Jak se naučit rychle německy?

Prosím o radu,kdo máte typ jak se naučit rychle německy,napište své tipy.Třeba osvědčená učebnice,nebo CD,prosím dejte typ.
27.3.2007

Diskusi založil(a) 27.3.2007 Maryjane

reagovat Linda 25.8.2014 18:34  1%    +  -

Jsem nejchtřejší z mojí třídy.

reagovat Sa Ra 7.7.2014 23:35  1%    +  -

tak mě čeština nic neříká také , nikdy mě nebyla ničím zajímavá a tak také gramatiku píšu jak prase kost...........ale za to umím gramatiku německou a chorvatskou velmi dobře............nechápu že se lidé v česku vůbec zabývají u takového ničím důležitého a bezvýznamného jazyka jako je čeština se každý tady divý každému jak kdo píše chyby, máme daleko zajímavější jazyky a hlavně praktické celosvětové uplatnění mají,,,,,,němčina, angličtina, arabština, španělština...........

reagovat Lukáš 22.4.2014 19:36  1%    +  -

Já bych rád rozšířil svoji němčinu o něco výše, už se í učím pár let.. proto hledám někoho kdo by si německy psal. Kdyžtak písněte na mail. Lukha21@seznam.cz

reagovat Nikol 6.4.2014 23:42  1%    +  -

Ahojte ja by som si chcela dopisovať s niekym po nemecky môj nick je nikoea121@azet.sk ale beriem to vážne tak len normální ľudia :D Ďakujem :D

reagovat moca 5.4.2014 13:44  1%    +  -

prý za týden :D:D:D tak to si mě pobavila.

reagovat karca 21.3.2014 19:14  1%    +  -

každýmu jde nco jiného, někdo se německy na učí za týden a někomu to prostě trvá dýl.

mýt vlatního učitele němčiny.můj názor

reagovat zax 23.9.2013 17:30  1%    +  -

Jakub:
Blb blba nauci nejvic.... Naucucis me taky neco? a nedelam si srandu:::

reagovat Jakub 15.8.2013 9:31  1%    +  -

Naucit se nemecky? Pokud jses chytrej, tak se na to podivas a je to. Pokud ses blbej, tak musis o to vic drit.

reagovat Danu 23.3.2013 8:35  1%    +  -

Němčina je dokonalý systém.

reagovat bety 21.3.2013 20:50  1%    +  -

ehm... máš tam dost chyb, třeba slovosled ve vedlejší větě... asi to nebude zas až tak úplně einfach.

reagovat Lukáš 18.3.2013 23:04  1%    +  -

Ahojte, chtěl bych se zeptat někoho kdo už německy umí. Nemáte tip na to ja kse učit pracovat s pády, skloňování atd. ? Mám na mysli koncovky :) Je to můj největší problém :(

reagovat katerinka 13.8.2012 16:47  1%    +  -

dobry den ja jsem katerina je mi 14 let a sly sme s mamcou bydlet do nemecka porad se musim ucit pres google je to tezky se naucit jinej jazyk pro mne teda je . ale uz jsem se neco naucila delam to pres google je to docela dobry ale lepsi kdyz mas treba kamaradku nebo nekoho kdo umi nemecky a rika ty to protoze jako ja ja to rikam jak to pisu hahah

reagovat Lucka 11.8.2012 13:04  1%    +  -

Já mám dobré zkušenosti s konverzační němčinou přes Skype. Protože jsem v práci od nevidím do nevidím, domluvila jsem si výuku o víkendech a paráda. Každou lekci probíráme nějaké konverzační téma a už se cítím docela rozmluvená. Kdyby někdo měl zájem, jmenuje se to skypenemcina.cz.

reagovat ivanuska76 11.6.2012 12:53  29%    +  -

Ahoj am, um, im, in při čem se používá děkuju ..

reagovat stankaaa 30.5.2012 19:49  1%    +  -

moja mamina sa naučila nemcinu za 2 mesiace a to tak že isla robiť do viedne a v robote hovoria na nu iba po nemecky a ma tam aj kamaratov samozrejme turkov a oni sa s nou rozprávaju iba po nemecky tak že podla mna sa da tak naučiť jazyk isť do krajiny a rozprávať sa dako :) :)

reagovat Tom 14.3.2012 15:52  1%    +  -

za jak dlohou dobu je clovek schopen se nemecky naucit na komunikativni uroven,v nemecku,ale ted neumim zkoro nic.???

reagovat setag 28.12.2011 23:16  1%    +  -

Es ist ganz einfach. Am wichtigsten ist den Führer hören, wegbekommen Blut und Ehre, dann kommt den Tag, dass das Deutschland wird dein Vaterland sein.

reagovat ReformDeutsch 8.11.2011 19:50  5%    +  -

Osvedčená kniha alebo CD neexistuje. Existuje však metóda, ktorá priamo na hodine vytvorí podmienky nemecky hovoriacej krajiny, a svojím tempom a scenárom ťa dokáže dostať na úroveň stredne pokročilý už za 6 mesiacov pri intenzite 3x 90 min do týždňa. Založená je na rozprávaní a zvyšovaní tvojej sebadôvery. Mnoho ľudí totiž hovorí, že sa učil nemecky, alebo dokonca vie po nemecky a ked sa k nim prihovoríš sú ako malé hanblivé deti. Dôležité je aby si sa správnou metodikou priamo na hodine pod vedením kvalifikovaného lektora dostala k správnym informáciám, ktoré sa naučíš priamo na hodine využívať, pričom neurobíš žiadnu chybu a získaš tak na svojej sebadôvere. Je už koniec fámam, že alpha, beta, gamma CDčka, alebo čarovné knihy pre samoukov ťa naučia. :)

reagovat daniel konig 27.10.2011 22:50  1%    +  -

Němčina je naprosto logicky a srozumitelný jazyk.

reagovat miravir 24.10.2011 5:57  1%    +  -

Maryjane: JJ přesně tak :-)

reagovat Morpheuxien 6.10.2011 23:10  1%    +  -

Durch eine Konversation mit jemandem, der die Sprache kann, kann man am besten lernen. Ich spreche aus Erfahrung. Leider habe ich in den Jahren viel von der Sprache vergessen, die ich einst als Kind gelernt habe. :( Nichts desto trotz wünsche ich allen hier, die versuchen die Sprache zu lernen viel Erfolg. Deutsch ist viel einfacher als man denkt.
Lieben Gruß aus Franken

reagovat M 6.10.2011 20:26  1%    +  -

To jsou hrozné rady. Každý nemá možnost už vycestovat, to bych uměl také říct, vyjeďte na dva roky do Berlína. OMG.

reagovat jana 27.9.2011 16:02  1%    +  -

nauc ma

reagovat Tomáš 15.9.2011 11:51  1%    +  -

Hermina: Díky

reagovat hgtutiuz 24.8.2011 8:07  1%    +  -

hgciouzu houj

reagovat dominik 26.10.2010 18:23  1%    +  -

Beruska: pinsel som

reagovat anna 19.9.2010 21:58  1%    +  -

Fiona: To nechapu ja ziji v nemecku a nemecky mluvim plyne, to clovek totiz musi kdyz tam zije ja si nedovedu predstavit ze bych nemohla cist /knihy/ nemecky. Was soll das sein,man muß sich bisschen bemühen und dann geht alles, tja, aber jeder will das nicht, gel. Anna

reagovat lida 16.1.2010 22:04  1%    +  -

Ahoj, ziju v

reagovat sandwich1 30.12.2009 21:52  5%    +  -

Ahojte všichni, já se naučil poměrně rychle díky www.jazykove-kurzy24.cz, ale předtím už jsem chodil rok do jazykovky.... Má někdo zkušenosti ještě s jinou firmou, co nabízí výukový software???

reagovat Peterson 14.7.2009 14:55  1%    +  -

Německy je třeba číst a pro začínající je dobrý zrcadlový text učebnice od vydavatele INFOA.cz s názvem - Němčina Otázky a dopovědi cena je cca 249 kč je obsáhlá a na internetových stránkách infoa.cz je také ke stažení poslech k této knize zdarma.Doporučuji číst to je základ!!!mějte se a přeji příjemnou zábavu při učení :-)petersonn@centrum.cz

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak se naučit rychle německy?
Diskusi založil(a): Maryjane
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Peníze a kariéra -> Jazyky - učení
Přečtěte si
Victoria?s Secret přináší na trh podprsenku se snímačem činnosti srdce Děti odrůstají, je čas se vzdělávat: 3 příběhy žen, které změnily svůj život Dárky které pod stromečkem nadchnou školáky [Vánoce 2014] Nejlepší vánoční recepty: Menu na Štědrý večer [Vánoce 2014] 12 slavných maminek prozradilo, jak mít postavu jako ve dvaceti! Joan Collins: V sedmnácti mě zdrogoval a znásilnil můj první manžel Manžel peče, vaří a šéfuje v kuchyni. Odmítá mě tam pustit a mně to vadí! S dárky do zásuvky zabodujete! Inspirujte se skvělými tipy. [Vánoce 2014] TOP 7 ikonických beauty looků z červených koberců! Inspirujte se nejkrásnějším líčením Lahodné čokoládové potěšení. Vyzkoušejte skvělé delikatesy!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.