JAK ZHUBNOUT PO PORODU,JAKÉ ZNÁTE FINTY A CO DOPORUČÍTE

U prvního dítka jsem přibrala 25 kg a zhazovala jsem to celý rok,prvních 10kg jsem nechala v porodnici a stěmi zbylími se rvala cvičením a jídlem zdravé výživy stálo mě to dost nervů a peněz,ale myslím ,že to jde i jednodušejc.Ted mě to bude čekat nanovo tak mi třeba poradíte něco nového.
1.7.2007

Diskusi založil(a) 1.7.2007 IRA

reagovat emama 10.8.2015 17:42  5%    +  -

ahojky, já jsem měla po porodu problém, že jsem měla neskutečnou chuť na kávu, ale mimčo mi po ní nespalo, tak jsem to vyřešila tak, že používám řadu od Caro (klasické, Vital a Ricoré) - jsou výborné, kávu dokonale zastoupí a opravdu si na tom pochutnám, jak na teplé variantě ráno, tak odpoledne v ledové kávě. V poslední době mi nejvíce k srdci přirostlo Caro Ricoré, opravdu vyzkoušejte.

reagovat vera kocarikova 24.5.2014 19:24  1%    +  -

dobry den sem v 6 mesici a pribrala sem 15 kilo a mam strach jak po porodu mit zase svoji postavu dekuji za vas nazor

reagovat Saki 28.5.2013 13:02  1%    +  -

No, já jsem už přestala kojit a teď se vrhám na P90X, cvičím to už týden a cítím se skvěle a podle toho, co jsem viděla na netu (hlavně na youtube ale i na českých stránkách) se tím perfektně zhubne a vytvaruje postava za 3 měsíce! Taky jsem tomu nevěřila, ale pak jsem si stáhla z ulozto.cz ty videa a je to teda masakr, tak jsem na sebe zvědavá... Nemůžu docházet do fitka, proto je cvičení doma výborné řešení. P90X! A žádný drahý preparáty...

reagovat kacena 11.2.2013 13:59  1%    +  -

Ahoj, ani nevis jak ti zavidfim:-)
dagyss:

reagovat VIKI 29.1.2013 17:16  1%    +  -

AHOJ MOHLA BYS MI PROSIM NAPSAT TY STRANKY A KOLIK TO STOJI DEKUJI

reagovat daggyy 25.5.2012 11:11  6%    +  -

madlenka111: jak se to přesně jmenuje ta čistící kůra prosím?

reagovat petulavpk 23.5.2012 11:57  12%    +  -

Veronika: Ahojky mohu ti poradit dělennou stravu jíš dosytosti, ale musíš vědět co - všichni po ní zhubly a ztratily cm přes různá místa.... můžeš se podívat na diskuzi o ní.

reagovat mercedeska7 21.5.2012 19:39  100%    +  -

přečtěte si tuto diskusi TADY a pod mou ikonkou najdete blog

reagovat Veronika 19.5.2012 9:39  1%    +  -

Ahoj ja mam 22let a mam 7mesicnu holcicku a pri tehotenstvi som pribrala vyse 30 kil...mam 165cm a 84 kil.poradte mi jak by sa mala tychto prebytocnych kil zbavit aby som mala zas aspon 65kil...dakujem

reagovat Květa 9.2.2012 14:53  1%    +  -

Ahojky!
Po porodu jsem pribrala 24 kilo sadla a nemohla sem se ho nijak zbavit. Stale sem kojila a tak jsem si nechtela odpirat jidlo (i tak jsem mela porad hlad). Byla jsem z toho uz uplne na nervy, a tak jsem vyzkousela jeden nenarocny trenink, kde stroj cvici za Vas - cvicila jsem na nem dvakrat 20 minut do tydne a po dvou tydnech sa mi uvolnena kuze zacala ztracet a spevnela. Cvicim uz 6 tydnu a sice jsem zhubla jen 5 kg, ale vim, ze se mi uz nevrati. Moje telo je pevnejsi a zacinam ho mit uz pekne vytvarovane:) Personal je velmi mily a ochotne vam ohladom poradi ohledne stravy a zdraveho zivotniho stylu. Najdete to pod sbody.cz. Vrele doporucuju!:)

reagovat dagyss 21.4.2011 23:53  5%    +  -

Ahoj holky, jsem taky po porodu, máme 17měsíčního syna a figuru mám, jakou jsem neměla ani ve 20ti :-)
www.skvelafigura.cz

reagovat Michaela 17.3.2011 21:41  1%    +  -

Ahoj.
Já jsem v posledním měsíci těhotenství a už jsem přibrala 23kg..Mohl by mi někdo poradit jak po porodu zhubnout aniž by to ovlivnilo kojení???

reagovat Ilona 10.1.2011 21:33  1%    +  -

marky007: zdravím ahoj jmenuji se Ilča a mám podobný problém, jsem 7 měsíců po porodu a stále mám 10 kg nahoře. Píšete, že Vám pomohli k hubnutí přes internet, ráda bych to také zkusila. Díky moc předem...

reagovat kk 30.10.2010 11:41  1%    +  -

ahoj je mi 15 a vážim 86kg nevite jak zhubnout bez diety

reagovat Hayati 14.10.2010 12:22  5%    +  -

Kojit, kojit a kojit. Kila půjdou sama dolů i bez diety. Dodržujte zdravou životosprávu a jezte dostatečně, protože pokud to budete hrotit a nejíst, přijdete o mateřské mléko, což určitě nechcete. Takže hezky pozvolna. Všem přeji hodně štěstí v hubnutí.

reagovat marky007 5.2.2010 10:40  5%    +  -

Ahojda. Jsem tu nová, tak napíši něco o sobě. Mám roční dcerku a nahoře ještě cca 10 kg. Po porodu jsem ještě příbrala, no hrůza. Od začátku ledna se však snažím se svojí váhou něco dělat - chci se letos vdát a šaty č. 48 jsou opravdu horzné!!! Takže od začátku ledna 7 kg dole (ze začátku to šlo hodně rychle - teď už lezu po kilíčku za týden - někdy sotva) - ALE NESTĚŽUJU SI!!! Dala jsem na radu kamarádky a hubnu pod vedením poradenského centra přes internet - hrozně milí lidé, nemusím nikam dojíždět a hlavně - veliká podpora a chvála při každém kile dole - což moc pomáhá. Z 89 kg mám tedy 82 kg a do léta bych se chtěla dostat na 70 kg. Budete-li chtít, dám vám odkaz na www stránky.

reagovat Zuzana 8.1.2010 22:57  1%    +  -

Ahoj Iro,
mě CLA pomohl, brala jsem ten Bioaktivní z lékárny. Není to ale přípravek přímo na zhubnutí, ale pomáhá tvorbě svalové hmoty a spalování tuků. Chce to vydržet a cvičit, myslím že žádný přípravek nepomůže, když se člověk alespoň trochu neomezí v jídle a nebude se hýbat. Já jsem v těhotenství nabrala 25kg, něco jsem nechala v porodnici, něco tak nějak samo odpdlo a zůstalo mi 12 kilo navíc... bojovala jsem s nimi rok apůl. S posledními 7 kg jsem nemohla za nic hnout, s těmi mi pomohl až CLA. Teď jsem konečně na své původní váze :-)

reagovat simitra 30.12.2009 21:13  1%    +  -

simitra: ahojki potrebovala bych poradit su ctvrtej mesic po porodu celkem jsem pribrala tricet jedna kilo stoho jsem v porodnici nechala jedenact kilo a ze zbytkem tesce bojuji drzim drasticke dijeti a nic zak sem zacala jist pravidelne ale mensi dafky ale furt to neni ono zhubla jsem za celou tu dobu sest kilo a le stoho sem pet kilo pribrala za nejakich tri dnu.dekuji za radu simitra

reagovat simitra 30.12.2009 21:06  1%    +  -

ahoj jemi

reagovat alessio 22.10.2009 13:03  5%    +  -

Tereza: ahoj Terezo,já jsem zhubla po porodu 10 kilo a váhu si udržuji,jen pomocí bylinek,takže i když jsem kojila,nijak jsem neohrozila zdraví dětátka ba naopak jsem si zkvalitnila tvorbu mlíčka.Poradím,napiš mi do vzkazů nebo na email Zdenca.Havlova@seznam.cz

reagovat IRA 21.10.2009 14:51  5%    +  -

BUĎME KRÁSNÉ PRO SEBE I DRUHÉ
http://www.astratex.cz/?IDP=2546

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:20  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz << Zaručuji výsledky již po prvních 2 týdnech ! Doporučuji ! Sama jsem zhubla 12 kg, které jsem nabrala po druhém porodu.

reagovat miška 22.6.2009 10:27  35%    +  -

Tereza: podívej se sem http://www.hubnete.cz/mv70

reagovat Tereza 11.6.2009 14:22  1%    +  -

Ahoj je mi 19let,jsem v 8měsíci těhotenstvi a přibrala jsem 20kg.jsem z toho hrozně neštastná bojim se že mi váha zustane.hned jak jsem zjistila že jsem těhotná,tak sem přestala kouřit.možná přibirám i proto.mužete mi poradit jak nejlépe zhubnout po porodo.diky moc

reagovat IRA 25.5.2009 12:33  5%    +  -

Ahojky, tak jsem zase tady.Dotor mi řekl,že jsem v pořádku a napsal mi tablety na hubnutí, jmenují se Meridia 15mg,tak je od soboty užívám snad budou dobrý.Četla jsem na jiných diskuzích co o nich kdo píše, tak pokud máte někdo nějakou zkušenost tak se přidejte.Píší tam 2-4kg za 4 týdny.Mám je zatím na měsíc. :o)

reagovat IRA 20.5.2009 17:00  5%    +  -

tak mám pro vás radu- pro ty co hubnou a ne a ne a ne ,stejně jako já - zajděte si k lékaři a nechte si s krve udělat testy na štítnou žlázu,pokud bude dobrá tak vám napíše tablety které pomůžou,ale jak já zjistila tak věšdšinou je to právě ta štítná žláza,kterou narušují třeba jen blbé hormonální pilulky :o)

reagovat IRA 7.4.2009 19:12  5%    +  -

Ahojky.
Tak jsem tu nanovo.Tabletky nezabrali,škoda peněz.
Ale jak jsme chodila skroušená po městě narazila jsem na masérku,která provádí limfomasáže,mladá holčina, mě přijala mě,objednala jsem si u ním první zkušební termín masáže nohou.Doba masáže 1 hodina.Masáž byla tak na půl příjemná i ne,jedná se o podtlakovou masáž přístrojem, který funguje jako vysavač.Zjistila jsem,že touto metodou se mi vyhladí a zpevní pokožka až o 3 cm.Stojí 350kč. Tak jsem si řekla tak jo.Koupila si pernamentku 10+1 zdarma za 3500kč a dala jsem se na to.Chodím každý týden dvakrát,většinou v době kdy holky spí a hlídá je tatka nebo tety na hlídání. masáže jsou fajn, občas malinká modřinka, která do dvou dnů zmizí.Je to moje relaxační hodinak ,holčina je moc šikovná a bezvadně se s ní mluví, což je i balzám pro duši a světe div se, ono to pomáhá.Pokožka viditelně pevnější,dolík mizí.Už jsme absolvovala svých prvních 12 hodin a jsem nadšená.Po čase se bude počet hodin v týdnu minimalizovat a až budu mít pocit sexi tela,stačí masáž 1* za měsíc.Dělá se tam spousta věcí,ted jsem k tomu přidala bříško- plné strii po porodu a špeků,které prostě nejdou dolů. A víte co,poprvé se nebojím léta,už to není to hrbolaté,nepěkné,plondavé tělo,ale začíná se s toho formovat docela hezká,pevná postava.Je sice fakt,že na hubnutí to nestačí,to se musí pomoci pohybem a změnou stravovacích režimů,ale konečně po letech týrání je vidět výsledek,mě to zato 100% stojí a budu tam chodit tak dlouho dokud nebudu spokojená.Takže doporučuji.Jo a ptala jsem se na ten domácí stroječek co se ted na tu celulitidu v TV prodává,bylo mi řečené,že je to nanic,podtlak je slabý(dívala jsem se kolik má u ní a je tam 100-170 zatím)to natom strojku nikdy nedosáhnete a mimichodem,by vám to musel někdo dělat,je fakt že sama si to nikdy neuděláte tak,aby to k něčemu bylo.Musíte u toho být naprosto uvolněná.Tak že hurá,léto může přijít. :o)

reagovat Angelika 25.2.2009 15:47  1%    +  -

Ahoj já měřím 185 a vážím 40 kg při těhotenství jse přibrala 20 kg.A potom jsem zhubla 20 kg.

reagovat IRA 19.2.2009 19:43  5%    +  -

Ahojky zak jsem zase tu.Za půl roku 8 kg nahoře už mám toho dost!:o(
Koupila jsem si tabletky Lipoxal, tak jsem zvědavá jaký je to tedy zázrak.Beru je třetí den.Snažím se nepřejídat,chutě se mi skrotili a nejím tolik.Sice necvičím,protože se to prostě do mého dne už nechce vejít,ale třeba to k něčemu bude.Mám kůru na tři měsíce tak dám vědět jak to po měsících pokračuje,ale faktem je že už ted se cítím lépe. :o)

reagovat BIBIKA11 14.1.2009 22:11  5%    +  -

ahojky,máte nějaké zkušenosti s rotačním diskem?dnes sem si ho koupila,tak prosím o radu,jak správně cvičit a zda opravdu při hubnutí funguje?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: JAK ZHUBNOUT PO PORODU,JAKÉ ZNÁTE FINTY A CO DOPORUČÍTE
Diskusi založil(a): IRA
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si