Mobilní operátor

Napište zkušennosti s Vaším mobilním operátorem?já mám T-mobil a přijde mi hrozně předražený, mám paušál, samozřejmě, že záleží na tarifu, který se Vám zdá hodně výhodný?
Díky za rady.
23.4.2007

Diskusi založil(a) 23.4.2007 jajulina

reagovat Gabus33 27.9.2015 21:33  5%    +  -

Já jsem u nich asi půl roku a za tu dobu jsem na žádný zádrhel nenarazila. A číslo mám pořád stejné, myslím dokonce, že to bylo zadarmo, takže dobrý:-)

reagovat olina4 24.9.2015 22:37  5%    +  -

Gabus33: To zní sice dobře, ale není v tom nějaký zádrhel? Třeba to, že se ceny po nějaké době zvýší nebo že budu muset změnit telefonní číslo?

reagovat olina4 20.9.2015 18:10  5%    +  -

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela nějakého menšího operátora, protože jsem teď ve vzteku vypověděla smlouvu u toho současného, a taky mi přijde, že ti menší, virtuální, mají mnohem nižší ceny...nemáte prosím někoho vyzkoušeného? Děkuji!

reagovat zajíc 2.3.2012 8:02  78%    +  -

zdravim,
zkusim stesti i tady a predem se omlouvam za dotaz mimo zdejsi tema..
chci se zeptat...mate zkusenost s prevodem cisla k jinemu operatorovi - konkretne od O2 k Vodafonu? pripadne maji nejak "zakonem" narizeno casovy usek do jake doby maji cislo prevest? predem diky za odpoved

reagovat le.nka 23.10.2011 11:48  8%    +  -

ahoj,pokud máte zájem volat a psát na pět čísel zdarma do sítě T-Mobile,získat mobil (Samsung E 1170 i)za 1 korunu a navíc volat od 19 do 8 hodin na všechna čísla v síti T-Mobile celý rok zdarma...Pak mi nechte vzkazík ,napíšu víc:)

reagovat Kristina Pavouk 6.5.2011 11:21  1%    +  -

Pozor na operáto rais.reman!! Ceny dobré, ale velmi nesmlouvavé praktiky...

reagovat Lenka.m 28.3.2011 15:40  5%    +  -

Od O2 tedka odcházím k vodafonu tak snad bude lepší :-)

reagovat mio1 23.3.2011 16:39  5%    +  -

Mám o2 ,jsem spokojená.Platím paušál 300 korun,40 minut v ceně.Pak ještě platím sms takže asi do 400měsíčně.

reagovat adikah 21.8.2009 7:02  9%    +  -

Zdravím, já jsem na O2 taky pěkně naštvaná. Chtela jsem využít jejich víhodnou akci ) paušál za polovic), ale mělo to podmínku přejít od jiného operátora. Tak jsem si knim převedla číslo od T - mobilu a už to vyřizuji od 29.5. A ještě to není vyřízené. Volám už skoro denně na O2linku a tam mě ubezpečují, že už to vyřizují technici, tak jsem zvědavá jistli někdy budu volat výhodněji.

reagovat agates 15.8.2009 11:54  19%    +  -

já mám O2 a manžel tento týden přešel k T- mob.- přátelé sít nesíť za 500 kč, na 5 tel. č. volání zdarma+ sms , na jiná čísla je volání i sms pořád levnější, než u O2. Já tam musím ještě vydržet, manžel taky otálel, ale poté co mu volala za Telefonici O2 slečna se skvělou bonusovou nabídkou, kdy mu zdarma nabídla kartu s výhodným tarifem, kterou si nemusí aktivovat- že je to na jeho rozhodnutí a tudíž nebude nic platit a on souhlasil, jenže mě to nedalo a volala jsem operátorovi, jak to s tou kartou je, tak mi oznámil, že se po obdržení aktivuje sama od sebe a faktura pak chodí na určitou částku, at voláme z karty nebo ji máme v šupleti, tak to ho už dorazilo. Museli jsem několikrát volat reklamace a posílat dopisy,že kartu rušíme- poté zase ověřovat, jestli jim to došlo(jelikož se to nesmělo! poslat doporuč., ale obyč). a po zrušení ani ne týden mu zase další slečna naháněla se super nabídlkou, tak jí rázně řekl,at už nevolaj, že jde k jinému operátorovi.

reagovat Krivankova24 6.8.2009 15:21  7%    +  -

Ahojte ,
jestli jste z brna a okolí tak bych pro vas mela dobrou nabidku od t-mobilu.Takovou normalne u nich nedostanete.Ale nedelam u nich.Pisnete do vzkazu kdyztak

reagovat hani22 25.8.2008 22:03  5%    +  -

Agáta Hanychová a la zombie? :o) Hm, nová reklama od O2 vypadající jako dobrý hororový béčko a parodie v jednom, to docela oslní. Mrkněte na www.mariaproject.com - najdete tam několik dílů, trailer a tak... Asi k nim za tu zábavu i přejdu :o)

reagovat joane 13.7.2008 13:39  1%    +  -

T-Mobile je zlodějská společnost, obzvlášť pokud máte paušál, doporučuji si ho pravidelně kontrolovat!!!

reagovat ščárinka 3.5.2008 15:59  1%    +  -

Já mám T-mobile a kdybych mohla tak hned přejdu k vodafonu,jak to taky v nejbližší době asi udělám.T-mobile nemá žádně lákavé nabídky jako O2 nebo vodafone,nedají se na něj posílat sms z netu a icq a je drahej!!

reagovat Milhaus22 22.3.2008 17:37  5%    +  -

a tet se mi o2 líbí a už ho mám

reagovat Věrný Zákazník t-mo 11.3.2008 12:28  1%    +  -

Já mám t-mobile od svých osmi let.Tehdy ještě myslím peagas.Teť o vánocích jsem dostal nový telefon LG kg130(obyčejný mobil s barevným displejem a fotoaparátem)a ktomu novou simku T-mobile a jsem spokojen.Nedávno jsem si aktivoval tarif mých pět zcela zdarma a výhodně.Dále jsem k mobilu dostal 800 creditu který jsem do dvou měsíců provolal.Teť mi rodiče dobíjí credit po 200 korunách na měsíc.

T-mobile si pořád vychvaluju.pak se mi ještě líbí vodafone ale moc nemusím O2.

reagovat jajajajajaja 26.12.2007 12:31  1%    +  -

Vodafone je ta nejzku*venejsi sit co se tyce spolehlivosti. I presto, ze ma nejmene zakazniku, tak jako jediny operator je na Stedry den a na Silvestra tak pretizen, ze zpravy dorucuje s hodinovym zpozdenim. Vim to, protoze disponuji vsemi sitemi. Cenove me sice vyjde Vodafone nejlevneji, ale kdybych si mel vybrat jen jednu, byl by az na poslednim miste.

reagovat Mata69 25.4.2007 21:29  100%    +  -

můj syn si vybíral letos k narozeninám mobil a dali jsme mu na výběr jakýho operátora chce (jinak všichni máme t-mobile) - řekl nám, že si dá taky T-mobile, páč se ptal kluků a že každej vychvaluje toho svýho operátora, takže je to asi jedno. a já si myslím, že to docela vystihl

reagovat Julia Roberts 25.4.2007 13:05  1%    +  -

luxorka:Já tady žádnou zaujatost nevidim

reagovat luxorka 25.4.2007 13:02  100%    +  -

já mám už pátým rokem T-mobile a zatím žádný problém. Manžel přešel na Vodafone a půjde zpátky na T-mobile. Problémy mají všechny sítě, jen jde o to, kdo má štěstí, že se mu problémy vyhnou. Bohužel, to co tady čtu, mi většinou přijde spíš jako zaujatost

reagovat ARWEN 25.4.2007 9:10  100%    +  -

Nena: taky jsem spokojená s O2...

reagovat tyweee 24.4.2007 20:53  42%    +  -

Ahoj. U me od roku 2000 vede Oskar, nyni Vodafone. Nemam s nima problemy - zadne. U O2 me stve, ze se stava, pokud volam z prace na tohoto operatora, tak behem hovoru, hovor spadne. Pote, co zkousim znova na toto cislo volat, tak se hlasi jako neexistujici.
Bohuzel to neni vyjimecna vec. Nejhorsi, ze kdyz delam tzv. konferenci a spadne to ze strany odtahovky. Podotykam, ze volam z pevne linky...

reagovat Nena 24.4.2007 17:53  100%    +  -

lenny003: Jo a a taky si sestřenice na nějaké aktivace a platby za neobjednané služby u T-Mobile stěžovala,ovšem já mám už 9 let O2,dříve Eurotel,takže nemohu ani srovnávat.

reagovat Nena 24.4.2007 17:47  100%    +  -

ARWEN: Taky mám O2 jsem spokojená,hlvně proto,že má nejlepší pokrytí,tam kde ostatní operátoři signál neměli,já měla.O penězích moc diskutovat nemohu,protože jedu na předplacené karty a moje náklady jsou až hanebně nízké,do 300 korun měsíčně,ale už jsem měla měsíc,kdy mne mobil stál 80 korun.takže nějaké paušály a podobné pytloviny u jiných operátorů mne nechávají v klidu i u toho mého,když občas příjde nabídka na něco nového.Holt nejsem telefonistka,nemyslím si,že je mobil na vykecávání,co není nutné vyřídím před net nebo smskou.Jinak oceňuju tu linku,kam se dá zavolat a domluvit se,když je nějaký problém,on to má každý operátor,ale vím,že třeba T-Mobile ji nemá tak přehlednou a sestřenka tam třeba nerada volá,že jí moc neporadí.

reagovat Mata69 24.4.2007 14:43  100%    +  -

Mám T-Mobile, ostatně jako zbytek rodiny, loni jsem přešla na paušál a jsem spokojená. Nevím, předražený mi nepřipadá, každý operátor má něco výhodného a něco ne, takže je v tom spíš chaos a těžko říct. Ale jako drahý se vždy jevil Eurotel, nyní O2
Nic mi sami neaktivují, signál máme v pořádku (je tu nový vysílač) prostě zatím nemám důvod operátora měnit.

reagovat zuza26 24.4.2007 13:39  86%    +  -

já mám Vodafone, paušál ještě z původního Oskara za 550,- mám 300 volných minut a jsem fááákt spokojená.
Hned jak zjistili že je extra výhodný, tarif pozměnili. Už hodnou dobu mě lanaří abych si ho změnila, ale zatím se držím

reagovat Yasmin.Hayatt 24.4.2007 11:59  100%    +  -

i já mám t-mobile a jsem spokojená. na paušálu funguji už x let a změnu nechystám. O2 je zbytečně drahý a Vodafon u nás v rodině vlastní jen moje švestr.

reagovat ARWEN 24.4.2007 9:13  100%    +  -

já mám už dlouhou dobu O2

reagovat Maldová 24.4.2007 8:42  100%    +  -

Ahoj. Já mám T-mobile a teď i nově O2. Dle mého názoru jsou všichni operátoři stejně vyčuraní. Se všemi jsou problémy. Naslibují hory doly a pak skutek utek

reagovat ilka 24.4.2007 8:15  100%    +  -

Ahoj,já mám taky T-Mobil a stěžovat si nemůžu,jen s příjmem je to u nás špatný a to jsme cca 30 km od Prahy(není tu příjem v barákách na žádného ope) Jinak jsme klukovi uzavřeli tarif Bav se a myslim že je super,50 minut volání zdarma,100 sms zdarma za měsíční paušál 250kč

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Mobilní operátor
Diskusi založil(a): jajulina
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?