Zubař

Máte ze zubaře panickou hrůzu nebo berete jeho návštěvu v klidu?Chodíte pravidelně nebo jste tam nebyli už hodně let?
7.3.2007

Diskusi založil(a) 7.3.2007 Streety

Streety 8.3.2007 13:14

reagovat petruska_35 28.8.2017 9:36  5%    +  -

lucic: samozřejmě čím budu muset mít, tím budu raději :) taková zlatá střední cesta..cca 2000 kč.

reagovat lucic 27.8.2017 17:11  5%    +  -

petruska_35: ahoj, no to zaléží kolik si ochotná investovat? :)

reagovat petruska_35 23.8.2017 16:55  5%    +  -

ahoj, poradí někdo jakou si mám koupit dentální sprchu :)? dikec

reagovat Věra 12.12.2014 13:46  1%    +  -

Huyna:
tyjo tak to ti nezávidim. A můžu se zepatat, kam to chodíš? Nabírají nové lidi?
No tyjo, doufám, že mě nečeká něco podobného :/
Docela se bojím, když člověk to ani nepozná, nic ho nemusí bolet.

reagovat LeyaBee 10.12.2014 14:09  5%    +  -

Tak na tohle nemám slov ...holky,já myslela,že umírám...viz můj příspěvek na blogu o zubařích TADY

reagovat Huyna 8.12.2014 11:55  1%    +  -

Věra:
To jsou ! Já jsem byla před měsícem také u zubaře asi po 5 letech, taky žádnou plombu nic, a rekli mi, že mám asi 4 kazy a jeden zuby vevnitř úplně spatnej, takže musí pryč a korunka.. A to mi není ještě ani 30 :(
Takže na to, že nic nebolí, se určitě nespoléhat.
Také jsem z Prahy, taky jsem se musela někam přihlásit, ted jak jsem šla, a vypadá to tam super, dobře, takže tam ted budu chodit nějaký ten čas, než mi to všechno zpraví no /

reagovat Věra 26.11.2014 14:00  1%    +  -

Ja jsem nebyla děsně dlouho u zubaře :( Bydlím 2 roky v Praze teprve a ani nejsem nikam přihlášená, asi bych někam měla, ale ani nevím kam :/
Kamarádka říkala, že nikde nebyla asi 4 roky a že šla, jen tak že si řekla, že tam dlouho nebyla, a nic jí nebolelo, myslela si že napočítá zuby a pujde dom, a ti jí našli prý tolik kazů, že fakt zírala, asi jsou ty preventivky vážně potřeba :/

reagovat Alexandra Pávková Ka 28.4.2014 16:11  1%    +  -

Soukromý zubař, který nemá smlouvu s pojištovnou se může chovat vůči pacientům agresivně. Pokud nemá smlouvu s pojištovnou, tak může pacientům podsouvat výkony. Nabízet převrtávání amalganových plomb, nebo vůbec provádět zubní výplně na zubech, které nejsou pro to v daném čase vhodné. Zubaři posílají lidi na operace, které nejsou potřeba a provádějí výkony na zubech, které pacient nepotřebuje, jen proto aby si mohly něco vyfakturovat. Jde jim jen o okamžitý finanční zisk. Stači se podívat do centra prahy na luxusní stomatologická centra bez smlouvy s pojištovnou. Tam by mohla přijít rovnou kriminální policie, za to čeho se zubaři na pacientech dopouštějí jen proto, aby mohly fakturovat.

reagovat Novic 22.11.2013 19:40  5%    +  -

Tím, že jsem si to všechno uvědomil až na lékařské fakultě, jsem si dal za úkol vypracovat takovou samostatnou práci, abych rozšířil informace o tom, jak by mělo vypadat kvalitní zubí ošetření a samozřejmě také hygiena. Proto jsem vytvořil stránku, kde je veškeré info na jednom místě :) Koho by to zajímalo, tak tady je http://zubzazubem.cz/

reagovat Novic 22.11.2013 19:36  5%    +  -

Hrůzu jsem měl a to pořádnou. Změnit zubaře mě donutilo až studium zubního lékařství, kdy jsem si uvědomil, co všechno bylo u mé předchozí zubařky špatně! Teď už odcházím od zubního lékaře odpočatý :D

reagovat Zuza 19.8.2013 13:45  1%    +  -

chechtalka: já jsem hledala zubaře před rokem a našla ve Vysočanech. Jsou to dvě malé a nenápadné ordinace, ale doktoři skvělí. I cenově se to dá zvládnout. Jmenuje se to dental partners a myslím, že stránky určitě mají...

reagovat Šarlot 7.8.2013 0:04  1%    +  -

Dobrý den sháním,nějakého dobrého ,nesoukromého zubaře z Vysočiny,nevíte o někom ?? Můj otec je zubař, kovářova kobyla chodí bosa-kašle name zuby mi nespravuje a když už tak do nich dá vložku ze který oteču a stejne mi vypadne za 2dny,navíc mi při každým zákroku už od detství nedává vubec injekci na umrtvení :(,nevím vubec jaké to je s tím umrtvením - zda to nebolí,takto to bolí jako svina - vzdy odcházím se slzama v očích.

ps: Mám nahoře vyžraný od kazu zub ze strany a zevnitr díra,bojímse aby to uz nebylo na vytržení,je to špičák stálej,ze zubařu mám velký strach :( ,panickou hruzu :(

reagovat chechtalka 28.5.2013 13:16  5%    +  -

dobré odpoledne, potřebuji sehnat v Praze zubaře, ale opravdu schopného, který má i zub. vybavení (ne jen vrtačku, co pokaždé odvrtá kus skloviny, jako měla moje minulá zubařka mimo Prahu, sice milá, šikovná, ale přeci jen,za 2 roky mi ani při 10 návštěvách nebyla schopna nasadit hotovou korunku a to jsem problémy neměla).

Budu potřebovat asi i nějakou náhradu zubu (nemám už 3), je mi 50 let a ráda bych našla někoho šikovného, ne zase superextra drahého s lidským přístupem. Děkuji za doporučení. INka

reagovat Mirka 27.5.2013 17:34  1%    +  -

lenkin: Dobrý den, Magic Smile doporučuji. Dr. Jemilev mi zachránil zub a navíc je moc hodný. Rozhodně se u něj ošetření nemusíte bát.

reagovat Alice_k 17.1.2013 17:23  5%    +  -

Pokud náhodou někdo hledáte zubaře v Praze, tak mám výborný tip. Nedávno jsem měnila zubaře, už se mi nechtělo z Prahy dojíždět do Hradce k zubařce, co jsem měla od mala, a našla jsem na Karlově náměstí Stomatologie Ječná, ujal se mě doktor Hůlka, mladý, velice milý, a fešák :-) ale hlavně je šikovný a šetrný, a na Prahu dobrý ceny, takže můžu doporučit

reagovat Patususenka 14.5.2012 21:55  69%    +  -

kupková: no čím dřív k zubaři tím menší problém to bude, jak to necháš zajít moc daleko, může to skončit až u vytržení celého zubu... pokud by to byl kaz tak když si řekneš, měl by ti to zubař či zubařka umrtvit a to pak člověk nic necítí a navíc jde kaz odstranit bezbolestně laserem, ale ne všichni zubaři to dělají....

reagovat Patususenka 14.5.2012 21:53  69%    +  -

Radulka: ahojky tak to já měla krávu zubařku teď sem přešla k jinému(soukromému) zubaři a jako parádka, už jen to prostředí , že má ordinaci doma a je to jiné jak v tech klasických čekárnách, na mě působí uklidňujícím dojmem, pak úplně usměvavé asistentky či sestřičky, zubař taky milej, řekl mi vždy co se chystá dělat( teď vám to umrtvím, teď to trosku pichne, už musíte cítit, jak se vám to místo umrtvuje, teď vám udělám to a to.. prostě super přístup) a hlavně pro mě podstatné - vše umrtvuje i blbé vrtání kazu a člověk pak odchází s úsměvem, a to mi ani nevadí že si člověk hold připlatí....

reagovat Patususenka 14.5.2012 21:49  69%    +  -

JAna: ahojky, tak při injekci na umrtvení to jen trošku pichne (asik jak kdyz se bere krev) a jen citis takovy trosku tlak jak ti tam "vteče" (nevím jak jinak to napsat) ten roztok... a pak po chvilce citis jak se ti to místo umrtvuje....a pak pri trhani necitis zadnou bolest nebo tak, jen citis(ale bez bolesti) jak ti ten zub vytahuje, ale jako uplne bez problemu, zadna bolest nic...

reagovat kupková 15.4.2012 18:57  1%    +  -

Dobrý den,jemi 13 let,amám letět do řecka ale s tím,že musím jít k zubaři na kontrolu.Moc se bojím,protože se mi kazí zub a vdle mám hned kousek černého zubu,a vypadá to jako kaz,pokud hcijéct na dovolenou,musím to pžeřít,neznáte něco,abych nemusela jít k zubaři,a můžu stím něco udělat?? :(

reagovat čokoládka 4.8.2011 15:48  10%    +  -

Dobrý den, od pondělka mám nasazená fixní plastová rovnátka ale jen od jedniček do čtyrek,dole i nahoře. Platila jsem pouze 760 Kč a bylo mi řečeno, že se zuby rovnají před očima.Zajímalo by mě, jestli máte někdo podbné zkušenosti a jak dlouho trvá doba léčby.Nikde jsem se nesetkala s tím, že by měl nekdo rovnátka jen na předních zubech nebo naopak a ještě k tomu za tak nízkou cenu.Děkuji

reagovat Michala Ivaničová 8.2.2011 13:50  1%    +  -

Dobrý den,Jak začít... mě zuby jsou v důsledku mé panické hrůzy ze zubařského zákroku takřka v naprosto dezolátním stavu až na 6 zubů mám všechny rozežrané kazem nemluvě o předních.Začal mě bolet šíleně přední zub už je to týden a neustává včera jsem byla z nouze na pohotovosti zubař se mi koukl do pusi a tím to zkončilo přední zub mi odmítl vzhledem k mému věku (20) trhat at si dojdu k obvodnímu aby mě to zbrousil.řeknu to na rovinu obvodníého nemám a již jsem min 8 let u zubaře nebyla jen dojet na tu pohotovost mi dalo 4 dny přemlouvání a nakonec jsem si nenechala ani píchnout injekci proti boleti.velice vážně uvažuji o vytrhání všech skažených zubů pod celkovou narkozou mohu se tedy zeptat jak se může člověk obědfnat a jak se bude pohybovat cena zákroku? tady v pardubicích mi bylo řečeno že 5 tis. a že dřív jak za měsíc se na řadu nedostanu. děkuji za odpověd.Míša I.

reagovat JAna 22.11.2010 17:53  1%    +  -

Ahojky hele mam 2 otazky
1).Vypadl mi kousek plomby,tak se chci zeptat co mi budou dělat.

2).Když mi daj injekci bolí trhaní zubů a co při tom cejtím
předem děkuji

reagovat Aknela 19.6.2009 21:29  1%    +  -

Starball: No plně tě chápu..já přišla v úterý o 3 stoličky a dnes umírám bolestí..mám hnisající zánět, ale na pohotovost nepojedu ani náhodou..uvidíme co vydržím..

reagovat Krspina 28.5.2009 11:36  5%    +  -

Moniczka18: člověče tohle není žádná sranda to se ti samo nevyléčí, já jsem to měla taky když jsem byla menší a okamžitě jsem musela na pohotovost
a museli mi ho vytrhnout. Naštěstí dneska už se to dá vyřešit i jinák takže jediné řešení je přemoct starch a pomoci si od bolesti. A jesli tam nepůjdeš může to být ještě horší

reagovat Radulka 16.2.2009 21:28  70%    +  -

ze zubaře mám hrůzu. Zrovna zítra tam jdu a už teď se bojím jako čert. Dřív jsem chodila k zubaři pravidelně a nebála jsem se.Teď mám moc milou a pečlivou zubařku,ale stejně se bojím.

reagovat Cindys13 20.1.2009 14:29  5%    +  -

Ahojky, chci se zeptat: dělají se vůbec ještě rovnátka, která se nosí na noc? neboli ty, která nejsou fixní? A kolik se za ně platí? Tak nějak jsem přemýšlela, že bych si ve svých letech dala rovnátka, ale dělám do toho pár sportů, kde přeci jen záleží na estetickém výrazu, tak si říkám, že ty fixní rovnátka by zase to pravé ořechové nebylo...

reagovat Moniczka18 20.1.2009 13:43  11%    +  -

ahoj holky,je mi 20let a dnešní noc jsem celou probrečela bolestí...nikdy jsem nezažila takovou boolest zubu.na pohotovost mě v životě nikdo nedostane,maximálně vleže,nohama napřed...nezabraly mi 3 saridony,dnes ten zub cítím,jsem oteklá,nevyspaná a mám panickou,ale opravdu panickou hrůzu ze zubaře...nevím co mám dělat...

reagovat Starball 29.7.2008 15:59  1%    +  -

Tak já teď vytrpěl masakr. Komplet 4 položené moudráky ven, tj. na každý zub 3 píchnutí, rozříznout, ubrušovat, páčit, tahat s tím rozkošným křupnutím, zašít. Co vám budu povídat a ty další dny co následují..pche to snad raději nechtějte slyšet. Teď je to čtvrý den co mi to zubař tahal, ale musím uznat, že je to borec. Taky se u toho zapotil :-)

reagovat Streety 3.12.2007 17:16  88%    +  -

janahhh: to presne nevim,ale jsou na tom dobre...a ty co delaj rovnatka jsou na tom jeste lip

reagovat janahhh 3.12.2007 16:54  5%    +  -

Kolik berou zubari

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zubař
Diskusi založil(a): Streety
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?