Křižanovský srazík

28.7.2007

Diskusi založil(a) 28.7.2007 Ara11

POZOR NOVINKA!

Ahoj Dámy! Oficiálně ohlašuji novinku ohledně webové organizace Sletu-dam. Jde o novou facebookovou stránku Sletu-dam. Tato stránka bude sloužit pro vystavení nabídek ukázek a vypsaných kurzů. Každá lektorka si na FB sama vystaví nabízený kurz, a ostatní mají možnost se ve vlákně pod nabídkou na kurz přihlásit a případně komunikovat s lektorkou na toto téma. Tato skupina neslouží k diskuzi - diskuze zůstává i nadále zde "na Dámě". Přihlásit se do skupiny Sletů dam můžete ZDE Prosím o trpělivost u schvalování nových členů - nejsme stále online... Původní stránky na kterých jsme řešily kurzíkování do teď zůstávají v provozu a budou sloužit jako Kronika.

DELFINATKO 3.4.2017 23:59

TERMÍN NA PODZIMNÍ KŘIŽANOV 19.10. - 22.10. 2017

HLÁSIT SE MŮŽETE VNITŘNÍ POŠTOU. DĚKUJI MARCELA - Ara11

Ara11 15.11.2014 9:49

Kronika Sletu dam:
Veškeré informace v naší kronice:

SLETY-DAM

DELFINATKO 16.10.2008 15:53

reagovat PavlaNera 16.5.2017 23:27  14%    +  -

ahojky všem, dávám tady odkaz na rajče co jsem vyfotila páru fotek na srazu, snad se budou líbit
http://pavlanera.rajce.idnes.cz/Krizanov_jaro_2017/

reagovat Velrybka 30.4.2017 17:26  22%    +  -

Ozývám se s týdenním zpožděním, dodatečně také děkuji za zorganizování víkendu. Snad jsem z nejhoršího venku, ale dobře mi ještě není. Zápal plic byl kombinovaný s angínou, tak jsem si to doslova "užila". ATB mám na 14 dní, dnes končím první polovinu užívání. Takže ani neletím, fouká tu vítr, ještě bych na koštěti přistydla. Vám přeji krásný let a pěkné jarní rojení.

reagovat zuvama 26.4.2017 19:58  5%    +  -

Ahoj holky...kdo jste v Křižanove dali do placu ty dobre řezy s pudingem a krémem?? Mňam. ....byl by recept ??? Moc dik

reagovat vino 25.4.2017 23:19  46%    +  -

Myva: Moc jí pozdravuj a palce samozřejmě držím,chuděra malá

reagovat Myva 25.4.2017 20:24  17%    +  -

Ahoj holky, bylo to jako vždy super! Děkuji organizátorkám a všem za atmosféru a dobití baterek. Bohužel mamka lehla s vysokými teplotami a dnes jí potvrdili zápal plic, tak držte palečky, ať je brzo v pořádku.

reagovat Ara11 25.4.2017 10:03  33%    +  -

Ahoj kočky, zdravím vás z pracovního procesu, stále přetrvává spánkový deficit, jsem myslela, že do práce nevstanu, ale jde to. Krásně jsem si to užila, moc děkuji za přání. Také už se těším na podzim až si zase pořádně zatvořím. Mějte se všechny krásně

reagovat PavlaNera 23.4.2017 20:18  16%    +  -

ahojky všem, my přijely kolem 15 hod. do Kopru... předaly jsme pozdravy a odkazy Mines.... pak jsme předaly i Rysu, jinak se jelo moc dobře, bez komplikací.... v Ostravě pršelo, v Kopřivnici zase sníh, místama to bylo pocukrované.... jsem doma, vypité kafe, po večeři atd...
zdravím Marcelku a díky moc za vše,
taky díky všem, za inspiraci, pomoci při tvoření, spoustu rad a další a další......

reagovat sarka123 23.4.2017 20:11  5%    +  -

Ahojky holky, tak jsme v pohodě dorazily a nebloudily:-)))Děkujeme za vše ,jako vždy to bylo super a pokud jsem na někoho zapomněla s kosmetikou ,tak na podzim to napravím:--))))Holkám se tam moc líbilo:-))))Tak brzy papapa

reagovat tren 23.4.2017 19:36  9%    +  -

Ahoj též jsme doma.Bylo to super,díky všem.

reagovat terapeut 23.4.2017 16:05  5%    +  -

Dorazili jsme ve zdraví domů,Jarušku odevzdali v pořádku,děkuji všem a moc se těším na podzimní srazík!

reagovat vino 23.4.2017 13:38  49%    +  -

Ahoj berušky.Díky Marcelce ,Martině za organizaci ,Zuzance za odvoz a všem ostatním za to že jsou a že jsem mohla být s vámi

reagovat drahuš 20.4.2017 8:51  22%    +  -

Dívky mějte se fajn. Doufám ze vás uvidím alespoň na podzim

reagovat drahuš 20.4.2017 8:49  22%    +  -

Ara11: Marcelko všechno nej... k svátku

reagovat drahuš 20.4.2017 8:48  22%    +  -

Maggie.b:

reagovat Maggie.b 19.4.2017 21:34  11%    +  -

drahuš: Drahuško budem držet palce.

reagovat drahuš 19.4.2017 14:21  22%    +  -

Ahoj divky je mi moc líto že s váma nejedu, prvně vynechám.
v patek mam já rehabko s kolenem, ted sem byla na obstriku ruky takže motat nemuzu a hlavne budu chystat manžela v pondeli nastupuje do nemocnice na operaci. CO bude dál nevím. My tu potvoru vyřídíme. Držte nám palce.

reagovat branice 18.4.2017 18:45  7%    +  -

evik: Také děkuji a hlásím se na oba kurzíky.

reagovat lupra 18.4.2017 14:38  42%    +  -

evik1: Díky za holky.

reagovat evik1 18.4.2017 14:33  8%    +  -

Za mě toto:

reagovat lupra 18.4.2017 13:50  42%    +  -

Nebylo by vhodné dát sem aspoň fotky kurzíků co budou v Křižanově? Holky které nejsou na FB vůbec netuší co se bude dělat. Když už to zde nejde přihlašovat, ať aspoň vidí fotky. Přimlouvám se za ně.

reagovat tren 14.4.2017 19:55  6%    +  -

Přeji všem krásné velikonoční svátky

reagovat Ara11 13.4.2017 6:53  26%    +  -

Mílé dámy, uzavírám Křižanov a žádné změny neakceptuji. Děkuji za pochopení. Na všechny se už moc těším

reagovat Myva 7.4.2017 13:20  15%    +  -

Pro ty, co nejsou na FB stále hlásím, že je ve skupině vypsán zápis na kosmetiku od Renči a květinové malování s mojí maličkostí ;)

reagovat DELFINATKO 6.4.2017 11:16  19%    +  -

Takže komunikace na Facebooku funguje!
Tímto tedy prosím lektorky o nabídky kurzů na FB.

Mám v plánu po skončení jarního srazu nakopírovat kurzy z FB na web Sletu-dam, aby nám tam zůstala kompletní kronika. Na FB pak kurzy smažu, a tím budeme mít opět čistou zeď na přehledné zobrazení nových podzimních kurzů :-) Uvidíme, jestli se to v praxi osvědčí...
Krásný den vám všem!

reagovat lupra 5.4.2017 8:50  45%    +  -

Ara11: Ano, já vím . Já tam jsem

reagovat Ara11 5.4.2017 7:15  31%    +  -

lupra: Ludi, koukala jsem se, že většina z nás na fb je, no pokud snad není, je to nejmenší si udělat registraci, stačí pouze platná E-mailová adresa nebo telefon a heslo.

reagovat DELFINATKO 4.4.2017 10:38  20%    +  -

lupra: Ahoj! Ano, také znám holky (i kluky) co na FB nejsou. Ani já jsem FB nepoužívala - a teprve se s FB seznamuji...

reagovat lupra 4.4.2017 8:26  47%    +  -

DELFINATKO: Znám holky co nejsou na FB. Co ty?

reagovat DELFINATKO 3.4.2017 23:43  20%    +  -

Ahoj Dámy!
Oficiálně ohlašuji novinku ohledně webové organizace Sletu-dam.
Jde o novou facebookovou stránku Sletu-dam. Tato stránka bude sloužit pro vystavení nabídek ukázek a vypsaných kurzů.
Každá lektorka si na FB sama vystaví nabízený kurz, a ostatní mají možnost se ve vlákně pod nabídkou na kurz přihlásit a případně komunikovat s lektorkou na toto téma.
Tato skupina neslouží k diskuzi - diskuze zůstává i nadále zde "na Dámě".
Přihlásit se do skupiny Sletů dam můžete ZDE
Prosím o trpělivost u schvalování nových členů - nejsme stále online...
Původní stránky na kterých jsme řešily kurzíkování do teď zůstávají v provozu a budou sloužit jako Kronika.

reagovat lupra 3.4.2017 14:22  47%    +  -

terapeut: A jsou už vypsané?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Křižanovský srazík
Diskusi založil(a): Ara11
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Tvoření
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě