JAK NEŽRAT!!! VEČER

Ahojky vsem, rady bych v teto diskuzi uvitala par tipu jak bojovat s hladem vecer, protoze si myslim ze nejlepsi jak shodit kilca je jist pres den cokoliv ale nejsit vecer...ALE UZ NEVIIM JAK SE TO DA VYDRZET!!!!

23.1.2007

Diskusi založil(a) 23.1.2007 nike23

SACHARIDY MAXIMALNE DO 15:00 VECER UZ HLAVNE BILKOVINY...VECER SI DAVAM POUZE KURE, SPENAT, BILY JOGURT , VEJCE, SUNKA KURECI-FITNESS...FUNGUJE TOOOO A KDYZ BYLA CHUT NA SLADKE...DO BILEHO JOGURTU SE NASYPU SKORICI..FAKT JE TO BOMBA

nike23 29.1.2007 15:20

Ahoj vsechny!!pojdte se podelit o rady a navody jak vydrzet vecer nejist!!!

nike23 24.1.2007 12:31

reagovat Kiki Miki 26.12.2013 0:33  1%    +  -

Takze zacala jsem pit vodu-5kilo dole ale co tech zbylejch10?cely den vydrzim jen jednou jist a to neni sladky.......pak najednou je vecer vsechna prace je udelana takze ted jdu k tv......a prepadne ve mne panika ze neusne bez sladkeho ale ja vim ze se musim prekonat ale nikdy jsem to jeste nezvladla a stala se ted zavislou na projimadle.protoze mi zvracet nejde ani nic jinyho je mi 14 merim 168cm a vazim hhrrooooznych 50kg a jsem tlusta podle me mam i lehky kosti a anorexii jsem uz trpela takze proste bud jim hodne a pak se toho nejakym zpusobem zbavimnebo nejim vubec!!!! Pomoste mi! Pistemi rady zde: ottokiki@seznam.cz dekùju vsem za rady

reagovat Rakytnik 17.8.2013 22:45  5%    +  -

Pamatujete si, jak sem dělal piliny ze dřeva břízy?
A konzumoval to vmíchané do jogurtu? Tak v tom pokračuji, ale trochu jinak. Dnes to má podobu placek, pečených na plátu, nebo elektrickém plotýnkovém vařiči. Těsto je směs nějaké mouky 1:1 s jemnými pilinami střemchy hroznovité, a nebo babyky. Ale i ta bříza bude "dobrá". Nechutná to špatně. Ale hlavně to splňuje kritérium ceny. Je to laciný racionální pokrm. Akorát to zpracování těch špalíků je poněkud pomalé a pracné. Snad i toto jednou dotáhnu.

reagovat ucinna dieta 6.7.2013 18:43  1%    +  -

jesito jesito uz to mas usito.doporucuji dvakrat denne klistyr nejlepe s vlaznou vodou.skrze deszinfekci si muzete dat do napoje i spetku chininu s citronem at vam napoj lepe chutna.

reagovat ucinna dieta 6.7.2013 18:39  1%    +  -

jesito jesito uz to mas usito.doporucuji dvakrat denne klistyr nejlepe s vlaznou vodou.skrze deszinfekci si muzete dat do napoje i spetku chininu s citronem at vam napoj lepe chutna.

reagovat čeredka 25.5.2013 16:30  86%    +  -

korsa: nestydím..aspoň je mě na pláži vidět...

reagovat iva_fili 27.4.2013 22:51  5%    +  -

jděte na www.onlinehubnuti.cz tam jsou fakt dobré tipy a motivační program :)

reagovat Elaa 27.4.2013 13:55  94%    +  -

korsa: není ti tohle vnucování trapný?!

reagovat Magdalena 26.4.2013 18:00  1%    +  -

hah: Chuť na sladké jsem měla vždycky, když jsem měla málo bílkovin...

reagovat Morise 22.4.2013 11:25  5%    +  -

Já to dělám po francouzsku :D Jím kdy chci a co chci - jen dodržuju, aby to jídlo bylo kvalitní a bez zbytečné chemie. Tenhle způsob hubnutí je popsaný v knize Francouzi nedrží dietu. Mě si ta "dieta" hrozně získala. Získla si mě proto, že to funguje. Dřív jsem byla dost tlustá a přitom jsem zdaleka nejedla jako dneska - všechno jsem poctivě dodržovala a tak... jenže byl problém, že jsem si nehlídala tu chemii... no a pak jsem objevila tenhle způsob a světe div se, ono se to hnulo! A co vám budu povídat, dokonce se mi zlepšila pleť i vlasy :)

reagovat hah 7.4.2013 2:27  1%    +  -

Taky mám velkej problém s jídlem večer, a hlavně se sladkým.. vůbec nevím co mám dělat, zkoušela sem různé diety a nejde to, ta chut na sladký je silnější než já, nevíte co bych mohla jíst místo toho ? :D :D :D

reagovat kacko27s 19.2.2013 10:42  5%    +  -

ahojky..to já raději zaměstnám ruce a pak na jídlo ani nepomyslím a pak zhasnu a jdu spát....

reagovat sezblaznim 17.2.2013 3:03  24%    +  -

ahoj holky ...žiju v Itálii a mám fintu jak večer vydržet ty místní žranice a nehladovat. Uvařím si horkej kuřecí bujon a ten upíjím v hrnku jako čaj a přinejhorším k němu přikusuju kousky kuřecího masa nebo syrový mrkve.

reagovat Katka 13.2.2013 21:36  1%    +  -

Já vám poradím! od 18:00 nežrat, cvičit, běhat, nejezdit výtahem a nechlastat, a když chlastat, tak blít :D

reagovat Pamela3 22.1.2013 14:58  19%    +  -

cross: tak já u televize nejím a ted týden jsem začala krabičkovou, takže 5x denně a jen 0,40 dole..tak kde je chyba..

reagovat leel16 21.1.2013 12:50  5%    +  -

Tak to máte dobře zařízené .-) Něco podobného jsem teď četla v Dietě, zařídit si kuchyň tak, aby nelákala .-)) Ale určitě na tom něco bude, co oči nevidí, srdce nebolí. Jen kdyby manžel pořád nedělal zásoby sladkostí.-))

reagovat cross 10.1.2013 18:20  1%    +  -

tak asi takhle...měl jsem stejný problém, ae už jsem zhubl 17kg...1. jíte z nudy(to každý-prostě u tv)
2. musíte jíst pravidelně 5x denně
3. nenakupujte sladké a plná lednuce vám taky moc nepomůže...;)

reagovat petas 24.11.2012 8:47  100%    +  -

Zalepit pusu

reagovat Pamela3 20.11.2012 7:37  9%    +  -

padesatka: bude chtít po tobě, aby jsi si něco koupila...je to jen reklama..

reagovat Jaruška 18.11.2012 21:37  1%    +  -

Vyčistit si zuby :) potom vás veškerá chuť přejde :)

reagovat padesatka 24.1.2012 12:45  28%    +  -

NatyH:

Poslala jsem Ti vzkazík...

reagovat donny0007 30.6.2011 16:30  5%    +  -

jáj to je jak kdybych tu diskuzi založilá já, tež mám večer největší hlad...a furt jezt ty saláty...za 15 minut mám stejně hlad

reagovat zazicko 12.2.2011 17:03  5%    +  -

Dobrý den. Dědictví je asi všude stejné, mohla bych vám o tom vyprávět.Buďte holky silné a kašlete na materiální věci.Někde jsem se dočetla v moudrých knihách, že pokud vám to opravdu náleží, tak se dřív nebo později/ ve vašem případě i v mojim/ dědictví k vám dostane.

reagovat domácíbuchtička 11.2.2011 20:32  88%    +  -

A pak se k večeru nemá stresovat - ani z rodiny, ani z televize, pc.

reagovat domácíbuchtička 22.1.2011 20:54  94%    +  -

Moje kámoška hubne, prý si před každým jídlem, hlavně večer vypije sklenici vody - a je to...

reagovat domácíbuchtička 22.1.2011 20:52  94%    +  -

padesatka: díky, snad mě to taky potká

reagovat padesatka 17.1.2011 20:30  100%    +  -

domácíbuchtička:

Děvče.to znám,když mi umřela mamka,tak pro mě

něco nechala,ale měla jsem to dostat až zemře

i taťka,to se také stalo,ale nedostala jsem nic,

švagrová s bráchou řekli,že o ničem nevědí,no

a závěť,podle mě neplatná přihrála všechno

bráchovi,jenom mi poslal sms,že bylo dědictví

rozděleno a vyrovnáno,ale já jsem s holkama

do dnešního dne nic nedostala,už je to 5 let.

A nakonec mi brácha řekl,že si nepřeje se mnou

se stýkat,synovce vidím pouze na facebooku,ale

ani oni se semnou nebaví.

reagovat domácíbuchtička 17.1.2011 20:21  89%    +  -

padesatka: Není co závidět, nejlepší shazovačka je stres. Právě ho mám - dědictví dělíme s bráškama na nože...

reagovat padesatka 16.1.2011 15:20  100%    +  -

domácíbuchtička:

Ty jsi super,mě to nějak nejde dolůůůůů.

reagovat reskator 16.1.2011 14:50  12%    +  -

Jak nejíst na noc tak to mě vždycky to popadne.a nevím co.a to se snažím hubnout.

reagovat domácíbuchtička 15.1.2011 20:17  86%    +  -

Známá věc - duševní pohoda podmňuje tělesnou - závidím těm, co umí řešit problémy co možná nejrychleji, s odvahou a zdravým rozumem.To já na ně stále myslím, ani nic na spaní mi nezabere! Vím, že je to zbytečné a deprimující.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: JAK NEŽRAT!!! VEČER
Diskusi založil(a): nike23
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte