ZKUŠENOSTI-PORODNICE PODOLÍ

AHOJ VŠECHNY MAMINKY KTERÉ JSTE RODILY V PODOLÍ.PROSÍM,MŮŽETE MI NAPSAT VAŠE ZKUŠENOSTI S TOUTO PORODNICÍ?CHYSTÁM SE TAM 1.10 2007 PORODIT SVÉ PRVNÍ MIMINKO,TAK BYCH CHTĚLA VĚDĚT,NA CO MÁM DÁT PŘÍPADNĚ POZOR.DĚKUJI PŘEDEM.

31.7.2007

Diskusi založil(a) 31.7.2007 PETRA.

www.ambrosia-tv.com

RODINA A DĚTI-- JE TAM NAHRANÝ 3D UTZ

PETRA. 8.8.2007 12:30

reagovat evik 9.8.2013 3:24  1%    +  -

doktor buben byl jiz pred 20ceti lety borec,diagnostikoval naprosto presne ve 3.mesici co se stane a stalo nynejsi p.primarka od pismene m.mozna i drivejsi hruza penizky jsem stasnä blabla zijeme vzpominam na bubinka mel pravdu hodne uspechu,,,,,,

reagovat evik 9.8.2013 3:16  1%    +  -

doktor buben byl jiz pred 20ceti lety borec,diagnostikoval naprosto presne ve 3.mesici co se stane a stalo nynejsi p.primarka od pismene m.mozna i drivejsi hruza penizky jsem stasnä blabla

reagovat Geciová Lucie 1.6.2013 21:40  1%    +  -

Rodila jsem v Podolí dvakrát syna v roce 2010 neplánovaným císařským řezem a v roce 2012 dceru plánovaným císařským řezem . Všichni byli ochotný milý . U prvního porodu jsem ocenila že rodička má pro sebe svou místnost kde je koupelna a i křeslo a má klid je v místnosti sama kdežto třeba u Apolináře není a je je jedna místnost pro všechny jak mi říkala kamarádka . Podolí doporučuji opravdu supr porodnice moc hodný všichni

reagovat liliana 3.6.2011 12:03  5%    +  -

Ahoj, odebírají v Podolí pupečníkovou krev? Na darování nebo pro vlastní účely? Nechaly jste si to odebrat, nebo je lepší darovat? Díky!

reagovat Lucyinka 9.7.2009 13:34  1%    +  -

Já jsem rodila v Podolí před dvěma týdny a musím říct, že od poradny, přes příjem, porodní sál až po oddělení šestinedělí bylo vše naprosto v pořádku. Nesetkala jsem se opravdu s ani jedním nepříjemným člověkem, spíše naopak jsem byla překvapená, jak jsou všichni milí a ochotní. Na oddělení P4 se o nás výborně starali. Chtěla bych tam určitě rodit zase.

reagovat Beddy 12.5.2009 22:17  1%    +  -

prosím, máte někdo čerstvé info z Podolí?

A nevíte, pokud hrozí plánovaný císař ze zdravotních důvodů, jak určí termín té operace? Kolik dní před TP a které dny to dělají?

děkuji všem

reagovat Tomáš 6.4.2009 14:55  1%    +  -

Vážení, ty příspěvky jsou minimálně rok staré, nevím, jestli tam došlo k reorganizaci, ale i teď je to tam perfektní, 1.4.2009 se nám tam narodila Ella a jsme spokojení se vším všudy, jsme neslyšící, chovali se k nám hezky a byli k nám velmi ohleduplní. Doporučuju!

reagovat krystufek 21.3.2009 13:37  5%    +  -

AHOJKY,JÁ JSEM RODILA TAKY V PODOLÍ. V CELKU TO BYLO FAJN .ALE BYLA JSEM JEŠTĚ NA PŘEDPORODNIM A TAM TO BYLO DOCELA ŠÍLENÝ,NEŽ MI ZAČLI VYVOLÁVAT POROD. PŘIPADALA JSEM SI TAM JAK NA TÁBOŘE. MYSLELA JSEM SI ,ŽE KDYŽ MI VYVOLAJÍ POROD ,ŽE SI TO PROŽIJEM S PŘÍTELEM SPOLU.VYVOLALI MI HO RÁNO A V 17H. MĚ TO CHYTLO CELOU NOC JSEM BYLA V BOLESTECH. A CHUDÁCI SPOLUBYDLÍCÍ,TY SE NEVYSPALI SE MNOU. RANO JSEM DOSTALA KŘÍŽOVÝ BOLESTI A I PŘES TO MY TO VYVOLALI JEŠTĚ JEDNOU RÁNO. A AŽ VE 12H JSEM ŠLA NA PORODNÍ SÁL. A TO JSEM TEPRVA MOHLA ZAVOLAT PŘÍTELI ,ŽE JDEME RODIT.RODILA JSEM NA BOKU,ALE KDYŽ UŽ BYLA HLAVIČKA V PORODNÍCH CEST. TAK JSEM MUSELA NA ZÁDA. NÁSTŘICH JSEM MĚLA TAKOVEJ ,ŽE JSEM JEŠTĚ PO 6NEDĚLÍ NEBYLA ZAHOJENÁ. HNED KDYŽ MALÝHO OŠETŘILI ,TAK MI HO PŘIKLÁDALI K PRSU A PAK HO ODNESLI NA NOVOROZENECKÉ ODD. TAM TO BYLO SUPER ,MOC HEZKY SE TAM K MAMINKÁM I K MIMINKŮM CHOVAJÍ. ZATÍM PA IVET

reagovat DLLuca 5.3.2009 14:20  1%    +  -

gabriela: Slušné množství pravopisných chyb :)

reagovat gabriela.k 6.2.2009 12:17  1%    +  -

ahojky chtela bych reagovat na vase nazory.ja sem rodila take v podoli a muzu rict ze sem si tuto porodnici vybrala i mi to doporucil muj gynekolog.ja jsem byla vic jak na 100 procent spokojena.vsichni byli hodni,ochotni a svou praci delali skvele.po zkusenosti u nas v koline,co se tyce jednani a vseho hruza.takze pokud budu opet cekat prirustek,tak opet ho na svet privedu v podolske porodnici.gabriela.k

reagovat Radůza 20.10.2008 23:43  6%    +  -

NOVÁ SOUTĚŽ O ZNAČKOVÝ PARFÉM ELIZABETH ARDEN www.raduzyrecepty.com

reagovat gabriela 16.9.2008 22:44  1%    +  -

gabrielasamsie: a kdopak si zkousel vzpomenout? asi jsem mela smulu, jak jsem rekla bylo hodne porodu,nebyla jsem jedina kdo si stezoval , pokazde kdyz jsem se potkala s nejakou mamkou tak mela stejne pocity jako ja, ale to je jedno je to za nami zaplat panbuh , zustanou mi jen nehezke vzpominky a strach z gynekologickych prohlidek

reagovat No8 18.8.2008 10:25  5%    +  -

tereza: Já tam rodila v březnu. Rodí se jen s asistentkou, pokud je vše bez komplikací a mimčo mi dali do náruče hned po prvním ošetření, zvážení a změření, při šití ho choval manžel a pak byl s námi ještě 2 hodiny na sále ve vozíčku.

reagovat Radůza 14.8.2008 0:59  21%    +  -

tereza: Já tam rodila během 10 let 3 děti a kdybych mohla, rodila bych tam znovu. A neboj se, i kdyby to bylo až po zašití, jako že si myslím, že nebude, tak miminka si užiješ ještě dost a dost, a věř že kolikrát si budeš říkat, co bys dala za chvilku samoty a klidu.

reagovat tereza 13.8.2008 20:50  1%    +  -

Těšila sem se do podolí a po dnešní kontrole se tam bojim jít, ptala sem se paní doktorky kdy mi přiloží miminko a ona mi řekla, že až mě zašijí, což byl pro mě celkem šok a utvrdilo mě to v tom že nástřihy tam dělají preventivně asi každému

reagovat samsie 9.8.2008 16:01  5%    +  -

gabriela: gabriela: Tak musím nesouhlasit. Ono taky bůhví, jak jste se chovala k ostatním Vy. Co si zkoušeli vzpomenout, tak ne moc dobře. A o tom svědčí i to, co jste napsala. Já panu dr. Bubnovi vděčím za to, že nám zachránil naše trojčátka. Podílelo se na tom i spousta dalších lidí z personálu (sestry, doktoři, ultrazvukaři a podobně) ale do prenatální ambulance jsem chodila k němu. Na cokoli jsem se SLUŠNĚ zeptala, okamžitě jsem dostala skvělou vyčerpávající odpověď a pokud se mi něco nezdálo, dohodli jsme se na laboratorních testech a hospitalizaci. A takovou zkušenost jako já má většina maminek vícerčat, co k němu chodí. Ono je to taky o tom, jak se Vy chováte k tomu doktorovi. Ale to člověk, který se chová k sestrám arogantně jako Vy stejně nikdy nepochopí...

reagovat cmarti 19.6.2008 10:49  5%    +  -

Ahojky, tak už dobré. Už jsem zjistila, že je to ted pouze registrace osobně.

reagovat cmarti 19.6.2008 10:00  5%    +  -

Ahojky holky, tak se k vám přidávám, protože jsem se rozhodla naše druhé dítko porodit v Podolí. Kamarádka co tam nedavno porodila, mi řekla, že se tam dá zaregistrovat telefonicky( i když na stránkách mají napsáno pouze osobně) je to pravda ? Jestli ano, nemáte některá náhodou číslo kam se dá zavolat na registraci ? díky moc

reagovat No8 9.4.2008 10:38  12%    +  -

Já jsem rodila v Podolí před necelými 3 týdny. Podolí jsem si vybrala, protože není daleko od mého bydliště, padlo mi do oka a rodily tam 2 kamarádky, které byly maximálně spokojené. Personál na porodním boxu byl skvělý, porodní asistentka která vedla můj porod mi všechno vysvětlila a říkala co kdy dělat. Na oddělení šestinedělí jsem byla také spokojená až na pár detailů. Po pár dnech jsem zjistila, že mě pouze uložili na pokoj a nic mi o chodu oddělení neřekli, sotva jsem se stihla zeptat kde je záchod a kde vložky (asi to bylo tím, že mě přivezli v noci a sestra mě chtěla nechat vyspat, s tím, že zbytek obstará denní sestra a nějak to nedopadlo) ostatní maminky dostaly instruktáž o chodu oddělení, o kojení, péči o miminko (já se vše učila až za chodu) a sestra je doprovodila do sprchy a jako první naučila polohu na kojení v leže (mě pár hodin po porodu posadili při kojení na židli a nahnuli nad postel do polohy, která mi naprosto nevyhovovala). Ale vše je v přístupu, byla jsem tam 8 dní a každá sestra byla úplně jiná a měla k nám jiný přístup, 3 sestřičky tam byly naprosto skvělé a mohla jsem se jich na všechno zeptat, všechno vysvětlily se vším pomohly. Další věc která mě dost trápila, byla novorozenecká žloutenka. Malý jí měl, ale takové hodnoty, že to nebylo ani na propuštění ani na svícení, takže jsem jen každé ráno čekala, až mu vezmou krev a pak až příjdou výsledky a oznámili mi, že to stoupá, ale na svícení to pořád není, takže zase počkáme do dalšího dne na nový odběr. Takhle jsem čekala 5 dní, malý už měl ručičku samou modřinu od těch odběrů a já byla zoufalá, že mu nemůžu nijak pomoc a oni mu také nepomáhají. Naštěstí to pak kleslo natolik, že nás pustili domů. Na oddělení šesti nedělí byly k dispozici 5 poporodní kalhotky, neomezeně vložek, košilky pro miminka, bavlněné plínky a kosmetika pro ošetření miminek, dokonce bylo možné požádat i o fenyklový čaj. S lékaři i s personálem jsem byla spokojená, z porodu jsem měla obavy, aby vše dobře dopadlo a byli jsme v pořádku, ale porod v Podolí proběhl nad mé očekávání dobře a šla bych tam rodit znovu.

reagovat gabriela 20.2.2008 23:52  1%    +  -

Hlavne pozor na dr.Bubna ,jeho gynekologicke vysetreni boli jako cert a on jediny zustane moji nocni murou z Podoli jelikoz jsem byla rizikova a s vicercaty
chodila jsem do poradny od sameho zacatku k nemu.Nevim vlastne k cemu jsem na kontroly chodila kdybych nechodila bylo by to celkem jedno, zacalo to tim ze mi zapomeli udelat triple test, nasledne v poradne prehlizeli muj vysoky tlak a davali to za vinu me vaze, ktera ovsem byla zpusobena neuveritelnymi otoky kterych si nokdo i pres me varovani nevsimal, ty byly spojeny s tehotenskou nemoci kterou jsem mela coz se zjistilo ,,nastesti,,pri nahodne hospitalizaci.Prouzek moci se mi taky zabarvil ale asi ne tolik aby si s tim nekdo z poradny lamal hlavu.O test cukru jsem si taky musela pozadat, samozrejme uplne v poradku taky nebyl,ale pan doktor se divil proc na nej chci chodit kdyz v rodine cukrovku nemame.
Pres me snahy o informace mi dr.Buben zadne moc dat nechtel, termin porodu jsem vubec netusila(u vicercat
je termin jiny
nez 40tyden,kord u tech nasich) tez jsem netusila jakym zpusobem budu rodit, na otoky mi poradili dat si nohy nahoru a odpocivat,na cokoli ostatni jsem si stezovala tak se na me pan doktor tvaril jako ze nemam otravovat a uz mam konecne vypadnout protoze v cekarne ceka kupa dalsich....coz je bohuzel pravda ,momentalni absolutni boom porodu, presto si vsak myslim ze pokud si pacient stezuje a pribere 40kg (15kg byla jen voda!)tak to asi neni normalni a doktor by mel zkontrolovat zda je vse v poradku. Naopak ja byla na kontrolu pozvana az po
14 dnech a to uz jsem byla v 35tt(na netu vestina dr.usuzuje ze v mem pripade je bezny porod ukonceneho 36tt a to cisarskym rezem) a KDYZ JSEM se ptala ze je to pozde tak mi rekl ze nez mi zacne porod tak v klidu stihnu prijet...a ze se mam uklidnit nemam nic cist a ze mam byt rada ze vubec si me ten posledni mesic zval po tydnu ze to normalne nedela (aha ja myslela ze se mesic pred porodem chodi po tydnu,kord s vicercaty)...
Taky jsem se od pana doktora dozvedela ze on tedy cisarsky rez neplanuje a planovat rozhodne mesic pred porodem nebude! mesic no tak na to uz jsem nemela co rict kdyz ja v 35 tt cekala ze kazdym dnem uz budu rodit, tento pan doktor nevim zda mam rict ze je ignorant nebo se mu proste jen nechce protoze ma spoustu pacientu,ale ze ohrozil na zivote me a me deti na to do smrti nezapomenu a zaplat panbu se nam nic nestalo protoze nas na predbeznou hospitalizaci poslal jiny pan doktor z Podoli (nechci uvadet jmeno aby nedoslo po tomto prispevku k nejakym intrikam)
a na zaklade vysledku nas hned odvezli na sal.
Vsichni jsme zdravi ,ale pri predstave ze jsem mohla kazdou chvili zkolabovat mohli mi vypovedet ledviny
a detatka byli ohrozeny mirou rizika nejvyssi je mi absolutne
zle ,dr.Bubnovi tedy ,,velke podekovani ,,za jeho ochotnou peci ..... apel na vsechy mminky kterym se zda ze neco neni v poradku. My meli kliku ,ale nekdo ji mit treba nemusi a ve finale doktor chybu neuzna a nasledky si ponese maminka.Kazdopadne pokud to jde chodte ke gynekologovi kteremu 100% verite , ja bych uz do prenatalky do Podoli nechodila , zustala byc radeji v peci u sveho velmi dobre vybaveneho lekare ,ktery by si me velmi rad zval na kontroly ob tyden neli casteji.Pan doktor Buben mi taky naznacil ze se me chtel muj dr.zbavit ,coz je uplne na hlavu ,podoli je perin centrum ktere pecuje o rizikovky a vicecetne tehu a proto jsem tam byla prevelena ...nikomu bych neprala ty obavy a absolutni bezmoc kdyz jste odkazani na lekare kteremu jste tak nejak jedno , i kdyby jeho jednani bylo zapricineno stresem, pro me je a zustane dr.Buben nedbaly doktor a neprijemny clovek.

Jedine co mi jeste v Podoli vadilo je ta vsudypritomna spina ,kupa prachu ,na oddeleni sestinedeli kdyz chodite s otevrenou ranou to tedy skutecne koser neni.Taky koukat do kose plnych spinavych vlozek kdyz jdete na wc je tedy taky docela narez.No snad kdyz ted plati i miminka za pobyt tak se aspon zlepsi hygiena

Co bylo skvele je kvalita doktoru a ostatniho personalu na porodnim sale ,pece doktoru a sester po porodu,hezke saly)prijemny komunikativni personal, skvely prubeh operace.

pokud by se me nekdo zeptal zda bych znovu rodila v Podoli odpovim jednoznacne ano,az na vyjimky jsem vsem 100% verila , jen mam problem s kontrolami v prenatalce tam uz bych se jim do pece opravdu sverila pouze nerada protoze tam to berou absolutne lazo plazo a navic
na gyn.vysetreni jsem cekala i 1,5h takze me to stalo spoustu casu..to jsem jeste mimoprazska...nejhorsi ovsem je ze jsem k dr.bubnovi chodila vicemene zbytecne,rozhodne on neni clovekem ktery mi jakkoli pomohl, spis naopak, po psychicke strance mam dozivotni trauma z tehotenstvi.
prvni navstevy byl pan doktor mily , neprijemny zacal byt asi od 6mesice...mozna protoze jsem ho zacala ,,otravovat ,,dotazy
...to uz jsem se ale bohuzel nikde jinde k porodu
zaregistrovat nemohla takze jsem zustala odkazana na nej
zkuste se mu nedostat do rukou a kdyz uz se dostanete a budete muset chodit na kontroly k nemu tak preju hodne stesti a pokud se Vam cokoli nebude zdat nechejte se vysetrit ambulatne u jineho doktora kteremu sdelte vase obavy

reagovat Radůza 12.2.2008 17:06  22%    +  -

Tak hlásím třetí porod v ÚPMD Podolí a naprostá spokojennost. Jediné co chtěli jsou plýnky, jinak nic jiného. Měla jsem koupené takové ty síťované kalhotky a ani ty ne. Vše jsme dostaly. Navíc moc příjemný personál, prostě mezi prvním porodem a tímto (9 let) se nic nezměnilo. Prostě super!!!!

reagovat LEJLA37 22.11.2007 11:16  84%    +  -

já tedy nevím ,ale vyfasovali jsme seznam co máme mít sebou ,myslela jsem že je to normální všude,dřív jak jsem rodila první dvě děti ,měli jsme mít výbavičku jen pro mimi ale teď je tam vercjk i pro maminu ,tak se omlouvám jestli jsem dezinformaovala na nástěnce na amniovce máme taky seznam pro maminy do porodky a je tam seznam i pro maminy víte tak jsem to pokládala za běžnou věc,

reagovat Tulisek 21.11.2007 14:13  67%    +  -

kovky: já ve Vinohradský

reagovat kovky 21.11.2007 14:10  23%    +  -

Tulisek: já taky dostala vše a i personál byl super, krom jedný sestry na šestinedělí. A rodila jsem u Apolináře.

reagovat Tulisek 21.11.2007 13:57  67%    +  -

LEJLA37: no já nevim, já dostala v porodnici úplně všechno, krom toaletního papíru. Oblečení na sebe+mimi, plínky, mastičky, vložky

reagovat kovky 21.11.2007 13:26  23%    +  -

LEJLA37: jj pro sebe jo, ale pro mimčo mi to přijde divný, to pak jedeš s balíkem špinavého prádla dom.

reagovat LEJLA37 20.11.2007 23:25  83%    +  -

kovky: to oblečení je normální ne? máme v seznamu a všude na netu seznam do porodnice jak pro mamku tak pro mimčo na tom nic divného není naopak v tom vidím výhodu že mohu mít vlatsní noční košili

reagovat kovky 20.11.2007 17:47  23%    +  -

Tak jsem dnes po dlouhé době potkala známou, rodila v teď nedávno v Podolí a byla spokojená, prý to tam maj hezky nově udělaný a byl i dobrý přístup personálu. Jen říkala, že jednorázové plenky dostala snad jen na první den, jinak musela mít svoje a měla svoje i oblečení, jak pro sebe, tak pro mimi.

reagovat kovky 17.11.2007 20:20  24%    +  -

Ahoj holky, tak já na Podolí nic moc dobrého neslyšela. Kamarádku tam kvůli průjmu a tím i bolestech břicha chtěli nechat porodit o 2 měsíce dřív. Ona měla podezření, že má salmonelozu, ale i přesto jí dali k ostatním maminkám, a při tom je to infekčí. Doknoce jí ani na tu salmonelu nehctěli udělat testy. Místo diety dostala to co ostatní jen bez mastného, takže suché brambory... No za 3 dni jim tam zhubla v 7 měsíci těhu z nabraných 10ti asi 5 kilo a podepsala revers. Ještě ten den odjela do Motola, kde jí nasadili smectu a po hodině vypít min. deci vody. Nakonec ještě přenášela. Nedala si říct a rodit šla do Podolí. Prve jí řekli, že jí to vyvolaj, ale pak se vyměnila směna a ta jí poslala domů, že prý v pátek nic vyvolávat nebudou. Asi hodinu po příjezdu dom jí praskla voda, tak jela zpátky. Když se pomalu otevírala, tak manžu poslali domů, že tam s ní nemůže být přes noc, že je tam zbytečný. Po 60ti hodinách bolestí, jí řekli, že se otevírá tak rychle, že porodí až o Vánocích a to bylo září. Nakonec jí udělali císaře, ona byla tak vysílená, že by porod nezvládla.
Když tam rodila moje ségra, praskla jí voda, ale bolesti nikde, tak jí narvali prášky a injekce na vyvolání, akorát jí to oblblo, tak si o ní sestry povídali celkem nahlas, že je nějaká zfetovaná Druhé mimi ségra porodila kvůli zdravotním problémům v 31TT císařem v Hradci, ale mimčo si nechala převézt do Podolí. V hradci dostávala holčička mléko z banky, v Podolí hned najeli na Bebu a hned jí šoupli dudlík. Starala se tam o ní nachlazená sestra, tak ta maličkatá 5ti týdenní chudinka dostala ještě zápal plic. Já bych do Podolí nešla, ale na vola se opravdu dá narazit všude.

reagovat No8 13.11.2007 14:58  8%    +  -

Já se do Podolí chystám rodit v březnu, teď jsem v 22. týdnu a zatím jsem tam měla možnost seznámit se s laborkou, genetikou a ultrazvukem. Chodím ke svému gynekologovi mimo Podolí a tak měli problém dělat mi odběry, napřed jsem měla špatnou žádanku, pak se laborantkám nelíbilo, kdo jim to zaplatí, když mě neposlal jejich doktor. Nakonec jim nějaká vedoucí vysvětlila, že si to vyúčtují přes pojišťovnu. Testy bohužel nedopadly dobře, takže si mě předvolali na genetiku a ultrazvuk. Na ultrazvuku jsem byla dost vystrašená a musím říct, že vyšetřující doktorka byla super. Napřed mi řekla, že si mimčo prohlédne a přeměří a pak mi bude říkat co a jak. Naštěstí ultrazvuk dopadl dobře, neprokázal žádnou vývojovou vadu a genetik si pak už jen zjistil jestli nejsou nějaké genetické problémy v rodině a pozval mě ještě na jeden ultrazvuk. Na ten jdu teď ve čtvrtek a máme být v klidu, přeměří mimčo jestli roste tak jak má a zkontrolují jestli jsem v pořádku kvůli porodu. Teď už mám v Podolí založenou kartu a jsem registrovaná k porodu, tak mimo tu laborku musím říct, že jsem byla zatím spokojená. V kartotéce mi už dali formulář pro matriku a taky informační leták kvůli epidurálu, abych se mohla rozhodnout zda ho chci.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ZKUŠENOSTI-PORODNICE PODOLÍ
Diskusi založil(a): PETRA.
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Těhotenství
Přečtěte si
Dárky které pod stromečkem nadchnou školáky [Vánoce 2014] Nejlepší vánoční recepty: Menu na Štědrý večer [Vánoce 2014] 12 slavných maminek prozradilo, jak mít postavu jako ve dvaceti! Joan Collins: V sedmnácti mě zdrogoval a znásilnil můj první manžel Manžel peče, vaří a šéfuje v kuchyni. Odmítá mě tam pustit a mně to vadí! S dárky do zásuvky zabodujete! Inspirujte se skvělými tipy. [Vánoce 2014] TOP 7 ikonických beauty looků z červených koberců! Inspirujte se nejkrásnějším líčením Lahodné čokoládové potěšení. Vyzkoušejte skvělé delikatesy! Má dospívající dcera trpí anorexií, tu mladší jsem si ze strachu vykrmila do obezity Vánoce v televizi. Na co se můžete těšit na TV Nova a TV Prima?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.