CVIČÍM A PŘIBÍRÁM,PROSÍM O RADU!

Minulý měsíc jsem začala cvicit 3krat tydne,má vaha se nehnula,ale to jsem neresila,nemyslim si,ze se prejidám jen nejím zcela pravidelne,coz je jiste nejvetsi chyba,ale rada bych znala nazory a zkusenosti ostatnich.
Máte jiz nekdo zkusenost,ze po mesici cviceni jste pribraly?Nikoli na váze,ale v obvodu.Dnes jsme si chtela vzit na sebe kalhoty,kt jsme mela pred mesicem na sobe a k mému zděšení je nejméně o 3cm nedopnu.
Netuším co mohu dělat špatně,dale bych se chtela zeptat zda mate nekdo zkusenosti s Nextrinem,rada bych shodila nejaka kila a hlavne se dostala opet do svych kalhot.Velice me to demotivovalo.Pokud nekdo mate podobne zkusenosti prosim napiste.Diky(niky.p@seznam.cz)rada bych zhubla aspon o 5kg.
2.7.2007

Diskusi založil(a) 2.7.2007 nabell

reagovat Veronika 27.5.2017 6:48  1%    +  -

Petal76: Mas pravdu!Takhle to mam presne ja.hubla jsem pouze 1 kg za 17 dni a dnes mi vaha ukazovala zase vic ,ale zhubla jsem do svych kalhot a jine obleceni z hubenejsich casu zapnu snadno.Takze jsem vahu skovala pod gauc!!!!!Zvazim se az za mesic ale budu si kazdy tyden zkouset obleceni ve kterem chci chodit.O tom to vlastne je ze?Chceme byt hezke v obleceni a ne chodit s vahou na krku ktera ukazuje min haha.A jeste mam nove zjistenou laktozovou intoleranci ,takze ahoj jougurte !To me nejvic mrzi!Chybi mi v jidelnicku tvarohy ,jogurty .....

reagovat sasarik 25.8.2013 14:54  7%    +  -

Taky nejsem pro preparáty na zhubnutí.Raději volím lehčí jídlo několikrát denně..zjistila jsem že mám málo tuku a bílkovin..a zdravé jídlo mi chutná a když si dám něco nezdravého jako tenkát na oslavě tak mi bylo druhý den špatně jak se to člověk naučí..

reagovat sasarik 23.8.2013 9:00  5%    +  -

Trivet: Ahoj...nevím kolik měříš a vážíš a jestli už jsi někdy nějakou dietu držela.V prvé řadě bude na místě zkusit jíst 5-6 denně malé porce. Přidej víc zeleniny a ovoce,dodržuj pitný režim a zkus přidat třeba chůzi do práce.Uvidíš jestli se to hne..to je zatím první rada kterou by jsi měla začít.Takové ty zaručené preparáty na hubnutí jsou na nic.Akorád tě to odvodní a proto zhubneš ale jojo efekt se dostaví okamžitě..Tak držím palce Šárka

reagovat Trivet 22.8.2013 23:02  5%    +  -

Zdravím Vás,potřebovala bych poradit jak zhubnout.Jak se s Váma mužu zkontaktovat?Předem děkuji za odpověd.Tesařovásandy1:

reagovat donny0007 30.6.2011 16:33  5%    +  -

tak to ti rostou asi svaly ne? a potvory jsou težší než tuky tak na váze to moc neklesá...ale jinak to je bordel že se člověk dře a nehubne že jo!

reagovat Moniczka18 21.5.2009 17:32  33%    +  -

ahoj,za 2 měsíce jsem zhubla 13 kg...žádná drastická dieta,žádné pocení se...jen zábava,sranda,dobrá nálada.
teď jsem sestavila jídelníček dle toho,jak jsem jedla.
jídla jsou to normální,česká,dobrá a rychlá...
ale vzhledem k tomu že mi dalo hodně práce vzpomínat na ty jídla a sestavovat ten jídelníček,účtuju si za jeden čtrnáctidenní 100kč.
pokud máte zájem napište si do vzkazu,rozhodně se nejedná o nějaké podvody,ale o moji osobní zkušenost.věřím že i vám se rychle podaří zhubnout i díky mé zkušenosti

reagovat Petal76 18.3.2009 8:46  15%    +  -

kcf: Hlavně, že pomohl tobě

reagovat Petal76 18.3.2009 8:43  15%    +  -

atlanttis1: u mě to tak bohužel je a ptala jsem se na to v posilovně a pokud neupravíš výrazně jídelníček tak to tak i zůstane. Já se s tím smířila, bo se mi tělo vytvarovalo a okolí mi říká, že jsem úžasně zhubla, já mlčím, že jen 2 kg, ale na cm je to opravdu vidět. Nohy dole 4 cm a zadek mám dole 8 cm, boky 5 cm pas je nejslabší tam jen 3 cm,ale taky dřu spíš spodní partie. Zkoušela jsem i různé spalovače, jde to snimi rychleji, ale jak je vysadíš a ubereš i sportu nabereš zpět. Je to začarovaný pes, já už si to vysvětlila tak, že váhu přiznávám jen doktorůma kalhoy si kupuju úspěšně o 2 čísla menší. Tak asi tak. Kamarádka to vzdala, že když nejdou kila, kašle na to, já bojuji. Tak si vyber. Hlavně z mé zkušenosti, už bych se nikdy nepouštěla do žádných tabetek co urychlují hubrnutí, oni urychlý,a le krátkodobě. Jako detoxikační a antioxidační kůry jo, ale něco co ti slibuje úbytek ne, ne. Logicky kdyby něco z toho fungovalo, proč bybylo tolik obézních lidí?????????????????????????Držím ti pěsti a nevzdávej to

reagovat Figi 17.3.2009 13:45  21%    +  -

atlanttis1: Já ti můžu doporučit české produkty.Píšeš,že pravidelně cvičíš tak stačí před cvičením vypít naše In Thermo a každopadně denně brat dvě tabl.In Pure 1x1(vyčistí ti tělo od toxinů) Produkty si můžeš prostudovat na mých stránkach www.eshop-rychle.cz/snamizdrave a věř ,že s váhou pujdeš dolů a to velice rychle

reagovat atlanttis1 17.3.2009 9:57  5%    +  -

Petal76: takze my chces rict, ze sice budu samej sval ale budu vazit stale tech silenych 80 kg????

reagovat kcf 16.3.2009 18:31  5%    +  -

Petal76: Jó, tak to dělal něco špatně.

reagovat Petal76 16.3.2009 15:32  15%    +  -

atlanttis1: chodím 3x týdně na spinning a až po 3 měsících mi padla váha o pouhá 2 kg, ale ztratila jsem hodně z objemu, měř se, nevaž se, svaly jsou těžší než tuky

reagovat Petal76 16.3.2009 15:31  15%    +  -

kcf: no tak herbalife bral můj táta, shodil krásných 10 kg a po půl roce měl zpět 20 kg a žije zdravě a nepřejídá se

reagovat kcf 16.3.2009 14:31  5%    +  -

atlanttis1: Ze svých dlouholetých zkušeností s hubnutím doporučuju Herbalife. Je to jediný účiný a dlouhodobý recept jak zatočit s nadváhou.

reagovat atlanttis1 16.3.2009 9:47  5%    +  -

Ahoj všem, vážím 80 kg při 165 cm. Ještě před pul rokem jsem měla o deset kilo méně, nabrala jsem neuvěřitelně rychle. Rozhodla jsem se že s těma špekama zatočím, ale nejde mi to. Chodím cvičit třikrát týdně. Spinning, jumping a bosu na posilovani. Ale za cely mesic se rucicka na vaze nepohnula ani o milimetr. Nevim co delat. Jsem uz zoufala a zacinam ztracet vuli se sebou neco delat. Poradi nekdo??

reagovat LucyLiu 29.8.2008 19:31  5%    +  -

myslim že se ti zvětšily svaly a to je dobře. neděs se

reagovat Tinar 23.6.2008 21:03  5%    +  -

Ahojky
Od malička jsem tlustá a bojuji s obezitou. Už jsem investovala tolik peněz do různých tabletek, které inzerovali v televizi, ale úspěch neměly žádný jen sem dál a dál vyhazovala peníze z okna. Asi před 3 měsícema sem narazila na centrum redukce váhy a moje první reakce byla " no jasně to zase akorát vyhodím peníze a nic". Objednala sem si program a už po 14 dench sem cítila ty změny nejen že sem zhubla 2,5kila a 5cm, ale hlavně sem začala cítit energii. A díky tomu tet zvládám věci, které mi dříve dělaly problémy. Ale hlavně mám dobrý pocit z toho, že mi manžel při každím shozeném kile řekne jak mi to sluší, že jsem čím dál hezčí. Pokud budete chtít více informací ráda vám je zodpovím a poradím. Pro případný zájem mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz budu se na vás těšit

reagovat sandy1 20.6.2008 23:44  5%    +  -

!!!! BOMBA LETOŠNÍHO ROKU !!!!

Bomba letošního roku !!! ano je to tak… jedná se o bylinný nápoj složený z mnoha druhů bylinek a čajovin… obsahuje žlutý, černý i zelený čaj…kombinace bylinek aktivuje metabolismus tuků, čímž dochází ke zlepšení spalování tuků v cévách a v podkoží.. to nám umožňuje tvarovat postavu především na centimetry po obvodech, a to především na nejproblematičtějších partiích.. spalováním tuků vzniká energie, kterou pociťujeme velmi rychle…tento nápoj je dobrý také na celulitidu, která se díky jeho pití vyhladí do ztracena… výsledky mých zákaznic jsou již do týdne  jsou pevnější už na pohled… CO TÝDEN TO JEDEN CENTIMETR !!!!!
Pokud máte chuť to vyzkoušet, napište mi, je to snadné
Tím, že mi napíšete uděláte první krok k hezčí postavě…
e-mail : angolanecka@seznam.cz

reagovat Whitee 22.5.2008 8:12  5%    +  -

Všem přeju krásnej den:-) K tématu. Tenhle problém, cvičení a přibírání jsem měla, když jsem začala posilovat. Pak jsem upravila jídelníček, k tomu použila jednu berličku z lékárny a bylo po problému :-)

reagovat kcf 17.5.2008 8:34  5%    +  -

kcf: Ještě dodatek. Nemusíte se trápit v tělocvičně. Stačí půl hodinky chůze denně. Koho tělocvična baví, ať klidně cvičí dál.

reagovat kcf 17.5.2008 8:32  5%    +  -

sandy1: Souhlasím, OPRAVDU TO FUNGUJE. Jde o Herbalife - to je jediné, co mi pomohlo nejen zhubnout ale hlavně se cítit skvěle. Všem mohu jen doporučit!!!!!

reagovat sandy1 16.5.2008 23:01  5%    +  -

Ahojky lidičky pracuji pro centrum redukce váhy a pomůžu bám shodit nebo naopak přibrat.. Opravdu to funguje a máme užasné výsledky... Tak se ozvěte pokud máte zájem na mail angolanecka@seznam.cz

reagovat kcf 10.5.2008 14:36  5%    +  -

Cvičení není na hubnutí to pravé. Naše tělo je potvora, na fyzickou zátěž si zvykne a potom je třeba pořád zvyšovat dávky. A co teprve potom, když se člověk přestane hýbat podle představ těla. Sama jsem tancovala a když jsem přestala, tak kila letěla nahotu, že jsem to nestačila sledovat. Na hubnutí je potřeba změnit stavovací návyky. Jíst málo ale častěji. Vyzkoušela jsem velké množství diet ale všechny měly jen krátkodobý efekt. Jediné co mě pomohlo, je Herbalife. Prosím nenadávat - nejsem distributor!!!! Pomohlo mi to upravit životosprávu bez zbytečných stresů a dodalo novou energii.

reagovat veniki 2.5.2008 19:29  1%    +  -

zhubnout se dá i správnou životosprávou a správným jídelníčkem.nechte si odborně sestavit jídelníček zdarma veniki.w@seznam.cz

reagovat JardaL 15.4.2008 9:57  5%    +  -

Ahojda
Souhlasím s Mucíkem, je třeba jíst častěji a celkově méně. Jen bych posunul poslední jídlo na 3 hodiny před spánkem. Jinak je váha, tloušťka, hubenost do jisté míry věc psychická, jaký je Váš názor?

reagovat Karmelka 9.9.2007 18:14  48%    +  -

ahoj jsem zpět doma z víkendu-jak se máte?

reagovat lena65 8.9.2007 9:07  85%    +  -

tak už zase vesele mákám a zdravím všechny

reagovat Uzlik 7.9.2007 21:16  100%    +  -

Karmelka: jasně neboj nechám si poradit

reagovat Karmelka 7.9.2007 21:15  44%    +  -

Uzlik: to jsem ráda-tak si to přečti a pak na tu diskusi co jsem psala mucíkovy 25 napiš jideníček a já to zkouknu,ale asi až v něděli večer-jeden zítra k rodičům

reagovat Uzlik 7.9.2007 21:03  100%    +  -

Karmelka: to víš že se přidám

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: CVIČÍM A PŘIBÍRÁM,PROSÍM O RADU!
Diskusi založil(a): nabell
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle