MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA

Máte někdo zkušenosti s mladým ječmenem?
14.1.2007

Diskusi založil(a) 14.1.2007 Jana9

ZAJÍMAVOSTI

ZELENÉ POTRAVINY
MLADÝ JEČMEN
CHLORELLA

Jana9 13.12.2007 19:03

MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA

Jana9 13.12.2007 18:54

reagovat Šimče 22.5.2015 20:24  29%    +  -

Milan77:
Chodíte často na dámu,nebo jen kvůli reklamě?

reagovat Milan77 17.4.2015 7:30  5%    +  -

Každý si vybere to své. Mě nevyhovovalo GW. Takže zůstanu u své snačky kterou jsem již zmiňoval.

reagovat Šimče 20.3.2015 12:07  27%    +  -

Radostinka: to jsem ráda,mám s ními velmi dobré zkušenosti

reagovat Radostinka 20.3.2015 9:29  100%    +  -

Šimče: také nedám na GW dopustit...

reagovat Šimče 19.3.2015 9:15  28%    +  -

Zdravím všechny,
Já nakupuji v Green Ways už několik let.Má dcera koupila Fresh,protože nabízí za nižší cenu,ale ta kvalita není stejná.Nedám dopustit na kvalitu u Green Ways,množství i cenu.Zkoušela jsem u dcery ječmen Fresh,nechutnal mi.Byl mdle chuti.U Green Ways voní ,jak čerstvě pokosená tráva a má pěknou barvu v krabici i v šejkru s vodou.Důležité je skladování u těchto zelených potravin.V suchu a v krabici,né na přímém světle.Pro kontakt a bližší info pište do vzkazů.

reagovat Milan77 3.2.2015 7:08  5%    +  -

Ano, je to pravda, v lékárně ty zelené bohule co jsem zmiňoval nemají. Zakoupil jsem v zelenem obchodě.

reagovat Milan77 27.1.2015 12:44  5%    +  -

Zkusím napsat i svoje zkušenosti. Pokud někomu nedělá základní dávkování dobře, je samozřejmě možné, dát si i menší dávkování a postupně ho zvyšovat, tak aby to nezpůsobovalo potíže. Jinak prvotní potíže má skoro každý, je to následek čištění organismu. Já měl třeba tři týdny něco jako chřipku. Ale pak už bez problémů. Osobně nakupuji produkty FRESH. Konkrétně chlorellu a spirulinu. Hlavně jsem to chtěl kvůli trávení nebo jak to napsat. Vyřešilo se to během jednoho měsíce.

reagovat Radostinka 13.1.2015 12:48  100%    +  -

Kosmetika: http://www.zelene-zdravi.cz/

reagovat Kosmetika 9.1.2015 10:50  5%    +  -

lubinka: Posla jsem soukromou zprávu :-)

reagovat Radostinka 8.1.2015 16:13  100%    +  -

berušenka: Luci jsou lékaři,kteří neví a naštěstí už je spousta lékařů,kteří tento ječmen i řasu přidávají běžně lidem k léčbě...to je moc dobře

reagovat berušenka 8.1.2015 14:25  28%    +  -

Radostinka: jj díky, mám různé alergie proto ta reakce organismu. Doktorka mně to přímo zakázala, že si nemám zahrávat Zkouším dělat dlouhé pauzy

reagovat Radostinka 7.1.2015 19:37  100%    +  -

berušenka: a není to Luci to,že by se PO ječmenu osypala,ale je to REAKCE těla na něco,co nutí tělo reagovat...to je normální...jen jsi hodně moc citlivá a to je třeba opravdu pomalinku...

reagovat Radostinka 7.1.2015 19:36  100%    +  -

berušenka: ahoj Luci,u tebe je to ale úplně jiný problémchce to čas a výdrž,opravdu výdrž a postupně...nemusíš každý den,stačí třeba obden,ob 2-3 dny...důležité je pro tělo aspoň něcojá vím,že to jednou zvládneš,tolik moc Ti to přeji,však víš

reagovat berušenka 7.1.2015 19:16  28%    +  -

Radostinka: ahojíček Jaru, já se vždycky po ječmenu osypu...zase mně naskákaly červené fleky v obličeji ještě, že tu Chlorellu jakžtakž zvládám

reagovat Radostinka 6.1.2015 11:24  101%    +  -

Kosmetika: určitě máte záruku kvality...přeji at se daří,at Vás ječmen nastartuje pěkně na jaro

reagovat lubinka 6.1.2015 1:21  84%    +  -

Kosmetika: co je obsahem startovacího balíčku

reagovat Kosmetika 6.1.2015 0:27  5%    +  -

Radostinka: Díky za poradu na přednašku jiste zajdu mne to zajíma a startovaci balik mi dorazi zitra tak se teším :-)Samoseboou GW,,,,jsem vybral a jsem rad

reagovat Radostinka 3.1.2015 14:46  100%    +  -

Kosmetika: není zač...navíc ted cca od podzimu přidali za stejnou cenu na dávkách jak u ječmen,tak u chlorelly...což je milé:-))já osobně registraci mám,využívám jí,protože jíme celá rodina...nechte si to opravdu v klidu vysvětlit,ono je tolik "chytrých lidí"...až se někdy musím smát...viz i některé příspěvky níže...ale to je na každém co chce...zdraví,investici...také je dobré pokud máte možnost jí na nějakou přednášku,pořádanou jejich firmou...např. p.Anička Aláčková je neskutečně skvělá paní,která tolik moc roky pomáhá lidem,je zdravotnice a hlavně úžasný vlídný člověk...stačí si jí jednou poslechnout a máte jasno

reagovat Kosmetika 3.1.2015 14:04  5%    +  -

Radostinka: Dííky :-)

reagovat Radostinka 3.1.2015 8:42  100%    +  -

Kosmetika: já jím ječmen i chlorellu již skoro 5 rok od fy http://www.gw-int.net/cs/jecmen,je nejkvalitnější,cena je 1150,- balení...neměnila bych,chci pít to nejlepší jíst to nejlepší a u nich mám záruku kontroly kvality... a kvůli své nemoci si nemůžu ani nic jiného dovolit než kvalitu....je spousty prodejců....jen tahle firma vám pomůže se vším....v kontaktech si najděte správný telefon a zavolejte...uvidíte,že vám mile poradí a dají kontakt na někoho nejbližšího k Vašemu bydlišti,který Vám vše vysvětlí....přeji správnou volbu.

reagovat Syllv 26.12.2014 20:43  5%    +  -

Syllv: Sice nejsem ani jedna z oslovených, ale beru asi čtvrté balení ječmene a jsem nadšená. Pleť mám jako jako miminko, a to nepoužívám žádnou kosmetiku, max. večer krém, když si vzpomenu... Jupííí! Ve 35! Konečně!

reagovat Syllv 12.12.2014 21:16  5%    +  -

Dámy, ursula, Evka, koupili jste si zelené produkty? jaké to na vás mělo účinky? :)

reagovat Martina 30.6.2014 9:05  1%    +  -

Už sis objednala? Já jo a super ;-) hlavně to dávkování, všude jinde jsem jich musela brál x a tady jen dvě!

reagovat ursula 3.6.2014 17:26  1%    +  -

Evka:
Je, děkuji moc !! :-)
dívám se na to, zkusím si to objednat a uvidím jaké to je.

reagovat ursula 21.5.2014 12:14  1%    +  -

Evka:
A od koho tedy to kupuješ? Promin, za takové otázky, jen mě to zajímá.

reagovat Evka 15.5.2014 11:24  1%    +  -

ursula:
No za mě říkám, že v tom rozdíl je. Odebírala jsem od dvou firem..a ustálila jsem se u té druhé. Jsou tam nějaké rozdíly, určitě ;)

reagovat ursula 14.5.2014 12:30  1%    +  -

Ahoj, od koho to kupujete? Slyšela jsem, že je v tom docedla rozdíl, od koho se to kupuje. Je to tak ?

reagovat *Karen* 4.5.2014 22:34  37%    +  -

Pavel:Máte dodavatele s kvalitním zbožím?
Zkuste začít po jedné tabletce. Třeba i ob den. Už si to moc nepamatuji, ale mne první dva měsíce dostával ječmen. To bylo utrpení, to spolknout. Vysloveně se mi navalovalo a braly mne křeče.

No a už je to 3 roky, co mi chutná

reagovat Radostinka 4.5.2014 15:06  100%    +  -

Pavel: zpočátku může chlorella "nafukovat"...přejde to,víc pijte čistou vodu a tabletu si aspoň přepůlte,raději i na menší kousky...chce to čas,vydržte,je to škoda vzdát hned zkraje

reagovat Pavel 4.5.2014 14:12  1%    +  -

Moc děkuji, ale ta bolest je velmo ostrá. Je to doslova, jako by nám dávakl někdo pěstí a ještě bodal nožem. Nejsem žádná "měkota", ale připadá mi to za hranou. A úplně totožné pocity máme oba s přítelkyní ... Je to hóóódně divné ...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: MLADÝ JEČMEN & CHLORELLA
Diskusi založil(a): Jana9
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Rozhovor se zpěvákem Pavlem Vítkem Otec má milenku, je to moje spolužačka! Kuriózní alergie: Na peníze, boty, sperma, cvičení? Nejde o vtip, vážně existují! Videoporadna: Jak vybrat správný make-up? Žiji ve spokojeném manželství. Přesto léta platonicky miluji jiného Je klimatizace škodlivá? Nejluxusnější mobily na světě: Jak vypadají a kolik stojí? Vyznejte se v sekačkách Mám hrozný strach. Dcera si chce vzít muslima! Tramvají do přírody a za dinosaury

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2015 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.