Můj miláček - automobil

Před 3 lety jsem si koupila své první auto - protože šlo o 7 let staré autíčko začaly se postupem času na něm projevovat "chybičky" a já naprostý technický antitalent se postupně seznamuji s tím co má takový miláček pod kapotou - že nestačí jen natankovat nebo dolít vodu do chladiče :-))). Milé dámy jak jste na tom vy?
16.4.2004

Diskusi založil(a) 16.4.2004 k.myska

reagovat k.myska 29.1.2016 10:28  100%    +  -

AlA: co svíčky????

reagovat AlA 28.1.2016 9:48  5%    +  -

No mě zlobí teď auto :( nechce se mu moc startovat:(

reagovat k.myska 24.12.2015 8:50  100%    +  -

Přeji vám vše i vašim blízkým krásné a pohodové Vánoční svátky hlavně zdraví, lásku a trochu těch žluťásků

reagovat kolmery-cz 23.12.2015 17:45  100%    +  -

Krásné prožití vánočních svátků všem kamarádkám tady na Dámě

reagovat k.myska 17.10.2015 12:13  100%    +  -

skvrne: tak já jsem zatím bez potahů

reagovat skvrne 17.10.2015 11:41  5%    +  -

Dobrý den, prosím chtěla jsem si do nového auta pořídit nové potahy. Zaujala mě nabídka http://www.aktualniletaky.eu/letak-auto-kelly-auto-kelly-pneumatiky-akcni-letak-48153strana8/. Máte prosím někdo osobní zkušenost? Předem děkuji :)

reagovat verla 7.5.2015 13:37  5%    +  -

bílé mondeiko vypadá krááásně. Ale mese libi teda jenom to bílé. Vapadá i dost prostorně. My budem kupovat nové auto asi az na rok, letos uz jsme vrazili hodne penez do domku.ale pomalu se tak dívám na nejaké auto větší než malá fabia

reagovat Merlinka11 14.4.2015 12:02  5%    +  -

ze zajímavosti jsem se na ten autosalon na Zelené Louce taky podívala a taky jsem ho našla pouze přes seznam. Vůbec jsem nevěděla, že v Brně je. Nemají webovky

reagovat Iva 3.4.2015 12:11  1%    +  -

neslyšela jsem o nic, ale mají hezký auta :-). Akorát jsem nenašla jejich webovky, ale našla jsem je na seznamu

reagovat Baculka 1.4.2015 0:28  1%    +  -

Daniela: já mám auto z autosalonu na Zelené Louce a Mondea tam mají, tak se zkus podívat

reagovat janka 28.3.2015 16:17  1%    +  -

já mám též z autobazaru ;-).

reagovat KIKINA 24.3.2015 11:58  1%    +  -

já taky z autobazaru, ale z jednoho, co máme zkušenost od známého, co si tam auto koupil a byl moc spokojený. Ale dováží tam auta ze zahraničí. Každému autobazaru bych nevěřila

reagovat k.myska 16.3.2015 16:51  100%    +  -

Daniela: já mám auto z autobazaru

reagovat Daniela 16.3.2015 11:26  1%    +  -

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost z koupi dovezeného auta za zahraničí? Chtěla bych si nechat dovézt Mondeo, ale nevím, na koho seobratit. Kde jste kupovali auta? v autobazarech nebo od někoho?

reagovat kolmery-cz 26.5.2013 18:09  100%    +  -

k.myska: právě naopak-ono není tak vysoké, jako že se nemusíš do něj tolik ohýbat a krčit kolena

reagovat k.myska 26.5.2013 7:15  100%    +  -

kolmery-cz: no právě do toho já bych měla problémy se vyškrábat

reagovat kolmery-cz 25.5.2013 22:34  100%    +  -

k.myska: ono je trochu jako terénní, ale je to cesťák--je trochu vyšší než obyč.cesťák a to mě dost láká vyzkoušet

reagovat k.myska 25.5.2013 7:52  100%    +  -

kolmery-cz: tak to by nebylo nic pro mě

reagovat kolmery-cz 24.5.2013 22:00  100%    +  -

k.myska: mě se docela líbila Toyota RAV4
http://cs.wikipedia.org/wiki/Toyota_RAV4 a tato třídvéřová se mi líbí nejvíc

reagovat k.myska 23.5.2013 6:59  100%    +  -

já bych chtěla nový model "brouka" -červený, automat. Jen nemám půl milionu

reagovat kolmery-cz 22.5.2013 21:56  100%    +  -

zrovna dnes můj Oplík prošel STK teda po opravě-něco tam zlobilo, tak snad už to bude OK

reagovat 79Lenka 5.4.2013 17:30  5%    +  -

kolmery-cz: díky, taky z něj mám radost

reagovat kolmery-cz 29.3.2013 17:38  100%    +  -

79Lenka:

reagovat Alice_k 29.1.2013 10:25  5%    +  -

lilekk: My jezdíme na motorce oba dva, je to paráda. Neuvažovala jsi, že by sis taky udělala třeba papíry na motorku? Nebo aspoň jako baťůžek bys mohla jezdit, je super se prostě sbalit a na víkend někam vyrazit na motorce, nebo třeba i na dovču.
Jinak ale teď si asi nějakou chvíli ani jeden novou nekoupíme, protože přemýšlíme právě o novém autě. Náš stařičký Favorit už se rozpadá. A manžel by chtěl Volvo, že prý jsou to nejbezpečnější auta. Ale taky jsou pěkně drahý, takže na novou motorku nám asi nějaký čas nic nezbude. Ale co, na čem jezdit máme, tak aspoň tak :-)

reagovat lilekk 20.11.2012 12:00  5%    +  -

Tak to ten můj je zase blázen ne do aut, ale do motorek. Věnuje jí více času, než mě, ale nevadí mi to, pořád lepší, že má motorku (http://www.maxrpm.cz/moto-zavazadla-a-brasny/), než jinou ženskou. Pod stromek jsem mu objednala brašnu na motorku, dlouho o ní mluví, tak bude mít jistě radost.

reagovat zora.vselichova 18.11.2012 17:22  1%    +  -

michallkka: Já bych příteli autopotahy nekupovala, ale on by je ani nechtěl. Ale jinak jsem mu koupila třeba hasicí přístroj do auta, to mi přijde jako velice důležitá věc. Také jsem mu koupila takový ten hák na volant proti ukradení. Handsfree už má. A letos mu koupím alkoholtester, nějakej lepší. A od našich já dostanu asi GPS navigaci tak tu budeme mít dohromady. A samozřejmě jsem mu za ta léta koupila spoustu čistících a leštících prostředků. Super dárek je také dálniční známka. Já si asi letos koupím do svého nového auta nějakou vůni, teď jsem se zamilovala do vanilky, protože je jemňounká a příjemné - žádná agresivní vůně. Našla jsem tohle popron.cz/car-fresh-collection-vanilka/s-606806/ a určitě si to koupím, za takový peníz tolik muziky :)) už se těším.

reagovat zora.vselichova 18.11.2012 17:14  1%    +  -

Já mám teď své první auto. Je to ojeté, starší auto. Rok výroby asi 85, ale je to velice kvalitní vůz z německa, opravdu ačkoli je starší tak je na tom lépe než mnoho mladších vozů z číny apod. Mám jej chvíli, ještě jsem v něm nejela, teď jej čistíme, spravujeme atd. Trošku jej zvelebujeme aby to bylo pořádné žihadlo :-D. Rozhodně bych to ale nedělala pokud by se v tom přítel opravdu nevyznal. Už se těším až bude hotové, ale také se hodně bojím protože už jsem opravdu dlouho neřídila.

reagovat michallkka 8.11.2012 12:43  5%    +  -

Partner je taky blázen do aut, ale tak trochu až moc bych řekla. Má to auto snad raději než mě. Napadlo mě, že bych mu koupila něco do auta, bude mít za chvilku narozeniny. Uvažovala jsem autopotahy, nedávno o nich mluvil, ale copak já se v tom vyznám? Koukala jsem na net a našla http://www.autopotahy-eshop.cz/ Máte s tímto e-shopem zkušenosti?

reagovat kolmery-cz 5.8.2012 0:49  77%    +  -

ahoj kočky-včera jsem měla velký smutek moje škodovka skončila na sběrném dvoře a od předvčera tu máme na dvoře jedno skoro nové autíčko červený Citroen C3 - Petr si udělal radost a tak jsme odpoledne vyrazili na nákup do Polska-já jsem zdědila jeho Opla

reagovat scheila 8.5.2012 9:43  20%    +  -

katy26: máme autoservis a manžel se specializuje na opravu převodovek,jsme z Ov

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Můj miláček - automobil
Diskusi založil(a): k.myska
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?