Předlohy ke křížkové výšivce

Nevíte prosím jestli jsou na internetu ještě nějaké stránky, kde se dají stáhnout nebo vytisknout předlohy na křížkové výšivky ZDARMA? Poraďte prosím! Díky.
24.3.2007

Diskusi založil(a) 24.3.2007 volksbank

reagovat Zdena 11.4.2017 11:35  1%    +  -

Cibulacka: Stránky PINTEREST si určitě vybereš

reagovat Zdena 11.4.2017 11:34  1%    +  -

Lenka: Ahoj Leni. na stránkách PINTEREST si najděš hodně předloh na vyšívání

reagovat Zdena 11.4.2017 11:30  1%    +  -

Na stránkách PINTERESU jsou jaké koli ruční práce. Výběr je široký

reagovat Zdena 11.4.2017 11:28  1%    +  -

Dobrý den. Cibulový vzor najdete na stránkách...PINTEREST. stačí se registrovat a uvolnit tak přístup na stránky. Zdena

reagovat Cibulacka 17.8.2016 15:28  1%    +  -

Dobrý den,nevíte prosím,kde bych našla zdarma přelohy ke křížkovému vyšívání Cibulákového vzoru.Jsem šílenec do Cibuláku.Děkuji moc za radu.S pozdravem krásného a pohodového dne Renáta Cibulačka(Cibulacka62@seznam.cz):-) :-)

reagovat Lenka 9.12.2015 7:42  1%    +  -

Dobrý den,nevíteprosím kde bych sehnala zdarma přelohy ke křížkovému vyšívání Benátských masek.Děkuji moc za radu.pkud možno pište mi na mail.rybackovalenka@email.cz

reagovat iviko 16.5.2014 12:35  62%    +  -

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6441
a dětské motivy zde na vyšívání

reagovat iviko 16.5.2014 12:33  62%    +  -

http://praktickazena.vlasta.cz/kreativni-publikace/detail/?id=93
zde je také dost ke stažení i zadarmo

reagovat iviko 16.5.2014 12:29  62%    +  -

jajík: http://rucni-pleteni.wbs.cz/
zde jsou krásné návody a když se dá mailík,tak paní bude posílat cca co týden nějáký pěkný návod

reagovat jajík 15.8.2012 16:19  1%    +  -

ahoj holky kde si mužu stahnout náké předlohi na vyšívaní dištak mi napište na Truksovajaja@seznam.cz moc sem nechodim děkuju moc

reagovat kolárek 28.7.2012 17:42  11%    +  -

Ahoj..prosím kdo má naprodej předlohu na křížkovou výšivku hlavu indiána nebo jakoukoliv indiánskou výšivku.Piště do vzkazů,moc děkuji

reagovat mipek 9.5.2012 15:41  5%    +  -

Chtěl bych se zeptat by někto nevědel kde hledat vyšívaci vzory z vyšívaného kalendáře Burda (německé vydaní) Rád bych je měl všechny po hromadě.Ty obrázky bych chtěl mít všechny po hromadě. Pomohlo by třeba jen určení ročniku časopisu, aby se při hledaní měl čeho chytit. Ukázka měsíce ÚNOR je zde:
http://s1059.photobucket.com/albums/t432/mipek2/?action=view¤t=scan0012.jpg

reagovat veramistrova 5.3.2012 16:31  1%    +  -

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli náhodou nevíte o nějakých stránkách kde se dá stáhnout mystic stitc víly čarodějky a podobně samozřejmě křížkovou technikou děkuji

reagovat Zuzík 8.1.2012 19:15  1%    +  -

Ahojky, sháním nějaké barevné předlohy pro křížkovou výšivku, mohu koupit nebo vyměnit za něco jiného. Především květiny cca 18x24 cm. Ozvěte se

reagovat Katka 10.11.2011 1:19  1%    +  -

Ahoj,chci se zeptat pokud je tady někdo kdo má předlohy s Tatty Teddy Bear od Me to You je možné se mnou vyměnit.Mám předlohu k výšívce s názvem Parfume a Umbrella.Piš na mail Vylupkacek@seznam.cz ráda vyměním.

reagovat vysivka 30.10.2011 12:22  5%    +  -

Stovky a stovky předloh pro křížkovou výšivku najdete na:
http://kouzlovysivky.webgarden.cz/

reagovat dobrotka 7.4.2011 21:29  5%    +  -

zdravim koceny, neviete mi niekto poradit, kde najdem predlohy na vysivky medvedika teddy bear/me to you. ak tak poprosim do spravy:)))))) dakujeeeeeem

reagovat Tvořilka1 10.11.2010 17:08  9%    +  -

Zdravím všechny Šikulky,

Kukněte na nový kreativní web

www.Originalvyrobky.cz

Objevila jsem ho včera náhodou a líbí se mi! Můžete se přidat i Vy.

reagovat ilicek018;-) 22.10.2010 21:06  1%    +  -

zdeňka: Ahojky Zdeni, mám úplně stejnej problém, kdybych něco našla tak určo pošlu ;-) a moc prosím, jestli ty si už něco objevila, poslala bys mi předlohu na mail ilca.rocnova@centrum.cz? moc dík

reagovat Kristyna 15.10.2010 16:24  1%    +  -

dobry den chtela bych se zeptat jestli by nekdo mel předlohu křížkovým stehem somrera. Kdyby nahodou měl mužete mi ho poslat prosim na e-mail: BKristyn@seznam.cz .... děkuju všem

reagovat vitrik 26.9.2010 22:43  9%    +  -

Sada časopisů PRAKTICKÁ ŽENA - cena 80,- Kč za všechny - FOTO v mé galerii, pište mi do vzkazů!!!!

Prodám sadu nepoškozených časopisů PRAKTICKÁ ŽENA, nechybí přílohy, jen přečtené, pěkné, bez poškození. Cena 80,- Kč + 58,- Kč poštovné při platbě na účet předem. Odešlu doporučeně po přijetí platby.

reagovat mína 18.9.2010 20:46  5%    +  -

cestovatelka1:
Ahoj, podívej se na tento odkaz:
http://obchod.svetvysivani.cz/

reagovat cestovatelka1 17.9.2010 10:45  10%    +  -

Dobrý den pokud by měl někdo nějakou pěknou předlohu (hrady, zámky, kytičky, zvířátka) prosím pošlete na e-mail: jarka97@volny.cz
Oplatím

reagovat kaliopka 5.8.2010 20:03  5%    +  -

Dobrý den chtěla bych strašně moc poprosit jestli byste neměl někdo doma vzory s motýli a jestli jo jestli byste mi to neposlali na mail(Denisa.Karlubikova@gmail.com) moc moc prosím, děkuju

reagovat VladkaBU 20.7.2010 22:11  13%    +  -

Dobrý večer všem, po marném hledání po internetu zkouším i sem.
Nevíte někdo, kde bych našla předlohu pro tuto výšivku
Já tyhle motivy nevyšívám, ale jedna známá tohle asi vystřihla z nějakého vyšívacího časopisu a chce si to vyšít. Už nevím, kde to hledat

reagovat cestovatelka1 2.6.2010 10:21  9%    +  -

Ahoj holky,¨¨

nemáte některá náhodou předlohu na zámek Bojnice?
Jarka

reagovat Sveta 31.5.2010 22:56  5%    +  -

Vyšívání, Křížková výšivka, Gobelíny, Předlohy pro vyšívání, Háčkování, Sady pro křížkové vyšívání, Gobelínové sady, Gobelínová plátna, Předlohy a časopisy, Vyšívací příze, Látky, Vyšívací pomůcky, Rámy a kruhy na vyšívání - http://vyshivka.cz

reagovat Heleko 14.4.2010 22:07  8%    +  -

Ahoj všichni, do této diskuze se můžu zapojit i bez svolení???

reagovat Kamča 14.4.2010 10:24  1%    +  -

Někteté stránky,které používám na stáhnutí křížkového vzoru zdarma.Třeba si vyberete pěknou zábavu přeju.
Janinka.Ch@seznam.cz
Ruční práce
Vyšívání a jiné
Křížková výšivka
Vyšívání-Rajčátko
webpark.cz/bavlnka

reagovat Kamča 12.4.2010 10:52  1%    +  -

Na těchto stránkách jsou pěkné předlohy můžete vyzkoušet Vyšívání z Burdy a Vyšívání a jiné užijte si vyšívání.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Předlohy ke křížkové výšivce
Diskusi založil(a): volksbank
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Tvoření
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě