Střelec X Ryba?

Údajně nejčastější,nejpřitažlivější,ale taky neproblematičtější partnerské spojení,taky s ním máte nějaké zkušenosti?Poďte si popovídat jaké.....
28.6.2007

Diskusi založil(a) 28.6.2007 hvezdickaq

reagovat Kristýna 6.3.2017 22:09  1%    +  -

Marky: Horoskopy jsou obecné, ale v astrologii vidíš vše detajlně, lépe, každý v sobě neseme kus znamení z každého, záleží v jaké planetě je zastoupeno, ascendentu, v čem je jeho luna tj. pozice duše, je to ženská část, naše matka atd. tam se vše krásně vybarví. Pokud je střelec a má hodně zastoupení ryby, pak se není čemu divit, že je romantický, podporuje atd., pak může být tipický střelec, kde má hodně ohnivého zastoupení a méně toho soucitného, tak to potom sedí. To samé ryba, může mít plno cílevědomých znameních v zastoupení, pak ty jsou určující a nenechají rybičku se válet a být líná nebo příliš zasněná, protože jí popohánějí svým ohněm a houževnatostí... je toho mnoho. Samozřejmě výchova, okolnosti, podmínky a vše hraje stejnoě důležitou roli, ale toto jsou výrazné prvky, které nelžou, pokud je známá hodina narození, a z výchovy se pak většinou projeví přesně to, co je i v podrobném horoskopu, je to prostě psáno přesně dáno v narození něco jako osud. Jako duše si vybíráme své rodiče a tak se to tak nějak spojí v matematickou přesnost a je to možné i potom vyčíst v té astrologii, už to tak bylo dohodnuté s tou duší dopředu :-) to jsou jen má slova, můj názor z toho, co jsem navnímala za život. Mám hodně ryb, sluncem jsem kozoroh a první u mě vládne střelec, a typické mám vlastnosti štíra (dračí ocas ve štíru) ;-)

reagovat Anonymous 23.9.2016 4:54  1%    +  -

Čau, jsem Strelkyne vdana za Rybu uz 16 let. Italska domacnost, ale konverzaci se brzy vše vyreši. Vetšinou je to on Ryba, kdo udržuje dialog v produ, aby se konflikt vyrešil konverzaci. Je prizpusoblivy a drži semnou tempo. Cestujeme i pecivalujeme, aby jsme oba ukojili sve potreby.
On je žárlivy, ja o moc méne. Byl by spokojen s malem, ja tlačim a mírím k lepšímu zamestnani, vetšimu domu, kvalitnejšim vecem....on se zdržuje a boji vetšich utrat, nebo investic, ale nakonec vždy povoli ze sveho a nakonec prizna, ze to dava smysl. Ryskovat ho vždycky presvedčim, ja, Strelec. Tymoví hráči jsme ale neskutečne dobrí. Stejny vkus a velice podobne nazory a priority. V obchode pri vyberu nabytku, domaciho decoru nebo treba jen barvy na stenu, se vzdycky shodneme.
Ted čekame sveho prvniho maleho Strelce, nebo Kozoroha. Je to na prelomu, tak uvidime.

Jo a maličkost... Po sexualni strance velice uspokojivy ta moje Ryba. Ja jsem napadita a vyžaduji nove veci ( jinak se nudim) a on mi vyhovi a nakonec je moc rad, ze to zkusil. Je pro každou vec, halve kdyz vidi usmev na mé tvári.

reagovat Marky 20.7.2016 11:44  1%    +  -

Ahoj, já jsem ryba a můj přítel je střelec a vycházíme spolu perfektně. Ale to není to, o čem jsem chtěla mluvit. Ono taky hodně záleží na člověku, né u každého může horoskop tak sedět, třeba u mě jakožto u ryby nesedí ve spoustě věcí. Jsem hodně aktivní, nejsem vůbec urážlivá a taky ne náladová, dokážu sice naslouchat, ale jsem taky hrozně ukecaná, jdu si za svými sny a nebojím se všeho tolik,… Můj přítel zas není tak aktivní, ale ve všem mě podporuje a snaží se se mnou držet krok, i když jsem mu říkala, že nemusí, je romantický a nebojí se své city projevit,… Je toho mnohem více, jen jsem chtěla říct, že horoskopy nejsou tak přesné, jak se říká, záleží hlavně na tom, jaký daný člověk je.

reagovat Ryba 21.4.2016 20:23  1%    +  -

Střelec: Já jsem ryba, on je střelec. Něco mystického mě k němu táhne, ale jsme zatím jen kamarádi.

reagovat Střelec 6.3.2016 7:44  1%    +  -

Ahoj já jsem střelec a ona ryba jsme zatím jen kamarádi ale něco mystickéhomě k ní táhne musím na ní furt myslet a myslím že je to dobrá kombinace

reagovat Zuzana 6.9.2015 19:49  1%    +  -

jolda: Ano, tiez si myslím, že je to dobré spojenie. Čítala som, že sú dosť odlišní a zároveň si sú dosť podobní. A to je pravda, hovorím z vlastnej skúsenosti. A tie hádky to je samozrejmosť. Je to u každého. Väčšinou sú to hádky so žiarlivosti. No a keď niekde čítam, že Ryby a Strelec sa k sebe nehodia, tak si hovorím, že to je blbosť. Niekde som čítala, že strelec nie je žiarlivý a ja sama som strelec a som strašne žiarlivá. Čiže ani ten horoskop nie je 100%. Nie vždy sa zhoduje. A práveže som čítala viac článkov, kde písali, že Ryby a Strelec sa k sebe hodia. Ale tiež si myslím, že je to aj o tom čo si človek nahovára. :)

reagovat Blanka 2.2.2015 22:15  1%    +  -

alex:Alex: Je to výstižná,pravdivá odpoveď. V našom prípade to sedí.

reagovat Blanka 18.10.2014 10:32  1%    +  -

< Zdravím.To platí.Ja som strelec a prieteľ Ryba. Navyšlo mi to so vzťahom.Bol milý,mal líškaciu povahu,ktorou si ma získala verila som mu. Neskúr sa v partnerovi Rybe potvrdilo presný opak.Nesebakritický,falošný,majetnícky sebec. Ale očaril ma na začiatku.A potom sa veľmi zmenil.

b>alex:

reagovat alex 12.10.2011 21:36  1%    +  -

ryba a strelec nemožu byt spolu :) .. ryby sa nevedia prisposobiť... aj ked su obydvaja k sebe naviazaný ... ryby su netrpezlive a hned to vzdaju potom sa vratia a zase vzdaju.. strelci ostanu opustený :)

reagovat julia 27.9.2011 12:10  1%    +  -

ahojte, nebojte sa, znamenie ryba a strelec je v nasom pripade dokonale, takze zahodte vsetky tie myty,sme stastni uz takmer siesty rok

reagovat XXzkNbmNWI 6.8.2011 14:40  1%    +  -

So excited I found this article as it made things much quciker!

reagovat zelvucha 23.2.2009 15:21  11%    +  -

Tak jsem narazila na tuhle diskuzi a asi už vím, kde je zakopaný pes, můj bárcha je ryba, já střelec a nemůžeme se odmalička vystát, teď v dospělosti se mnou dokonce rok brácha nemluvil kvůli tomu, že nedostal dostatečně drahý dárek ode mně a mého manžela k Vánocům. asi se navzájem prostě nikdy nepochopíme. nesmí se mu navíc nic říct, to se pak hned hádá a uráží mě, i když já to nijak zle nemyslela, jsem prostě střelec, co na srdci, to hned na jazyku a většinou rychleji, než o tom stihnu přemýšlet.

reagovat Ryba 12.10.2008 19:32  1%    +  -

Miluju střelce,ale už jsem zjistila,že můžeme být spolu jen dobří kamarádi.Přitahujeme se navzájem,no spolu být nemůžeme.Ryba je citlivá a on city nevyznává :-(

reagovat zralok 28.9.2008 13:11  1%    +  -

ozaj..zabudol som toho kupou dopisat.tak pardon.ja lenze som stretol v ojom zivote krasnu pritazlivu zenu..aspon pre mna ano.narodila sa v znameni strelca.nepozeram sa nato.hlavne je ze sa mi pacia jej nazory na partnersky vztah,ktory mi podla jej slov,bude vyhovovat.myslim ze je vela veci pravdy..tych podstatnych..a len a len mi rozdodneme ake dane povahove vlastnosti toho ci onoho znamenia budeme rozvijat..urcite sa nikdy nebudem riadit vo vybere partnera podla znameni...nikdy..aj ked tento krasny zaciatok noveho snad uspesneho vztahu,raz skonci..

reagovat zralok 28.9.2008 13:07  1%    +  -

ja sa o znamenia zaujimam uz pekny kusok mojho zivota.az sa niekedy bojim ze sa raz tak zdokonalim v tom,ze dane znamenie odhalim na pohlad:-)-je to mozne-ale nie kazdemu sa to podary.len tym co to maju nejako dane do vienka,spolu s intuiciou a siestym zmyslom.a ak je toho niekto schopny,taak je t urcite citliva a vnimava ryba ako ja..:-)

reagovat ZZdenča 11.1.2008 15:36  85%    +  -

Evik a Ondrasek: tak to se můžeme nahánět po diskuzích

reagovat Evik a Ondrasek 11.1.2008 15:21  5%    +  -

ZZdenča: Ahoj Zdeni, dívám se, že jsme na tom stejně. Já jsem taky ryba a můj manže střelec, a máme to doma úplně stejně, jak tu píšeš

reagovat ZZdenča 25.12.2007 10:37  5%    +  -

Ahojte, sice koukám, že už tady od srpna nikdo nebyl, ale docela jsem si početla Já jsem ryby a manžel střele(ne)c . Taky to máme někdy divočejší, než by bylo mé (klidné) rybí povaze milé, ale asi je mi to souzené, můj bývalý partner byl téhož znamení .

reagovat janca-slunce 24.8.2007 8:13  15%    +  -

Regi.: Já jsem také rybka s ascendentem ve lvu jen v druhé dekádě...Neříkám,že jsem dokonalá domácí hospodynka,jen podle střelce hodně citlívá...ale to asi zaleží také na tom střelci jaký je...

reagovat Regi. 21.8.2007 15:36  33%    +  -

Jééé to koukám koho to napadlo udělat podobnou diskuzi
U nás jsem ryba já a pratner střelec...jsme spolu už sedmý rok, máme krásnýho synka a oba máme za sebou manželství...aaaa začátky opravdu byly hooodně těžké, jenže kde to těžké není, že jo.... zase je aspon o zábavu postaráno...jo a vůbec to není tak že jsem nějaká klidná laxní ryba... jsem třetí dekáda s ascedentem ve lvu takže žádná závojnatka no možná právě proto nám to doma ntak nějak funguje.

reagovat janca-slunce 14.8.2007 22:11  12%    +  -

Ahojík,já jsem ryba a znala jsem jednoho střelce.Musím říci,že to nejde do hromady.Střelec dobrodruh,rybka pro domácnost.On agresivní vybušný a já mám ráda klid a pohodu.Jedině v sexu si budou rozumět ale ne dlouho,střelec prý potřebuje pořád změnu.Nemusí to ale být pravidlem,záleží ještě na hodině narození atd...

reagovat jolda 29.7.2007 21:32  10%    +  -

Já jsem střelec a muž je ryba ,jsme spolu již 21 let a myslím,že celkem bez problému.Na všem se dokážeme dohodnout a pokud ne,dokáže vžy jeden ustoupit .To víš,že to taky někdy vře, ale nikdy ne dlouho .Já bych řekla,že je to dobré spojení,nevyměnila bych.

reagovat paboucek 20.7.2007 15:17  17%    +  -

hvezdickaq: přesně ták .. nevydrží v klidu sedět ... ale většinou dělá to co "nepotřebuju"
Jsem ráda, že jsem doma, mám na práci času dost, tak si to rozděluju jak mi vyhovuje a hlavně to nemusím hned dodělat

reagovat hvezdickaq 18.7.2007 10:39  61%    +  -

paboucek: no jo já taky ráda lenoším nemusím pořád někde něco čuchtat,to on jo pořád něco dělat,to mě fakt nebereasi jsem línej tvor v jeho očích,ale...co,hlavně že se cítím dobřene

reagovat paboucek 17.7.2007 12:26  18%    +  -

hvezdickaq: tak přeju pevný nervíky po dvou dnech .. to de ... já jsem vzteky po tejdnu a kousek praštila dveřma tak, že s evysypalo sklo mladýmu totiž chybí stres, co má v práci a neumí odpočívat, furt musí něco dělat .. a to mě probém neděla, rád aodpočívám a teďk aprostě musím, ať se nezhroutím a neodnese to potomek, co je na cestě! Tohle mu došlo po tom rozbitým skle

reagovat hvezdickaq 16.7.2007 17:35  60%    +  -

paboucek: jo to mi povídej,nás to teprve čeká,ale budu vylítlá z kůže už po dvou dnech dovolené jak se znám

reagovat paboucek 16.7.2007 10:58  16%    +  -

hvezdickaq: přítel měl teďka 14 dní dovolený jeho pomalost a "složitost" je děsná

reagovat paboucek 7.7.2007 11:39  18%    +  -

hvezdickaq: nejen Tebe .. mě to taky vytáčí do nepříčetnosti

reagovat hvezdickaq 2.7.2007 8:14  66%    +  -

riki: no takže to funguje stejně,ryby jsou prostě pomalejší a flegmatičtější a nás střelce to hrozně rozčiluke,aspoń teda mě určitě

reagovat riki 2.7.2007 7:35  100%    +  -

pridam trosku do mlyna...Jsem vybusny, streleny strelec a mam dospeleho syna - Rybu...Je mi od malinka velmi blizky a svuj cit umi vyjadrit / oproti starsimu lvu/ ale je pomaly, laxni a vse snese nekolika denni odklad. Ted napriklad delal 3 zkousky na UK a jeste se nenamahla zjistovat, jak dopadl....

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Střelec X Ryba?
Diskusi založil(a): hvezdickaq
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně? Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí? Jak vybrat rolety: Barva, materiál a ovládací systémy Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?