Závislost na sladkém...

Buchtičky, zákusky, sušenky, perníčky... a hlavně: ČOKOLÁDKA?...
Taky se cpete sladkostma?... Hlavně večer.... A chcete přestat a nevíte jak? Nebo máte už nějaké vychytané tipy jak se zbavit "závislosti" na sladkém?
21.5.2007

Diskusi založil(a) 21.5.2007 ufonek

reagovat marie 31.1.2016 20:49  1%    +  -

lenka_ch: vyzkoušej nějaké bylinné tablety potlačujicí chut, prý výtažek s pepře funguje dobře

reagovat JaninkaLN 30.1.2016 9:31  67%    +  -

lenka_ch: Tak to jsem na tom stejně,taky by mě to zajímalo.Četla jsem ,že je závislost na cukru a to je stejné jako s alkoholem a kouřením.A docela tomu věřím ,já jsem jak posedlá po sladkém.To mám cukrovku a neumím si ho odříct.

reagovat lenka_ch 29.1.2016 15:41  5%    +  -

jsem závislá na sladké a je to velký problém pro mě, neumím přestat jíst a konečně zhubnout :( je nějaký způsob jak se toho zbavit??

reagovat Alena 4.3.2015 18:21  1%    +  -

Ahojky,

jedná se o to, že ti kolísá hladina cukru v krvi, máš špatně nastavený jídelníček. Doporučuji pordce v oblast zdravé výživy. Ráda pomohu.písni. alenmalkova@seznam.cz

reagovat MalaAda 19.2.2015 19:43  5%    +  -

taky miluju sladké a v jakékoli podobě, i na sladkých jídlech si moc pochutnám, dám vám semka tip na raw šišky s mákem, je to trošku zdravější varianta a velice dobroučká :)
100 g slunečnicových semínek
1/3 hrníčku zlatého lněného semínka
30 g rozinek
6 polévkových lžic mletého máku
1 kávovou lžičku mleté skořice
trochu medu

reagovat Merlinka11 5.2.2015 18:55  5%    +  -

s agávovým sirupem souhlasím ;-).já jsem si asi před rokem vzala do hlavy, že ze sebou musím něco dělat, a nakonec zjištuju, že jíst líp není omezování a že zdravé může být dobré :-). a jako bonus šly kila pryč..

reagovat Zanuska 21.1.2015 18:14  1%    +  -

cukr nahrad agávovým sirupem nebo něčím podobným a sladkosti třeba sušeným ovocem...poradí ti ve zdravé výživě :-)

reagovat ivanuse 3.3.2014 9:06  1%    +  -

mile holky je to problem kdyz mate zajem neco s tim delat ja mam dceru je ji 14 let a vazi 100 kg pri vysce 172 cm nechce chodit ven ma tancici koberec necvici kdyz ji nevidim ze jsem v praci tak se naji hlavne vecer je to v puberte a nechce spolupracovat poradte prosim jak na ni

reagovat Lusenka 26.10.2013 19:45  5%    +  -

Také jsem hledala nějaký tip – prostředek, který by pomohl chuť na sladké omezit. Slyšela jsem o chromu(?), ale nevím. Tady je názor jednoho Mudr.:-( Existuje nějaký přípravek, který by snižoval chuť na sladké?

reagovat Kratka 6.10.2013 13:12  1%    +  -

Jakou máte zkušenost s léčením závislosti na cukru pomocí stévie?

reagovat Andrea 4.6.2012 21:47  1%    +  -

Ahojte vsichni,teda to bych neverila kolik lidi ma tuhle silenou zavislost.Ja to mam taky na nic..snidani,svacinu a vecu sladkou,jen obed jinej..uz jsem zkousela cokoli,zajidat chut na sladky jinym jidlem,cistit si zuby,pit hodne vody,zvykacky..a nic..kamosce pomahaji cigara,tak ze bych s nima zacala taky? :(

reagovat Aneta 27.9.2010 8:23  1%    +  -

Ahoj od třetí třídy jsem začala tloustnout. A to kvůli tomu,že jsem jedla moc sladkostí. Už jsem chtěla přestat,protože už jsem byla fakt moc tlustá.Tak jsem si řekla,že si sestavím jídelníček.Nejedla jsem nic tučného,mastného a sladkého přez měsíc začala jsem sportovat,ale jen to co mě bavilo.Do měsíce jsem díky tomu zhubla 10kg.Ted se cítím mnohem lépe než předtím.

reagovat Moniczka18 21.5.2009 17:30  33%    +  -

ahoj,za 2 měsíce jsem zhubla 13 kg...žádná drastická dieta,žádné pocení se...jen zábava,sranda,dobrá nálada.
teď jsem sestavila jídelníček dle toho,jak jsem jedla.
jídla jsou to normální,česká,dobrá a rychlá...
ale vzhledem k tomu že mi dalo hodně práce vzpomínat na ty jídla a sestavovat ten jídelníček,účtuju si za jeden čtrnáctidenní 100kč.
pokud máte zájem napište si do vzkazu,rozhodně se nejedná o nějaké podvody,ale o moji osobní zkušenost.věřím že i vám se rychle podaří zhubnout i díky mé zkušenosti

reagovat sinesis 4.3.2009 19:25  5%    +  -

No a co se tak trošku hýbat holky, co? :-))

reagovat Tinar 23.6.2008 21:04  5%    +  -

Ahojky
Od malička jsem tlustá a bojuji s obezitou. Už jsem investovala tolik peněz do různých tabletek, které inzerovali v televizi, ale úspěch neměly žádný jen sem dál a dál vyhazovala peníze z okna. Asi před 3 měsícema sem narazila na centrum redukce váhy a moje první reakce byla " no jasně to zase akorát vyhodím peníze a nic". Objednala sem si program a už po 14 dench sem cítila ty změny nejen že sem zhubla 2,5kila a 5cm, ale hlavně sem začala cítit energii. A díky tomu tet zvládám věci, které mi dříve dělaly problémy. Ale hlavně mám dobrý pocit z toho, že mi manžel při každím shozeném kile řekne jak mi to sluší, že jsem čím dál hezčí. Pokud budete chtít více informací ráda vám je zodpovím a poradím. Pro případný zájem mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz budu se na vás těšit

reagovat sandy1 20.6.2008 23:41  5%    +  -

!!!! BOMBA LETOŠNÍHO ROKU !!!!

Bomba letošního roku !!! ano je to tak… jedná se o bylinný nápoj složený z mnoha druhů bylinek a čajovin… obsahuje žlutý, černý i zelený čaj…kombinace bylinek aktivuje metabolismus tuků, čímž dochází ke zlepšení spalování tuků v cévách a v podkoží.. to nám umožňuje tvarovat postavu především na centimetry po obvodech, a to především na nejproblematičtějších partiích.. spalováním tuků vzniká energie, kterou pociťujeme velmi rychle…tento nápoj je dobrý také na celulitidu, která se díky jeho pití vyhladí do ztracena… výsledky mých zákaznic jsou již do týdne  jsou pevnější už na pohled… CO TÝDEN TO JEDEN CENTIMETR !!!!!
Pokud máte chuť to vyzkoušet, napište mi, je to snadné 
Tím, že mi napíšete uděláte první krok k hezčí postavě…
e-mail : angolanecka@seznam.cz

reagovat Tinar 19.6.2008 23:03  5%    +  -

Ahojky. pracuji jako poradce při hubnutí a chtěla bych pomoci těm, kteří si neví rady jak zhubnout přebytečná kila. Poradím vám jak je shodit a už nikdy nenabrat v případě zájmu mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz ráda vám pomůžu budu se těšit

reagovat Janamis 7.5.2008 15:56  12%    +  -

Ahoj, lidičky,objevila jsem tyto stránky:http://www.snama.cz/jel-active32. Snad můžou někomu pomoci.Mnoho štěstí.

reagovat gaborka 4.5.2008 20:53  8%    +  -

carpentero: dokud jsem kojila já, bylo to v poho, ale jak jsem postupně přestávala, tak se ty kila začala zase nabalovat... uf... a Eliščinu koledu jsem řádně vytřídila a něco ujedla, něco podělila, ale ještě zbývají asi 3 čokoládoví zajíci... to je pokušení...

reagovat carpentero 3.5.2008 23:15  5%    +  -

tak jsem si myslela, že jsem jediná kdo si kupuje vánoční kolekce dříve než stromek a tajně pojídá velikonoční zajíčky svému synovi. A vidím že se nestydím sama,ale je to silnější než nejtemnější svědomí. Teď kojím a přibrala jsem tři kila za tři měsíce,jaképak to bude až odkojím???

reagovat gaborka 19.4.2008 20:22  25%    +  -

janeta: já jsem narazila na tuto diskuzi včera, jen je trochu zamrzlá, ale je dobrý, že v tom člověk není sám...

reagovat janeta 19.4.2008 19:27  22%    +  -

Ahoj, právě jsem objevila tuhle diskusi, docela mě to zaujalo, taky občas (a v poslední době dost často)bojuju s chutí na sladké. Ale mě ani tak neláká čokoláda, já spíš pečivo...koblihy, buchty a tak. A nějak nevím jak z toho. Můžu si tu povídat s vámi?

reagovat gaborka 18.4.2008 23:38  22%    +  -

JardaL: děláš psychologii? protože bohužel je to tak, většinou si tím nahrazujeme pozornost, která nám chybí od našich partnerů, zajídáme stres a když už jsme pak hodně kulaté, špatně si nacházíme partnery, ale ta tabulka čokolády je po ruce vždy...

reagovat JardaL 18.4.2008 17:53  6%    +  -

Zdravím Vás dámy
Díky za Vaše názory. Proč jsem se Vás ptal. Jedna z věcí, kterou se ve své práci zaobírám je lidská mysl, psychika a jejich vztah s tělem. Setkávám se s tím, že některé ženy ne a ne hubnout. Jiné si zase užívají jojo efekt. A většinou se za tím objeví nějaká forma emoce jako projev vztahu k sobě sama.
Jinak nebudu Vás lákat na nákup zaručené diety, nebo podobně. Nedělám to. Nejsem prodejce.

reagovat gaborka 18.4.2008 15:08  21%    +  -

Nazdárek všem, tak jsem ráda, že jsem na tom podobně jako většina z Vás... Čokoláda je droga a belgické pralinky je pro mě málem orgasmus...

reagovat MONAS1 17.4.2008 11:58  5%    +  -

Tak já jsem našla jednu poradnu na zhubnutí kde nabízí poradenství zdarma ale také bioprodukty které omezují chut na sladké ale zároven dodají tělu vše co potřebuje.Pokud vás to zajímá napište dám vám kontakt.monas1@centrum.cz

reagovat JardaL 15.4.2008 10:02  5%    +  -

Ahoj Děvčata
S chutí na sladké je to tak, že je dobré si uvědomit, jestli je to potřeba těla, nebo jestli na to mám "CHUŤ". S tím tělem je to i tak, že čím více sladíme, tím více sladkého potřebujeme.
S psychickou i fyzickou závislostí je možné se vypořádat, když se nám podaří objevit příčiny, proč tomu tak je. Více info u mě v profilu.
Pro sladiče existuje "Sladký polibek", najděte si to na internetu

reagovat Lenuska 23.3.2008 7:44  1%    +  -

Ahojky,taky se té chuti na sladké(ČOKOLÁDA)nemůžu zbavit. Když má někdo z rodiny svátek nebo narozky tak kupuju bonboniéru tak na třikrát,protože jí vždycky sežeru:-( Žádnej přípravek nezabírá, teda na začátku jo, ale pak si na to tělo asi nějak zvykne a zase vesele zobu co je po ruce. Právě kvůli tomuhle nevydržím ani žádnou dietu, leda by byla čokoládová:-)anebo rakvičková, mňam mňam taková rakvička se šlehačkou.....
No nic musim jít něco dělat:-)Mějte se hezky.

reagovat Leňule 2.1.2008 21:17  57%    +  -

ahoj holky
tak tady jsem našla super diskuzi, já to sladké taky miluju a jak vidím tolik stejných souznění,tady mi bude dobře

reagovat Kaskade 1.1.2008 22:37  5%    +  -

Bau:
Čauky Bau. měla jsem podobný problém jako ty. Je to tím že ti kolísá hladina cukrů v krvi. Chce to pravidelně jíst. A omezit sladký na dopolko. Pak to bude už jen lepší a lepší ;)
Když tak písni na Kaskade@seznam.cz

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Závislost na sladkém...
Diskusi založil(a): ufonek
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?