KAFÍČKOVÁNÍ ANEB POVÍDÁNÍ BEZ HRANIC

Ahoj,vítám vás tady budu ráda,když se na chvilku zdržíte...Nabídněte si!Pojďte na pokec,co vás baví,starosti i radosti,s dětma i bez,klidně vkládejte obrázky které vás nějakým způsobem oslovily,povídejte co čtete,tvoříte...prostě cokoliv!

Pojďte pomalu nahoru...
JSTE TADY!
MÁTE CHUŤ S NÁMI KAFÍČKOVAT? :o)
Omlouvám se všem,co by ještě měli zájem s námi povídat,ale jsme tady osvědčená stará parta a po celkem špatných zkušenostech už nepříjmáme,nezlobte se!Díky.

13.7.2007

Diskusi založil(a) 13.7.2007 Keira

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KAFÍČKOVÁNÍ ANEB POVÍDÁNÍ BEZ HRANIC
Diskusi založil(a): Keira
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?