Vše o batoleti

Ahoj, máte doma batole a nevíte čím ho zabavit a hlavně také sebe? Už vás nebaví stavět komínky, běhat za dítětem, když si umane zrovna si stoupat u nábytku? Potřebujete se poradit? Tak sem s tím!
29.7.2007

Diskusi založil(a) 29.7.2007 kubili

reagovat Blanch89 9.2.2012 19:47  7%    +  -

Ahoj, moc rádá bych Vás poprosila, jestli by jste nevplnily dotazník o kojení k diplomové práci. Budu Vám moc vděčná. Díky Blanka

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/vyziva-ditete-do-1-roku-zivo/

Výživa dítěte do 1.roku života | Vyplňto.cz - komplexní realizace online průzkumů
www.vyplnto.cz

reagovat Centrix 9.1.2012 11:17  57%    +  -

Prosím pokud máte doma něco do mé
MIMI sbírky napište mi do vzkazů! Moc děkuji za Vaše nabídky!!!!!

KLIKNUTÍM NA ČERVENÝ ODKAZ SE PODÍVÁTE NA TO CO SHÁNÍM........

reagovat zs 20.11.2010 19:40  40%    +  -

Ahoj.
Vložím Vám sem tip na něco, z čeho jsem úplně unešená. 3D plakáty pro děti i dospělé. Každopádně se ten obrázek na plakátu fakt hýbe - je to úžasné.
Medvídek Pú - roztomilé.
Bohužel tady neuvidíte ten pohyb. Eshop s plakáty jsem uložila na stránky www.infomarket.web112.cz - kategorie Mé oblíbené eshopy. Tak se můžete pokochat - je to fakt pecka :-)

reagovat Ala1981 25.3.2010 10:50  5%    +  -

Ahojík holky, mohu se k vám přidat?? Dlouhou dobu jsem tu nebyla, tak si musím oživit trochu psaní sem a zároveň se tady s tím systémem "diskuze"naučit :D
Mám 26,5 měsíční holčičku a 2,5 měsíčního chlapečka .. jsem z Prahy 9 - Újezd nad lesy .. a sposlední dobou se nevím s dcerkou rady
Tak bych se ráda poradila a zároveň okopírovala některé vaše zkušenosti

reagovat pikapika 21.12.2008 13:34  100%    +  -

kubili: koukala jsem ti na fotky nádherný

reagovat pikapika 21.12.2008 13:27  100%    +  -

kubili: ahojdva kluky

reagovat kubili 21.12.2008 13:26  9%    +  -

pikapika: tak to jo, to se ti nedivim. A co má za pohlaví z toho prvního?

reagovat pikapika 19.12.2008 17:25  100%    +  -

kubili: to je fakt každý těho.je jinýjá budu mít jen jedno protože chlap má dvě z předchozího manželství a dost placeníto už bysme asi nezvládli

reagovat kubili 19.12.2008 12:56  9%    +  -

pikapika: Já měla také problémy, v 7. měsíci jsem chytla nějakého streptokoka, měla jsem kontrakce, 10 dní jsem si poležela v nemocnici, dostala antb. a až do konce těhu klidový režim. Ale to nikdo neovlivní. Teď třeba to může být v poho nebo zase můžu mít těhu cukrovku nebo tlak.....
Každé těhu je jiné jak mi řekla Dr. Je fakt, že teď mi špatně skoro vůbec nebylo. Při prvním jsem nemohla jezdit autem, jinak bych a teď mi bylo jen občas odpoledne trošku nevolno, ale to bylo tak max. 5x..
Manža chtěl také jedináčka, ale já ne.

reagovat pikapika 19.12.2008 12:39  100%    +  -

kubili: já mám jen jedno a asi u toho zůstane,měla jsem problémy se zádama a už se mi do druhýho nechce

reagovat kubili 19.12.2008 12:13  9%    +  -

pikapika: Ahoj, jasně, že můžš, i když tady to teď nějak vázne..... já mám také syna, v říjnu mu byly 2 a teď jsem ve 3. měsíci s druhým potomkem.

reagovat pikapika 18.12.2008 23:40  100%    +  -

hezký pozdní večer mám syna v únoru mu budou dva roky můžu se k vám přidat

reagovat ksichtik 12.6.2008 13:41  22%    +  -

kubili: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=20

Ale během cca týdne budu otevírat úplně nový e-shop, kde budou i postýlky atd....

Daník je taky ďábel, chvilku neposedí, moc nespí, pořád mluví a pořád se na něco ptá
Do školky jdeme k zápisu až řpíští rok, teď by ho stejně nevzali, je moc malej.

reagovat kubili 12.6.2008 12:27  8%    +  -

ksichtik: Jů a máš www.stránky? Aˇti to šlape! Co školka? Kubík je teď ďábel, už jsem shodila tím jak bylo hezky svých nadbytečných 3 kil, co mi zůstaly po porodu. Musím pořád za ním, chvilku neposedí.

reagovat ksichtik 12.6.2008 9:18  22%    +  -

kubili: Ahojky, máme se docela dobře.
Já jsem si vyřídila ŽL a mám e-shop s dětským zbožím. Moc mě to baví, jen nemám vůbec žádný hlídání a zkoubit práci s Daníkem je někdy nad moje síly

A jak se máte vy?

reagovat kubili 11.6.2008 23:37  7%    +  -

Tak jak všichni rostete? Jak se máte, co je u vás nového?

reagovat ksichtik 20.3.2008 15:49  20%    +  -

Rozkvetlá meruňka

reagovat ksichtik 20.3.2008 15:43  20%    +  -

Greenaway: U nás taky tak

reagovat Greenaway 20.3.2008 15:18  26%    +  -

ahojky,

jsem ted tyden u tchánu

sněží a sneží

tady jsou nějaké fotečky http://ruzza.rajce.idnes.cz/

reagovat kubili 18.3.2008 8:52  17%    +  -

Kuba si před koupáním přinese nočník, sedne si, dělá číííí, ale nic, nevydrží sedět ani minutu a zvedne se. jakmile ho dám do vany, hned se vyčůrá.
Taky se těším na léto až bude chodit naháček nebo jen ve slipech, to snad pak už půjde samo.

reagovat Grem 17.3.2008 14:13  43%    +  -

ksichtik:

reagovat ksichtik 17.3.2008 14:09  17%    +  -

Grem: Mě Daník vytahuje triko a říká to je špek

reagovat Grem 17.3.2008 14:04  43%    +  -

ksichtik: mě Kájka vytahuje tričko a říká pupík....a na kalhotky říká bobek nebo EE

reagovat ksichtik 17.3.2008 13:59  17%    +  -

Klerencova: šikulááááááááááááá
U nás byla na víkend tchýně a Daník jí stahoval kalhoty a říák babi dej si plínku, nemáš plínku

reagovat Grem 17.3.2008 13:50  43%    +  -

ksichtik: jj...až bude teplo tak to bude fajn...

reagovat ksichtik 17.3.2008 13:47  17%    +  -

Grem: Tak alespoň nějakej úspěch u nás nehrozí ani to, že by si nechal oblíct slipy.
A když ho nechám bez plínky, tak se počůrá a klidně v tom sedí a hraje si a vůbec neřekne, že je mokrej
No ale sázím na léto, že bude běhat nahatej a že se to naučí

reagovat Klerencova 17.3.2008 13:46  53%    +  -

Ahoj, tak já se přidám...

Je nám 15,5m.Na procházky chodíme už jen za ruku, i 2 km.Do města, k doktorce a tak s kočárem-nevadí mu to.Na nočník si sedá sám, oblečený se slovy: BLÉÉÉÉ.Jinak tůdle se mi počurdil na přebalováku a ani si toho nevšiml.Takže zatím netuší, na co to tam dole má...

reagovat Grem 17.3.2008 13:40  43%    +  -

ksichtik: tak my někdy chodíme samy na nočník...ale musí hambatá....nesmí mít kalhotky a pod. a zásadně musí chtít sama..,

reagovat ksichtik 17.3.2008 13:32  17%    +  -

Grem: Tak to taky nic moc, to bych si odrovnala záda, kdybych měla Daníka nosit

A s plínkama u nás děs, když manžel přiveze balík plínek, tak máme strach, že se Daník zblázní štěstím, jak vyvádí a moc se raduje a lehne si na ten balík a huláká moje plínky, huráááááá a když vidí nočník, je hysterickej záchvat

reagovat Grem 17.3.2008 13:24  43%    +  -

ksichtik: mno ani moooc nééé...bo jí co chvíly musím poponášet....a o plínkách my ani nemluv...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vše o batoleti
Diskusi založil(a): kubili
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?