RECEPTY,JÍDELNÍČEK-dělená strava.

Dělím, dělíš, dělíme....stravu.
Pokud´ ANO a máte osvědčený recept na jídlo, prosím nenechte si ho pro sebe a podělte se o nápad.
Taková malá kuchařka na netu pro nás co dělíme:o)
Takže recepty, recepty, recepty.....
dík
12.6.2004

Diskusi založil(a) 12.6.2004 Ljuba

reagovat Gabina 29.11.2015 22:37  1%    +  -

Někdo říká, že stravovat se zdravě je těžké. Myslím, že když člověk dojde do cviku a donutí se, tak to není takový problém a vařit se dá rychle :)

reagovat LeyaBee 22.8.2015 21:08  5%    +  -

verča: Holky tady se rozjíždí zbrusu nová FB skupina o dělené stravě.Pokud má někdo zájem,jukněte
TADY
Skupina už byla kdysi založena,ale zmizela a šlo tam o velký kila.Mějte se.

reagovat LeyaBee 22.8.2015 21:04  5%    +  -

Holky tady se rozjíždí zbrusu nová FB skupina o dělené stravě.Pokud má někdo zájem,jukněte
TADY
Skupina už byla kdysi založena,ale zmizela a šlo tam o velký kila.Mějte se.

reagovat LeyaBee 22.8.2015 21:01  5%    +  -

Holky tady se rozjíždí zbrusu nová FB skupina o dělené stravě.Pokud má někdo zájem,jukněte
TADY

reagovat petra 28.10.2014 15:02  1%    +  -

Sulkisuli: dobry den prosim vas mohla by jste mi poradit nejake recepty

reagovat Petruus 17.7.2014 13:52  5%    +  -

Ahoj holky, co si myslíte, hubne se lépe v létě nebo v zimě? Za mě určitě v létě, díky většímu pohybu...ale proč to sem píšu, narazila jsem na článek, kde rozebírají výhody a nevýhody léta a takové ty největší kalorické bobmy, které v létě jíme, aniž bychom si to kolikrát uvědomovaly. Je tam pár dobrých tipů, třeba jak vylepšit zahradní grilování, abychom neměly pak špatný pocit, že jsme vůbec grilovali a přecpali se nezdravým apod., čtete jestli chcete

http://www.svet-zdravi.cz/clanky/nejvetsi-letni-kaloricke-bomby

reagovat Jana 20.2.2014 20:07  1%    +  -

Camila: delenou strava jsem take drzela,, u kazdeho je jina delka toho nastartovani a pak uz jen vydrzet,, casto se zde pise o diete,, neni to dieta je to jiny zpusob stravovani,, procisti to organismus tim ze se odlehci travici soustava, lze se tim i zbavit vselijakych neduhu a zdravotnich problemu,, tak hodne zdaru,, Jana ,,,z Aše

reagovat Eva 16.2.2014 14:28  1%    +  -

Dobrý den,mužete mi někdo poradit ohledně dělené stravy.Hlavně třeba nějaký jídelníček.linkovaeva1@seznam.cz Děkuji

reagovat Eva 16.2.2014 14:25  1%    +  -

Dobrý den,mužete mi poradit,kdepak jste našla zmíněný jídelníček.DěkujiDeny111:

reagovat andrejjka4 22.7.2013 11:36  5%    +  -

ahojte, já jsem také začala s dělenou stravou, je to přibližně 14 dní. Chtěla bych se s vámi podělit o mé zkušenosti s vařením. Celkem mi pomáhá nádobí od Zepter. Máme doma pár hrnců a pánve a jsou skvělé v tom že stačí malinko tuku popřípadě žádný, což je skvělé :) Super je hlavně parní hrnec, masíčko a zelninka se pěkně udělají na páře, zachovají si všechny vitamíny a výživné látky, je to raz dva udělané a velmi chutné :)

reagovat Tess 26 29.5.2013 15:59  1%    +  -

Chtěla jsem se zeptat. Momentálně držím 14 dní dělenou stravu. Na váze? vůbec nic Ale cvičím každý den půl hodiny 30 ti denní výzvu dle youtube a přes břícho mám 6 cm dole. Nejsem si jistá jestli to je jen tím cvičením nebo i tou stravou. Mám totiž 24 kg nadváhu a jakmile jsem držela jakoukoliv dietu úspěch byl hned za týden a pár dní. Tak jsem trošku nejistá. Celkově je mi ale uplně super. Sebevědomí je vyšší a baví mě to. Další věc se chci zeptat když je rostlinný den a jdu někam na akci můžu víno s vodou, ale taky jsem četla, že když už je živočišný tak by se mohlo pivo je to pravda?

reagovat FionKA 21.3.2013 13:26  5%    +  -

Krabičkové diety, zdravá a dobrá jídla objednávejte na kuponplus.cz nebo jidloted.cz..Rychlý servis, kvalitní jídlo, přijatelný ceny. Všem můžu jenom doporučit !

reagovat Luděk 30.12.2012 19:52  1%    +  -

Ahoj ve spolek.
Rozhoduji se pro dělenou stravu ale nikde nenacházím jídelníčky (recepty) poradíte kde mám hledat ? Děkuji.

reagovat janeta 31.10.2012 21:11  25%    +  -

Vkasta: taky jsem držela tu první dietu Kořínkové, skvěle u mě fungovala, ale jen poprvé, když jsem ji zkoušela po nějaké době znovu, tak už mi to moc nešlo

reagovat Vkasta 5.10.2012 13:04  1%    +  -

ahoj,tak si čtu príspěvky a hned na začátku píše paní,že si dělá zmzrku z jogurtu a ovoce.To ale není přeci dělená strava.Já jsem ji držela 2roky a zhubla jsem asi 15kg.Cítila jsem se výborně.Zeleninu a ovoce jím dohromady a ramu si mažu na celozrnný rohlík.Opět jsem začala,protože jem kila opět nabrala.Dodržuji úplně tu první dietu Kořínkové,kde neplatily 4hodiny na změnu.

reagovat BAJA 13.8.2012 17:29  5%    +  -

Ahoj holky můžu se k Vám přidat??

reagovat IF 17.5.2012 16:49  1%    +  -

JO U KOŘÍNKOVÉ MŮŽEŠ VŠECHNO DOHROMADY. I zeleninu i ovoce. ALE JÁ KDYŽ JIM ZELENINU TAK JIM ZELENINU A KDYŽ OVOCE TAK CELÝ DEN OVOCE. ALE NĚKDY SE MI PODAŘÍ ŽE SI DÁM NA SNÍDANI OVOCE A NA OBĚD MÁM CHUT NA ZELENINU TAK SI JI DÁM.ale s odstupem 4h pak je to v pořádku to se stráví.já sladím medem,ovocným cukrem když peču a do tvarohu javorový sirup ten je výborný. Držím zatím měsíc ,zatím nic nepozoruju,ale ani se neomezuju v tom co se může. Někdy se i přejím,ale nepřiberu. Ale snad i něco shodím, ale vím že to hrozně dlouho trvá.UŽ JSEM JI JEDNOU DRŽELA A SHODILA JSEM 5KG AŽ PO 2MĚSÍCÍCH.A KDYŽ MÁM CHUT NA SLADKÉ TAK SI UPEČU ŠTRUDL, NEBO SÁHNU PO DIA OPLATCÍCH,NEBO TVAROHU S MEDEM.PALAČINKY... a když mám zvířátka a honí mě mlsná tak mám nadělané zmrzky v mražáku s bíleho jogurtu, medu a ovoce nejlépe bananú.

reagovat Rahel 4.3.2012 23:36  5%    +  -

Ahojky mile delenky.Muze mi nekdo poradit jestly neutralni potraviny smi obsahovat cukr?( napr.kecup,horcice,zeleninovy bujon atd.)a nebo musim pouzivat je diabeticke produkty?A jeste neco,sojovy jogurt obsahuje taky cukr,je to v poradku?

Dekuju: Rahel

reagovat MarunaS 29.2.2012 10:05  100%    +  -

Varadona: Běž za děvčaty na tuto adresu, určitě ti poradí. Hezký den

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=13074

reagovat Varadona 19.2.2012 20:57  5%    +  -

Dobrý den,
mám problém se zařazením některých potravin, nevím, kam mám zařadit margarin, například ramu či perlu, mohu je použít na celozrné pečivo? Popřípadě co si můžu dát na celozrné pečivo v kytičkovém období, jako náhradu? Dále by mě zajímá, čím mohu nahradit pečivo v dnech zvířátkových? Děkuji

reagovat petra 10.2.2012 22:48  1%    +  -

k delenej strave by som pridala asi tolko, ze je to super, niekdy necitim pocit hladu, obcas sa v noci na hlad zobudim ale sak...vsetko ma svoje medzery...bola som az tak zufala ze som sa do toho kolotoca dostala aj ja. nespokojnost ma hnala vpred. jednu vec som chela. moja mamka zacala s delenou stravou v 31 rokoch..kedysi davno a za pol roka schudla 17 kg. avsak potom prisiel porod mojho brata a vsetko tie kila boli naspat. Znova s delenou stravou zacinala, a doteraz, 12 rokov potom nieje schopna zhodit kilo navyse...a teraz otazka....dostala sa ku mne rada, ze este lepsie je mat jeden den taky, ze jes iba bielkoviny s tym, s cim sa kombinovat a mozu a na druhy den sacharidy s tym s cim sa mozu kombinovat...myslite si ze to je zle?

reagovat NatyH 20.1.2012 21:00  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj, i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím, jak se stravovat, co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře. Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat milkinss 28.12.2011 17:48  5%    +  -

Ahojte tak už asi měsíc držím dělenou stravu ale výsledek se asi pořád nějak nedostavil asi dělám něco špatně mohli by ste mi poradit nějaky dobrý jídelníček třeba uplně ten nejstriktnější moc bych byla ráda za jakoukoli radu .... moc často tu nebývam tak prosím zkuste napsat mi na meil zandyss@seznam.cz předem děkuju mějte se

reagovat Sulkisuli 24.10.2011 0:42  1%    +  -

Nazdárek, dělenou stravu jsem držela 4 roky zprvu striktně dodržovanou, pak jsem kombinovala max kyselé ovoce s bílkovinami, nebo ovocno- zeleninový den v 4 hodinových intervalech,to bylo před deseti lety. Tehdy jsem první měsíc zhubla 5kg,další měsíc 3kg a pak během půl roku, jsem byla z 87kg na 56 kgú173cm....pak se v hlavě rozsvítilo výstražné světlo a začala jsem jíst více kalorická jídla(banány, rýži, mango....) a přibrala jsem na 6Okg pak jsem si držela váhu 3 roky s dělenou stravou a občasným zhřešením, než jsem šla na operaci žlučníku.Potom jsem začala jíst normálně a během těch ca 6 let jsem přibrala zpět na 87 kg.....Před týdnem, když už na mě praskali i největší kalhoty, jsem si řekla dost! Budu dělit :-), týden jsem jedla zeleninu a rýžové nudle, kuřecí maso a zeleninu,saláty z rajčat či okurek ,po ránu jablko a rýžové chlebíčky s medem,bílý jogurt, na sladké jsem chuť moc neměla-výsledek= 2kg za týden, volnější dýchání při zapnutých kalhotách....dnes jsme si dala k večeři s přítelem kousek pečené kachny se zelím a jeden jediný plátek bramborového knedlíku a? je mi zle! Ne že bych měla výčitky, ale jakoby jsem cítila bolesti žlučníku, který nemám! Tak od zítra zase budu dělit, vím že mi to dělá dobře :-)

reagovat Deny111 4.7.2011 9:30  5%    +  -

Začala jsem nejdřív zeleninou dietou, ale pak jsem si na internetu našla dietní jídelníček na hubnutí a musim opravdu říct, že je dobrá věc. Jsem s tímto jídelníčkem velice spokojená a i nějaké ty kila jdou dolu

reagovat Mseli 3.7.2011 18:33  1%    +  -

Ahoj, prosí poradí mi někdo jak na dělenou stravu i nějaké recepty mám rozežraného manžela a mojí dceru není to jednoduché.a hlavmně to chci že mám po porodu problém s váhou a nejde to dolu .. prosím porádíte někdo ? moc moc děkuji e-mail.. mseli@seznam.cz

reagovat Uzlik 18.9.2010 12:27  100%    +  -

Monika: ano patřído kytek zase sojové mléko sušené

reagovat Monika 7.9.2010 20:23  1%    +  -

ahojky, chci se zeptat patří suš. syrovátka so zvířátek?

reagovat Haník 24.8.2010 0:49  1%    +  -

Ahojky,
rozhodla jsem se pro dělenou stravu jako životní styl. Už mnohokrát jsem držela diety a pohořela jsem. Jen nevím jak se mám rozhodnout je mnoho verzí dělené stravy a já se chci zeptat, která je vhodná? Můžete mi poradit:) jsem úplný začátečník a chtěla bych udělat něco pro své zdraví :o)

reagovat žížala30 28.5.2010 10:40  5%    +  -

Ahojky, poradi by mi někdo pár věcí ohledně dělené stravy...
Chtěla bych s tím teď tak nějak začít a v hlavě mi leží pár otázečeekkk :o))

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: RECEPTY,JÍDELNÍČEK-dělená strava.
Diskusi založil(a): Ljuba
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si