Orientální tanec

Když noci proplouvají paprsky hvězd a měsíce,přichází k Vám Šeherezáda z pohádky "tisíce a jedné noci" hezký příběh vyprávět.Tak zavřete oči a do tajů orientu nechte se vézt.....

29.6.2007

Diskusi založil(a) 29.6.2007 janca-slunce

janca-slunce 6.8.2007 20:59

janca-slunce 9.7.2007 17:53

Orientální tanec

janca-slunce 9.7.2007 17:05

Hudba k tanci

Tempation

janca-slunce 8.7.2007 17:37

Orientální hudba a doplňky

Tanečnice při tanci využívají i rozmanité rytmické nástroje jako např. činelky nebo rekvizity jako jsou svíčky, závoje, šavle, někde dokonce i hady apod. Doprovodná hudba je tradiční, orientální, v poslední době i moderně zpracovaná, ale vždy se zachováním základních rytmů. Vnímání těchto rytmů může zpočátku ženám naší kultury činit trochu problémy, ale časem dokáže s těmito rytmy splynout a hudba ji sama začne vybízet k tanci.

janca-slunce 6.7.2007 22:40

Orientální tanec

Orientální tanec má mnoho stylů a škol. Egypt, Asie, Persie, Indonézie... liší se oblečením, hudbou i způsobem pohybu.

janca-slunce 6.7.2007 22:30

Kouzlo tance

Žena se naučí pracovat s prapůvodní ženskou energií,která jí umožní objevit svou prvou ženskost,krásu a sebevědomí. Není omezen věkem,postavou ani talentem. Velmi pozitivně ovlivňuje psychické potíže jako - deprese,úzkost,nízké sebevědomí... Uvolní se napětí v pánevní oblasti,což přispívá k léčbě neplodnosti. Upraví se nebo zcela zmizí menstruační a klimakterické potíže. Prohloubí se kontakt s vlastním tělem a zkvalitní se sexuální život. Upraví se případné zažívací potíže. Tancem se uvolní boky,napětí a křeče svalstva.Zlepší se pohyblivost kloubů,zmírní se bolest páteře a posílí se svalstvo. Všem ženám vřele doporučuji,většinu zmíněných účinků mohu potvrdit...je to relaxace pro duši i tělo...

janca-slunce 5.7.2007 12:36

janca-slunce 3.7.2007 19:50

janca-slunce 29.6.2007 21:47

Orientální tanečnice

janca-slunce 29.6.2007 21:30

reagovat janca-slunce 2.1.2013 19:25  5%    +  -

Do Nového roku přeji všem hodně krásných okamžiků....
Kdy po Vaší tváří proběhne úsměv...
Oči se Vám rozzáří štěstím a srdce zahřeje...
Kdy se Vaše mysl roztančí radostí a duše naplní blahem...
Přeji Vám spoustu snů, které jsou jako nekonečná touha...
A když se Vám splní, je to ta nejkrásnější odměna...
Přeji Vám mnoho takových okamžiků kdy cítíte štěstí...
A mé srdečné přání ať Vás provází po celičký rok 2013

reagovat janca-slunce 2.1.2013 19:18  5%    +  -

sob22: tak tohle jsem propásla

reagovat janca-slunce 2.1.2013 19:17  5%    +  -

thaja_m: Děkuji moc mrknu

reagovat sob22 5.9.2012 11:37  5%    +  -

Příznivci a příznivkyně tanců,
Pražská taneční škola flamenka má v sobotu 15.9.2012 den otevřených dveří. Myslím, že dobrá příležitost zjistit o čem flamenco je. Program a více informací: http://www.flamenkeria.cz/index.php?pid=18&news_id=31

reagovat thaja_m 12.4.2012 14:46  5%    +  -

Milé tanečnice, nabízím ručně vyráběné originální bindi - vhodné hlavně na tribal (ale může být i na klasiku). Při výrobě používám Swarovski kameny - krásně se třpytí a ozvláštní váš celkový vzhled. Mrněte na mé album na facebooku. Pokud nemáte registraci, stačí mi napsat a mohu poslat info mailem. :-)
Míša

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.420882697928101.119799.100000191223225&type=3

reagovat janca-slunce 29.12.2011 9:33  5%    +  -

numerka: cauky zdravim!

reagovat numerka 10.9.2010 21:42  40%    +  -

Ahoj kamarádko brzo se zase ukáž..

reagovat janca-slunce 10.9.2010 19:12  5%    +  -

já hlava děravá už to tam je.

reagovat janca-slunce 10.9.2010 19:08  5%    +  -

Prosím kdo ji znovu nejde? Děkuji

reagovat janca-slunce 10.9.2010 19:07  5%    +  -

Ahojík zdravím všechny tady a děkuji za příspěvky.moc hezké ukázky,dlouho jsem si je prohlížela až jsem tu s křídly ztratila.

reagovat Melida_da 1.5.2010 14:19  7%    +  -

Ty křídla Isis vypadají úžasně, hned bych začala znova chodit někam na kurzy

reagovat Melida_da 1.5.2010 14:18  7%    +  -

Moc hezké

reagovat Melida_da 1.5.2010 14:17  7%    +  -

reagovat numerka 1.2.2010 22:01  18%    +  -

bukaj: Ahoj ona bydlela v Jablůnkově,pak se přestěhovala do Třince ano je to má kamarádka moc milá.Na nástěnce ta zahalená šehrezáda to je ona a mám jí taký fotogarelce..

reagovat bukaj 1.2.2010 21:34  31%    +  -

numerka: Ahojky a přijď mezi nás třinečanky,taky občas. Je ta tvoje kámoška s těmi tanečky z Třince? Nebude dělat nějaké kurzy, že by nás učila?

reagovat numerka 1.2.2010 12:56  17%    +  -

jančaslunce má kamarádka děla školu Akademiji,má čvrtek a pátek zkoušky.Tak ji všichni držme prstíky.Mněla dost náročný rok,stěhováni tet tu školu.Dám vám zase vědět jak budu něco nového vědět..

reagovat numerka 1.2.2010 12:52  17%    +  -

bukaj: Ahoj to jsem ráda že tě tu vidím vítám tě

reagovat bukaj 29.1.2010 18:08  33%    +  -

JoGinger: Dej si do vyhledávače tohle a určitě něco vyjede.

orientální hudba ke stažení zdarma

Pokud něco objevím hodím ti to do vzkazů.

reagovat JoGinger 29.1.2010 14:59  23%    +  -

můžu se k vám přidat? Včera jsem absolvovala první lekci, coby naprostý a úplný začátečník a bylo to bezva, velká legrace.
Nemáte tušení, odkud by se dala stáhnout nějaká hudba k těmto tanečkům? Máme trénovat (což půjde dost ztěžka,moc si toho nepamatuju) a bez hudby to nejde už vůbec

reagovat bukaj 25.1.2010 19:57  34%    +  -

Ahojky, zdravím všechny hopsalky a kecalky zde. Dala jsem si vás do oblíbených a budu se tu zastavovat,jak se máte a co je nového, snad najdu i odvahu a nějaký kurzík budu jednou navštěvovat. Je to prý dobré i na páteř- myslím orientální tanec.

reagovat Janan 4.11.2009 14:59  10%    +  -

pecet20: Myslím, že bát nemusíš. Začni se začátečnicemi a uvidíš, že je to zábava. Taky sice běduju, že mi to nejde, ale když budeš trénovat a tančit, tak to půjde pořád líp a líp...

reagovat pecet20 22.10.2009 10:47  5%    +  -

Ahojky, o orientálním tanci už jsem slyšela, dokonce mám doma dvd s lekcemi. Ale zatím jsem se neodvážila jít na nějaký kurzík, bojím se že bych to nezvládala. Poradíte nějaký dobrý kurzík v Praze někde okolo Řep? Nechci dojíždět hodinu. Děkuji za všechny rady.

reagovat marbrix 16.10.2009 18:44  28%    +  -

Ahoj děvčata,neprodáváte náhodou černé šifonové kalhoty dole do gumy?Sháním pro dceru.Předem děkuji.

reagovat Janan 12.10.2009 8:44  6%    +  -

hana13: Upřímě blahopřeji, doufám, že Tě tancování chytlo jako nás ostatní...

reagovat hana13 3.10.2009 22:22  100%    +  -

já, prosím, byla na první lekci...

reagovat Oginka 8.6.2009 23:43  5%    +  -

S mimčem to zvládám tak, že se mnou jezdí mamka a ta ho tam tu hodinku venku vozí To beze mě vydrží, když je v kočárku. Chtěla bych ale i trénovat aspoň trochu i doma a to už teda nestíhám Chtěl abych se na něco zeptat. Kurz do kterého jsem chodila, pro zdravotní stav lektorky úplně končí. A tak musím od září najít nějaký jiný kurz, který je taky poblíž. Hledám na internetu a první se mi ukázala Aisha. O té už jsem toho hodně přečetla. Nespokojenost, ale někdy i spokojenost. Určitě záleží na jaké prostředí a na jakou lektorku člověk narazí. Chtěla bych se proto zeptat jestli třeba nemáte někdo zkušenost přímo z Aishy v Praze na Hájích nebo Horních Měcholupech? Popřípadě jestli nemáte tip na něco z tohoto okolí. Hledám na internetu, ale to o čem se dočtu jako o dobrém je buď na druhém konci Prahy nebo v jejím středu. A to je pro mě už daleko. Kdybych se tomu chtěla věnovat nějak profesionálně tak neřeknu, ale teď už žádnou profesionální dráhu rozjíždět nebudu. To kdybych byla tak mladší. Zase se ale nechci někde něco učit blbě. Díky

reagovat dafina 7.6.2009 19:40  35%    +  -

Oginka: Ahojky, to jsi dobrá, když to zvládáš z mimčem, já už kdysi chodila na orientálky, je to asi 3 roky, tak to chci oprášit, snad se chytnu

reagovat pipla 7.6.2009 16:28  11%    +  -

ahoj hopsalky,můžu se přidat?Taky mám tuto diskusi v oblíbených,jen nakukuji a když nevidím pohyb tak smutně odcházím.

reagovat Oginka 6.6.2009 22:20  5%    +  -

dafina: Ahoj To je fajn, že budeš mít letní kurz. Já už mám jen 2 hodiny a pak až v září Mám 10 měsíční mimčo tak nemůžu tak chodit i na nějaké letní semináře jak bych chtěla.

reagovat dafina 4.6.2009 18:55  56%    +  -

numerka: ahojky, to je fajn, ještě by bylo super, kdyby byla z Plzně

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Orientální tanec
Diskusi založil(a): janca-slunce
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika