ŠKOLIČKA TAROTU

Cesta ke skutečnosti vede přes obrazy.A obraz potřebuje zkušenost člověka ke svému probuzení.
Takovými obrazy jsou Tarotové karty.Na nich a při nich si můžeme objasnit svůj vlastní význam,své směřování, svůj vývoj a cesty štěstí.

Dlouho jsem váhala nad přáními založit tuto školičku-ne školu-ale nemohla jsem obejít touhy svých krásných přítelkyň z Dámy.

Tato diskuse je pro ty, které vlastní Tarotové karty a mají první krůčky seznamování za sebou.

30.3.2007

Diskusi založil(a) 30.3.2007 miamia

I tohle platí pro Tarot:Je-li něco svaté,můžeš se tomu i zasmát,ale jestliže se něčemu zasmát nemůžeš-není to svaté

miamia 4.4.2007 18:09

Dotazy k významu karet,své vlastní výklady-vše tu můžeme konzultovat
miamia 30.3.2007 15:04

reagovat hilarion 9.7.2017 19:10  35%    +  -

ividol: To je smutný.

reagovat mahubca 7.5.2017 17:55  27%    +  -

ividol: to je hrozná škoda

reagovat ividol 15.1.2017 15:09  100%    +  -

Dnes v noci zemřela miamia, po mrtvici.

reagovat bisa 18.2.2012 15:24  38%    +  -

vevera: nekašlu na vás,to nééééé,ale málo času prostě.
Zkouším taky vykládat jen 3 karty na otázku a zatím mě to všechno vychází....a když je vyložím někomu tak se mě do hlavy hrne samo neskutečně mnoho myšlenek co to znamená.
Vykládám zatím s cikánskýma kartama-ty jsou pro mě nejjednoduší

reagovat Samuelka3 18.7.2011 15:04  25%    +  -

HOROSKOP 18.7-24.7.2011

Počátek týdne je Mars v sextilu na Merkur to umožní snadnější komunikační vyjadřování v pracovní realizaci - i při možném počátečním zvýšeném nasazení. To by jsme neměli, ale podceňovat, konjukce Měsíce s Neptunem v nás může krátkodobě vytvářet, mlžné iluze. A proto berme na sebe jen ty úkoly co dotáhneme do samého konce, a které nebudou fyzicky náročné. V první polovině týdne se nechme vést intuicí, je zde vnášena veliká sensibilita, jak Rybami, tak Neptunem, ale také veliká citlivost co se vztahové roviny týče. Ve středu pozor na ranní kvadraturu Měsíce a Marsu , může zapříčinit sklon k podrážděnosti, neboť se jedná o velice náladový aspekt. Jinak po zbytek dne vládnou dost příjemné aspekty, které přejí umělecké kreativitě v mnoha oblastech. Čtvrtek přeje originálním nápadům a novým myšlenká, i když Slunce v Rakovi v nás může vytvářet spíše se podřizovat okolí. To však rozhodne a podpoří sobotní vstup Slunce do znamení Lva, který podpoří naši sebejistotu, odvahu a samostatné-ambiciozní tvoření. K tomuto ještě přidávají hvězdy do vínku trigon na Uran, což podtrhne individuální uvažování. Neděle, Měsíc v Býku a Slunce ve Lvu i když takřka opoziční kombinace, může být jen ku prospěchu s hospodárnějším nakládáním financí.

reagovat Ketrin 8.6.2011 12:10  86%    +  -

dobrý den je tu někdo kdo dokáže vyložit karty na dálku zajímala by mě jedna otázka kdyžtak vzakzík děkuji moc

reagovat reta-ze 13.5.2011 0:42  27%    +  -

drujdka: Proč jsi to sem dala = ten obrázek= víš pro koho ?!
Co víš= ta vrátka znám...je něco, co mám vědět ?!

reagovat drujdka 5.5.2011 7:32  29%    +  -

reagovat vevera 9.4.2011 18:44  62%    +  -

bisa: tak to je dobře

reagovat bisa 9.4.2011 15:54  36%    +  -

vevera: jj tak to někdy taky pro začátek zkouším a celkem to jde...

reagovat vevera 9.4.2011 13:34  62%    +  -

bisa: jinak já taky nevykládám každý den, jen když mám náladu, nebo je tu nějaká kamarádka tak jí .....

reagovat vevera 9.4.2011 13:33  62%    +  -

bisa: no já musím vědět problém na který vykládám, Pak si dám první kartu jako hlavní problém, druhou zleva jako to co tomu předchází a třetí zprava jak se to bude vyvíjet. A když mi něco není jasný , tak si k té kartě ještě přidám další. A tímto způsobem mi to celkem jde .....

reagovat bisa 9.4.2011 13:12  36%    +  -

vevera: moc jsem tedka na karty prostě neměla čas,na to musí být klídek a pohoda.....

reagovat bisa 9.4.2011 13:09  36%    +  -

vevera: ahojky,neboj nekašlu,jenom bylo moc práce,daně a tak-jak 3 karty?

reagovat reta-ze 6.4.2011 20:52  48%    +  -

miamia: Tak už jsem si to v palici porovnala a ujasnila= včetně run i barev= přemaluju a půjdu an rituál. Děkuji
Jako základ je to tak, jak jsi psala a i Archnděly už mám jasný= najednou jsem někde našla patřičnou tečku a pak jsem si vybavila= že nic nedělám jen tak= paráda= to musí fungovat !
Teď už jo

reagovat vevera 26.3.2011 16:57  63%    +  -

reagovat vevera 26.3.2011 16:55  63%    +  -

2.4. je u nás astrovíkend, to si to užiju

reagovat vevera 26.3.2011 16:53  63%    +  -

já co začala ted ten svůj systém 3 karet, tak mi to docela jde........

reagovat vevera 26.3.2011 16:52  63%    +  -

bisa: krásná víla pro štěstí ,taky je mám ráda

reagovat vevera 26.3.2011 16:51  63%    +  -

bisa: tak jak karty? co sis je pořídila tak na nás kašleš

reagovat vevera 25.3.2011 13:54  57%    +  -

reagovat vevera 25.3.2011 13:51  57%    +  -

reagovat bisa 22.3.2011 18:10  34%    +  -

reagovat reta-ze 21.3.2011 18:22  49%    +  -

miamia: Takže mi jinými slovy říkáš= věř si...to si říkám taky, ale nějak mi to na sebedůvěře nepřidává...
Snažím se dělat vše s láskou,a le když mám bolest= je ze mě tak cítit= že je to až síla...
Paradoxě schopnosti má můj muž a já byla smířená s druhýma houslama a "tenhle" můj návrat k mým schopnostem= je pro mě spíš zřejmě "bonus" za slušné chování...takže já vždycky pomáhla přes svýho muže a teď se peru sama se sebou...

Naučila jsem se pomoc nabídnout= ale i odmítnout, ale taky jsem si prošla přesně tím= o čem mluvíš ...jsou ale lidi, které s klidem překročím a neotáčím se.

Snažím se celých 12 let zjišťovat= co jsem byla probuzena, bylo to dáno a určeno= opatrně, ale nikdo nic z toho= co vím já, neví= našla mnoho hodných holek, co se mi snaží pomoct a jsem jim za ot vděčná= ale nejsem ani zdaleka tam= kde jsem byla v 5 letech...a potřebuju se vráti= a celá ! Nejde o mě...vše má hlubší význam...

Poslala jsem Ti vzkazík= děkuji

reagovat miamia 21.3.2011 15:56  59%    +  -

reta-ze: Děvucho-pokud nechceš- neublížíš.Dělej všechno s láskou - ta neubližuje.Nikomu se nevtírej se svými schopnostmi, nic nedělej bez jejich souhlasu.Já taky skákala na každého,kdo potřeboval pomoc- honem ho zachránit- blbost- ublížila jsem jen sobě a druhým nepomohla- protože o to nestáli.Takže- klid,pomaloučku, polehoučku.Napiš mi do vzkazu celé datum narození- podívám.

reagovat vevera 21.3.2011 14:15  57%    +  -

reagovat reta-ze 21.3.2011 9:27  49%    +  -

miamia: Tak Ty mi dáváš kočko
A to je právě ono= vše si odjakživa dělám složitější= aby mě nikdo další neprokouk= musela jsem...
Dívám se na sebe zezhora= a to si pak odlítnu a nic si z toho výletu nepamatuju...
V klidu= jako viselec= JAK.
Metody toho, co chci hledám už cca 12 let, jdu pomaličku, polehoučku= a potřebuju přidat !

Odpovědi dostátám, i když se neptám= VY MÁTE STRACH, ŽE NĚKOMU SVOJÍ MOCÍ UBLÍŽÍTE...a ne od jedné osoby...a tím si opět vše komlikuju= z tohodle nevím, jak vem...

reagovat miamia 21.3.2011 9:09  59%    +  -

reta-ze: Nic není složité,pokud si to sama neuděláš.Stačí se zastavit a podívat na problém i sebe trochu zezhora.V klidu- jako Viselec.A pak jedna důležitá otázka- co chci.metody vždycky najdeš.A pak jedno důležité poučení- neptej se na nic,kde se bojíš odpovědi.

reagovat reta-ze 20.3.2011 23:27  49%    +  -

miamia: A to je ono= jsem právě příliš složitá
Nedokážu pochopit arkány, jejich smysl.
Znám svlj momentální stav, vím, jaká jsem osobnost= problémy řeším okamžitě, jak přijdou, varianty řešení jsou téméě vždy 2 známé= třetí čeká v zákulisí= a problém zamě= že mám zřejmě strach, snad sama ze sebe= ten za mě nikdo nevyřeší...

Fajn= vše co potřebuju, mi řeknou karty= dík, potvrdila jsi mi, co jsem tušila...

reagovat miamia 20.3.2011 10:03  59%    +  -

reta-ze: Ten je pro začátek příliš složitý- já začínala výkladem jen Velkou arkánou.Aůe dá se vykládat sedm karet- na momentální stav,na výklad osobnosti- 6 karet na řešení problému, který má dvě možné varianty řešení atd.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ŠKOLIČKA TAROTU
Diskusi založil(a): miamia
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si