Holky z Mělníka a okolí :o)

Ahojky je tu někdo z Mělníka nebo blízkého okolí může to být i Roudnice nebo něco blízko..kdo by občas někam vyrazil jen tak posedět a nebo s prckem,s kočárkem na nákupy,na spinning nebo na nějaké cvičení a tak?Jsem skoro pořád sama doma a teď budu s prckem s kočárkem jen tak brouzdat ulicema tak kdyby se chtěl někdo přidat a občas pokecat tak písněte...
14.6.2007

Diskusi založil(a) 14.6.2007 nutt

reagovat monča35 30.10.2009 12:30  100%    +  -

ahojky jsem ze Štětí do mělníka je to kousek

reagovat drahuš 30.7.2009 21:58  13%    +  -

keta2: ahoj,jak jde život?Držím palečky

reagovat keta2 10.6.2009 15:03  12%    +  -

Meguska: ahojík, konečně nějaká živá dušička

reagovat Meguska 10.6.2009 15:01  5%    +  -

Ahoj ja jsem skoro s Melnika,a kdyz budes chtit tak vybehni schody a přij na kafíčko :o))))

reagovat Maruška_a_holčánci 11.2.2009 9:18  82%    +  -

Markéta-&-Anežka: Ahojky, vím, že v Kralupech takové cvičení je, ale to pro tebe bude určitě daleko.

reagovat Markéta-&-Anežka 11.2.2009 3:47  5%    +  -

Ahojda holčiny, jsem zoufalá mamina, která shání nějaký kontakt na cvičení s dětmi. Mám 16-ti měsíční holčičku a hrozně bych s ní chtěla chodit cvičit... Nevíte o něčem? Mělník a okolí prosím prosím pa pa Markéta a Anežka

reagovat Markéta 11.2.2009 3:36  1%    +  -

Ahojda holčiny, jsem zoufalá mamina, která shání nějaký kontakt na cvičení s dětmi. Mám 16-ti měsíční holčičku a hrozně bych s ní chtěla chodit cvičit... Nevíte o něčem? Mělník a okolí prosím prosím pa pa Markéta a Anežka

reagovat riki 4.11.2008 13:31  93%    +  -

Ahoj devcata. Snad prominete, ale protoze mam na starosti oblast Melnika a okoli, dovolim si sem vlozit tuto informaci :

výrobků řady Planet Spa + iPod ZDARMA !!!! Zaregistrujte se jako členka Avon klubu, nebo jako AL/AG a za objednávku nad 2700,-Kc, získáte 6 výrobků Planet Spa jako DAREK. AVON COSMETICS 10 důvodů proč být clenkou klubu AVON * Registrace je zcela ZDARMA. * Registrací se k ničemu nezavazujete. * Registrací získáte ZDARMA katalog AVON Cosmetics a kosmetické vzorky. * Na všechny produkty z řady AVON kosmetiky získáte až 50 % slevu. * AVON Cosmetics Vám zajistí veškeré materiály ZDARMA. * AVON Cosmetics dodává zboží přibližně do týdne a to zcela ZDARMA kurýrem až k Vám domů. * Jako členka AVON můžete objednávat on line na internetu. * AVON Cosmetics zajistí vždy nový katalog a aktuální letáky zcela ZDARMA. * Za objednané zboží platíte AVON Cosmetics do 21 dnů od doručení.

Pokud budete mit zajem o blzsi info, piste do vzkazu, poslu e-mail s nezavaznymi a obsahlejsimi informacemi.

reagovat Včelka-Betty 4.2.2008 10:52  59%    +  -

Děvčata nechcete se přidat k nám.
http://www.patchworky-mpk.estranky.cz/

reagovat Maruška_a_holčánci 18.9.2007 8:51  100%    +  -

nutt: vinobraní už vím, bohužel jedeme do Znojma, tak prostě letos jsem bez vinobraní, ve Znojmě totiž bylo minulý víkend.
U nás se už konečně všichni uzdravili, takže bych mohla začít chodit, ikdyž teda nějak rychle jsem začala hubnout a nevím jak to, mám během ani né týdne další kilo dole. Mně by se hodilo chodit v úterý, to jsem psala, ale bojím bojím, že to nevydržím

reagovat nutt 18.9.2007 7:24  5%    +  -

Maruška_a_holčánci: já než se sem vždycky dohrabu tak to je děs Na spinn.hodím 4x týdně a většinou do Počapel protože přes prázdniny to měl Derfl omezený ale už by měli zase jezdit normáně jo to vinobraní už asi určitě víš viď to je už tenhle týden

reagovat Maruška_a_holčánci 11.9.2007 9:46  100%    +  -

nutt: tak kdy plánuješ další spining, že bych si ho taky zarezervovala? Hodilo by se mi úterý navečer.

reagovat Maruška_a_holčánci 4.9.2007 10:22  100%    +  -

nutt: Nevíš, kdy bude v Mělníku vinobraní?

reagovat Maruška_a_holčánci 3.9.2007 22:22  100%    +  -

nutt: v sousední vesnici je v úterý aerobik a ve čtvrtek stepaerobik, je to u nádherné hospůdky u Vltavy , ale ještě jsem to nezkusila, takže nevím, jaké to tam je. A chci se podívat i v Kralupech, zatím jsem tam chodila akorát na cvičení s dětmi

reagovat nutt 3.9.2007 16:07  10%    +  -

Maruška_a_holčánci:a není nějaký cvičení v Kralupech?Že bych občas mohla přijet cvičit tam?Snad tam byl Aquaaerobic myslím a o jiným cvič.teda nevím ale taky bych chtěla i něco jinýho než jenom spinn.

reagovat Maruška_a_holčánci 2.9.2007 22:05  100%    +  -

nutt: tak už potřebuju zhubnout jen 3 kila, měla jsem teď nějakého žaludečního bacila, dva dny jsem jen ležela a mám tři kila dole

reagovat nutt 30.8.2007 21:36  11%    +  -

A chtěla jsem se zeptat jestli někdo z okolí Mělníka neví jestli jsou někde poblíž ty rekondiční stoly jak se na nich cvičí,jak si tam člověk lehne a zezačátku je to pasivní cvičení... a kolik to asi stojí a jestli to pomůže?

reagovat nutt 30.8.2007 21:34  11%    +  -

Maruška_a_holčánci: Přes prázdniny se jezdí u Derfla jen úterý a čtvrtek a jen jednu hodinu tak chodím tady poblíž u nás a tam se to objednává klidně i 14 dní dopředu když někdo ví jak bude mít čas,Orbitrek mám taky já tady mám takových krámů na cvičení a občas na to i vlezu když zrovna malej nezlobí :o) a taky když je hlídání a chvíle času tak jdu na In-line brusle

reagovat Maruška_a_holčánci 29.8.2007 19:37  100%    +  -

nutt: 3x týdně? no to jsi dobrá, já teď nějak nemám ani sílu dokopat se na orbitrek, co stojí v obyváku.
A jak je to tam s tím objednáváním dopředu? Ty sí to takhle objednáváš na celý týden?

reagovat nutt 29.8.2007 17:52  11%    +  -

Maruška_a_holčánci: Jo jo to máš pravdu děti do 3.let se na Mělníku nepřijímají protože tu není už dětské oddělení to je zavřený No cvičení tričko já si jich koupila asi 5 a pozoruju vždycky do kterýho jsem už něco zhubnula nebo né Taky bych chtěla mít jen 5 kg navíc ale po porodu mi zůstalo skoro úplně všechno schodila jsem jen to co malej vážil a něco malinko ale fakt krapet no a ještě mi zbývá tak 10 kg ale doufám že to půjde já teď chodím tak třikrát do týdne na spinn.ale fakt se kolikrát přemlouvám když mám jít sama

reagovat Maruška_a_holčánci 26.8.2007 21:07  100%    +  -

nutt: no určitě se domluvíme, já potřebuju cvičit jak sůl, těch pět kilo navíc mne strašně štve. Na ty stránky spiningu jsem už koukala, vypadalo to dost dobře, už jsem si pořídila i cvičební tričko
Manžel jde do Motola, protože to provádějí jen dvě nemocnice v Praze. S Mělníkem nemáme dobré zkušenosti, sice tam na nás byli hodní, ale vůbec nám nepomohli, poslali nás do Prahy, že děti do tří let neberou, takže teď jezdíváme rovnou do Prahy, ale radši na Bulovku, v Motole jsou nepříjemní doktoři.

reagovat nutt 26.8.2007 20:57  12%    +  -

Maruška_a_holčánci: Ahojky tak to ti vůbec nezávidím no spíš jemu a držím palce aby to dobře dopadlo!!A kam jde na Mělník nebo do Prahy?To vbec nevadí až budeš moc tak se můžeme domluvit na nějakým cvičení

reagovat Maruška_a_holčánci 20.8.2007 9:23  100%    +  -

nutt: já bych mohla jezdit do Mělníka, ale bohužel teď nejdřív tak po 15. září, protože manžel jde začátkem září na operaci, tak budu mít o zábavu postaráno.

reagovat nutt 19.8.2007 11:05  7%    +  -

tak koukám jak jsem zaspala hooodně dlouho jsem tu nebyla,malýmu je teď měsíc a já už konečně začala zase se cvičením akorát že nemám nikoho k sobě nó na spinning se dokopu i sama chtěla bych i do posilovny alespoň jednou týdně ale sama se tam nedonutím

reagovat draky 20.6.2007 22:03  17%    +  -

Maruška_a_holčánci: psychicky.. tý jo, já bych už asi neřídila nikdy. Já se takhle bojím a nejezdím a po týhle zkušenosti, no, nevím teda.

reagovat Maruška_a_holčánci 20.6.2007 21:59  100%    +  -

draky: naštěstí tam byl nějakej ochotnej pán, který mi to auto zkoukl, uvolněnej kabel od zničených mlhovek přidělal provizorně a já mohla ujet těch 130 km sem v pohodě. TEdy psychicky na dně, ale jinak v pohodě

reagovat draky 20.6.2007 21:55  17%    +  -

Maruška_a_holčánci: co si vyslechneš, může být rád, že Vás tři má, v pořádku, s autem je to blbý, s penězma, chápu, to všechno, ale.. Mohlo být mnohem, mnohem hůř!

reagovat Maruška_a_holčánci 20.6.2007 21:49  100%    +  -

draky: fakt totál den blbec, ta havárka mne dorazila. Ještě že jsem nejela rychle, na to že to byl kamion, tak jsme dopadly dobře. Jen si to ještě vyslechnu od manžela, až to v sobotu uvidí. Odhad škody je tak 50 tisíc.

reagovat draky 20.6.2007 21:47  17%    +  -

Maruška_a_holčánci: četla jsem, jak Ti skončil den B, hlavně, že jste všechny v pořádku!!!

reagovat Maruška_a_holčánci 20.6.2007 21:43  100%    +  -

draky: čauky

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Holky z Mělníka a okolí :o)
Diskusi založil(a): nutt
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika