KARTÁŘKY V BRNĚ

Prosím všechny, kteří znají nějaké osvědčené kartáře nebo kartářky z Brna, aby mi poradili. Prosím i kontakt, pokud budete vědět. Díky Puzzie
8.3.2007

Diskusi založil(a) 8.3.2007 puzzie

reagovat slecnaP 8.4.2018 8:45  5%    +  -

Dobrý den a mohu se zeptat na cenu pani samiry dekuji :)Jana:

reagovat Lore 6.2.2018 22:53  5%    +  -

dobrý den, sháním kontakt na paní Miluškovou,kdysi jsem u ní byla a vyšlo jí to, poradíte prosím někdo, děkuji.

reagovat bromelie44 22.5.2017 11:44  5%    +  -

tenhle komentář se mi líbil nejvíce a naprosto vystihuje to, co se tu děje - Kristova noho, kdy už si dáte vy pseudokartářky pokoj s těmi svými podvody a vzájemným pomlouváním? Kvákáš tady u kolika jsi byla kartářek, ale to jen ukazuje že to asi nemáš v hlavě v pořádku. Napíšeš tu kontakty na pár kartářek a ty co jsou konkurecne tady pomluvíš, a pak sama sebe vychválíš a aby se neřeklo, napíšeš něco málo pozitivního na své kámošky s kterými chlastáte někde u automatu. Myslíš, že těm tvým lžím někdo uvěří? Tyhle podvody si zkoušej na nějaký hlupáky. Poslední dobou je to na internetu samá podvodnice, co zde pomlouvá, sama sebe vychvaluje do nebes a píše tady takovéhle nesmysly jako ty. Podstata je ale v tim, že většina těch kartářek mele dokola ty samé nesmysly, které mají z nějakých časopisů a tyhle všeobecné kecy, které sedí na každého se pak shodují. Po revoluci je tu najednou milion kartářek, každá je dokonalost sama a všem se plní vše na 100 procent, ale na internetu se chovají jak prasata a pomlouvají jedna druhou. Já jsem nikdy neobíhala kartářky, ale měla jsem zdravotní problémy a nechtěkte ani vědět ty nesmysly co kartářky plácaly, to by jistě zajímalo nějaké instituce zabývající se podvody. jediný kdo mi ale dokázal poradit byla paní A Kludská a pan Petr K z Brna, protože tihle opravdu uměli, na nic si nehráli a dokázali mi poradit, i když každý trochu jinak. Přirozeně jsou ale hodně drazí. U mé kamarádky mi už říkali, že je lépe si připlatit a jít k tomu kdo je sice drahý a umí to, než jít k tomu milionu samozvaných kartářek a nakonec utratit za ty jejich nesmysly 10x tolik a ještě mít v hlavě zmatek z jejich blábolů.

reagovat Nevia7 18.3.2017 10:07  5%    +  -

Co se týče toho že kartářky si někdy vybírají klienty mohu říci s osobní zkušenosti toto. Pokud děláte výklad napojujete se na klienta a jeho "energie" jde přes Vás. Pokud tedy umíte víte že ne vždy je moudré tomu či onomu vykládat. Navíc ne každý klient je "kompaktibilní" s mou energií. I proto si vybírám komu karty vyložím a komu ne.Navíc samostatný výklad nic moc neřeší ve Vašem životě. Já ho samostatně už dnes prakticky nedělám jen jako součást terapie.V podtatě jako kontrolní před terapkou a pak po ní aby klient viděl na čem ještě třeba "zamakat". Stává se mi že bez objednání mi zazvoní lidé u dveří jen "na karty" což opravdu nelze takto dělat i Vědmy mají osobní život.

reagovat pesvlcak 26.4.2015 8:33  5%    +  -

ahoj, umis zaklinat? chci zaklit abych zarostl hodne chlupy...;)

reagovat sme78 26.4.2015 6:43  5%    +  -

nedoporučuji kartářky Krenkovou a Rozkopalovou z Brna. Z předpovědi nevyšlo vůbec nic.
O něco lepší byla kartářka Milušková z Leitnerovy. Té vyšlo/stále vychází tak cca 40% výkladu.

reagovat Monika 16.8.2014 18:44  1%    +  -

Katka, Katka: ahoj Katko!Prosím tady Monika z Brna.Mohla by jsi mi dát teda poslat kontakt na kartářku Sychravou?Děkuji-vankova.monina@seznam.cz

reagovat kvev 13.8.2014 16:49  1%    +  -

kde jí najdu ?Jarka:

reagovat Anita 13.8.2014 9:15  1%    +  -

Objevuje se tady hodně závisti a pomluv. Každému vyhovuje někdo jiný. Byla jsem jednou u kartářky paní Drtilové v Mikulově.Tak na 70 procent zatim se splnilo. Myslím, že na sto proc. to nebývá nikdy.

reagovat Zuzana 7.8.2014 13:27  1%    +  -

Natalie_Meda: no jo, asi to pro Diváckou musí být tragédie, zjistit, že se její věštby neplní, nějak se ale musí živit, jenže když nemá schopnosti, tak se těžko něco naučí, Asi by vážně měla změnit job, a radši dříve, protože tu čím dál více lidí píše, že od ní to nevychází a že to neumí. Ať maká a najde si normální práci jako každý slušný člověk a nepíše si tu na sebe reklamu sama. Lituji těch lidí, kteří se od ní nechali oklamat. Je to smutné, co se zde nyní děje a ty podvody zde.

reagovat Natalie_Meda 6.8.2014 14:50  5%    +  -

Pavla: Žádného Petra z Brna neznám ale tipla bych si, ze hodně lidí k paní Divácké nechodí, už jen proto ze kdyby měla narvano tak by asi potřebovala nějaký notysek kam by si lidi zapisovala, ale nic takového nevede. Já když sem se k ni objednavala v pondělí tak sem navrhla úterý na jedenactou hodinu a okamžitě mi to odkyvala, aniž by si overila, jestli v tu dobu nemá jiného klienta a když sem u ni včera seděla, tak ji někdo volal a objednaval se, taky si ho nezapsala, jenom mu vysvětlila cestu a to bylo vsechno ( a to me ještě napadlo ze to je nahrané, aby to jako vypadalo ze má hodně kseftu :). Nebo jako porad sedi doma aby nikoho neprosvihla? Třeba když se objednavam k Pavlincove tak má volný termín minimálně za pět dni a ne hned na druhy den.

Jako říkám, bylo pár věcí ve kterých mela pravdu, ale ty bych spocitala na prstech jedné ruky, zbytek úplne mimo mísu. Takze žádné pomluvy jenom se dělím o zkušenost, myslím si ze ta Divacka není není zlá jen je to mizerna kartarka a fakt by se to měla doucit nebo změnit job.

reagovat Radka 6.8.2014 11:48  1%    +  -

Pavla: Já u pana Petra K byla v Brně osobně a velmi mi pomohl. Ten člověk má peníze, dar, hodně lidí , úspěch a všechno to, co ty nikdy mít nebudeš ty podvodnice, co si tu hraje na kartářku.

reagovat Mariana 6.8.2014 10:48  1%    +  -

Pavla: Co se týká Divácké, tak to nejsou žádné pomluvy, mám s ní stejně špatné zkušenosti, jako Natalie, u mě taky jen hádala, je to velmi podprůměrná kartářka, ta má problém i přečíst karty, natož aby uměla někomu něco poradit. Co se Petra týče, toho si vůbec neber do huby, protože ten má a bude mít hodně lidí dlouhou dobu dopředu, protože zkrátka umí a podle toho, co jsem četla, tak takový člověk nechodí na diskuze a nepotřebuje ani reklamu, chválí si ho stále více lidí. Ty jsi spíše chtěla napsat, že ty pomluvy tady šíříš sama a sama si na sebe dokola píšeš ty vychvalovací komentáře jak jsi výborná že jo Divácká. Kolik peněz jsi vytáhla z důvěřivých lidí ty s těmi svými pomatenými kecy, když to ani neumíš?? Pí Divácká byla jsem u Vás asi před půl rokem a nic se mi od Vás nesplnilo, proberte se konečně a buďto se konečně naučte vykládat, ale pochybuji, že to pomůže protože dar žádný nemáte, a nebo si začněte konečně makat jako každý slušný člověk a přestaňte si na sebe neustále psát ty žalozpěvy, jak jste výjimečná, lidi už jsou z toho unavení a už vám stejně nikdo nevěří. Mimochodem - radila jste mi abych se rozešla s manželem, že mě podvádí, ale nic takového se nikdy nestalo a čekáme další miminko. Měla by jste mi vrátit peníze, protože jste jen podvodnice!!Zneužíváte jen lidí, kteří mají problémy a taháte z nich peníze!!!

reagovat Pavla 6.8.2014 7:40  1%    +  -

Natalie_Meda: Kdyby byla paní Divácká, tak špatná, tak by k ní nechodilo tolik lidí. Osobně ji dopručuji kamarádám. Ty pomluvy sem píše nějaký pan Petr z B. Je předražený a beztak nic neumí, když tak pomlouvá. Myslí si, že zničí konkurenci a bude bohatnout na kartách.

reagovat Natalie_Meda 5.8.2014 17:13  5%    +  -

No, tak jsem bohatší o zkusenost s paní Divackou..Jako bylo to o trochu lepší nez včera u Cvejnove ( horší už by to snad ani být
nemohlo, doufám), ale žádná sláva. Aspoň nebyla tak nepříjemná, ale zas byla az podezřele pozitivní, negativní veci nechtěla vůbec říkat, vždycky si vybrala jenom to lepší, Cvejnova zas říkala jen to horší, i proto mi včera tak zkazila náladu ( ani bych neverila že me může kartarka tak rozladit ). Z ruky mi teda necetla jak tady někdo psal, přišlo mi to spíš takové amatérské, ale aspoň si neřekla o cenu. Hlavně taky odpovídala na většinu otázek dost podobně - stylem na 80% dobrý, na 20 % špatný, úplne stejně bych ohodnotila i já ji, na slabych 20% se trefila, na 80 buďto blbosti anebo nepravděpodobné veci. Schvalne jsem nekdy zkousela ji navest na odpoved, kterou jsem jakoby chtela slyset a vetsinou se na to chytla, coz je taky blbe. Taky už bych k ní znova nešla.

Ty další kartarky o kterých se tady píše, jakási upinka ci Dinusova radsi ani zkoušet nebudu, to bude beztak na jedno brdo jak tady ty dvě. Za me teda rozhodně vede Mirka Pavlincova, sem chtěla zjistit jestli bych našla stejně dobrou kartarku akorát levnější, ale dam si od nich na nějakou dobu pohov.

reagovat Vlaďka 5.8.2014 12:39  1%    +  -

petr78: Já mám s upinkou osobní zkušenost. Asi před rokem jsem si u ní nechala vyložit a byla jsem opravdu zhnusená tím co předvedla. na první pohled se tvářila mile ale chtěla ze mě vymámit těžké peníze za nějaký rituál či co. Plácala tam cosi o čištěbí aury, ale o čakrách nevěděla vůbec nic a ty slátaniny co pláacala- bylo vidět že to má z nějakého bulvárního plátku. jak tu paní psala - upinka se chlubí, že dělá milion věcí a jak vše umí, ale jen z lidí tahá peníze. Pak jsem zde četla za ten rok spoustu komentářů, jak mají lidi podobné zkušenosti a také z nich tahala peníze. Teď jsem četla i já stejné komentáře jako tady pod cizími jmény s tím samým příspěvkem na upinku, protože zde na to jedna paní upozornila, nasla jsem to v diskuzi Kontakty na dobrou kartářku, a ještě v dalších a vždy jiné jméno. Alespoň lidé sami vidí jaké podvody se zde dělají a jaké podvodnice se tu prezentují.

reagovat Rosalinda 5.8.2014 12:28  1%    +  -

petr78: teda tady je opřesně vidět jak sprostá a jaká špína je ta upinka alias Lidka - nejen že se podepisuje mužským nickem, ale dokola tady podvádí, že si pod cizími jmény na sebe píše ty samé komentáře a když někdo napíše aby toho nechala a že od ní nic nevychází, tak se projeví jako totální odpad, plnou tlamu nadávek, urážek. K takové bych si nešla vyložit ani kdyby mi za to platili. Už jen podle toho trapného komentáře, kde se vychvaluje jak je nejlepší, jak vše ví a co všechno dělá, to jen ukazuje jak malé má IQ. A ještě má tu drzost napadat a urážet slušné lidi?!! Upinko - ty nulo - když nemáš dost lidí, tak nežebrej tady na diskuzích, nepodváděj s tou samochválou a najdi si nějakopu slušnou práci, když karty neumíš!!!

reagovat petr78 5.8.2014 11:13  5%    +  -

Michaela: Reaguji na Váš sprostý komentář ohledně kartářky Upinky. Já jsem osobně byl u ní na výklad,i rituál,a můžu říct,že takových kartářů jako je ona,nenajdete.Musíte být velminešťastná a zlá žena,když tady píšete takové pras.... Ona si nemusí dělat reklamu sama,nemá to zapotřebí,ale Vám se nějak nedaří v životě že? Žeby jste potřebovala vymést komín,a není kdo po ruce? UBOŽAČKO nejsi z Brna ???

reagovat Michaela 5.8.2014 11:04  1%    +  -

evik65: poslouchej.. tyhle opakujici se stejne komentare uz cteme skoro vsude, neni ti to trapne si na sebe neustale dokola psat takovouhle samochvalu?? Ja zde ctu naopak hodne lidi co si na upinku stezuje. Je velmi usmevne, ze dela bilou magii, ocistovani aury a milion dlasich veci, ale lidi asi nema kdyz dela takovehkle podvody a sama na sebe si pise zalozpevy o tom jak je vynikajici. Jestli se tgakhle chovaji vsechny kartarka - a mam silny pocit ze vetsina si tu pise na sebe podobne reklamy, tak pak nema cenu ani diskuzi cist, protoze to je vsechno jeden velky podvod.

reagovat evik65 4.8.2014 16:17  5%    +  -

CHtěla bych Vám tady všem doporučit fakt skvělou kartářku upinku,je až neskutečné,co vše umí.Řekla mě takové věci,které vůbec nevěděla.Neptá se Vás na nic,jen na jméno,věk,a Váš stav.Dlouho jsem váhala či oslovit kartářku,ale něco jakoby mě napovědělo,že mám zavolat jí.Nelituji,a všem ještě jednou doporučuji !!!! Dělá výklad na dálku,po skype atd.Kromě toho dělá i bílou magii,očištuje Karmu a Auru,dále dělá rituál na lásku,manželské vztahy,partnerské,finance,prráci,zdraví atd. Kont. na ní je : 605821736 upinka@seznam.cz

reagovat Natalie_Meda 4.8.2014 15:11  5%    +  -

Dneska jsem absolvovala výklad karet u paní Cvejnove a jsem těžce zklamana. Četla jsem na ni dobré recenze, ale já osobně kdybych ji mela oznamkovat jako ve skole tak bych dala za 4. Na otázky odpovídala dost stručně, někdy i nejasně a zmatene, na dvě otázky mi odpověděla ,to Vám nemůžu říct' a když to řekla podruhé tak jsem prohodila ,To se toho moc nedozvím' a ona na to ,To se nedá nic dělat', akorát že já za to nic budu platit že. Celkově bych ten její výklad shrnula asi jako ,Já o koze, ona o voze'. Nevím, jestli to bylo i tím ze jsme si prostě nesedly, byla s ni těžká domluva, ani to prostředí nic moc, každopádně ze všech kartarek, u kterých jsem kdy byla a bylo jich asi šest, ona byla nejhorší. Neříkám, ze všechno co říkala byly nesmysly, v něčem asi mela pravdu, proto ji neznamkuju petkou, ale tech uzitecnych informaci bylo strasne malo a ze bych k ni ještě někdy mela jít tak o tom me rozhodne nepresvedcila. Za pouhých 20 minut si řekla o čtyři stovky, já bych ji dala max stopade. Zkratka malo muziky za hodně peněz. Jo a ještě nechtěla nic vykládat ani z minulosti, ze prý se to nemá ( nikdy jsem nepotkala kartarku co by s tím měla problém), takže to jsem se taky dozvěděla prd.

Tady v Brně jsem ještě byla u p. Pavlincove a s tou jsem spokojená, byla jsem u ni 3x a i když je docela draha, tak jsem tech peněz nelitovala. Já vyhledávám kartarky když řeším nějaký problém v současnosti, beru to tak ze mi může napovedet, poradit, doporučit a ona umí současnost i minulost vyložit skvěle, takže mi pomohla. Je pravda, ze některé veci co mi řekla z budoucnosti se nesplnily, některé se třeba ještě splní ale podle mých zkusenosti s kartarkami se splní z budoucna málo co, třeba ta Cvejnova je zaměřena hodně na budoucnost a to mi taky moc nedalo. Pavlincova mluví konkrétně, srozumitelne a řekne to na rovinu, což se o Cvejnove říct nedá, na některé otázky dala úplné stejnou odpověď.

Nicméně poněvadž jsem se p. Pavlincove i p. Cvejnove ptala na stejnou otázku, konkrétně na chlapa, a kazda řekla úplné něco jiného, tak jsem se schválně objednala ještě ke třetí aby to rozsekla, p. Divacka. Tak jsem zvědavá.

reagovat Lenka 4.8.2014 9:35  1%    +  -

Monika: ani i my jsme si udělali obrázek o podvodnicích jako jsity, co si zde na sebe píší samochvály a hraje si tady na kartářku, nějaká Smíšková- kdo to je ? další nula co se tu objevila a píše si na sebe sebereklamu, to samé tu dělá AllRose, Dinušová, Divácká, santi a upinka - všechno to jsou nuly co nikdy nic kloudného neudělali, zjevili se někde asi z kanálu, podle toho jak každého pomlouvají a píší si na sebe milion reklam. Už je zablokovali na většině duskzí, nyní je zablokovali i na zena.cz, protože už si hodně lidí na ně ztěžovalo adminům, že tam neustále napadají , urážejí a pomlouvají lidi.

Takže tady se také opakují ty samé scénaře, kde tyhle duševně pomatené osoby urážějí a pomlouvají a to proto, že zde nejsou vidět IP adresy - ale jsou tak hloupé, že si myslí, že si je nikdo neumí zjistit, to se už připravuje milé dámy.

reagovat Jana 29.7.2014 16:48  1%    +  -

Ahoj, můžete někdo hodit do diskuze kontakt na kartářku, paní Smíškovou z Předklášteří? Díky:o)

reagovat Monika 25.7.2014 21:38  1%    +  -

No a jak to tady čtu dál tuhle diskusi, tak to není diskuse ale fuj. Člověk který hledá dobré doporučení, ať jde raději na diskusi, kde jsou IP adresy, nebo se zeptejte svých známých, určitě vás to dovede tam, kam má - k lidem co vám dokážou pomoci a nasměrovat. Tady ty příspěvky už jsou opravdu hodně ujeté :o)

reagovat Monika 25.7.2014 21:25  1%    +  -

Patricie B: Velemegavážená Patricie B, já bych Vás typla na některou z těch neúspěšných "pseudokartářek", o kterých psala Nasty, které právě uteklo několik kšeftů kvůli jejímu popisu zkušenosti. Můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, že paní Divácká je super, paní Smíšková je super, paní Pavlincová umí, ale opravdu do toho motá nějaké další obchodní činnosti související s alternativní medicínou a je to víc obchodnice než léčitelka a poradkyně. Kromě těchto 3 jsem já osobně byla také u několika dalších a zda to mám/nemám v hlavě v pořádku, zrovna Vás bych dámo na posuzování nenechávala. Naučte se miláčku trošku slušnosti i na webu. Já osobně jsem zkusila více kartářek proto, že jelikož k paní Divácké jsem se už nedostala (naposledy cca před 2 lety), tak jsem se snažila najít srovnatelně kvalitní výklad a k tomu jsem došla až u paní Smíškové. Myslím že každý člověk má v praxi právo si udělat realistický obrázek vlastní zkušeností a pak o tom taky má právo informovat. Já sama vůbec nelituji, že jsem také navštívila nějaké chaotičky, protože jsem si ověřila vlastní intuici a byly to prostě zkušenosti, už vím kam chodit a kam ne a za všechny ty zkušenosti jsem ráda!

reagovat Alena 25.7.2014 8:34  1%    +  -

Nasty: Nasty, to musí, být úžasné chodit testovat kartářky. Asi ,proto ty karty byly zmatené. Má to být pomoc lidem shůry a ne testy. Zajímavé je, že k té paní půjdeš znovu, když ti vše vyjádřila.

reagovat Alena 25.7.2014 8:17  1%    +  -

Katka: Katko, tel. je 548538177

reagovat Katka 24.7.2014 13:34  1%    +  -

Alena: Alenko napište kontakt na paní Diváckou mobil díky Katka M

reagovat Patricie B 24.7.2014 11:23  1%    +  -

Nasty: Kristova noho, kdy už si dáte vy pseudokartářky pokoj s těmi svými podvody a vzájemným pomlouváním? Kvákáš tady u kolika jsi byla kartářek, ale to jen ukazuje že to asi nemáš v hlavě v pořádku. Napíšeš tu kontakty na pár kartářek a ty co jsou konkurecne tady pomluvíš, a pak sama sebe vychválíš a aby se neřeklo, napíšeš něco málo pozitivního na své kámošky s kterými chlastáte někde u automatu. Myslíš, že těm tvým lžím někdo uvěří? Tyhle podvody si zkoušej na nějaký hlupáky. Poslední dobou je to na internetu samá podvodnice, co zde pomlouvá, sama sebe vychvaluje do nebes a píše tady takovéhle nesmysly jako ty. Podstata je ale v tim, že většina těch kartářek mele dokola ty samé nesmysly, které mají z nějakých časopisů a tyhle všeobecné kecy, které sedí na každého se pak shodují. Po revoluci je tu najednou milion kartářek, každá je dokonalost sama a všem se plní vše na 100 procent, ale na internetu se chovají jak prasata a pomlouvají jedna druhou. Já jsem nikdy neobíhala kartářky, ale měla jsem zdravotní problémy a nechtěkte ani vědět ty nesmysly co kartářky plácaly, to by jistě zajímalo nějaké instituce zabývající se podvody. jediný kdo mi ale dokázal poradit byla paní A Kludská a pan Petr K z Brna, protože tihle opravdu uměli, na nic si nehráli a dokázali mi poradit, i když každý trochu jinak. Přirozeně jsou ale hodně drazí. U mé kamarádky mi už říkali, že je lépe si připlatit a jít k tomu kdo je sice drahý a umí to, než jít k tomu milionu samozvaných kartářek a nakonec utratit za ty jejich nesmysly 10x tolik a ještě mít v hlavě zmatek z jejich blábolů.

reagovat Nasty 23.7.2014 21:41  5%    +  -

Mám zkušenost již s pár kartářkami ,tak snad to někomu pomůže.

Paní Přibylová na ulici Křenová, nic moc, chaotický výklad, když jsem se zeptala zda je mi partner věrný odpověděla : to by jste snad ani nechtěla vědět ne? Na toto kartářka musí odpovědět, když je to moje otázka, nesmí mluvit pouze o smrti pokud je mi známo. Celkem vzato nic moc jsem se nedozvěděla,ale nebyla drahá. Myslím kolem 300kč.

Paní Pavlincová, nevím zda jeji výklad byl a bude pravdivý, byla jsem u ní nedávno, ale neměla jsem z ní dobrý pocit, vycítím upřímný lidi a taky jejich energii, hrála si na moc příjemnou ale bylo to falešný. Taky byla nejdražší ze všech kartářek u které jsem byla za výklad chtěla 550kč. Vnutila mě se objednat na Reiki a další hovadiny, příjde mi to jako vymívání mozku tady ty kapičky atd. Každopádně polovina výkladu se shodovala s ostatními kartářkami, takže zase musím uznat, že něco umí. Ale po druhé bych k ní nešla. Necítíla jsem se u ní dobře.

Paní, jméno si již nepamatuji jen číslo 724 317 094 která není z Brna ale udělá Vám výklad i přes telefon, myslím, že je z Prostějova nebo Přerova,tak něco. Velice příjemná paní, která dokáže uklidnit i hlasem. Výklad byl ale taky poněkud chaotický a né moc detailní. Zase ale musím uznat,že s polovinou věcí se shodovala s jinýma. Je to na Vás.

Paní Věra Švecová z Kr. pole nedoporučuji a už nikdy bych si nenechala věštěit, nikdy mi nic od ní nevyšlo. Katastrofa. Jednou řekne to a jindy zase toto. Dává taky do toho hodně své myšlenky a názory.

Paní Dinušová cením si toho že za karty chtěla jen 200 kč, nevydělává na tom, ale přišla mi taková zaseknutá, mluvila pomalu a divně. Působila na mě divně ale milá. Výklad nepřesný,chaotický,jednou řekla to a po druhé zas ono, podle mě sama nevěděla jak co dopadne a nebyla si tím jistá.

A ted napíšu hodnocení na dvě poslední a dle mého názoru dobré kartářky.

Paní Divácka, hodně mě od ní odrazovaly reference na internetu, ale ve finále jsem se stejně rozhodla za ní zajít.
Prostředí není až tak katastrofální, myslím, že se to dá na tu pul hodku, hodku zvladnout. Možná si chvili počkáte, ale stojí to za to.
Nejdříve čte z ruky, bylo až strašidelný jak vyčetla celou minulost a přítomnost správně, taky řekla pár věci do budoucna,ale to zatím nevím jestli se splní. Každopádně výklad docela dávál smysl, ale nebyl nijak detailni,spíše ve zkratce. Přišlo mi,že tak trochu spěchá a chce to mi už za sebou. Ale opravdu doporučují. Neříká si o peníze, je na Vás kolik dáte. Já dala 300kč.

A nejlepší aspoň dle mého pocitu co jsem měla byla paní Smíškova z Přdkláštěří kousek od Tišnova. Paní na první pohled nepůsobí moc vábně,ale jak si sednete, tak jsem se ji celá oddala a věřila. Vyčetla ze mě hodně věcí, aniž by se koukla do karet. Dívá se u výkladu i do očí. Výklad - zaráželo mě až jak přesně zná dané osoby na které se ptám a situace, výklad se shodoval s paní Diváckou. Podle mě je to špička. O peníze si neříká,kolik dáte. Ale podle mě je slušnost ji dát nejmíň 300kč jelikož ví co dělá a o čem mluví. Určitě k ní pujdu v srpnu ještě jednou.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KARTÁŘKY V BRNĚ
Diskusi založil(a): puzzie
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si