Nevím jak dál

Pomůžete mi????Chci zhubnout,jak mnoho z Vás,ale nedaří se.Lipoxal,Ebs,diety selhaly.Cvičit nemohu jsem nemocná.!!!!Pomůžete mi??????
14.7.2007

Diskusi založil(a) 14.7.2007 libuše

libuše 14.7.2007 8:27

reagovat Anna 22.10.2013 14:06  1%    +  -

Ahoj ano, a kde to přesně je ? A jaké jsi z toho měla pocity? A nebolelo to? A jak dlouho to trvá? Si to neumím vůbec představit. Ale budu moc ráda za každou radu a pomoc s váhou. Díky.

reagovat padesatka+6 18.10.2013 10:26  91%    +  -

Moniczka18:

Napsala jsem Ti vzkazík,odpovíš mi konečně?

reagovat alena 15.10.2013 13:04  1%    +  -

Ahojky čtu tu o té kavitaci, tak jsem se byla podívat již ve zmíněném beautyslimu v Brně a byla jsem zatím jenom jednou a jsem velice spokojená ;)

reagovat Alenka 28.9.2013 11:13  1%    +  -

ahojky no přizpůsobit, myslím tak, že člověk se neláduje sladkým, občas si jdu zacvičit a tak. Já chodím na kavitaci jednou za 9 dnů. A mám ze sebe velice dobrý pocit. Doporučuji všem.

reagovat Hana 20.9.2013 13:32  1%    +  -

Dobrý den, jak přizpůsobit? A jak často tam chodíte? A jste tedy spokojena? Už se velice těším, jsem objednaná. Díky za radu ;) Přeji Vám krásný den.

reagovat Ahojte_vsichni 15.9.2013 23:33  5%    +  -

Ahoj všem :),

já jdu na to takto:

a) pořád si opakuji, že jsem pěkná a milá :)
b) vařím si -
http://m7-group.webnode.cz/news/zasady-zdraveho-a-rychleho-vareni/
c) cvičím

a když se úspěch ne a ne dostavit tak si znova zopakuji, že jsem pěkná i s velkým zadkem :), navařím si pořádné jídlo a jdu se zapotit.

reagovat Alenka 22.8.2013 18:02  1%    +  -

I já se k vám přikláním určitě pokud někdo má problém s váhou, tak doporučuji tu kavitaci a krásně to jde dolů, ovšem je samozřejmost, že se tomu člověk musí přizpůsobit. Já mám ze sebe velkou radost.

reagovat Karol 14.8.2013 15:02  1%    +  -

Chodím jednou za týden a čísla jdou krásně dolů. Ano snažím se pravidelně jíst a omezit sladké plus to že si občas zacvičím, abych pro sebe něco udělala.

reagovat LudmilaJir 11.8.2013 16:35  5%    +  -

Autorce diskuze :) já bych se na všemožné prášky vyprdnula, zkusila hlavně změnit jídelníček, dát si pozor, ať je vyvážený, pravidelně jíst, ikdyž člověku příjde, že jí moc, opravdu je potřeba 5krát denně jíst, hodně pít, tekutiny jsou taky velmi důležité a pokud nejde pohyb, tak pak třeba nějaký ten doplněk stravy..být tebou zašla bych třeba do nějakého nutričního centra, ať zjistí, kde je největší problém a podle toho ti pomůžou :) takhle si totiž myslím, že ti tu budeme radit, ty budeš zkoušet a ztratíš takhle rok, dva, tři, kdy už můžeš efektivně hubnout a být mnohem spokojenější...

reagovat Karol 11.8.2013 12:28  1%    +  -

Ano? A jak často se musí chodit? A děláte ještě něco krom tohoto jiného, třeba jako cvičení, nebo upravu jídelníčku? Jsem velice ráda za každý názor. Mohla bych Vás poprosit o popis té kaitace.

reagovat Dominika 27.7.2013 10:27  1%    +  -

Ahojky ano já jsem na to už byla dvakrát a je to velice dobře už vidět. Shodila jsem asi 4 cm v bocích a mám z toho velmi dobrý pocit, že pro sebe ěco dělám, jelikož mám sedavou práci, tak moc toho pohybu nemám a tady u toho, akorát omezuji smažené a sladké plus to, že si občas zacvičím ;)

reagovat Katka 26.7.2013 8:54  1%    +  -

ahoj mám otázku už jsem vyzkoušela všechno na hubnutí a nedávno jsem slyšela o Kavitaci. Nevíte někdo něco o tom? Jsem už z toho nešťastná....Prosím vás tedy o rady a informace k tomuto zákroku. Děkuji

reagovat Sheeana 19.12.2011 8:10  5%    +  -

Doporučuju zkusit dietu s potravinami Smacker. Sama jím teď proteinové nudle. Jídlo je zdravé, zasytí, ale nepřejím se ho.

reagovat Natt 17.11.2010 17:43  5%    +  -

Prodám XENIXAL 120mg. Prodává se v balení po 21, 42 a 84 tobolekách.
Já měla to po 84, ale protože jsem až překvapivě rychle dosáhla váhy, kterou jsem chtěla, nabízím zbývajících 71 tobolek. Já osobně jsem neměla žádné vedlejší účinky a kamarádku přešli po prvních 10 dnech a většina žen, s kterými jsem se o tom bavila a měli s tejný problém jako kamarádka, to pak mělo podobně. Pokud vedlejší účinky jsou, tak člověk nějak těch prvních deset dní musí přežít. Tohle bylo moje druhé balení (oboje po 84 tobolkách) co jsem zakoupila, takže po 97 tabletách, které se jí třikrát denně (měsíc a pár dní) jsem zhubla skoro 10 kg. Prodala bych je za 1200,-. Buď osobní setkání v Praze, nebo poštou na dobírku. Kdyby, jste měli zájem tak mě kontaktujte na n.beckova@hotmail.com .

reagovat ivanuska76 22.8.2009 12:45  5%    +  -

holky co chcete zhubnout nechcete zkusit žvýkat a hubnout

jukněte http://sperk.webgarden.cz/hubnuti

reagovat WEWE666 5.6.2009 19:33  20%    +  -

tak tu je moja diskusia zaciname http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=16705

reagovat WEWE666 5.6.2009 17:40  10%    +  -

Ahojte mam tiez skusenosti s chudnutim podarilo sa mi schudnut 10kg mam vlastnu diskusiu prave vytvorenu tak snad niekomu pomozem. Vsetci ste vitani

reagovat Moniczka18 21.5.2009 17:32  33%    +  -

ahoj,za 2 měsíce jsem zhubla 13 kg...žádná drastická dieta,žádné pocení se...jen zábava,sranda,dobrá nálada.
teď jsem sestavila jídelníček dle toho,jak jsem jedla.
jídla jsou to normální,česká,dobrá a rychlá...
ale vzhledem k tomu že mi dalo hodně práce vzpomínat na ty jídla a sestavovat ten jídelníček,účtuju si za jeden čtrnáctidenní 100kč.
pokud máte zájem napište si do vzkazu,rozhodně se nejedná o nějaké podvody,ale o moji osobní zkušenost.věřím že i vám se rychle podaří zhubnout i díky mé zkušenosti

reagovat Dana58 10.10.2008 12:32  5%    +  -

nic není zadarmo -ani to hubnutí.Dodržovat
-chtít a věřit
-pitný režim
-nedojídat se
-disciplína
-užívat denně pomocníky tak jako jiní a já

Kapky na trávení přijatých tuků a Slim na odbourání uloženého tuku.
www.traveni-hubnuti.czin.eu

investice malá a příjemných 7cm dole

reagovat trojan1673 30.9.2008 11:23  5%    +  -

Jestli chcete opravdu zhubnout je dobré kontaktovat centrum redukce váhy pomohou Vám zhubnout a zároven si váhu udržet.Je to jedna z nejoblíbenějších metod,protože je to diskrétní a nemusíte cvičit.Dnes už jsou diety při kterých se necvičí máte li zdravotní problémy pomohou řešit i ty.http://www.snama.cz/jel-active120/

reagovat halka1 12.9.2008 13:09  1%    +  -

Ahojky všem! Ráda bych se podělila o své zkušenosti s dietou, při které jsem dosud shodila 17 kg! Měřím 171cm, vážím 60 kg. Odmala jsem byla silná, nikdy jsem nebyla štíhlá. Jsem po porodu, v těhotenství jsem také něco nabrala a nešlo to dát dolů ani kojením.
Nechci rozhodně nikomu nic vnucovat, ale fakt to funguje! Chci poradit a pomoci tomu, kdo o to fakt stojí!
Na čem funguje tato dieta? Jde o to v těle změnit prostředí z kyselého na zásadité, kdy ph je 7 a tělo nejvíce splaluje tuky! Je to dieta ve 3 krocích (fázích).Při I.fázi schodíte asi 3 kila-nastartujete spalování), ve II.fázi kolem 5 kg a ve III.fázi se nehubne, stabilizuje se tělo.Poté opět můžete střídat fázi II. a III. až do úplně spokojenosti se svou postavou!!!! Fakt to funguje! Při této dietě nenastává jojoefekt, protože jíte hodně a tělo se po dietě nemá kam vracet - nemá pocit hladu! Při této dietě máte plno energie, nejste ve stresu a máte dobrou náladu.
Každému ráda poradím. hana.pospichal@seznam.cz

reagovat Tinar 23.6.2008 21:06  5%    +  -

Ahojky
Od malička jsem tlustá a bojuji s obezitou. Už jsem investovala tolik peněz do různých tabletek, které inzerovali v televizi, ale úspěch neměly žádný jen sem dál a dál vyhazovala peníze z okna. Asi před 3 měsícema sem narazila na centrum redukce váhy a moje první reakce byla " no jasně to zase akorát vyhodím peníze a nic". Objednala sem si program a už po 14 dench sem cítila ty změny nejen že sem zhubla 2,5kila a 5cm, ale hlavně sem začala cítit energii. A díky tomu tet zvládám věci, které mi dříve dělaly problémy. Ale hlavně mám dobrý pocit z toho, že mi manžel při každím shozeném kile řekne jak mi to sluší, že jsem čím dál hezčí. Pokud budete chtít více informací ráda vám je zodpovím a poradím. Pokud máte zájem mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz budu se na vás těšit

reagovat sandy1 20.6.2008 23:40  5%    +  -

Bomba letošního roku !!! ano je to tak…jedná se o bylinný nápoj složený z mnoha druhů bylinek a čajovin… obsahuje žlutý, černý i zelený čaj…kombinace bylinek aktivuje metabolismus tuků, čímž dochází ke zlepšení spalování tuků v cévách a v podkoží.. to nám umožňuje tvarovat postavu především na centimetry po obvodech, a to především na nejproblematičtějších partiích.. spalováním tuků vzniká energie, kterou pociťujeme velmi rychle…tento nápoj je dobrý také na celulitidu, která se díky jeho pití vyhladí do ztracena… výsledky mých zákaznic jsou již do týdne  jsou pevnější už na pohled… CO TÝDEN TO JEDEN CENTIMETR !!!!!
Pokud máte chuť to vyzkoušet, napište mi, je to snadné 
Tím, že mi napíšete uděláte první krok k hezčí postavě…
e-mail : angolanecka@seznam.cz

reagovat Tinar 19.6.2008 23:02  5%    +  -

Ahoja. pracuji jako poradce při hubnutí a chtěla bych pomoci těm, kteří si neví rady jak zhubnout přebytečná kila. Poradím vám jak je shodit a už nikdy nenabrat v případě zájmu mi písněte na zhubnistinou@seznam.cz budu se těšit

reagovat sandy1 16.5.2008 23:02  5%    +  -

Ahoj lidičky pracuji pro centrum redukce váhy a pomůžu vám shodit nebo naopak přibrat.. Opravdu to funguje a máme užasné výsledky... Tak se ozvěte pokud máte zájem na mail angolanecka@seznam.cz

reagovat Janamis 7.5.2008 15:54  12%    +  -

Ahojky, nedávno jsem objevila toto:http://www.snama.cz/jel-active32. Možná to znáte,možná ne, stojí za to zkusit to.

reagovat JardaL 15.4.2008 9:52  5%    +  -

Ahoj děvčata
Byla zde otázka na hubnutí po antikoncepci. Řada žen po antikoncepci skutečně přibírá na váze. Zkuste zvýšit příjem hořčíku, na nějakých 250 mg za den. První dva týdny to může být i 500.
Pro Libušku, pokud jsi nemocná a cvičit nemůžeš, tak se mi zdá i málo vhodné držet diety, možná by bylo spíše vhodnější snížit celkovou kalorickou dávku při častějších dávkách, tedy jíst obsahem méně, ale častěji... Jinak je celkem k smíchu, že někteří tu radí nejez prášky a v další větě Tě hned posílají pro recept.
Souhlasím s Tím, že ideální stav, v jakékoli oblasti, je záležitost způsobu myšlení. Mít se rád, tak jak jsem. Aby si tělo na sebe nemuselo vymýšlet další a další komplikace a pasti. Podívej se na můj profil, mám tam nějaké další informace.
Držím palce všem

reagovat Sabchinka 3.4.2008 20:40  1%    +  -

POkud někdo potřebujete zhubnout a nevíte jak na to, tak mám super dietu. Opravdu funguje a nehladoví se u ní.Známý s ní zhubl 17kg, pokud máte zájem napište na Sabinka.Basistova@seznam.cz

reagovat Monca.J 18.2.2008 18:14  5%    +  -

libuse:ale i pro ostatní kteří chcou se sebou něco dělat? držení diety není nic lehkeho to mi da za pravdu snad každý.Je to všechno v naší hlavě,ale pokud opravdu chcete zhubnout ukážu Vám a řeknu JAK!a můžete mi věřit že to opravdu FUNGUJE!jestli se sami o tom přesvědčíte záleží jen na vás jak moc chcete zhubnout?
-takhle si můžete potom zatleskat.pokud se rozhodnete správně!
volejte:739659968,739659957

reagovat libuše 21.8.2007 15:17  10%    +  -

Sunny-Day: Zkus si je nechat předepsat u svého lékaře

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nevím jak dál
Diskusi založil(a): libuše
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?