KAFÍČKOVÁNÍ ANEB POVÍDÁNÍ BEZ HRANIC

Ahoj,vítám vás tady budu ráda,když se na chvilku zdržíte...Nabídněte si!Pojďte na pokec,co vás baví,starosti i radosti,s dětma i bez,klidně vkládejte obrázky které vás nějakým způsobem oslovily,povídejte co čtete,tvoříte...prostě cokoliv!

Pojďte pomalu nahoru...
JSTE TADY!
MÁTE CHUŤ S NÁMI KAFÍČKOVAT? :o)
Omlouvám se všem,co by ještě měli zájem s námi povídat,ale jsme tady osvědčená stará parta a po celkem špatných zkušenostech už nepříjmáme,nezlobte se!Díky.

13.7.2007

Diskusi založil(a) 13.7.2007 Keira

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KAFÍČKOVÁNÍ ANEB POVÍDÁNÍ BEZ HRANIC
Diskusi založil(a): Keira
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?