Zánět sedacího nervu

Prosím o pomoc,nemohu se híbat,narovnat no prostě nic.Hrozné a nepříjemné bolesti.
12.2.2007

Diskusi založil(a) 12.2.2007 Vikvik

reagovat jojin 12.8.2018 23:17  1%    +  -

zdenka:

reagovat zdenka 11.4.2017 10:02  1%    +  -

b>Honza:Honzo zasmála jsem se od srdce i s bolavou prdelí,,taky se s ní
asi začnu kamarádit,,už rok a pul se mě drží jako klíště

reagovat Kovanda 17.12.2016 14:48  1%    +  -

micule07: Zkuste čaj z březového lupení. Lžíce drogy na hrnek, přelít vroucí vodou, 15 min. nechat a nejlépe upíjet celý den. Tři až čtyři hrnky denně.

reagovat zdenka 18.4.2016 9:13  1%    +  -

Zdravm bolavé prdelky,,trpím už od října,začalo to to krční páteři ,ocitla jsem se v nemocnici bylo podezřen na mozkovou mrtvici,,,to se naštěstí nepotvrdilo,jenže ted od ní nemám daleko,protože týden poležení mi rozjelo ischias,,tak už pul roku marodm ,nepomohly léky ani infuze ,byla jsem na lumbálce,,,ted mě čekají opět rehabilitace,,no stříl mi bolest do nohy ,snažím se nekulhat,ale co krok to bolest,prostě pul roku s bolestí,,,jak píše Honza,připadám si jak hypochondr..jestli mi nepomohou na rehabce zkusím ještě rázovou vlnu,,,nebo kryoterapii,,už nevím,,, držím všem pěsti at se zbavíte bolesti,,,vždyt přece svět patří těm co se neposerou))

reagovat Kateřina 17.2.2015 21:47  1%    +  -

štěpánka: Ahoj, chtěla bych se zeptat na jmeno nebo kontakt na masera. Mam nejspis stejny problem a nechci jit jen tak leda k nekomu. Dekuju :)

reagovat ramgat 22.9.2014 8:16  1%    +  -

Mika6: díky, pomalu se to lepší, snad se toho zbav, Mika6:

reagovat Mika6 16.9.2014 16:48  5%    +  -

ramgat: Davkovani: cim vetsi problemy, tim casteji (3-4x denne), po uleve treba 1-3x denne.

reagovat ramgat 12.9.2014 9:09  1%    +  -

Mám úplně stejné problémy, neurolog nasadil infuze, tramal, vše bez účinku, tak jdu dnes zakoupit homeopatika, poslední nadějě. Jen nevím, jak dlouho homeo užívat, díky za radu

reagovat Jirka248 15.5.2014 8:32  5%    +  -

Dobrý den, všem postiženým ischiasem. Trápil jsem se dva měsíce, přes klasickou léčbu.Na Internetu jsem našel babskou radu. Použít žitnou, gin nebo slivovici, zahřát namočit kapesník, přiložit na záda a překrýt ručníkem. Já jsem aplikoval slivovici - namočený kapesník jsem překryl igelitem, protože jinak to nasáklo do ručníku. Teprve potom ručník a převázal pružným obinadlem kolem těla. Udělal jsem to na noc a vydržel jsem do rána na zádech. Takto jsem to aplikoval po tři noci za sebou a bolesti polevily. Bohužel jsem asi použil silnou slivovici asi 70% po dědovi, kterou nikdo nechtěl pít. Patrně z toho důvodu se mi objevila vyrážka, tak čekám až to zmizí a budu pokračovat s nějakou slabší pálenkou. Nicméně po třech aplikacích solidně chodím, dnes jsem se poprvé nevzbudil v noci. Trápilo mě to dva měsíce. Tři týdny na začátku jsem se prakticky nevyspal. Pak to polevilo po klasické léčbš, ale stále jsem kulhal atd. Proto se mi to zdá jako zázrak, tedy se o to musím podělit, kdyby to mělo pomoci, alespoň někomu. Lidi držte se, vždy je nějaká cesta, jen ji najít.

reagovat Mika6 24.4.2014 11:14  5%    +  -

Roman Š.: U mě od února v pohodě :)

reagovat Roman Š. 24.4.2014 9:35  1%    +  -

Tak musím napsat že po dvou dnech mám úplně klid od bolesti !!!! K těm homeopatikum jsem teda ještě cvičil pomaličku cvik kočičí hřbet + vše na uvolnění L5,S1, je to na uvolnění páteře a musím všem říci že po měsíci bolesti, kdy jsem pořad musel myslet jen na bolest mám klid !!! Jen doufám že to vydrží je to moc fajn zase volně chodit a hýbat se. Přeji všem hodně sil a štěstí se toho zbavit.

reagovat Roman Š. 22.4.2014 13:27  1%    +  -

Moc děkuji tak mam koupené Hypericum Perforatum 9CH,Colocynthis 9CH a Arnica Montana 9CH . Nevěděl jsem že se to má cucat v puse :) No tak rada pro každého že se to nezapijí. Hned dám vědět jak to zabralo. Jelikož už mě ta bolest střílení do nohy štve a rehabilitace nezabírají.

reagovat Mika6 22.4.2014 9:02  5%    +  -

Roman: Ahoj, treba tady neco najdes www.svethomeopatie.cz, ja je kupuju v lekarnach Dr.Max

reagovat Roman 20.4.2014 19:32  1%    +  -

Ahoj všem , prosím kde mohu zakoupit tyto léky ARN 5CH, ARN 15 CH ? Ja to nikde nemohu najít Homepaticke leky děkuji moc

reagovat Mika6 18.3.2014 16:17  5%    +  -

Ahoj,
popíšu Vám moji zkušenost. Dva měsíce říjen a listopad mě bolela bederní páteř a vystřelovala mě bolest do pravé nohy, do zadní části stehna až ke kolenu. Nejhorší to bylo při vstanutí ze žídle (v práci asi 100x za den) nebo z třeba auta, to jsem měl místy velkou jakoby křeč, že jsem ji musel velmi pomalu rozcházet. Při ležení nebo při chůzi byla bolest jen mírná a i v noci jsem se celkem vyspal. Koupil jsem si mast Norkin - gel s norkovým tukem a Kaštanem koňským a ta mě zabrala, do dvou dnů začala bolest ustupovat až skoro do vymizení (cítil jsem cca 10% původní bolesti). Ale v lednu při rychlejší chůzi do schodů mě křuplo v zádech a bylo to tu znovu, a ještě s větší intenzitou bolesti. Bolela mě celá zadní část pravé nohy od prdele až po lýtko. V noci jsem nemohl usnout a asi tři noci jsem nespal. A tak jsem celé noci googloval a googloval a četl tuny informací a podobných diskuzí. Nakonec jsem si dal všechny informace dohromady a vyšlo mě toto: Homeopatika - Hypericum perforatum 15 CH, 3x denně 5 granulí a Colocynthis 9CH, 3x denně 5 granulí a do 24 hodin bolest značně ustoupila a konečně jsem se v noci vyspal. Při tom jsem bral vitaminy B - NeuroMax forte. Ty homeopatika mě fakt velmi pomohly, po cca 10 dnech bolest zmizela. Pak jsem si dal na 21 dní lečebnou kůru - Mumio čisté. A zace jsem se cítil o dost lépe. A teď beru preventivně ještě vitamín K2 na posilnění kostí (páteře) - OsteoK2 komplex. A dost mě ještě pomohla chůze, denně aspoň 6 km. U žádného doktora jsem s tím ještě nebyl. Zatím u mně funguje samoléčba a objevil jsem léčbu homeopatie (už sní léčím i běžné nachlazení atd.).

Honza: Velmi výstižné :-)

Držím vám palce, fakt je to hrozná bolest.

reagovat štěpánka 8.1.2014 10:18  1%    +  -

janina: Dobrý den, měla jsem "skřípnuté" oba sedací nervy.V nemocnici jsem dostala analgetika a injekci na uvolnění svalů.Nutno dodat,že neproběhlo žádné vyšetření, nic...
3 dny jsem se nemohla pohnout, pohyby s obrovskou bolestí od bederní páteře, vystřelující do zadku a následně do lýtka po zadní straně...Jediné co mi pomohlo byla reflexní terapie od specializovaného maséra.Po 3.masážích jsem s minimální bolestí beder naprosto mobilní a funkčí,což je s 2.letým synem priorita.Jsem zdravotní sestra a na tuhle metodu nedám dopustit.Vyřešila problém,který tam byl.Prášky ho jen potlačovaly...

reagovat janina 4.1.2014 20:04  1%    +  -

jarka: Ahojky, tady Jana, já už touto bolestí
taky trpím asi půl roku, nejdříve jsem nikam nešla,ale pak jsem šla na obvod a dostala jsem 10x
magnety,které mi před 2 roky pomohly,ale tentokrát nic, žádná úleva,naopak ještě horší.Teď se rozhoduji jít znovu k obv.lékaři,ale vůbec se mi nechce marodit,protože nebud mít žádnou výplatu a to je v dnešní době opravdu hrozné.Ale bolest je každý den hrozná,hlavně ráno,když se oblékám,je to nemožné, taky čekám,zda mi někdo poradí jinou možnost,než marodit.Jana

reagovat Lovasa 7.8.2013 9:08  5%    +  -

Ahoj, musíš uvolnit celé tělo.Bederní oblast souvisí s krční páteří.
Tady jde o sedací nervy, Jde o hlavní nervy v těle , které ovlivńují motoriku nohou .Konkrétně obratel L4 jde o oblast pod hrudníkem na na zadečku (skloubení dvouch obratlů v sobě..S1-S3)
LOVASA@SEZNAM.CZ

reagovat chere 17.3.2013 14:14  1%    +  -

Po 3 měsíčním trápení jak je zde všichni popisujete ,pichlavá křečovitá bolest zadku s vystřelováním až do levé nohy, užívání Voltarenu,Asicinu-teva,hořtíku jen s krátkodobým překrytím bolesti a nic neřešícím řešením, jsem minulý týden konečně byla na masáži Dornovou metodou.Podařilo se tímto jednoduchým postupem masérovi vrátit vybočenou ploténku téměř u kostrče na své místo,bezbolestně.Bolesti se notně zmenšily i když stále neodezněly.A nejvíce je zatím pociťuji až po celodenní námaze.Stále doufám,že teď kdy je vše na svém místě bolesti odezní zcela.
Dornovku mohu opravdu doporučit.Pokud se nesrovná páteř těžko to něco jiného vyléčí.

reagovat Kytka 30.1.2013 22:55  1%    +  -

Všem, kdo trpí tkzv.nevyléčitelnou bolestí!!!!
Koukněte se na youtube video Tajemná léčba
a najděte si na googlu článek o sodě bicarboně v kombinaci s javorovým sirupem, jaké umí udělat zázraky.

reagovat vlabi 14.9.2012 12:54  1%    +  -

Zkuste Bowenovy masáže a vydatné pití čisté vody.

reagovat Daniel 30.6.2012 9:05  1%    +  -

Tak Vás pane humor neopuští a v téhle situaci:-) Též mě bolí levá půlka prdele a nemůžu si ani kleknout a když vstávám, tak se mi od bolesti dělají mžitky před očima.Honza:

reagovat D 6.5.2012 20:10  1%    +  -

Ahoj všem,
manžel má zánět sedacího nervu. Měl strašné bolesti začal chodit na akupunkturu a bere homeopatika RHODODENDRON,ARNICA MONTANA a neuro vitamíny- MILGAMMA. Musím říci, že je mu lépe. Držím palce všem

reagovat micule07 7.2.2012 10:08  41%    +  -

zdarvim vsechny, nahodou jsem narazila na tuto diskuzi. A tak se take pridam. Ja temito bolestmi trpim uz 11 let. take jsem absolvovala vsechno mozny, obstriky kaudalni blok,rehabky, masaze, ale bohuzerl nic mi nepomaha.nechodim nai do prace, protoze ty boletsi jsou nepretrzity, tyden mama treba mensi , ale pak se to zase rozjede a ja doma jenom lezim jak lemra. Cvicim take pilates, ale take nic. Ja uz fakt nevim co s tim, doktori me pisi jen prasky a infuze. Ja uz tech prasku za tech 11 let zbastila, ze se divim, ze mam jeste snad v poradku zaludek. Lidicky nevite oprabvdu o necem co pomahu. Mazu ruzny masti, ted beru nejaky pripravky s aloa verou od LR.Pripadam si jako zena a mamka na nic, protoze nic nemuzu.Poradte prosim , jak se toho clovek zbavi, porad doma chodim s teplou bankou na zadech a jeste omotana dekou, s kterou i spim.Ja uz fakt nevim, co mama delat.

reagovat jarka 22.8.2011 20:21  1%    +  -

ahoj lidičky.trápim se s těmito bolestma už 11měsícu a jeste jsem nenasla nekohho kdo by mi pomohl nebo co.Je to silené,ale stale hledam co a jak.Ted zkoušim suche uhlučité zabaly,ktare si muj pritel vychvaluje,ale ja bez efektu.jen co jsem vyzkoušela léku ,zabalu,B12,milgamu,nemocnice Teplice,kadan,most absolutne k ničemu.jsme už neštasni oba dva a nevíme co už.poradí mi nekdo prossim. Jarka

reagovat Dub 7.2.2011 18:13  5%    +  -

Ahoj,tak jsem se zánětem skončil v nemocnici na kapačkách, nepomáhali ani injekce proti bolesti, bylo to hrozné. Nepodceňujte to a včes začněte s léčbou, jinak se to rozjede a bolesti jsou opravdu značné.

reagovat Sedláčová Radka 24.1.2011 21:14  1%    +  -

Honza: Dobrý večer Honzo.
Po přečtení Vašeho článku jsem se i přes bolesti od srdce zasmála

reagovat Jarca 13.10.2010 20:51  1%    +  -

Jo a jeste jedna zkusenost> zadna analgetika mi nezabrala, a ze jsem jich za ten tyden nebo 10 dnu, co mi to boli, zbastila. Ten horcik jsem zacala brat sama, kdyz mi bolesti sly do kreci a neurovitaminy zminoval nekdo prave tady na diskusi, tak jsem si je v lekarne koupila a fakt efekt je znacny. Vyzkousejte, uvidite, treba to zabere i vam. Drzim palce/hlavne Honzovi >.o]

reagovat Jarca 13.10.2010 20:40  1%    +  -

Zkuste jako ja velke mnozstvi horciku, neurovitaminy Neuromax forte nebo na predpis Neuromultivit, nejaky silny antioxidant / jsou protizanetlive, take homeopatika ARN 5CH nebo ARN 15 CH, ale ty jsem nezkousela.. Na noc "prdel" nezakryvat. Nevim proc, ale pres den zakryta prdel nevadi, v noci vadi. Drzim palecky, me to zatim pojmohlo, sice nevim, na jak dlouho a hlavne to nechci zakriknout, ale to tech neurovitaminech znacna uleva.
Zdravi vsechny bolave prdelky Jarca

reagovat pelhrima 14.11.2009 15:37  100%    +  -

Ahojky.Tak jsem našla diskuzi a s mím problémem zánět sedacího nervu.Chodila jsem na masáže a pak začala mě bolet pravá noha.Tak jsem jí to říkala maserce a no ještě víc přitlačila a pak jsem už nemohla dojít.Bolí mě pravá noha ve stehně.Nemůžu sedět jen ležet a to jen na levé straně.Byla jsem na pohotovosti dali mi injekci na bolest a léky.Druhý den jsem ěla k doktorovi a dal mi obstřik a další léky.Tak jsem měla 3 obstřiky a 5 injekcí a prášky.Je to už 3 týdny a bolí to stále.Poradte co mám dělat

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zánět sedacího nervu
Diskusi založil(a): Vikvik
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si