Cvičení k pevné postavě

Pojďte si popovídat o zkušenostech s různými druhy cvičení, kterými udržujete nebo chce dosáhnout pevného a pružného těla. Aerobik, spinning, orientální tanec, jóga, kalanetika, pilates ... co jste si vybrali nebo chcete vyzkoušet?

Nepřehlédněte Zaručený recept na pevné tělo

KOMPLETNÍ NÁSTĚNKA vč. jídelníčku a dalšího cvičení

16.7.2007

Diskusi založil(a) 16.7.2007 -Cindy-

reagovat MalaAda 9.4.2014 13:06  5%    +  -

Hele a slyšeli jste o akci, co má kisshády a zone4you "S námi hubne Brno?" :)

reagovat Michelele 15.3.2014 10:57  5%    +  -

Účinných a ověřených cviků na zpevnění postavy existuje nespočet, nicméně každé jsou vhodné na něco jiného a každému také jiné cviky sedí. Doporučuji se mrknout na nějaké stránky, kde se dají najít příklady všech možných cviků, vyzkoušet si je sama na sobě a na základě vlastní zkušenosti se rozhodnout. Výborné stránky v tomto směru jsou třeba fitnesstv.cz, kde je spousta cvičebních videí zaměřených na různé partie. Já sama jsem teď s nimi začala cvičit, protože jsem začala mít problémy se zády a bylo mi sděleno, že je to proto, že mám ochablé téměř všechny svaly, a tak všechno tahám přes záda.

reagovat Edwardino 2.3.2014 21:36  5%    +  -

MalaAda: jo trénink ti pomůže se s tím zžít, neboj.. učený z nebe nespadl, i já u toho ze začátku musel vypadat strašně, nezdá se to, ale je to taky hodně o balancu, a než se podaří alespoň trošku zpevnit svalstvo, které se u toho využívá (snad všechno:D), tak to chvilku trvá, ale jak to začne jít, je to zábava

reagovat MalaAda 19.2.2014 15:49  5%    +  -

Edwardino: Pro děcka jsou kruháče nejlepší, malí špunti potřebují mnohem zajímavější trénink než dospělí, aby je to bavilo a vydrželi u toho :) Jo TRX je super, měli jsme to v tom kruháči a sice jsem si u toho připadala jak pěkný nemehlo, ale časem se s těma špagátkama určitě zžiju :D

reagovat Edwardino 10.2.2014 15:18  5%    +  -

MalaAda: Jo kruhové tréninky jsou super, trénuju malé deti a kruhový trénink mají hodně často. Já teď hodně cvičím na RTX, to je teprve něco

reagovat MalaAda 3.2.2014 13:17  5%    +  -

victory: A stejně je nejlepší, když cvičíte a u toho se bavíte..je to mnohem lepší, než se dřít v posilovně nebo třeba i na spinningu (ten mě moc nebaví) a sice formovat postavu, ale psychicky si u toho nezrelaxujete... já teď chodím na cvičení ve fun zone a je to super, protože je to udělané formou kruhového tréninku, takže si za tu hodinu a něco vystřídáme více náčiní a není to rozhodně stereotip a nuda :)

reagovat victory 3.6.2013 10:53  84%    +  -

pipla:

reagovat pipla 1.6.2013 14:55  27%    +  -

Markéta16: mám výborné zkušenosti,jsem neskutečně líná a je to cvičení u kterého se většinou povaluje

reagovat victory 20.5.2013 14:34  100%    +  -

Markéta16: Mam skusenosti s kalanetikou, par rokov som ju cvicila pravidelne, vyborne spevni a vyformuje postavu, nezatazuje klby, chrbticu. Ale potom som uprednostnila , lebo ma zacala nudit a teda, kedze som sa pri nej nespotila, mala som pocit, ze nic nerobim.
No a teraz to kombinujem, nohy na a kalanetikove brusaky...

reagovat Markéta16 18.5.2013 19:16  5%    +  -

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s kalanetikou nebo jógou?

reagovat Lenacek 1.3.2013 17:07  88%    +  -

zdravím vás tu a dovoluji si vstoupit. Máte některá zkušenosti s Kruhovým tréninkem? Jaké máte z toho výsledky? Já jsem byla zatím 3x a jsem nadšená. Necvičila jsem 6 let co jsou děti tak bylo na čase něco začít dělat.

reagovat Kacenk@ 28.3.2011 13:41  81%    +  -

*lenca*: Nehtiky delam taky Ale do posilky nebo na PP vetsinou sama a obcas na brusle s pritelem a nebo taky sama. Vetsinou je problem, aby nam vyhovoval stejny cas, protoze odpo po praci vetsinou nehtim

reagovat *lenca* 28.3.2011 12:05  46%    +  -

Kacenk@: brusle jsou taky v plánu, mám výhodu že jsme 2, takže se opravdu dokopem navzájem. Krom toho holčině dělám nehtíky a řasy, takže to bych si vyslechla že jsme nezodpovědná a hlavně líná. no má být hezky, tak brusle začnou za chvíli

reagovat Kacenk@ 28.3.2011 11:54  80%    +  -

*lenca*: Jj taky sem slysela chvalu a zadek a stehna to chci taky dolu ten tuk Ja sladky moc nemusim, obcas me to chytme tak sezeru cokoladu a je zase klid, ale kazdy sen si dat kapucino nebo latte Dolce gusto, to je zase moje zavislost

Ja dneska odpocinek, v SO byla posilky, v ne sem umyvala okna a zitra posilka a v patek PP
Uz chci zacit chodit na , jen porad nejak nestiham

reagovat *lenca* 28.3.2011 11:09  45%    +  -

Kacenk@: no on zabírá prý rychle a hlavně-stehna a pozadí, to bych chtěla hned. zítra zase jdem tak už se těším, dneska byl rotoped, cvíčo na břicho a rotoped. Pak ale margotka, tak to asi není to pravý ořechový. Já se tý závislosti na sladkým snad nezbavím, ale už jsem přestala pít kávu, tak to sladký snad taky zvládnu

reagovat Kacenk@ 28.3.2011 11:02  80%    +  -

*lenca*: aha, tak ja si nasla ted studio, kde se to prave da, jen je ten PP bez trenera, ale po 10 s trenerem to snad uz zvladnu sama...
Na vaku se zatim nechystam, i kdyz v poilce, kam chodim je to porad plny

reagovat *lenca* 28.3.2011 10:55  45%    +  -

Kacenk@: no my to máme právě na hoďku a všechno, akorát je blbý, že není žádná sleva. permice tě vyjde na stejno jako když platíš po jednom cvičení . ale ten vacu si pohlídáme ve slevě. u nás je 10lekcí za 1700, což není moc, ale nějaká sleva by se šikla . kde na to má člověk porád brát

reagovat Kacenk@ 28.3.2011 9:18  80%    +  -

*lenca*: Ja uz mam za sebou 7 lekci a taky s mei libi. Ja si davam orbitrek po PP a jeste to kombinuju s tou posilkou prave, kde jsem vetsinou hlavne na , Uz mi ale bude koncit permice a tak chci chodit uz jen do studia, kde maji PP i behaci pas, ze to sfouknu zaroven a za jednu cenu

reagovat *lenca* 28.3.2011 8:22  45%    +  -

Kacenk@: na power chodím 2x týdně, moc se mi líbí. Mám u toho orbitrek a běhací pás, takže nejdřív to a pak power. Ještě bych chtěla zkusit vacu shape

reagovat KatkaA. 14.3.2011 10:53  10%    +  -

ahoj všem prosím nemáte ve svém okolí nebo nejste sama cvičitelka-instruktorka ZUMBY? sháním do malého studia v praze na černém mostě. Příjemné prostředí,zaběhnuté hodiny,klimatizace,nepřeplňujeme sál-komfort pro všechny.
ozvěte se přes vzkaz nebo katpet1212@seznam.cz
nebo tel.603412691
děkuji a těšíme se

reagovat Kacenk@ 4.3.2011 11:14  100%    +  -

Holky tak kdo tu cvici??
Ja mam za sebou 2x power plate a super, ale kombinuju to jeste s posilkou a aerobkou

reagovat Kacenk@ 8.2.2011 8:34  100%    +  -

screamy: Uvidim, mozna zkusim Zatim em po fitku nejvic laka ten jumping, na ctvrtek sem objednana, tak sem na to zvedava Dalsi tyden budu rada, kdzyz pujdu dvakrat do fitka, jedeme v patek na tyden do Italie na hory, tak musism vse dodelat v praci a jeste k tomu udelat nehty i z toho dalsiho tydne

reagovat screamy 7.2.2011 21:53  19%    +  -

Kacenk@: Kačí na K2 už nechodim, dochodila jsem permici a konec. Ne, že by mě to úplně nebavilo, ale bylo to pořád to stejný dokola, a musela jsem dojíždět, není to přímo tady ve městě, takže to mě taky moc neba. Kdyby to bylo něco extra, tak bych klíďo jezdila za tím. Ale určitě to zkus

reagovat Kacenk@ 7.2.2011 13:52  97%    +  -

ta_ita: Ty jo, chuderko, to je na nic
Ja necvicila od srpna, kdy jsem odjela na 3 tydny na dovcu...a zacala sem zase az v pulce ledna a musim uz vydrzet

reagovat Kacenk@ 7.2.2011 13:45  97%    +  -

Mickam: Tak to je super, pohybu mas dost Skoda, ze sem poleno, jinak bych na zumbu sla taky
Ja jdu zitra do posilky a ve CT mam zamluvenej jumping, jdu poprve, tak sem zvedava

reagovat ta_ita 7.2.2011 12:46  12%    +  -

čau holky, no já vám závidím ... já jsem byla naposled na konci listopadu, a pak akorát jednou mezi svátkama, furt marodím :( před vánocema jsem měla angínu, pak rekonvalescence, pak jsem byla pořádně nachazená, takže zas dva týdny nic no a pak jsem měla zánět ledvin na kerej teď dpbírám další antibiotika a od pátku opět smrkám a chrchlám ... už jsem z toho zoufalá

reagovat Mickam 7.2.2011 11:15  12%    +  -

Kacenk@: no asi se nestíhá psát.
Já byla v po, st a čt na zumbě a v úterý na powerku.
No a o víkendu byla zabijačka, tak jsem zbitá jako pes a uvažuju, jestli je dobrý nápad dneska na tu zumbu jít.

reagovat Kacenk@ 5.2.2011 23:01  95%    +  -

Holky to tu nikdo necvici?? JInak ja dneska zase posilka, pujdu urcite v UT a mozna i v PO, kdyz budu stihat

Jinak sem ted objevila K2 a Jumping, chodi nekdo?

Screamy: Kaci ty porad chodis na ten K2?

reagovat Kacenk@ 1.2.2011 13:14  80%    +  -

Mickam: Ja byla v sobotu v posilce a na , chtela sem jit i v nedeli a misto toho sem sla nakupovat Jinak zitra chci jit s kamoskou na boddyball a ve CT jedeme na jeden den na hory na snb, tak taky nejaky pohyb bude

reagovat Kacenk@ 1.2.2011 13:11  80%    +  -

Mickam: Ja uz sem objednana zatim na 6 lekci, ale az na brezen kazdej tyden vzdycky pondeli a ct

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Cvičení k pevné postavě
Diskusi založil(a): -Cindy-
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si