotnice a jiné mořské plody Jennifer Lawrence zuří. Na internetu jsou její soukromé akty Kamarádi ?na kafe? ? existují vůbec? Tejpováním proti bolestivé menstruaci: Jde to i bez prášků? Dort ze svatby princezny Diany byl vydražen za osmačtyřicet tisíc korun

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.