Universal contour wrap

Pokud přemýšlíte o tom, jak se zbavit pár extra centimetů, můžete vždycky začít sportovat nebo zkusit nejnovější dietu, ale pokud chcete okamžitý výsledek rozhodněte se pro Universal Contour Wrap /univerzální konturní zábal/ a my Vám garantujeme, že ztratíte minimálně 15 centimetů za pouhé 2 hodiny – také perfektní pro specialní příležitost!

Toto nejspíš zní moc dobře na to, aby to byla pravda, ale s průměrnou ztrátou 20-25 centimetrů již při prvním zábalu, jsme přesvědčeni, že budete nadšeni. Dokonce Vás můžeme uklidnit oznámením, že tato ztráta vydrží minimálně po dobu 30ti dnů, takže z toho budete mít užitek ještě dlouho po opuštění salónu.

Garance ztráty 15ti centimetrů
/jinak tento zábal neplatíte/ po minimální dobu 30ti dnů

Co jiného můžete ztratit?

Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledají nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na naši unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo.
www.ucwrap.com

Co vy na to? Může tohle fungovat? Máte již někdo s tímto zkušenosti?

28.2.2007

Diskusi založil(a) 28.2.2007 odlaska

reagovat NatyH 20.1.2012 21:42  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché.Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím,jak se stravovat,co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat bietqa 15.8.2011 13:54  1%    +  -

Na UCW jsem byla a chodím pravidelně jednou za čtvrt roku cítím se vždy velmi příjemě po samotném zábalu a vždy mě to nastartuje na pokračování v dietě a zdravotním stylu , mám kamarádku která při 115 kilech chodí pravidelně a nejen že objemově ale dnes i již na váze má za půl roku 105kilo , je to na přírodní bázi a pokud nemáte na to zajet si každý měsíc k mrtvému moři tak je toto za pár korun .

reagovat Kájouš 14.4.2011 17:35  5%    +  -

Tak já měla spíš obavy na začátku, když člověk neví co ho přesně čeká a jde na to úplně poprvý... Ale jinak musím říct, že super!:) Výsledky se mě stále taky drží, takže já jsem spokojená!:)

reagovat Tereza 11.4.2011 8:16  1%    +  -

Dobrý den,
byla jsem v Českých Budějovicích v nově otevřeném studiu estetika a jsem maximálně spokojená ...! Paní majitelka byla velmi příjemná, vše mi vysvětlila, celou dobu u mně seděla a povídala si se mnou kdyby se mi udělalo špatně. Není to tedy úplně příjemné a přesně jak tady někdo psal, pokud někdo trpí klaustrofobií neměl by na UCW raději chodit. Ale já osobně jsem velmi spokojená a úbytek mi drží :o) mohu vřele doporučit ...!!

reagovat Kájouš 31.3.2011 16:32  5%    +  -

may6: Já jsem to už podstoupila a musím říct, že úspěšně hubnu... Je pravda, prolínám to kavitací a lymfodrenáží, ale už jsem dost shodila. Upravila jsem si trochu jídelníček a cítím se úplně božsky!:)Já si myslím, že s těmi 30 dny to nebude až tak horký!:) Já jsem o tom nic nečetla... Zkus to a uvidíš!:)

reagovat may6 31.3.2011 10:44  5%    +  -

ahoj, zajima me,vsudde garantuji pouze 30 dni ubytek..coz se mi teda zda padle na hlavu..premyslim nad tim ale na 30dni byt stihla? tak to mi jaksi nestaci...

reagovat Kájouš 9.3.2011 16:34  5%    +  -

Kocicanda: Na wrap se teprve chystám a moc se těším, vím, že je to super. Taky samozřejmě vím, že to na mě nemusí působit, ale hodně taky dělá to, s jakými přípravky daný salon pracuje?!:)

reagovat Kocicanda 15.2.2011 9:04  5%    +  -

Tak určitě, vždy je vše o psychice a o stresu atd... Někdo má dobrou lymfu a metabolismus, proto stačí UCW, někdo je nemocný ať fyzicky nebo duševně a tam je to určitě o něco těžší. Bylo by dobré umět odbourat i stres a celkový psychický blok.:) Znám ale spousta lidí, kteří šli na UCW pak to spojili s kavitací a výsledky jsou super a nemuseli se nechat řezat. Hodně je i o tom, jakým stylem člověk žije - co a kdy jí, jak spí atd...Vždy je to jen o názoru, co člověk to názor!:)

reagovat killercs 14.2.2011 11:19  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zeem!

reagovat killercs 14.2.2011 11:16  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem....

reagovat Shejla 13.2.2011 16:36  1%    +  -

míša: Na tohle musim reagovat,nenapadejte nekoho z podvodu a tahani penez,moje zkusenost je jina,stahla jsem po jednom zabaliu 18 cm,ale 5cm v pase,s cimz jsem dlouho beznadejne bojovala,pozabalove instrukce jsem dodrzovala tak napul a stejne mi ubytek vydrzel a drzi doted.Jste asi typ cloveka,na ktereho wrap nefungoval,je to taky hodne o psychice.

reagovat Raďulí 11.2.2011 18:26  5%    +  -

jenže ty cm se vždycky vrátí já se radši nechala odsát nebolelo to po 14 dnech pohodička po půl roce 5 cm dole kdyby se mi chtělo na doodsátí mám ccelkem 10 cm pryč z něchutných boků ale kdo chce moc nemá nic tak aspon tak:D

reagovat Kocicanda 10.2.2011 18:13  5%    +  -

Zdravím Vás děvčata. UCW není žádný hubnoucí proces, ale pouze detoxikační kůra, která Vás "nakopne" k hubnutí. Když k tomu přidáte kavitaci jako já, tak pak cenťáky jdou lépe dolů. Já byla v ČB v nově otevřeném centru a můžu říct, že díky Bezbolestné liposukci jsem už shodila pěkných pár cenťáků. K tomu lepší životní styl, pokecáte skvěle s masérkou a dalšími zaměstnanci, uvolníte se, nic Vás nebolí, můžete pak fungovat normálně a ne jako po skalpelu a já jsem odcházela jako nový člověk. Zkuste tyto supr dvě věci zkombinovat a uvidíte jak to půjde všechno samo a lépe!:)

reagovat iris 24.1.2011 20:43  1%    +  -

Je vidět že třičtvrtina žen vůbec nepochopila o čem je vůbec UCW.Tato procedura nemá s hubnutim vůbec nic společného.S tukovou buňkou se vůbec nepracuje!!!UCW je hlavně DETOXIKAČNÍ procedura, vše funguje na bázi 100% bahna z mrtvého moře které má obrovské detoxikační účinky.!!
Na těle jsou všude mezibuněčné prostory které se nesprávným životním stylem, kouřením, alkoholem, nepravidelnou stravou atd.zanášejí a to z toho důvodu že játra ani ledviny nejsou všemohoucí a tak jsou některé nečistoty právě v těch ,,mezibuněčných prostorách".Tím že se obinadla namočená v bahně namotají na tělo v proudění lymf.systému(na každou část těla cirka 3 obinadla..)dochází k nastartování lymfy..a to je náš tělový ,,uklízeč".Během hodiny odchází polovina nečistot z prostorů a další očištění probíhá během dalších 4 dní.Tím že se prostory uvolní a kůže se stáhne tak dochází k úbytku cm..Jeden zábal je pro tělo šok..je jasné že se cm vrátí po pár dnech.proto je dobré v tom pokračovat..A dámy pokud máte problémy s postavou tak rozhodně vám zábal nepomůže.!!Dobré je si upravit stravu a trochu se hýbat a né se spoléhat na zábaly které na hubnutí nemají vliv a kritizovat že jste po něm nezhubly..Prosím zjistěte si informace než začnete dávat peníze do něčeho co nechcete nebo co je pro vás zbytečné!!!Jinak na detoxikaci je to výbornééé !!!!

reagovat killer 4.1.2011 19:35  1%    +  -

jsou to reklamní kydy, hlavně ta slova před dovolenou.....

reagovat Raďulí 16.12.2010 22:22  5%    +  -

já si objednala za 1500 6 zábalů, tak pak napíšu

reagovat paj... 16.12.2010 21:53  1%    +  -

taky si chci nechat zpevnit bricho pac pred 5 mesici jsem mela 120 kg pri vysce 179 ted mam 60 a bojim se anorexie nehorazne moc takze me by stacili kdyby jste mi nekdo poradil cviky na brisni svaly delam sedolehy sklapovacky vsechno 50x vubec se nezapotim jen me hrozne boli bricho to je ten efekt toho spalovani? nebo to kdyz se clovek u toho poti ?dekuju moc za odpoved:)

reagovat Raďulí 13.8.2010 22:04  5%    +  -

kdo ví kolik už ste do toho vrazily peněz je jasné že když přetanete je to zpátky to je peněz a peněz já teda mám 158cm a 57 kilo chcu to dát nejlíp na 50 ale i 53 nebo 55 bude stačit ale tolik peněz do toho vrazit

reagovat Irena 30.7.2009 13:59  1%    +  -

Ahoj,
musím říci, že jsem byla k wrapu skeptická,ale efekt mě příjemně překvapil, absolvovala jsem 3 zábaly v salonu Ambra v Praze na Stírce s cca týdenním odstupem krátce před dovolenou a celkový úbytek byl asi 30cm při všech měřeních.Rozhodně jsem se cítila - a cítím i po 3 týdnech lehčí, pevnější, moje pokožka vypadá líp, i když na kilech se to skoro nepoznalo, určitě mi "zalezlo" břicho a jsou mi volnější kalhoty.Podotýkám, že je mi 42let a při výšce 167cm vážím asi 65 (jak kdy :o)).Překvapil mě třeba úbytek 3cm kolem krku (tedy pod bradou) a to jsem ji rozhodně neměla dvojitou :o).Akorát to šlo málo přes boky-stehna, moje zakletá partie,ale jinak v Chorvatsku jsem neměla problém se svlíknout a o to mi v zásadě šlo.Poradily mi ještě zkusit Starvac na stehna aspol.,tak až našetřím, zkusím.Jinak bych se nerozpakovala jít do toho znovu a doufám, že si zábal příležitostně zopakuji.
zdravím, Irena

reagovat gomanek 28.7.2009 12:24  16%    +  -

reagovat obrKolodej 10.5.2009 8:51  1%    +  -

felicitty: Tak tady čtu názory zklamaných klientek a musím reagovat. Zábla jsou na detoxikaci organismu a ztráta na objemu je jen vedlejší účinek. To by Vám měli v salonu vysvětlit. Ale Vy si hlavně musíte uvědomit, že ty kila navíc, nebo tu celulitidu jste nenabyly za chvilku, ale pomalu v průběhu několika měsíců, až let. Tudíš nemůžete očekávat, že jeden zábal, to vyřeší. Pokud chcete řešit takové problémy, je to vždycky běh na dlouhou trať. Neexistuje žádná zázračná metoda, která by toto dokázala hned. Pokud chcete hubnout,nebo si udržet váhu, musíte si uvědomit že existuje rovnice PŘÍJEM ENERGIE - VÝDEJ ENERGIE. Pokud je toto v nerovnováze můžete dělat co chcete, nepomůže Vám nic.

reagovat AJČINKA 19.2.2009 23:55  1%    +  -

míša: AHOJ mÍŠO, TVOJE SLOVA JSEM ASI POTŘEBOVALA SLYŠET. VŽDYCKY NALETÍM , A PAK SE TLUČU DO HLAVY. MĚJ SE HEZKY A AHOJ AAJČINKA

reagovat Vlastucha 18.2.2009 12:57  5%    +  -

Ahoj všechny. jak čtu Vaše názory na wrap, tak jsem se musela zaregistrovat, abych mohla pokecat. Jsem objednána na příští týden a jsem na rozpacích jestli mám jít nebo ne. Zkouším taky vše možné, abych zhubla. Ted chodím i cvičit.Nemylím si že z té kůry odejdu placatá, ale snad nějaký výsledek to mít musí NE????

reagovat bluda 17.2.2009 23:05  1%    +  -

Ahoj holky, kde se dá přístroj koupit? a kolik asy stojí? nebo dá se někde o tom dočíst?
díky moc za odpověd na mail: vladka.avon@seznam.cz

reagovat Mumijka 1.2.2009 20:53  1%    +  -

Reaguji na názor Mitternacht- jestli si myslíte že je zábal má jen účinky sauny tak se mýlíte.Obvazy jsou namočené v bahně z mrtvého moře-což jsou převážně minerály a stopové prvky takže opravdu ač nechcete působí mírně detoxikačně a velice dobře na kůži.Vzhledem k tomu,že jsou obvazy točeny směrem k větvím lymfatickému systému dochází tudíž ke zrychlení toku lymfy(která je mimo jiné 1 hodinu pod tlakem)a tímto způsobem též k částečnému odvádění toxinů z těla.K detoxikaci samozřejmě nedochází ihned ale postupně během několika dní-to Vám vysvětlí terapeut,když budete mít zájem.Polemika je o 15 cm -s tím též moc nesouhlasím,ale na tělo tento zábal má opravdu velice dobrý účinek.

reagovat Majdalénka 1.2.2009 20:42  1%    +  -

ahoj Kellynko v Ústí nad Labem tuto proceduru provádí jeden salon .Kontakt je : 604 678 351

reagovat mitternacht 1.2.2009 10:00  16%    +  -

felicitty: Máš pravdu, je to k ničemu. Naprosto stejný efekt má sauna, která stojí desetinu a je daleko příjemnější.

reagovat felicitty 31.1.2009 15:52  5%    +  -

Pro všechny, které se chystají UCW podstoupit: NEČEKEJTE ZÁZRAKY! Slyšela jsem z různých stran o superúčincích, jak se po tom ztrácí centimetry a celé tělo se dokonale detoxikuje. Tak jse včera zábal absolvovala a asi takto: Před zábalem Vás změří a to na 15 místech na těle ( už to znamená, že oněch zázračných 15 centimetrů zas tak zázračných nebude). Procedura samotná je dost nepříjemná, ale pro krásu se má trpět a navíc mi i paní v salonu vysvětlila, že to není nic příjemného. Po zábalu mě opět přeměřila a opravdu mi sdělila, že mám 17,5 cm dole ( někde 3, někde nic).V momentu prvotního nadšení jsem všemu uvěřila a hned se objednala na další zábal. Po příchodu domů, jsem ale zjistila, že kalhoty jsou mi pořád stajně těsné, celulitida nezmizela, pupínky se neztratliy. Počkala jsem tedy do rána, s tím, že se třeba nějak alespoň ta detoxikace projeví. Výsledek? Nic. Nepozoruji na svém těle žádné změny, ani se necítím lépe. Nic. Takže příště už nejdu a myslím, že oněch 1200 korum, jsem mohla investovat lépe. Ono, když Vás někdo za hodinu stáhne a onen zábal Vás trochu odvodní, tak je logiské, že se nějaké ty centimetry ztratí. Ale efekt není ani roční, ani půlroční, ale asi tak dvou hodinový. Možná jsem teda podle slov "odborníků" neměla tělo příliš zanesené (vzhledem k mému způsobu života nemožné) a proto se efekt až tak neprojevil. Myslím, že ucw Vám neuškodí, ale ani v ničem nepomůže. Proto nedoporučuji. Pro ty, které se přece jen chtějí přesvědečit, podívejte se na ucwrap.com najdete tam seznam salónů.

reagovat Kellynka 29.1.2009 10:14  1%    +  -

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je něco takového i v Ústí nad Labem... a poprosit Vás o radu... Moc bych to chtěla vyzkoušet, ale pro mě jako pro studentku to je moc peněz, poraďte prosim zda to za to stoji... Kdyžtak pište i na mail: kellyna23@seznam.cz

reagovat Kamínek 2.1.2009 20:16  1%    +  -

AHojte holky, nevíte kde se to provádí v Ostravě ? taky by sem na to chtěla zajít :papa KAmi

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Universal contour wrap
Diskusi založil(a): odlaska
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si